Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

vranka4
20. aug 2009

tak dobrú noc,detičky nech vám pekne spinkajú a vy tiež 🙂

lubica69
21. aug 2009

Ahojte
Tak dnes máme zas krásne 😎 😎 😎
My ideme dnes do BB Musím zaniesť už konečne tú mikrovlnku do opravy a kočík do bazáru 😉
Tak si užite pekný dník 😀

bibka333
21. aug 2009

ahojte Zzka Eliska ma uz 4 zubky dva dole, dva hore Eliska zase nespinkala dobre a v noci mi vobec nechce cicu ☹ rano papala pekne
baby vsetkym vam dakujem za pozbudenie 🙂

eva888
21. aug 2009

Ahojte babenky mate vela noveho co som tu nebola ja mam este stale pokazeny pc a dnes sme prisli ku starkej tak som si precitala vsetky novinky. V prvom rade Bibka Eliske a hlavne ockovi prajem rychle uzdravenie. Eliske gratulujeme k dalsiemu zubku a takisto aj Terezke. Ivka gratulujem k vyhre na aukciach nech sa ti dari aj do buducna. Lubka, Ivka tak vase deturence sa k sebe maju to je super ze si tak rozumeju a tesia sa ked sa stretnu. My mame za sebou tiez tazky tyzden. Lenka mi prvy raz ako sa narodila mala teplotu takze som bola s toho kus mimo ale Bibka mi pomohla za co jej dakujem. Dalej sa nam na ocnom viecku spravila cievna zrazenina. Nebolo by na tom nic strasne keby si to Lenka nebola natrhla. Vecer som ju ulozila spat a pol jedenactej vecer sa zobudila zo strasnym placom tak som zapla svetlo a moje dieta bolo cele od krvy v prvom momente som nevedelaco sa stalo a potom som zbadala ze to jej s tej zrazeniny tecie krv ale baby to tieklo potokom. S muzom sme nevedeli zastavit krv asi tristvrte hodinu no proste strasne ja som sa tak zlakla ako este nikdy a Lenka nie plakala ale revala a k tomu sa mi este aj vyhadzala. Boli sme s tym aj na koznom ale odstarnit jej to mozu len okolo 12 rokov. Co sa tyka zubkov tak zatial ani jeden. Tak sa vsetky deturence drzte hlavne nech ste zdrave. Prajem pekny den

tina983
21. aug 2009

Ahojte baby tak aj my sa konečne hlásime,Bibka mala si fakt strašný týžden,ale neboj bude určite dobre,Evi tak teraz neviem,vaša malá má na očku hemangiom?Sa ti ani nečudujem že si bola taká vyľakaná,veď to musí byť riadny šok keď v prvom momente ako si ju zbadala si ani nevedela o čo ide,by som asi odpadla.Ľubi a vy ako dohodli ste sa s Bibkou?Vranka a ty v akom veľkom hrnci varíš pre toľkú armádu?A tá Jebeka no som sa tu dobre nasmiala. 😉 Zatiaľ sa držkajte

tina983
21. aug 2009

🙂 🙂 🙂 😎 🙂 😉 ☹ 😒 😠 😎 😖 😢

tina983
21. aug 2009

baby Marek sa trochu vybláznil!

bibka333
21. aug 2009

ahojte ja n na kus nam ked sa dari tak sa dari Eliska sa pošmykla a udrela sa o policku v detske tak na čele ma riadnu modrinu teraz spinka a ja idem do umyvat okna pa
evka ja by som ostala tež v soku Lenke prajem skore zahojenie

eva888
21. aug 2009

Ano Tinka hemangiom mame na ocku a najhorsie je ze si to Lenka stale chyta lebo ked je uz unavena tak si sucha ocka a tym si to drazdi.Dnes som jej to zalepila a necham jej to cely den aby sa to ukludnilo. Dakujeme Bibka a na tie okna sa musim tiez podujat uz ich mam poriadne spinave. Zatial pa

tina983
21. aug 2009

Evka viem že to vyberajú aj malým deťom,neviem či práve Lenke by to urobili,keď nemá ešte ani rôčik,ale možno sa to bude dať skôr než len v 12 rokoch,náš malý má toto isté len omnoho rozsiahlejšie,on má postihnutú celú nohu,to je už nie hamangiom ale hamangiomatoza,je pravidelne sledovaný v BB na onkológii,len bohužial v jeho prípade sa zatiaľ nedá absolútne nič riešiť,len treba čakať.Evi a ste boli len tu v BR na kožnom?Lebo ja by som to aj inak skúsila riešiť,cez BB.

eva888
21. aug 2009

Tinka tu v BR sme boli pri Bellovej. Bavili sme sa aj o tom ze by sme jej to dali vybrat uvidime ako sa to bude spravat ked sa to ukludni. Ak jej to bude rast tak jej to urcite dame vybrat lebo to ma na zlom mieste.

vranka4
21. aug 2009

Ahojte babky 🙂 ,Evka,ja by som tiež na tvojom mieste skúsila BB,určite sa dá aj skôr s tým niečo robiť,ale zväčšuje sa jej hemangióm ?celkovo oni zvyknú poriadne krvácať pri úraze,natrhnutí,predsa je to útvar zásobený cievami ,čo Ti povedali na kožnom,že čakať,či sa bude zväčšovať,sledovať ho 😒 ,Tinka,Marek to má od narodenia ?nerobí mu to nejaké problémy pri chôdzi,keď to má takého rozsahu ?chodíte k dr.Stančokovej?skúšali aj nejakú liečbu ?Bibka,tie okná by si mohla prísť umyť aj k nám,ale zapriahnuť babinec 😀 ,my sme pre našu armádu zvyknutí variť vééľa,tak ďalšie dve osoby sa pri našom počte stratia 😀 ,dnes som kuchtila zelen.polievku,halušky so smotanou a slaninkou,čokol.puding z 2 l mlieka s mandarinkami,piškótami a šľahačkou 😝 akože bude na olovrant 😝 ,dvojky spinkajú,doobeda sa čľapkali v bazéne,veľkééé baby s nimi 😕 ,teraz išli pokukať polhorských fešákov 😕

domulienka
21. aug 2009

ahojte,aj ja sa hlasim ,Domca spi,ocino v robote baby u vranky,ej ale mi ju super 😉
Evka ,chudatko Lenka 😒 to muselo byt hrozne ked si na nej objavila krv,joj.Veru chodte do BB.
U nas cela noc nepokojna ale uz aspon tak nerevala.
Ivka tak ty im riadne vyvaras 🙂 hej fesakov im treba?ja im dam,ale nie srandujem nak len pokukaju,vsak aj ja som v ich veku rada chodila na PP a obkukovala som chalanov.Moja prva pusa bola od chalana Z Polhory a v13 rokoch,to bola prva laska 😀 no jasne ze netrvala dlho.
Ozi baby ake boli Vase prve lasky,popiste a zaspominajte 😉

tina983
21. aug 2009

Ahojte,Vranka Marek to má od narodenie,pri chôdzi mu to problémy nerobí,len on má aj zo zadu na členku hrču,takže musí mať hlavne mäkkú obuv,aby ho to netlačilo a áno chodíme ku dr.Stančokovej,liečbu neskúšali žiadnu,vieme o tých kortikoidoch ale s tým sme nesúhlasili a ani dr. mu to neodporúčala,embolizácia nieje možná,nedostanú sa k prívodnej cieve takže budeme len čakať.Ty si písala,že robíš na detskej onkológii ale asi na oddelení nie?Inak je tam bohovský primár,s takým milým doktorom som sa ešte nestretla. 🙂

bibka333
21. aug 2009

ahijte ja hlasim okna umyte poriadok urobeny mala vyspinkana teraz tu sedi na nocniku a pokusa sa tlacit zbadal som ze tlaci tak som ju posadila 😉
ivka zaspominat na prve lasky ja som mala z osrblia aj prva pusa bola asi tiež tak v 13 12 rokoch ale ja som frajerov mala vela len jeden mi ostal a to sa pozname od 15 r Ivka nepojdes na kofolu ked domka vstane brnkni mi 🙂

vranka4
21. aug 2009

Tinka,robím na oddelení,teda ešte dovolenkujem do septembra,primár je supéér,vzťah k deťom ohromný,keby všetci dr. boli takí,naše zdravotníctvo by ožilo 😀 ,ležali ste niekedy na oddelení ?či,keď ste boli na vyšetrení?.....Ivka,baby práve prišli,zastavili sa u vašich starkých-prúser 😀 ,však je piatok,mäso sa neje a my halušky so slaninou 😀 ,starká hneď,že či som zabudla,som sa nasmiala,keď mi to hovorili ,my piatky nedodržiavame 😕 ,tak teraz sme to napravili pudingom 😝

domulienka
21. aug 2009

Ivka 😀 😀 😀

bibka333
21. aug 2009

ivka vranka my dodrziavame len prvy piatok v mesiaci ale stalo sa ze sme aj zabudli pa ideme von na kofču 🙂

eva888
21. aug 2009

Zatial sme sa dohodli ze to budeme sledovat a o tri tyzdne sa mame prist ukazat. Samozrejme ked to bude horsie tak nebudem cakat. Mas pravdu vranka strasne to krvaca a tazko sa zastavuje krv a hlavne Lenke ta je taka silna ze keby sa jej to stalo ked muz nie je doma tak by som asi nevedela co robit. Moja prva velka laska bola tiez z PP a chodili sme spolu 4 roky takze Polhoru poznam velmi dobre. V ktorej casti vranka byvas. Ja som chodila na vargulu.Vranka inac obdivujem tvoje povolanie robit na okologii s detickami je obdivuhodne. Tak ten pudincek by som si dala aj ja. Tinka tak len aby to ostalo tak ako to je alebo zlepsilo drzim vam palce urcite to nieje jednoduche. Sudim podla seba a v porovnani s Marekom to nie je nic.

vranka4
21. aug 2009

Bibka,tak ty frajerov vééľa 😕 ,ale hlavne,že si si vybrala najlepšieho 😕 -hádam 😀 ,ja som mala len kamarátov dvoch,takých,že žiadna pusa 😀 ,Marek bol môj prvý vážny frajer,to ja som mala 15,5r,on cez 21 r-už po vojne,naši boli proti,ale nakoniec sme chodili spolu 5 rokov,potom svadba,spolu sme už 14 rokov,s chodením 19r,ale ten čas letíííí 😕 a to mne sa on nikdy nepáčil,nebol môj typ 😀 a nakoniec je môj,bol vytrvalý,nedal sa odradiť,ale teraz by som ho nemenila 😉 ,len ho nemám s kým porovnávať 😀 ,ináč mne sa vždy páčili starší chlapi,nie moji rovesníci 😀 ,ale teraz pozriem aj na mladšieho očkom 😀

domulienka
21. aug 2009

Prave snme prisli ,boli sme na kofci ale kazda sme mali nieco ine a nie kofcu 😀
Ivka a Marek to vie ze nebol tvoj typ 😕 ale vy ste boli taky zlaty parik zalubeni az to z Vas kricalo 😉
Ja som po prvej laske teda ak sa to da nazvat laskou ale hadam hej vsak to bol moj prvy bozk co som dostala,potom som mala na strednej jedneho ,po strednej dvoch a potom som cirou nahodou 😀/to bola ted nahoda/ postretla mojho manzelika,po roku sme sa vzali,nemuseli, 😀 tak neviem kde sme sa hnali 😀 ale som rada ,nemenila by som,vcera sme oslavili 15 rokov co sme manzelia 🙂 Niekedy by som ho v lyzicke vody utopila 😠 a niekedy samou laskou zjedla 🙂

vranka4
21. aug 2009

Ivka,Marek vie o tom,že nebol môj typ,on vždy chodil so svojím bratrancom von,mne sa páčil ten a mojej sestre Marek 😀 ,vždy som hovorila,že ten Ďuriš je taký frajer, 😀 a vidíš,ako sa naše cesty nakoniec stretli 🙂 ,ten koniec príspevku si krásne napísala 😕

bibka333
21. aug 2009

ivka ja som mala vela frajerov ale len jednemu som odolala 🙂 a sme uz o chvilku 16 rokou svoji 😀 a pozname sa 19 r ivka bolo super v hospode 🙂

eva888
21. aug 2009

Baby vsetky vam gratulujem k takym peknym cislam samozrejme co sa tyka manzelstva. My sme pred dvomi tyzdnami oslavili prvy rok a verim ze oslavime aj ten 15 r spolu. Vranka a co sa tyka tych vekovych rozdielov medzi muzom a zenou tak medzi mnou a manzelom je 13 rokov rozdiel a som velmi spokojna. Ja som si s chalanmi mojej vekovej kategorie bohuzial nerozumela. Tak vam aj detickam prajem dobru noc

zuzlik08
21. aug 2009

ahojte, no ste toho dnes ale popisali. evka, no uz som pocula od bibky, co sa vam prihodilo, asi by som aj ja dost panikarila a hned nevedela, co robit. drzime palce, nech vam to dobre dopadne. my to mame na rucke, ved vies. tiez sme boli na koznom pri pavukovej, mame to sledovat, ak sa zvacsi alebo inak sfarbi, mame naklusat k nej, inak ko az o rok...no a vraj by to malo zmiznut same od seba a ak nie, tak okolo 5ho roku sa to da odstranit. tak dufam, ze to zmizne, aj ked som si vcera vsimla, ze jej to asi rastie...musim to odpozorovat. mame este taky malicky fliacik na stehnienku, no ten je fakl malicky, tak hadam pekne zmizne.
...ale ale, to tu mame zahrievacie spoznavacie kolecko...hmmm, takze frajeri...ja som ich tiez mala zopar kuskov, no mojho uplne plveho flajela som mala, este ked som chodila do skolky a on chodil uz do skoly, chodil k jednej tetuske do nasho vchodu, ktora ho tam po skole opatrovala. cislo 2 bolo potom v 6 triede...a potom sa to uz nejako rozbehlo...a zastavilo sa pri mojom manzelovi, s ktorym to bola tiez v podstate rychlovka..az na tu nasu malu krasavicu 😅. po 4 mesiacoch randenia sa ku mne nastahoval, po 1/2 roku ma poziadal o ruku a presne o rok od zasnub sme mali svadbu...no a nasa maznoska nam to spestrila az po vyse 2 rockoch manzelskeho zivota. a mimochodom vranka, medzi tymi platonickymi detskymi laskami bola aj ta tvoja spominana rodina, mlady p. duris, bol to brachov spoluziak...jooooj, ci sa mi pacil 😅 .jooj, ci musel byt ten pudincek len fajnucky...ivka, drazdis moje chutove bunky, ktore sa snazim dohnat k dodrziavaniu dietneho rezimu 😠 😉
ivka, ja som mala kofcu 🙂

tina983
21. aug 2009

Ahojte,Evka medzi mnou a mojím mužom je presne 14 rokov rozdiel,oslavujeme spolu 6.oktobra a tiež by som mladšieho nechcela,mne všetci ešte ako také sopľavé deti pripadajú chlapci v mojom veku. 😉 Tiež som ich viac otestovala,ale ten posledný bol naj 😉 tak som od začiatku tušila že spolu skončíme, raz mi jeden známy povedal,že takých Marekov ešte bude a ja hneď že tento je posledný no a zatiaľ je a dúfam že navždy

domulienka
21. aug 2009

Jaj Zuzka vidis,presne ty si mala kofcu 😉
Medzi mnou a Petrom je rozdiel 4 roky,ja som mala 20 a on 24 ked sme sa brali 😉 sstra zije s priatelom ktory je o 17 rokov starsi,rozumeju si,vychovavaju spolu dceru,on ma uz dospelych synov 27,24rokov.
Kmotra naopak o dva roky mladsieho,pocuva ju na slovo 😝

domulienka
21. aug 2009

a kde mame LUbku?

bibka333
21. aug 2009

no lubka je asi v bb a my mame doma poker ligu muzovy kolgovia prisli a hraju poker 😉

vranka4
21. aug 2009

Ivka,nevedela si nejakú tému načať už skôr,konečne to tu žije 😀 ,darmo chlapi-navyčerpaná téma 😀 ,Tinka,ako som písala,mne tiež spolužiaci nevoňali,pripadali mi ako deti 😒 ,tie ich názory,starší muži sú predsa skúsenejší,majú už niečo odžité 😀,a predsa my ženy skôr starneme,tak pri mladom uchu by to bolo veľmi vidieť 😀,pri staršom to bude tak akurát 😝 ,Evka,nebóój,ten čas tak letí,že čoskoro sa ani nenazdáš a budete oslavovať nejaké okrúhle výročie 😅 ,mne sa stále zdá,že to bolo nedávno,čo sme sa spoznali a bác-19rokov 😕 ,Zuzka,jéj,ty si to pekne napísala z tej škôlky,normálne si nezabudla tú reč 😀 ,náš mladý menovec je teda riadny fešáčisko,vtedy bol ešte ucho,ale teraz je -nó,mať o pár rokov menej a byť sama,možno by som sa posnažila 😀 ....Ešte k tým hemangiómom,naša Lenka,keď mala 3 mesiace sa jej na líčku urobila táka malá červená bodka,začalo sa jej to zväčšovať-bol to hemangióm, keď to mala veľkosti hrášku,tak sa jej to začalo zmenšovať,až jej to celkom zmizlo asi do 2 rokov,tak vám držím palce 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre