Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
18. aug 2010

@tulipanike a kedy máte svadbu?

bubinka1982
20. aug 2010

Ahojte babenky,už som sa tu dlho neukázala,ale kedže v bytíku nemám internet,tak len občas ked zabehnem ku rodičom,tak aspon dáke fotočky povkladám,pokukám mejli a utekám preč...Ale inak sa máme dobre..chlapa som už mesiac doma nemala,ale chodíme za ním tak na týžden a týžden sme doma....malý rastie ako z vody,len stále nechce papať a vyzerá akoby jedol oprietrh..vraj je to len železom,že preto je aj stále unavený a vela spí a malo papá...no chcem ísť s ním ešte na nejaké kontroli,to len pre istotu...S priatelom nám to funguje skvele,aj ked sme spolu málo,o to viacej si jeden druhého vážime...A Evička,aj ja som bola v BB na plážovom a je tam fakt super..no kedže mi ,,odyšli,, brzdy na autíčku,tak teraz nikam nechodím,len sem-tam na pieskovisko tu v Brezne,alebo ku Ivke s Kajkou...tak by som sa s vami rada stretla,ale akosi mi to nevychádza...xiii..no hádam sa čoskoro stretneme a pokecáme...tak sa mi len držkajte a budte hlavne všetci zdravučkí..papaaa

bubinka1982
20. aug 2010

A ozaj Evička ,bola som kuknúť aj Zlatku a Mareka ,tak hádam sa nám podarí aj tam niekedy stretnúť...a ich drobec je strašne krásny ,celá maminka a tatík....tak papapaa

lubica69
20. aug 2010

Ahojte
Jej bubinka tak super,že sa máte fajn 😉

tulipanike
22. aug 2010

@lubica69 uzju mame za sebou 🙂
od vcera som pani 🙂

lubica69
22. aug 2010

@tulipanike blahoželááám 😀

eva888
22. aug 2010

Aj my sa pridávame blahoželáme k sobášu prajeme veľa štastných rokov a hlavne veľa radosti s Lenky 🙂 🙂

domulienka
23. aug 2010

Evka aj my blahozellame k svadbe,vela stastnych spolocnych rokov 🙂
My s mojou polovickou sme oslavili v piatok 16 rokov,ale to leti iiiiii.......
Babky drzte sa tu ,zajtra odchadzame do stovezatej ,prideme cez vikend...pa pa

bibka333
24. aug 2010

ahojky ako sa mate mi celkom v pohod až na mojho pubertaka dnes ma od rana vytača Eli je v pohode ako vždy je riadne živa ale nech len nech je zdrava po Jarku si odem konečne po mesiaci odchadzame v štvrtok a prideme v piatok ideme kuk jednu kamošku do skalice to je 16 km od smrdak . Evuška ti si riadna tajnoskarka a na stretku nepadlo ani slovičko o svadbe tak sa pripajam a ja

Zvonček šťastia zvoní,
Zvoní v každom z nás,
Jeho melódia krásna je.
Prajeme Vám, aby pre Vás odteraz,
Spievala čoraz viac,
Zvonivo a zázračne,
Aby Vám znela vždy pri Vašom spoločnom kroku... dni... roku...
Sú poklady sveta, ktoré možno dať,
ale lásku v manželstve možno iba priať.
Nech teda život Váš je šťastný ako v dnešný deň
a krásny ako sladký sen.

lubica69
24. aug 2010

Ahojte
Ivuška tak pozdravujte Prahu 😀
Bibka no ono je to v puberte hrúza 😖 na Jarku sa určite tešíte 😉
My sme mali návštevu z Moravy Dnes všetci odišli aj mm do roboty tak máme trošku kľud 🙂

zuzlik08
26. aug 2010

ahoj babenky,
jooj, tak tu noviniek...no, evka tajnostkarka, ani sa nepochvalila, ze bude z nej nevesticka, by sme ta prisli okukat a pogratulovat...tak aspon takto na dialku vam prajeme dlhy spolocny zivot plny krasnych spolocnych chvil, nech sa stale lubite ako v prvy den...a mame aj nejake fotecky??? 😀
ivka domka, tak si to u susedov uzite

babenky, davam link http://www.babybazar.sk/Posta-80-centov-id28380..., budem objednavat malej papucky, nakuknite k tejto pani, ak by sa vam este nieco zapacilo...ak si nieco vyberiete, dajte vediet

tak sa zatial drzkajte a dufam, ze este vystihneme nejaky dnik na stretko

pa pa

lubica69
26. aug 2010

Ahojte
Tak my si užívame ešte zopár pekných dní na záhrade Sebastián nastupuje o týždeň do škôlky tak som veľmi zvedavá 😅
Zuzka škoda,že namáš cestu do BB V deichmane majú papučiek od výmyslu sveta a aj u Baťu a cena tak 3 eurá 😀

zuzlik08
26. aug 2010

@lubica69
lubi, ja som u batu bola parkrat kuknut, no papucky za 3€ tam mali len malicke cisla, a co uz boli vacsie, tak boli este drahsie ako v br v obchode

mishelin
autor
26. aug 2010

ahojte aj moj dnesny oslavenec nastupuje o tyzden do skolky sa hrozne tesim ze sa ho trosku "zbavim"

lubica69
27. aug 2010

ahojte
Miška aj my ideme do škôlky 😀 Paťkovi všetko naaaaaaaaaaaaaaaaj
Zuzka tak v deichmane určite majú 😉

zuzlik08
27. aug 2010

ahojte...jeej miska, tak patkovi, aj ked trosku neskor prajeme ku krasnym 3 rockom hlavne vela vela zdravicka, peknych zazitkov v skolke a vela novych kamosov...a nech vam robi len radost
@lubica69 lubi, noved mozno budem musiet zas naklusat do bb, lebo to moje stastie...sa mi vcera vecer pokazil ten novy notebook, ma ide porazit...uz som ukoncievala programy, len mi z nicoho-nic zavrcal a vypol, a nejdem ho rozchodit. tak ho dam kuk tu v br, ak nie, tak ho pojdem reklamovat. ...a zatial budem asi zase nadavat pri tom pomalom srote od mamy ☹ ...len tie papucky sa mi pacia, ani cena nie je taka strasna, tak jej ich urcite budem objednavat
prajem vam vsetkym pekny...hadam este aj slnecny vikendiiik 😉

lubica69
27. aug 2010

@zuzlik juj moja ty máš teda štastie s tými NT 😖
Inak musím sa pochváliť Ja mám nový Ten malý ale je supeeer

lubica69
27. aug 2010

@zuzlik ty máš ale smolu na tie NT 😖
Ja mám nový ten malý a som spokojná 😀

zuzlik08
30. aug 2010

@lubica69 no ti teda poviem, lubi, fakt mi ide. dnes mi ho pozerali jedny chlapci, vraj mi na nom odisla pamat, takze zase letiet do bb a mesiac cakat, co porobia 😖 ... a to akurat teraz, ked ho najviac potrebujem, ked malej treba nakupit topanky a oblecko, ma ide porazit

lubica69
30. aug 2010

Ahojte
Fu @zuzlik08 tak to teda hej Ale máš ho v záruke nie?
My sme sa boli dnes objednať na tú detskú urológiu ale majú do polky septembra dovolenku tak mám potom zavolať ale s termínom skôr ako v novembri nepočítam DúfM,že mu to len tam nejak stiahnu lebo na žiadnu operáciu ho nepustím

lubica69
31. aug 2010

Ahojte kočky
Čo máte nové?
No počko máme otras tak sa ani von nedá 😖
Ivka ako bolo v Prahe?
Bibka určite chystá Jarku na intrák
A vy ostatné?
Ja som volala dnes do škôlky a že nástup až v pondelok lebo nieje ešte niečo dokonené Ju komplet rekonštruovali 😀

domulienka
31. aug 2010

ahojky,ano pocko otras ,ako sa nam schladilo 😲
V Prahe ok,aj sme videli aj nakupili,no doma je len doma 🙂 Domka tam spala iba hodinu a potom pred Prahou ju ukladalo,ani neviem ako sme tie hodiny zvladli a naspat sme sli v noci o pol dvanactej ,hned v Prahe zaspala a v Br sme ju museli rano budit 😀 sa jej dobre spalao na dvoch sedadlach to len ja som na pol zadku sedela 😀 ale potom sa to v Banovciach uvolnilo tak som sedela oproti sama na dvoch sedackach.
Nielen Bibka chysta Jarku aj u nas sa bali.fu tolko veci co vyzaduju aby doniesla... 😝 peneži a peneži treba
Dodatocne Patkovi k trom rockom vsetko naj....
Tak Sebastianko ma dlhsie prazdniny 🙂 a ako uz vstava skorej,?Aby sa mu lahsie do skolky chodilo

lubica69
31. aug 2010

Ivka fakt veď aj Bia ide do BB na intrák 😀 Tak nech sa jej tam darí 🙂
No vstávame klasicky neskoro ale nejdem ho trápiť On aj keď zaspí večer o 19:30 tak spí ráno do 9 😀
Takže v pondelok ráno bude šok ale on sa tam tak tešííí,že hádam nebude problém 😉

mishelin
autor
4. sep 2010

po 2 dnoch skolky maly lezi s horuckami a obrovskym kaslom... ☹

lubica69
5. sep 2010

Miška tak sa rýýýchlo vyliečte
My nastupujeme zajtraaaa 😀 😀 😀

lubica69
8. sep 2010

No ahojte
Ako sa máte všetky?A kde ste?predpokladám,že na FB 😠 a na koníka nik 😢 Čo máte nové?
@mishelin ako moja?Paťko už je zdravý?
My v škôlke Ok Dobrý je,poslúcha,pekne sa hrá 😀 Jedine,že nespí 😅 Ale,že je tam jeden chlapec ktorý stále plače takže sa viacerým nedá spať 😖

mishelin
autor
9. sep 2010

@lubica69 lubi ja sa priznam ze viac chodim na FB,a ked sem aj pridem idem do tej temy kde som uz vyse 3 rokov..
no my vo skolke nic moc akoze s ranajsim placom problem nemam skor stym ze on mi tam nic nechce jest ani spat odmietal dokonca cikat tak sa pocikal 😖
lenze stou stravou neviem neviem c bude lebo on ani mne doma takmer nic neje..nechce-akekolvek mas.vyrobky,salamy parky nehrozia,nehrozia ani syry syrokremy natierky ani maslo,taktoz nezje takmer ziadnu polievku maso neje doma poje aspon zemiaky tam ani to,tak neviem co snim dalej 😖 a vtedy ked treba jest utecia im tam do kuta a reve o dusu,to iste na obed ja ked som po neho prvy den prisla nasla som ho revajuceho do nepricetna stat pri dverach vravim pod ja ta nachovam nemozes byt hladny tak a ukludnil trochu ale bol v takom soku ze si nedokazal nabrat ryzu na lyzicku co ho tak triaslo 😢
takze u nas zatial hruuuuza 😝

lubica69
9. sep 2010

@mishelin juj tak to je fakt hrôza 😖 Si to ani len predstaviť neviem 😢
U nás v škôlke super Spať stále nespí ale nije sám a dúfam,že sa to časom spraví 😀

mishelin
autor
13. sep 2010

baby vy de ste fakt vsetky 😕
pre zmenu mi je chory tobiasko 😖 patko siel do skolky rano klasika bez placu ale ten den si nechcem predstavit 🤐 ze naposledy si ani pyzamo neobliekol odmietal 😔

lubica69
13. sep 2010

Ahojte
No Miška všetky sú na FB a koníka zanedbávajú 😢
My sme zatiaľ zdravý aj keď cez víkend sme trochu soplili ale prešlo to 😉 V škôlke všetko OK čo som sa zo začiatku bála
Je tam veľmi dobrý Počúva papá oblieka sa no len to spanie Ale že aspoň ležká kým detičky spia 😀
@mishelin prajem skoré uzdravenie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre