Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

tina983
12. okt 2009

ahojte babky,fotočky parádne,detičky nádherné to ten môj medzi nimi by bol ako generál 😉
katka a kde bývaš keď píšeš že neďaleko od Bibky?Ja prídem hocikam kam ma pozvú 😉
Bibka to Eli po kom taká modelka? 🙂
Ľubi a vy ako už ste zdraví?

zuzlik08
12. okt 2009

no ahojte, po 1dnovej (?) absencii sa znova hlasim, uz ma vcera bez vas klepalo...ach ta zavislost.
tak my sme vcera skoro cely den boli v bb a celkom ok sme obisli. boli sme v nay reklamovat konecne ten moj notebook, no akosi sa mne-pedantke na blocky-ten od nb niekam zapotrosil, no pohodicka, v nayku ochotni, vyreklamovali, este sme fajne aj mrazak kupili...joooj, to sa vcera zase minalo 😅 . aj v europe sme pobehali, v deichmane sa mi pre malu pacili 2 zimnych cizmiciek aj za dobru cenu boli, lenze ako som si vsimla, vsetky su tam bez klenby, tak som nato kaslala.
ozaj, bibka, gratulujeme ku krockom. aj u nas je kupelka zakazana zona...tiez nas laka mydlo 😀 . aj ja mam mrchu, ale uz hadam aj koncit bude, navsteva jedna nepozvana 😠
kati, bola si sa pytat ohladom toho rodicovskeho na sp? daj info
tinka, tak oslavy pokracuju?
ivka domka, nove foto, hned som si vsimla (a ja este stale maaam 😉 ). ja byt tebou, tak tiez pockam do polska, ved je to len par dni
joooj, ozaj, no vcera po prichode z bb som mala taaakuuu migrenu, ani z postele som nevladala vstat, zjedla som banan a uz som letela chovat rybicky 😒 ☹
idem kuk tie fotecky z dnesneho stretka

lubica69
12. okt 2009

Áno Katka je v tebe niečo 😀
A ďakujeme Nám je doma aj tak samým smutno 😢 tak na návštevy a stretká veľmi radi 😉
Tinka ďakujem Ja dobrala ATB včera Seninan naštastie nebral A bol úplne ok už vo štvrtok 🙂
Zuzlik no v BB sa dobre míňa Aj v európe Preto sa radšej vyhýbam 😀 Tak super,že v Nay takto ochotný zlatý
Ja migréna dnes 😖

zuzlik08
12. okt 2009

no ano, super obchodik, aj dobre poradili hore na poschodi pri pozickach. tak ak sa niekto chystate nejaku elektroniku, tak poradim, quatro ma taku moznost (neviem, ci to je teraz taka akcia alebo je to dlhodobejsie), ze zaplatite akontaciu minim. 10% a ak zvysnu ciastku splatite do 3 mesiacov, mate to bez navysenia, cize len cista cena tovaru...no nevyuzi to 😀 . neviem, ci sa to vztahuje len na elektroniku, no podla mna na vsetok spotrebny tovar...idu vianoce, tak mozete vyuzit

lubica69
12. okt 2009

Zuzlik to hej 😉 Aj keď akurát nič nepotrebujeme

bibka333
12. okt 2009

Tinka po maminke nie 🙂
Zuzka mna ta mrcha tak serka nestačim chodit di kupelne a ide mi chrbat vytrhnut 😠a dakujem sa s nej vytešujeme je podarena 🙂

zuzlik08
12. okt 2009

noo, ved ja som ta na tu mrchu po porode upozornovala, ja som mala to iste, pravidelne kazde 2 tyzdne asi 2 mesiace vkuse 😠 😝 😝 . co si musime vytrpiet...a ti nasi chlapci ked sa len porezu...ved vieme svoje, evka to ma teraz doma 🙂

domulienka
12. okt 2009

ahojky,fotocky krasne 😉 Katka super.
No o chorobach a ako trpia ti nasi chlopi,viem aj ja.Inac je tu dobra tema na konovi o nasich polovickach,som sa schuti tolko nasmiala,ze az. 😀
Lubi tak migrena,ojoj,to je pre mna nezelana navsteva,pri mrche az tak netrpim 😒

vranka4
12. okt 2009

ahojtee 🙂 ,neviete si niečo príjemnejšie vybrať na debatu,ale mrchu 😀 😀 ,výhoda bola v tehu a pri kojení,že nebola,ani mi nechýbala 🙂 ,ale aspoň nemám bolesti,iba občas ma hlava pobolieva na začiatku mršky 😀 😀,chlapi majú iné problémy ako my- nežnejšie polovičky,predsa sa musia holiť 🙂 -to sú ich výhovorky,my sa tiež musíme 😀 😀
ja tu surfujem trošku a obzerám tie zimné boty,keď sa rozhodnem,hodím link 🙂
zuzlik,ja by som si určite mala čo vybrať,len keby mal kto splácať 😀 😀, Ľubka,nenáročná-skromná,nič nepotrebuje 😝,šťastná to žena 😉

vranka4
12. okt 2009

buli,úžasné fotky,krásne momentky,všetci drobci sú na spapkanie 🙂 ,teda sa vás tam zišlo,hotové jasle 😀 😀

domulienka
13. okt 2009

Dobre ranko 😉 konecne neprsi 🙂

buli21
13. okt 2009

dobre ranko 🙂
neprsi Ivka ale zima ako v zimarni a to sa musim za chvilku obliect a ist vencit havka.....brrrrrrrrrr...ale popravde milujem zimu,tak sa tesim z toho sniezika na horach....🙂)))
fotky su naozaj vydarene,len som musela vela vytriedit,kedze tie nase mravce sa v kuse mrvia a boli na fotkach rozmazani...ale aj tak su uzasni...naozaj hotove jasle tam vcera boli...hadam uz Lucka aj doupratovala....
Tinka ja byvam na sidlisku Mazornik...od 6 rokov,len som sa odstahovala od nasich o par cinziakov vyssie...skoro az k Ivke G. 😀
Zuzlik tie migreny to musi byt hroza...mna nastastie este nepostihli,ale uplne chapem,ze z nakupovania v europe moze niekoho rozboliet hlava...mne je tam zle len z tych neonovych svetiel...najradsej tam chodim len do kina tam je tma 😉 ...v obchodoch som bola asi len 2x....aj to len ako sprievod....

mishelin
autor
13. okt 2009

caute baby,a uvas nefuka tak hrozne silny vietor,nam tu povyse u susedov aj plotik zvalilo 😕 😝

domulienka
13. okt 2009

Miska nad ranom riadne dulo,rolety na balkone ramus robili,aj teraz fuka
,ja musim
tiez von do obchodu,idem Domi naobliekat.

bibka333
13. okt 2009

dobre rano baby mala bola zase hore od 22 20 do 1hod prv plač a potom behala po obyvačke ako keby sa nechumelilo 🙂 ale mame trochu soplik tak som jej odsavala či ju to netrapilo alebo ja už neviem čo jej je ☹ a počasičko sa umudrilo len je zima baby idete davat už fusaky ja si myslim že je to skoro a čo ked bude -18 20
Ivky dnes sa tešim 😀 🙂 😀

mishelin
autor
13. okt 2009

bibka aj ja si myslim ze je skoro hoci pocasie tu unas tomu nenasvecuje vsak mi tu sneh poletuje popred nos 😝 ved to ze ak budu vacsie zimy co potom..no ale ja kebyze mam babo uz teraz a ide von fusak dam ved mi tu mame pod horou hroznu zimu,fakt 😝

mishelin
autor
13. okt 2009

bibka a eliska robit to iste co aj moj ked bol maly on viac z noci prebehal ako prespal 😅 no a uz nemame konecne duduuuuuuu 😵

bibka333
13. okt 2009

Miska akde ste ju bodeli 😀 ako ste sa odnaučili daj 🙂

mishelin
autor
13. okt 2009

bibka boli sme v sobotu na navsetve u rodiny a sli sme s malym cez dvor a akurat tak hrozne prsalo,a som mu povedala ze duda spadla a stratila,a ze prisiel pes ARES a zobral ju..no a ze nak si ju naha on ze ho teraz boliaz uby znej a zubarka mu musi vrtat 😅 a to ju muz skryl do monterok 😅 a on chuda tomu uveril,ael aspon je uz prec konecne

mishelin
autor
13. okt 2009

a este taky mensi detail,ze vyzera to tak ze budem rodit cisarskym...kvoli tomu ze som maal operovane oci..takze vo stvrtok sa chystam do bb na vysetrenie 😉 babo je inak ok,ma kolo 3kg,teraz dokt vravel ze na prod to najblizsie dni teda tyzden nevyzera..ale teraz to uz bude jeno kedze sa to bude musiet naplanovat

bibka333
13. okt 2009

Miška a čo ti operovali oči ? a ja mam ale ked som bola dieta

mishelin
autor
13. okt 2009

ano bibka,pred cca 1 1/2 rokom,ked mal maly priblizne 6 mesiacov...ja som uz takmer nic bez okuliarov nevidela,dioptrie boli silne uz..tak preto ze sa to moze vratit

bibka333
13. okt 2009

Miška čo ti operovali lebo mne sa dioptrie nedaju niako operovat ja mam tupozrake lave oko ☹

mishelin
autor
13. okt 2009

bibka ja ani neviem poriadne ale asi kratkozrakost to je ked su dioptrie minusky?

buli21
13. okt 2009

tak sme sa vratili z vencnia...mali sme len deku...myslim ze este skoro na fusak...potom nam bude v zime zima,ked sa teraz rozmazname...ale neviem ci ja dneska nenasadim capicu,lebo mam taku prefukanu hlavu...a uz behaju aj v ciapkacha saloch..
minusky su ked kratkozraka, cize vidis len na kratko...ja mam tiez -2,75,ale nosim vonku sosovky...

bibka333
13. okt 2009

Katka tak to som si vobec nevšimla tak ja mam + a silne radšej nepišem 😉

mishelin
autor
13. okt 2009

bibka ja som mala veelmi silne uz jedno oko -4 a druhe -8 to ti vravim nic som uz nevidela 😔

mishelin
autor
13. okt 2009

biba a ty si sa cchela dat operovat?ja som bola v novamede stalo ma to 30 000tis...ale aspon mam oci 🙂

mishelin
autor
13. okt 2009

bibka 🙂

bibka333
13. okt 2009

Miška si pripad za tu opravu 😀 mne sa to neda mne to povedali už davnejšie lebo mam tupozrake oko a ja nevidim na dialku ale ked mam svoje oči tak hej 🙂 Miška teba idu robit ciraskym aby ti nopopraskali zilky v očiach ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre