Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

tina983
3. aug 2009

Ahojte tak malý je už celkom v pohode,ale vidieť na ňom tie 4 dni bez poriadneho jedla a stále len tak polihuje,sa mu nič nechce,som zvedavá kedy nachytá nejakej sily.Bubinka je to určite nejaký vírus,vraj je teraz toho plno,vravela mi sestrička od Boháčikovej,lebo som jej včera volala kvôli malému.Pekný deň vám dnes všetkým prajem,tu u nás je riadny úpek

eva888
3. aug 2009

Caute baby tak aj ja sa pripajam po odluke boli sme sa tarat pri svagrovcoch v Poltari. Byvaju v dome a zistila som ze je to na nezaplatenie. Mala sa kupala na dvore v bazene behala po stvornozky po trave a tak sme sa paradne prebavili. No proste super. Evicka tak sa drzkajte a hlavne Adamko aby ste to co najskor zvladli. Bibka pozdravujem Jarku nech si to uzije. Tinka som rada ze Marekovi je uz lepsie. Lubka tesima ze Sebastianko uz nema teplotu. Tak sa drzkajte my sa pojdeme prejist kus von ked sa mala zobudi. Pa

bubinka1982
3. aug 2009

Ahojte žienky,som rada za každú radu,musím si to prekopírovať a niekde uložiť...ale teraz nám to už nepomôže,malý už leží na infúzii a ostaneme tam určite do stredy a potom ak bude kakat normálne a negrckať,tak nás pustia..akurát len papám doma obed a balím veci,no za 10-minút utekám za Adamkom...doktor povedal,že teraz je to fakt bežné,bud je to dáka viroza,alebo mu nachladlo bruško vo vodičke na Braväcove ked sme sa boli kúpať...no bol už mierne dehydrovaný a kakal hnusnú žlto-zelenú hlienovú vodu,ani plienka to neuchytila a tak tiekto po stoličke až na zem,ked sme sa snažili nachovať ho zemiačikom,aj si grckol,ale to čo z neho vyšlo ma nalakalo a tak som s ním bežala na kopec...takže tak...dávajte si pozor a vela pite tekutín,fakt je hrozné dusno...Majkajte sa krásnučko a dúfam,že v piatok budeme už doma a pojdeme aj von...paaaa

eva888
3. aug 2009

Evicka tak sa drzkajte budeme na vas mysliet. Posielam Adamkovi boztek

lubica69
3. aug 2009

ahojte
Bibka Miška Evka888 ďakujem krásne Už je nám od včera Ok Neviem čo to bolo len dva večeri po sebe a potom Ok nič No naštastie
Bubinka tak sa tam držkajte a prajeme skoré uzdravenie
Tak je toho teraz veľa?No dúfam,že žiadna epidémia
Len sa všetky detičky držkajte
My sme dnes boli na kupku aj so segrou Trochu som sa bála po tých 2 večeroch ale malý Ok tak sme šli Neboli sme dlho Teraz spíme už skoro 4 hoďky Unavený bol z tej vody riadne 😀

bibka333
3. aug 2009

ahojte hlasim prichod JArka je sama na izbe bol plač ale traz ked som jej volala už je ok dufam Eiska prespala celu cestu tam naspat sa zobudila pred Bystricou v noci sme boli hore asi 2 hodky plačkali sme ,rano vysmiate sniečko v Smrdakoch sa mi zdala velmi tepla tak som si požičala teplomer a 38,8 z otčitanim ešteše som mala paralen tak sme jej dali a spinkala teraz ju idem okupkat a zmeram je čula tak dufam že je to zo zubkou ozvem sa potom

domulienka
3. aug 2009

ahojte,bubinka drzte sa s Adamkom,nak ste chytro doma a zdravucky,veru dobre si urobila ze si sla do nemocky ☹
Lubka tak ktovie z coho ho to Sebko mal, ale ked je uz ok je dobre 😉
aj Marekovi je uz lepsie som rada. 😉
Miska ako tehu,vsetko ok?Tak bude Tobiasko? 😉
Bibka Jarka je uz urcite v pohode,aj nasa Basa cchcela ist domov a veru si aj poplakala,a potom sa jeje stade anio nechcelo,boli ste aj s Karinkou vrankinou?
My doma zavarame teda uz sterilizujem druhu davku uhoriek,ruky take vysusene od vody uz neviem cim by som si ich natrela.A som taka napalena od rana,ze reku musim si zapnut pc a odreagovat sa 😒

lubica69
3. aug 2009

A čo ťa Ivka napálilo?
Bibka Jarka bude ok A Eli zmeraj dúfam,že to bude ok

domulienka
3. aug 2009

Lubka ip

bibka333
3. aug 2009

babenky tak Elinka ma 39,2 z otpočitanim teraz placka neviem co jej je zajtra ideme k dokine ☹
Jarka je už celkom ok len je sama na izbe a s Vrankinou sme neboli vybavovali sme prijatie 3 hodiny 😠 ☹ 😠

domulienka
3. aug 2009

Bibka to ma mrzi,skus cipok alebo sirupik ,nam pomohli aj zabaly ,ked Domi horuckovala nedavno,to zo zubkov nieje taka vysoka teplota,moze ju aj hrdielko boliet alebo uska,tak len rychlo zrazit horucku a nech Vam to rychlo prejde 😉

bibka333
3. aug 2009

ivka dala som čipok nevedela zaspinkat teraz už hajka uvidime aka bude noc ta bezmocnost je hrozna 😔 ivka čo ta vytočilo

domulienka
3. aug 2009

no veru bezmocnost ja som to zazila nedavno, ☹
No napisem len jednou vetou:Nikdy nechodte baby niekomu rucit a uz vobec nie rodine 😠 neviem este napresno co nas caka,ale...

zuzlik08
3. aug 2009

ahojte babenky, ja len fakt narychlo, som dost unavena, blbo spavame...este horsie ako predtym ☹ ....asi zase tie zubale 🙄
joooj, deticky moje chorucke, nech rychlo vyzdraviete. adamkovi tiez posielame velikansku pusinu, nech sa rychlo uzdravi a vrati domkov.
ivka, tak tak, pravdu mas, dnes je to s rodinkou horsie ako s cudzimi. ivka, vy uz mozete predavat tie zavaraniny
😀
LUBI, IP 🙂 . dakujem.
vitam ta matka a miska.
miska, dufam, ze tehu ok
evka, tak si lenka uzivala...
kvietocky, dufam sa s vami stret. este presne neviem, ci sa dostavime...
...dufam, ze som na nikoho nezabudla

tak vam prajem dobru nocku. pa

vranka4
3. aug 2009

Ahojte 🙂 ,tu to dnes poriadne pííísalo 🙂 ,síce nie veľmi príjemné správy 😒 ,hlavne,čo sa týka chorých drobcov ☹ ,ale snáď sa im polepší a maminkám to zlepší náladu 🙂 ,keby sa tie neduhy dali preniesť na nás......Bibka,tie teploty Eli sú možno aj z horúčavy,uvidíš,či do zajtra klesnú,predsa len cesta dlhá a to teplo-uf,my keď sme išli do Smrdákov,3-krát som dvojičky v aute prezliekala,čo boli také spotené,úplne mokré chrbátiky, aj sedačky,ten poťah vôbec neprepúšťa vzduch 😀,Marek sa hneď po príchode tam pozvracal-komplet,ešteže som brala za tašku vecí... ...Karinka, vás videla-teba spoznala z fotiek v albume,ale vraj sa hanbila prihovoriť,tak vás len okukávali 😀 ,na večeri sa dali s Jarkou do reči,stretnú sa asi len pri stravovaní,ako to tam na teba zapôsobilo ?čakali ste teda poriadne dlho 😕 ............Bubinka,držím palce,nech sa Adamkovi čo najskôr polepší a hlavne,že si tam s ním 🙂 ,Ivka,ty zaváraš hádam aj pre nás ! 🙂 a s tým ručením,to sa ťahá ešte s Moni 😀 tak dlhoooooo?......my sme boli dnes v B.B.-už od dnes som zamestnaná-bŕŕŕŕ 😀 ,ale čerpám starú dovolenku do 14.9.-16.9.začínam makáááť! dnes sme v Bystrici išli s Lenkou na očné,keď sme už tam boli,poprosila som dr.,Lenka prišla z tábora a v oku,na rohovke čierna bodka-ako smeť,začalo ju rezať oko,slziť...a nakoniec pozrela pod mikroskopom-cez počítač,bol to kov zapichnutý v rohovke,už s hrdzavým lemom,tak jej to ambulantne po umrtvení vyberala-nebolelo vraj,do rána má zalepené oko,skoro som odpadla,keď dr. povedala,že čo to je,bola véééľmi milá,keby všetci dr. boli takí 😒

domulienka
3. aug 2009

Ivka,ano s tou,ani jej meno nechcem pisat,viac ked sa stretneme.Inac planujem ist na Polhoru na dovolenku 😀 od soboty tak do utorka,Peter bude prec,tak aby sa aj mne ratalo ze vypadnem z domu 😀 tak by sme sa potom ohlasili daktori den,ok,chcela by som aj k nasej aerike,co ma Sabinku zajst od zimy sa slubujem.
No teda aj ja som v soku ,co to Lenka mala v oku,to este dobre ze si sa spytala a ze na to prisla a vybrala von.
ja som akurat vysla zo spalne a uspavala som Domi,lebo tolko cumlov mame a ni jednu jej dudku sme nenasli,tak bez dudy to islo tazsie,no uz je v risi snov..nacase 😉

vranka4
3. aug 2009

Ivka 🙂 ,tak dobehnite,keď budete hore,prezvoňte,čiže dovolenka u svokry 😀 😀 😀 ,aj baby sa chystajú na výmenu,keď sa Karin vráti z kúpeľov,vieš dačo o tom,spomínali ti tvoje ?

domulienka
3. aug 2009

ano spominali a kedy Karinka pride z kupelov?

vranka4
3. aug 2009

návrat má 17.8,ale pôjdeme pre ňu asi 16.-teho,lebo 17-.teho do 9.h musí uvoľniť izbu,nemá už stravu ani procedúry,vlastne zbytočný deň 😀 ..idem do sprchy a búvať,dobrú noc vám,detičky nech dobre spinkajú,aby ste si oddýchli

mishelin
autor
4. aug 2009

caute,zajtra sa chystam do tesca bo vidim na letaku cukor pi 19sk u nas je drahy,no len dufam ze dostanem,bo minule som prisla o pol 10 a cukru uz nebolo 😠 pojdem uz rano o 7 kede vstaneme 😀

ivka-zatil vsetko ok,dnes som bola u gyn a riadne ma nasral 😠

bibka333
4. aug 2009

ahojte mamky tak Eliška mala v noci 40 tak sme išli k dokine mame virusovu anginu ☹ plackame a sme nepokojny dufam že to rychlo prejde
vranka mne sa zdao že som ju tam zazrela ale nebola som si ista 😉 a saposobilo dost ma zarailo že Jarka je sama na izbe a to čakanie ☹ idem mala sa zobudila

bibka333
4. aug 2009

tak eliška sa napapala v pohoe aj pit chceme le ta teplota zase mame 38 ☹
Miška tak ked ideš do brezna prid na kavu ved vieš kde byvam 😉
Vranka tak to mate v pohode nam ma ist Jarka domou len 31.8 a to ma 1.9 nastup na internat chcela som sa spytat aj ja či sa neda skor odist ale včera v tom zhone som zabudla ☹ a už mi aj Jarka volala že sa zoznamili tak som rada len Jarka byva upne inde v ZAHORi tam su deti od 15 hore 😉 idem vyvesat prado a naplno sa venovat Elišinke Adrianko išiel so starkou do BB tak sme same dve ocko je v ranej 🙂 pa

vranka4
4. aug 2009

Ahojte 🙂 ,Bibka,my máme Spol.zdrav.poisťovňu a tá má len 21-dňový pobyt,ostatné pois. až 28 dňový ,Eliške držím palce,nech teplota klesá a chutí jej naďalej papkať 🙂 ,....Miška,takže výlet do Brezna,veľa nakúp za málo peňazí 😉 ......a vy ostatné,čo robkate ?dvojičky spia,u nás práve leje ako z krhly 😀 ,budeme mať asi papučový režim 😒

lubica69
4. aug 2009

Ahojte
Tak my sme dnes boli zas na táraj štreke v BB U kamošky čo máme rovnako starých drobcov Sa vyhrali 😀
Zuzlik nemáš zač 😉
Ivka 😠 ☹
Bibka prajeme Eli čo najskoršie uzdravenie 🙂
Miška zohnala si ten cukor?A u doktora uvidíš nabudúce aký bude
Vranka tak hrdzavý kov???Až ma striaslo 😖

lubica69
4. aug 2009

Inak v BB bola búrka nás zastihla cestou domov Ale tu už asi pršalo

bibka333
4. aug 2009

vranka na obed spapala polievočku a teraz velmi nechcela spinkala v kuse 3 hodinky predtym som jej o 14H dala čipok mala 38,5 teraz ma 38,7 od rana vypila 150ml vodičky vždyked jej dam tak sa kus napije idem lebo mrnkame pa

domulienka
4. aug 2009

ahojte,tak Eliska nak chytro vyzdravie,tie teploty ju budu asi este den dva drzat a potom uz bude ok 😉
aj tu riadne prsalo,tak sme si aj pospali mala, ja ,nas ocino,starsie baby kukali telku,potom som este dozavarala par poharov uhoriek, a ked som poslednu cistila tak mi odlahlo,ze konecne 😉 uz len na buduci rok.
a predstavte si nemam vobec pojem o case o dnoch ako rychlo ubiehaju,keby rano nebola prisla sms,tak ani neviem ze Dominika ma meniny,to som ale mama ☹ tak som urobila smotanovu tortu a trosku sme pobastili 🙂 a darcek objedname 😉
Miska a co dr.cim ta nastval?zmen ho 😉

tina983
4. aug 2009

Ahojte baby,tak aj ja už horúčkujem,neviem čo sa deje aj hrdlo ma trochu pobolieva,Marek je už o.k.len sa občas sťažuje,že ho bolí bruško tak neviem čo to.Aj u nás poobede lialo ako z krhly,sme s malým spali 3 hodiny,tak neviem čo bude v noci.Tak nech sa Eli čo najskôr vylieči 🙂 Miška a čo si taká nasratá?

eva888
4. aug 2009

Ahojte vsetky baby a deturence. Bibka tak sa len drzkajte myslime na Vas aby sa Eliska chytro vyzdravela ona je bojovnik zajtra to uz bude urcite lepsie. Ivka Dominike blahozelame k dnesnym meninkam hlavne aby bola zdrava. Tinka tak sa drzkaj aj ty a liec sa. Lenka uz zaspala lebo dnes to nebolo cez den bohvie co taka bola unavena ze zaspala v priebehu 10 min. Tak sa majte prajem pekny zvysok vecera.

mishelin
autor
4. aug 2009

no lebo objednala som sa za 100sk na 8.00,bolo 8.50 ked ma zobral dnu,bola som tam necelych 10 minut,len ma tak akoze vysetril,t.j. pozrel ci bije srdce to bolo vsetko z jeho strany a este ma polapal a ze dobre vsetko je zavrete sledujte si pohyby oddychujte..a ze no viem pretiahol sa cas ale aj ta treba platit tych 100sk ze ja zato nemozem to ta pani co sa mi tu zalovala ze co vsetko zazila na operacii 🙄 tak mu vravim ze je to nespravodlive tak mi len vopchal prijmovy do ruk knizku a ze dovi.debil 🙄

to bolo teda riadne vysetrenie 10 minutove,som sa ho nestihla popytat ani nato co som cchela...no fakt ma nastval,hlavne tym kratkym vysetrenim...tento je v polomke vola sa herman,nerobi uz ale poordnika,kebyze cchem zmenit tak len v br

na cukor sa chystam zajtra,sla by som uz skoro rano 😅 ale cche ist aj svokra a najprv musi ist ku svojmu obv.lekarovi takze musim cakat 😝 cize bibka ztioho vyplyva ze kava nebude ☹ ale aj tak ked je eli chorka nebudeme ju rusit,viesmaly by neobsedel by do nej stopal 😅 on by s achcel snou hrat...nevie este pochopit ked mu vravim ze take male baby sa nevedia este snim tak pohrat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre