Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
28. júl 2009

a som tam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vranka4
28. júl 2009

Ivka,gratulujem k stovke 😕 😕 😕 😕 ,nejako si sa rozpísala,chcela si byť prváááá 🙂

domulienka
28. júl 2009

jojo uhadla si 😀
ale nie nenapadlo ma to naraz,porad fintu na cikanie do nocnika,lebo uz nevieme co s nou ☹

lubica69
28. júl 2009

Ahojte
jeeej tak 100ečka 🙂 je tu 😉
Ivka s tým ciakním máte čas len nenútiť
My sme akurát z von došli 😀

bibka333
28. júl 2009

konečne som vas dočitala vranka Jarka ide prvy krat a aka bola cesta a našli ste to o kolkej ste išli z domu?vela otazok 🙂
baby v oktobovkach jednej babe zomrel manžel ☹ 😔 ☹

domulienka
28. júl 2009

Bibka,ja som tam tusim v sobotu nakukla,bo zaujima henri,a pochopila som ze zomrel jednej manzel,neviem ako ,mal nejaku chorobu?je to strasne,malinke dietatko,ja som si hned predstavila,ze moj ma rizikovu robotu ze keby sme zostali same ☹

lubica69
28. júl 2009

Ahojte
Juj nevravte o rizikových povolaniach Ani na to nepomyslieť ☹
To musí byť hrozné 😢
Bibka ako bolo na chate?Volala som ti kôli tomu,či nepotrebuješ zaváraninové poháre?Mám veľmi veľa doma,že keď pôjdeš naspeť ti pribalím

lubica69
28. júl 2009

Ivka a kto je tá Henri Nejaká známa z BR?

vranka4
28. júl 2009

Ahojte 🙂 ,kto je tá Henri,aj mňa to zaujíma,čo sa stalo? ☹ ......Bibka,napíšem ti IP ohľadom cesty,Ľubka,ty si sa dnes nejako ulievala na MK,čo si robkala,či túlavé topánky ?My asi zajtra pôjdeme do B.B.,nechce sa mi,ale musím si vybaviť papiere do roboty,od budúceho týždňa budem čerpať starú dovču,mám 33 dní, nastúpim do roboty až po vyčerpaní dovolenky,po dohode až 16.9.,tak vám závidím,že budete s drobčekami domka,užívajte si tie krásne chvíle,lebo preletia veľmi rýchlo ☹

domulienka
28. júl 2009

ja akurat vyprazam chlopikovi rezniky 😉 a balim ho ,lebo priide a hned aj pojde ☹
henri je slovenka zijuca v Prahe,taka kocica a ma krasneho chlapceka,kuknite si jej album,krstili v amerike krasne fotocky,len tak ma zaujala a zhodou okolnosti chodi do oktobroviek.

domulienka
28. júl 2009

joj Ivka to tak leti,akurat Bianka vravi ze si este zivo pamata ako si cakala dvojicky a ze uz ides do roboty ☹ rychloo ten cas leti ved aj nas anjelik s rozkami mal uz v sobotu rok a pol. 😉

domulienka
28. júl 2009

a este som sa chcela spytat ci babenky chodite na mimiaukcie a ci ste uz daco takto kupili?lebo ze jeto dobry adrenalin.

vranka4
28. júl 2009

Ivka,ja som ešte na žiadnej mimiaukcii nebola,nechce sa mi to sledovať,aj keď by sa občas oplatilo 🙂 ,gratulujem Domke k 1a1/2 rôčku 🙂 ...mužíčka si riadne vybaľ,aby nehladoval vo svete 😀

eva888
29. júl 2009

ahojte baby tak stovecku uz mame prekonanu parada. ako sa dnes mate? Eliske gratulujeme k prvemu zubku .Ivka na miniaukcie nechodim este nestiham ale urcite je to zaujimave sledovat. Tak vcera ma moj manzel potesil doniesol mi cucoriedky tak som zavarala o dusu a dnes ma cakaju broskyne. Idem dat malu spinkat a mozem varit. Tak zatial a pekne doobedie prajem

lubica69
29. júl 2009

Ahojte
Vranka tak som to včera zanedbala???No boli sme v BB a tak Potom von na dvore až do večera 😀 Vybav ty dnes tú BB A netráp sa veď krpci už budú dosť veľký 16.9 Ale chápem ťa veľmi dobre aj mne sa to už kráti No ale chcela by som druhé ak tak...
Čo sa týka mimiaukcií prišla som naň len pár dní dozadu a už som sa stihla aj zapojiť Vyhrala som krásnu peňaženku samozrejme nie na prvýkrát čo som dávno chcela za 3 eurá 😀 A ešte zopár vecičiek aj malému Akože 2 tričká s dlhým rukávom za 1 euro s krátkym rukávom 2 kusy za 50centov a tak
No ale treba na to určite čas ktorý ja teraz mám 😅

bibka333
29. júl 2009

ahojte kočky tak ako sa mate ja ok mam tu zase taku malu školku kamošky ma porosili či by som im nepostražila deti tak ked možem pomožem 🙂
lubka tak zajtra ivka d čakaj nas 🙂

bubinka1982
29. júl 2009

Ahoj Bibuška,ako bolo na chate??...oddýchli ste si?,,....a čože máš dneská škôlku doma?,..mne malý ešte buvá a potom ideme sestre na nákup a zo Zuzkou Bodiovou sa ideme kus poprechádzyť a tak....ozaj a čo si sa aj mne neozvala?...mala som auto,mohla som vás ísť kuknúť,ale asi si nechcela rušiť,ved to je samozrejme...prajem vám všetkým nádherný dník...paaaa

lubica69
29. júl 2009

Babky nejdete niekto na kupko do Podbrezky?Ja by som šla Malý akurát vstal

lubica69
29. júl 2009

Ahojte
Tak my sme boli nakoniec aj sami a bolo super 😎

bibka333
29. júl 2009

lubka tak fajn ked si sa odhodlala aj sama 🙂
bublinka tam nebol signal 😖
ja som bola dnes doma a potom sme boli na prechadzke po mazorniku 🙂

zuzlik08
29. júl 2009

ivka, tak gratulujem ku 100ke 😉 . jooj, boze ved len nedavno domka oslavovala rocik...ale ten cas leti.
ivka vranka, a kde si v bb robila? aj ja som robila v bb, mam este tiez celu staru dovolenku+narok z materskej, no akosi firmu rozpustili, len mna a 1 kolegynu na materskej tam drzia a sefovho brata so sefom, tak sme 4 zamestnanci roka 😀 .
tak uz konecne aj eliska zubok? a len 1 alebo obidva? ze gratulujeme
jooj, lubi, tak ty mas teda ale stastie s tou modernou technikou...tak ich tam pekne pozdrav
my sa uz v piatok tesime do bb, stretneme sa 3 mamicky kolegyne a jedna slobodna a este mozno jedna slobodna byvala...tak budeme taky doslovny babinec, lebo vsetky 3 maminy mame baby 🙂
mimiaukcie som este neabsolvovala, ale sesterka tam fici aj predava vo velkom, tak sa tam vraj super oplati, len fakt na to treba cas...a pri predaji sa vraj oplati urobit balicek veci, tak neviem, mozno ked bude viac casu, tak sa povenujem

zuzlik08
29. júl 2009

ivka, nebola si dnes poobede nahodou v meste, zdalo sa mi, ze som ta z dialky videla

domulienka
29. júl 2009

zuzka ano,bola som si vybrat grosiky 😀 aj ja som Ta videla v ciernom ☹ som pochopila ze si sla na pohreb.

lubica69
29. júl 2009

Babky neviem či takto môžem ale komu ste boli na pohrebe?

zuzlik08
29. júl 2009

zomrel ocino kamoske a spoluziacke, poznali sme sa aj s nim uz dost dlho. no nema bohvieaky zivot, na zakladke sa jej na motorke zabil brat, asi o rok nato zomrela mama a teraz aj otec. este ma sice segru, ale...ked som ju v nedelu stretla a oznamila mi to, ostala som ako zmrznuta, lebo este pred par dnami sme sa s nim stretli. no a ked dodala, ze to vies, v 29ich zariadovat otcov pohreb...no proste hroza, ani pomysliet na to nechcem, ze by som v jej kozi bola ja

zuzlik08
29. júl 2009

a to este strasne bolo, ze odpadol v sobotu na oslave a uz bol na mieste mrtvy. jeho priatelka mu este drzala jazyk, aby mu nezapadol, no uz marne...brrrr, az mi naskocili zimomriavky, si zoberte, ze vsetci, co boli na oslave to videli na vlastne oci. ani nechcem vediet, o com sa im teraz sniva ☹

lubica69
29. júl 2009

To hej 😢 😢 😢

mishelin
autor
29. júl 2009

caute baby 🙂

mishelin
autor
29. júl 2009

zuzi brrr to muselo byt hrozne ☹

domulienka
29. júl 2009

ahojky,to je asi najhorsie vidiet niekoho zomierat ☹ Zuzka je mi to nejake povedome,nevolal sa jej brat nahodou Marek a stalo sa to niekde na Balogu,pred rokmi,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre