Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

bibka333
18. máj 2010

vlastne na všetky sa tešim
a kuk na moju princeznu

tulipanike
19. máj 2010

ahojte 🙂
bibka, mala je zlata 🙂

lubica69
19. máj 2010

Ahojte žienky Tak počko sa nám nie a nie umúdriť Ale snáď budúci týždeň Detičky zlatunké Aj Lenočka aj Eli

bubinka1982
20. máj 2010

čauko kočeny...tak ak sa teda bude dať,povedzte kedy by sme sa mohli stretnúč,či teda piatok,či sobotu pojdete na dni mesta??alebo ste si už dali iný termín???,...Bibka,Eliška je jedna nádherná princezná,určite budeš musiet mucholapkou odhánať nápadníkov a to myslím platí pre všetky maminky,aj Domka je krásna slečna,tiež obe Lenočky či Viky sú úžastné a samozrejme kvetinky...už sa strašne teším,ked sa stretneme v čo najväčšom počte a potešíme sa našimi chrústikmy...ozaj,podla Estonskeho kalendára má moj Adam,teda jedo druhé meno Lilian meninky a tak som ho kus podstrihla a urobila mu účes...xiii...bol bohovský,tak som ho pofotila,ale nechcel spolupracovať,tak prikladám nejaké záberíky..a držkajte sa všetky..papapaaaa

lubica69
20. máj 2010

Bubinka tak prajeme Adamkovi teda k jeho druhému menu všetko naj k meninkám No áno baby sú kočky aspoň budeme mať z čoho vyberať pre našich chlapov,nie?No stretko myslím predbežne v piatok,nie?Ale až budúci týždeň,nie?

bibka333
20. máj 2010

ahojte Evka Adamkovi-Lilianovi všetko naj k meninkam Adamko je tiwž krasny chlapec vlAastne všetky naše deti su krasne 🙂
a stretko v piatok 28. 5. 2010

lubica69
20. máj 2010

Tak ich potom už len nejak pekne popárovať🙂 Stretko platí Juj len aby nám aj počko prialo

tulipanike
21. máj 2010

ahojte 🙂

bubinka, Adamko aky fesacik 🙂

konecne zasvietilo slniecko, aj vcera kus, tak sme konecne absolvovali poriadnu prechadzku
aj dnes sa chystame, pockam, kym bude mala hladna, napapa sa, prebalime, a ideme 🙂

lubica69
21. máj 2010

No veď to Tulipanike treba využiť každú chvíľku keď sa dá byť von My včera celý deň na záhrade Dnes budeme von tiež A kojíš mojka?Mliečka máš dosť?

tulipanike
21. máj 2010

Lubka, nekojime uz

eva888
21. máj 2010

Ahojte baby tak super uces evicka Adam riadny fesak.
Veru konecne sa nam aj pocasie umudrilo dufam ze vydrzi takze v piatok este o kolkej asi. Uz sa tesiiime 😀
Tulipanike malicka je uz poriadna baba pekne vam rastie.
My sme boli dnes do obedu von od deviatej skoro do pol dvanactej a teraz uz pekne spinkame.
Tak pekny vikend prajem.
My ideme uz dnes vecer ku starkej do halan az do zajtra tak sa tesime. 🙂
Ahojky

domulienka
21. máj 2010

Ahojte,veru Adamko aky fesak 🙂 ,no ako pisala Bibka vsetky deticky su nadherne,su nase a my by sme dali aj zivot za ne,vsak?
Kocky ,nechcete alebo nejdete niektora objednavat z Bonprixu,?ozvite sa please
Inac citali ste aka podvodnicka sa tu ocitla,cez 20nickov a vzdy ine deti,aj fotoalbumy,kradla fotky a vydaval za svoje,a to ze je len 15 rocna soplana,sila vsak?

tulipanike
22. máj 2010

ahojte 🙂

evka, ano, mala pekne rastie 🙂
konecne vychadza slnko z tej hmly

a mala s aprebuuuudza, ide sa papat, a prechadzka

lubica69
23. máj 2010

Ahojte žienky Ja som vypravila mužíka na týždňovku Akurát odišiel Ale už budúci týždeň má voľno A 2.6 letíííme Juj teším Inak celý víkend sme boli von na záhrade Domulienka o tej žene teda babe viem Ale netušila som,že to takáto soplaňa Sila teda fakt Ivka ja som si raz z tade objednala ale bola to hrôza Otras kvalita a vôbec nie ako v katalógu Žienky a v piatok o koľkej by ste chceli to stretko?A asi na námestí,že?Dúfam,že bude kde zaparkovať A vy ste ako víkendíkovali?

domulienka
23. máj 2010

ahojky,Lubka tak super spolocna dovca,Ti verim ze sa tesis.a na kolko idete?
V piatok na namesti,urcite,len keby pocko vyslo,sa tesime na vsetkych.. 😉

lubica69
23. máj 2010

Ivka na 10dní Od 2.-12.6 Už skoro mužíka nepustili z roboty ale nakoniec predsa Aj my sa tešíme na piatok A o koľkej teda?Nejak doobeda?

bubinka1982
25. máj 2010

Ahojky maminky..uff,toto premenlivé počasie ma už prestáva baviť..ani na pieskovisko sa s detmi nedá ísť,ani dade dalej sa ísť prejsť,lebo nevie človek či dačo tento vietor nedofúka...ale hádam už budeme mať normálne počko a aj sa nám podarí stretnúť...No pochválim sa,môj drahý po dva dni maloval v našom prenajatom bytíku a tak sa velmi teším,že hádam čoskoro sa aj nasťahujeme...kúpil krásne farby ,hlavne do obývačky moju najoblúbenejšiu farbu...fialovúúúú..je nádherná....dám aj foto,lebo už to domaloval a dnes chcem ísť poumývať parkety a zárubne a tak...len moja mamka teraz stále robká a nemám kde dať Adamka,tak to mám kusok zložitejšie,kedže Andrej posledne stále len robý a na malého nemá vôbec čas,ale čo už,čo som čakala,že mi postráži malého,kým sa nasťahujem???..kdeže...no nevadí,ved aspon cez víkendy bude ho môcť moja mamka postrážiť...a čoskoro už budeme bývať ako rodika....Tak sa držkajte kočeny a dajte prosím potom vedieť,kedy sa stretneme,rada pokecám...papapaa a krásny dník ešte prajem...

lubica69
25. máj 2010

Ahojte No áno to počko je fakt hrozné premenlivé Jej bubinka krásne budete mať My máme fialovú v spálni Tak nech nám to v piatok vynde Tešíme sa

bibka333
25. máj 2010

ahojky bubinka krasa potom pridem na kolaudaciu 🙂
V piatok by sme sa mohli aj doobeda okolo 9- 9 30 h kto suhlais nech da vediet ja budem asi aj tak cely den v meste pojdem aj k našim
a kuk na moje pokladiky

bibka333
25. máj 2010

kuk

lubica69
25. máj 2010

jej Bibka krásne poklady
my v piatok ale až tak okolo 10-11. Zavolám 😉

tulipanike
25. máj 2010

ahojte 🙂

taaaak ,dnes sme fajne zmokli, chytilo nas to asi tak 10 minut od domu, fajnuckoooooo 😀 co uz narobime, chuda pes sa triasol, bolo mu zima, poriadne schladilo pri tom dazdi

bibka, urcite sa ti ozvem, len volako teraz nestiham, vikend mame perno, svokra ma 60-ku, tak snad bud. tyzden 🙂

vranka4
26. máj 2010

Ahojte,nakukla som po dlheeej dobe,prerábali sme tú kúpeľňu,menili rozvody vody v dome,tak som len riadila a riadila ,komplet vianočné upratovanie mám už za sebou,lebo po vŕtaní bolo prachu v celom dome 😀 😀 ...ešte v piatok ideme pokúpiť do BB nejaké doplnky do kúpeľne+ reklamovali sme v Mercury vonkajší kryt na sprchovacom boxe ,lebo bol prasknutý,ale nám ho neuznali,že sa nevzťahuje naň reklamácie,lebo je to mechanické poškodenia ,na ktoré sa nevzťahuje reklamácia..tak ma naštvali,že som predvčerom snorila na internete všetko o reklamáciách a napísala im krásny list,že ak znovu neprehodnotia našu reklamáciu,budem si brániť svoje práva ako spotrebiteľ a dám si zhotoviť odborný posudok ,bez ktorého nemôžu zamietnuť reklamáciu a vec budem riešiť súdnou cestou cez SOI alebo Združ.slov.spotrebiteľov,nech mi dokážu,že poškodenie sme spôsobili my a nie ich dodávatelia alebo pracovníci predajne........predvčerom poobede som to poslala a včera doobedu už volal pán,že nech prídeme osobne a vec vybavíme.......zrazu sa to dá......surfovala som na nete ako divá,ale oplatilo sa 😵 ..ešte jedna novinka..včera bol Marek pre nové auto,konečne po dvoch mesiacoch sme sa ho dočkali,večer ma počkal v BB,lebo som mala celodenku...bodaj by nám slúžilo pekných pár rokov bez poruchy...najlepší bol Marek junior 😵 večer,popozeral,sedel na všetkých sedadlách a usúdil,že staré auto je krajšie 😀 😀
v piatok mám voľno,doobedu ideme do tej BB,ale do BR prídeme aj my ,ale až poobede,keď sa vrátime z BB a vyzdvihneme dvojičky zo škôlky alebo večerom,baby chcú ísť až večer na skupiny,my s dvojkami aj skôr na kolotoče a popozerať..rada by som sa s vami stretla a poklebetila 😵
Ľubka a kde idete na dovolenku?aj ja chceeeeem 😵 ..ja som pozerala na nete Štúrovo,aj som posielala pre nás termín v bungalovoch a chatkách so sprchou a WC priamo v areáli,tak my poslali ponuky,týždňové turnusy pre našu početnú famíliu 700€ 😕 😕 len ubytovanie a to dvojičky by mali zadarmo....skoro som odpadla+strava ,cesta,tak to môžeme zobrať auto a ísť na týždeň do Chorvátska.....tak choď za tú cenu na dovolenku na Slovensko...a potom,že nepoznáme naše krásne Slovensko,radšej priplatím a som pri mori.....
Bibka ,krásne fotky detí,Jarka už má termín kúpeľov?
Evky,deťúrence rastú,už aj rozprávajú niečo,alebo len tou svojou rečou?,Evka Adamkova 😵 nech sa vám skoro podarí dokončiť byt a šup -šup rodinka do neho 😵
tak ja ideem,lebo som sa nejako rozpísal,idem dovariť a mám kopec žehlenia

bibka333
26. máj 2010

ahojky Vranka ešte nemame termin jeden nam už prišiel ale prave ležala v nemocnici tak som tam volala že nemožme a supar že mate už všetko porobene aj autičko doma a Sturovo mi ideme ale ubytko + vstupy 289,65 eur to vybavila kamoška a nas volali v januari aj polovica je zaplatena tak sa tešim ža kus odchnema ved si zaslužime všetci 🙂mm pracuje a ja sa staram o domacnosta deti sa učia ,Eliška je šibalka
Baby do piatka pište ako vam to bude vyhovovat či doobeda a či poobede a či ostaneme na namesti alebo grin to istí 😉

lubica69
26. máj 2010

Ahojte Vranka tak ty si šikovnica šikovná Dobre si vybavila Super,že už máte hotovo A aké autíčko?Ideme do Tunisu na 11dní So všetkým 1200€ all inclusive ale to sme odložili ešte keď bol mm preč v tom Afganistane Bibka a kedy idete do Štúrova?

zuzlik08
26. máj 2010

ahojte maminy a deticky...vranka, uz ste zdravi? priebezne citam, no akosi nestiham vzdy pisat ☹ . som rada, ze v poslednom case citam len same dobre spravicky...evka, viem si predstravit radost zo spolocneho byvania - tak nech vam do spolu krasne klape 😉 ...ivka vranka, nech nove auticko dlho dlho dobre sluzi...tulipanike, super ze sa drzkate, mala rastie pred ocami, ale to bezi, co?...lubi, jooj, ako by som isla s vami na dovcu 😀 - tak si to pekne uzite a snad pridete uz 4-ia 😀 😀 😀 ...ivka domka, super, ked vam vysla stredna...
...my sme sa tiez pred 2 tyzdnami rozkecali o dusu, usta sa nam nezastavia od rana do vecera...a tiez sa riadne na nej narehoceme, ale vie aj fajne nahnevat a vystrajat, uz aj susedovci su z nej na prasky...hlavne ked rano o 5.00 si zacne vybijat energiu 😀
no dufam, ze sa pocko konecne umudri, nech nam to v piatok vyjde...program by mal zacat o 9.00, takze vtedy mozeme aj my do nejakej 11.30, potom sa pojdeme domov napapat a vybuvat a potom este do kupania urcite prideme...tesime sa na vas

eva888
27. máj 2010

Ahojte zdravime Vas po dlhsej dobe tu sa ale dozvedam vela noviniek ale podme zaradom.
V prvom rade prajem vsetkym Ivetkam k dnesnym meninkam vsetko naj naj najlepsie hlavne vela zdravicka. 😀 😀 😀
Ivka vranka takze prerabka kupelne a do toho nove auto tak sa tesite hlavne prajem vela stastnych kilometrov a nech auticko sluzi dlhe roky.
Evka bubinka tak sa tesime s tebou super ze uz idete byt spolu. Obyvka bude urcite suprova a hlavne ked uz budete aj zariadeni.
No na taku dovcu by som isla aj ja ale s Lenkou este nechcem ist k moru dufam ze o rok to uz bude ine kafe tento rok mozno dade na slovensku.
Zuzi takze sa Vam otvaraju usta tak to som zvedava ked si zacnu tie nase deti medzi sebou rozpravat kazde po svojom. 🙂
A co sa tyka zajtrajska tak mi mozme tiez od tej deviatej do pol dvanastej pojdeme sa najest vyspat a do vecera mozme zas len dufam ze nam aj pocko bude priat.
Tak zatial sa majte a prajem este pekny dnik

lubica69
27. máj 2010

Pripájam sa aj ja k blahoželaniu k meninkám Veď Domulienka a Vranka sú Ivetky,že?Stále si to mýlim,že Ivanky

bubinka1982
27. máj 2010

Ahojkooooooooo...aj ja sa pripájam ku gratuláciám,nejako posledne nesledujem kalendár a tak som velmi rada,ked mi to tu maminky pripomenú...a tiež sa teším,ako budú naše detičky medzy sebou ,,debatit,,....xiiii...a tiež dorazím na námestie okolo 10-tej,ak sa teda nič nezmení...a Bibka,tie fotočky tvojich detí su nádherné,máš naozaj vydarené detičky...tak ako aj ostatné bábiky...dajte prosím potom vedieť,či pojdete do greenu,alebo až potom sa pojde???zatial papaaaaaa a krásny dník ešte prajemmmm...

lubica69
27. máj 2010

Ahojte žienky To dnes ale zas máme počko Mňa od rána hrozne bolí hlava Ide mi prasknut Ani tabletky nepomohli Dúfam,že zajtra bude ok Aj počko aj moja hlava hi hi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre