Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
29. jún 2009

Ok mne tiez,dako sa utrhnem, 😀 od toho balenia.
Lubka aj sa trosku tesim,aj ked by som to nemala tak citit a pisat,ale take ticho mi chyba no to hovorim teraz a potom budem rumadzgat ☹

vranka4
29. jún 2009

Ivka,Peter sa ide tiež túlať-či zarábať 🙂 ,kde ide a na koľko 🙂 tak budete samé,nevybehnete niektorý deň hore?

domulienka
29. jún 2009

Ivka to druhe 🙂 ide na otocku,v nedelu vecer sa vrati 😉 Potom pondelok a utorok robi svoju linku.
A mozno aj vybehnem,dam vediet aj svokra nma vola ze co budem doma sama,

lubica69
29. jún 2009

Jasné Ivka Poznám Tešíš sa,že bude kľud 😀 a potom v tom tiche je smutno ☹

domulienka
29. jún 2009

Baby,vazna vec,kto ide so mnou chudnut 😉 by sme sa navzajom podporovali a stvorili jedalnicek vsetko zdrave ,jest 5x denne v presnych intervaloch./lebo mna uz chyta depka ze som ako slon....aj horsiee
Dajte vediet,please

bibka333
29. jún 2009

ahojt Ivka moze byt o 10 h a Adrian ma nieco z jablckom tak preto ale ma dlahu v piatok kontrola 😒 a uz dnes sa nudi a iba je

mishelin
autor
29. jún 2009

baby caute som na skok tal vas len poprosim tie co stze vtedy fotili patka mohli by ste mi tie foto poslat zajtra bud mailom-ak sa vam bude cchiet tak aj dnes,a ak nie mailom tak zajtra na skype... 😉

bibka-to mi je luto ☹ mne je dnes hrozne zle zvraciam hnackujem 😝

lubica69
29. jún 2009

Ivka ja!!!Už som začala
Bibka ☹
Miška zajtra pošlem 😉

domulienka
29. jún 2009

Lubka a aku dietku?Prezrad 😉

lubica69
29. jún 2009

To ani nie je diéta ale skôr pekne upravený jedálniček+ľahké cvičenie 🙂

bibka333
29. jún 2009

ja sa mozno pridam ale ja som štihla tak neviem 😀
vranka ja som nechodila na zdravotnu ale vedla na sou sluzby kuchar casnik 😉

lubica69
29. jún 2009

Bibka 😉

vranka4
29. jún 2009

Ahojte 🙂 Ivka,ty sa nezdáš s tým chudnutím,diétu by som nevydržala,cvičiť áno,vydržím 2 mesiace a potom s tým seknem,nemám pevnú vôľu na chudnutie,ale krásna by som chcela byť,aj by som sa pridala,ale mne by stačilo takto po večeroch-cica nežer 😀 ,ľúbim sladkosti,popcorn-nenašla by sa takáto diéta?Bibka,tak to bude asi zo školy,cestovanie do a zo školy,z fotiek si mi veľmi povedomá,len zaradiď odkiaľ,vieš my 30+,pamäť už tak neslúži 🙂 Ľubka-výsledky cvičenia a zdravého papkania už vidíš,či si začala nedávno?mishelin 🙂 lieč sa,nech drobčekovi v brušku nič nechýba 🙂

domulienka
29. jún 2009

No uz som tu ,mala vyhlasila strajk ani za svet spat,ale uz je ticho betarica 😉
Pokukala som po vselijakych temach tu na konikovi,nieco sa mi pozdava nieco nie,tak zostavim daky jedalnicek,len viem ze zaklad je je st v pravidelnych intervaloch a mensie porcie,neprezierat sa.
Joj ja zas chipsy zboznujem 😅 cokolady skoro vobec raz za cas si dam banan v coko ten zboznujem ale tie chipsiky slane jooooj neviem odolat ☹
Ako ste sa dneska mali?

vranka4
29. jún 2009

Ja akurát dumám,čo by som prehryzla,či odolať alebo nie...doobedu sme boli von-stihli sme,len čo sme prišli začalo pršať,poobede sme boli doma,lebo stále lialo,pomáhali mi žehliť,postieľku sme z kuchyne už dávali preč,trošku som to pomenila,až večer sme vyšli von,už som nevedela .čo im vymyslieť,takí boli rozbláznení,išli sme sa bicyklovať

domulienka
29. jún 2009

Prave som dokvackala pradlo ,joj tych ponosiek,s babmi sme vecer povyberali veci co si beru a zaroven aj vytriedili co uz nenosia a je male,tak zase je v skriniach prievan 😒 a v penazenke tiez ☹

vranka4
29. jún 2009

No,to už tak býva,aj vy ste si našli v tom nečase robotu,ja to tiež robievam,len keď je škaredo...tak sa už pomaly začínate baliť a kroje už vyžehlené v kufri ?Len keby im počasie vyšlo,rodičov ide koľko?

domulienka
29. jún 2009

kroje scasti hej,teda uz len jedno opliecko mi treba,dospelych ide az dost by som povedala ze pol na pol o tom viac ked sa stretneme.Viac to budu mat take oddychove,vystupenia vecerne asi 4,cez den sustredenie,kupanie vyletiky,budu byvat v chatkach hned pri plazi a co som rada netreba im balit jedlo/teda iba na cestu/ani pitie,vsetko maju zabezpecene.
A baby ako idu do tabora?

vranka4
29. jún 2009

Bodaj by to všetko bola pravda,čo sľúbili,vieme o tom svoje 😀 ale možno tento zájazd bude najlepší pre deti-zaslúžia si to,naše baby júl majú tábory,až do 23.7,idú do 2 -týždňové turnusy,chceli sme to Štúrovo,ale ceny len za ubytko pre našu početnú rodinu,cca 15tisíc,bez stravy a to len chatky alebo bungalovy,žiaden hotel 😀 ,potom som už nehľadala,lebo Karinke prišiel nástup do kúpeľov od 27.7-18.8.-dobre ,že nevymešká školu,ale je sklamaná,dúfam,že na rok,keď už budem robiť vyrazíme do sveta 🙂 ,idem sa sprchnuť a do spišova,dobrú noc

zuzlik08
30. jún 2009

ahojte, no ivky nase, vam sa vobec nechce spinkat?, taka neskora nocna hodka a vy este zaaavislaacite... 😅 . no to teda mame leto, dufam, ze za to uz konecne zlepsi, lebo uz mam z toho dazda pomaly depku ☹ . suhlasim so stvrtkom, tesiiime sa. dam vediet aj luckke, dufam, ze sa nam dopraje aj pocko. miska, pridete aj vy? vranka, skoda, ze sa nepridate. tak hadam nabuduce. lubi, nad dietou uz uvazujem aj ja, kedze uz nekojim. jooj, len ked tu cokoladku musim mat. snazime sa obmedzovat, no uplne bez nejak nezvladam. to som dokazala len v tehotenstve, vtedy som ju cely cas nemohla ani vidiet 🙂 . a so slanym musim opatrne, lebo od tehu ma po takom stale pali zaha. takze aj ja sa rada priadam, lebo uz som tiez ako valec a nemam co riadne na seba. vsetky veci stoja v skrini. najviac ma stve, ze som vecer taka unavena, ze neviem, ako budem zvladat cvicit...aj ked vacsinou vecer cvicim so zehlickou a pod. 😀 . maly trik na zaver: mensie porcie v castejsich intervaloch a naberajte si jedlo na male tanieriky...ocny klam zabera, no a samozrejme jest pomaly

lubica69
30. jún 2009

Ahoj babky 🙂
Ivky tak vy ste riadne ponocovali 🙂
No áno diétka naša JA som začala asi pred mesiacom a zatiaľ 4kg dole 😉
Jem pravidelne obmedzila som soľ bo sladké nejak nemusím Niekedy je slané horšie ako sladké bacha na to!!!Sacharidy telo potrebuje aj na energiu a tak takže čoklid nie je až také hrozné ale napr kávu a čaj sladím a budem
No a papám tak 5 krát denne Po 18 už ale nie A cvičím večer pri telke Každý deň!!!Jasné,že sa nejdem pretrhnúť ale snažím sa aspoň trošku ale každý deň!!!
A veľa piť!A jedlá menšie porcie a ku každému jedlu veľa čerstvej zeleninky
A počko nech sa už umúdri 😎

vranka4
30. jún 2009

Ahoj babenky,idem sa pochváliť,baby prišli s vysvedčením a véééľmi ma potešli-samé jednotky-dnes pôjdeme asi niekde na večeru,buď Brezno,alebo salaš Zbojská,Ľubka-ty si teda dobrá,za mesiac 4 kilá dole,neviem ,či sa nejdem inšpirovať,len ja som nočný vták,od 18-tej hod.nejesť-nevydržím-ja by som potrebovala 5-8kg dole 😀 Zuzlík,my takto ponocujeme,manžel v nočnej,všetci spinkali,a ja si vychutnávam čas pre seba tak po 22.h.-a ráno dospávam 🙂 Bibka,Ivka-určite už vyvárajú- šikuľky,no,už idem aj ja niečo robiť,štvorica ide von,konečne super počko.. 🙂

domulienka
30. jún 2009

Ahojky,u nas tiez dobre vysvecka starsia tri dvojky mladsia sest dvojak ale obe mali PVD,najmladsia ma ciste jednicky vo vsetkom 😀
Baby preco ja mam taku smolu,vcera som si narazila palec na tej mojej nestastnej nohe a teraz ho mam pripuchnuty a zacervenany ako daky zapal ci co,budem musiet ist k dr. ☹ chodit sa mi sice da ale boli.
No tak ako si ideme urobit ten jedalnicek,ja som kukala vcera v tej teme 4kg za 4 dni dolu,ma to napisane na prvej strane no zda sa mi to dost drasticke,nieco by som tam popridavala.
Tak vo stvrtok teda mozme ja ,Lubka,Bibka,Zuzka a este kto sa prida?

lubica69
30. jún 2009

Bože Ivka tá tvoja nešťastná noha😢 Tak vysvedčká fakt dobré😀 My sme boli tiež trošku von Ivka aj ja som to kukala ale veľa vecí mi nevyhovuje A takto som zatiaľ spokojná Ešte takých 15kg dole aspoň na tých 60-62 By som bola spokojná

tina983
30. jún 2009

Ahojte Ivka tiež som čitala tú diétu 4 kg za 4 dni ale potom som si povedala,že už nikdy žiadna nenormálna diéta,lebo ja práve kvôli nim vyzerám tak ako vyzerám.Keď sa mi podarilo asi pred 2 rokmi zhodiť za 5 mesiacov 7 kg bola som rada,no len dovtedy kým nezačali pribúdať naspäť a to rovno dvojnásobne,takže odvtedy by som to už neriskla.Možno nám je súdené vyzerať tak ako vyzeráme.

lubica69
30. jún 2009

Áno Tinka máš pravdu
Preto treba jesť aspoň tých 5 krát denne a trošku cvičiť Mne veľmi pomohlo si myslím,že sa nenapchávam a nejem po tej 18 😉
Inak ako sa máte?Prídete vo štvrtok Tinka?

domulienka
30. jún 2009

lubka ved prave to samotne uvarene vajce 😝 to mi nijak nevonia.Tu dietu by som nedrzala,len by som tam pridala nejake potraviny,
A jedavas nieco speci alebo normalne co varis len v malom?
Ako Tinka pridete?

tina983
30. jún 2009

Nesľubujeme sa na isto ale možno prídeme,malý je dnes v škôlke posledný deň,takže od dnes aj my prázdninujeme,tak možno ak bude dobré počko.Inak sa máme celkom dobre a zabudla som privítať medzi nami vranku!Bibka s tou stoličkou neviem čo lebo Lenka v nedeľu ráno doslova ušla a mňa to napadlo len poobede.

lubica69
30. jún 2009

Ivka varím Ale nie tak sko keď bol aj muž doma My s malým nie sme až taký náročný Chápeš 😀
A špeci asi ani nie len trošku menej tukové a zdravšie sa snažím 😉

lubica69
30. jún 2009

Ivka a viac rýb sa snažím A nie bravčovinu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre