Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
1. júl 2009

Idem kuk Housa a búvať Tak zajtra 😉

mishelin
autor
1. júl 2009

baby dajte mi cislo na lubku ak mate uz ju tu asi nezastihnem dnes 😉

tina983
1. júl 2009

ahojte Miška pozri niekde do predu o pár strán,Ľubka ho tam písala,keď bol vypadnutý koník nedávno 😉

zuzlik08
1. júl 2009

babenky, poradte mi, krpata sa mi v spanku v noci zacala otacat na brucho a potom sa kazdu chvilku budi, nic sa nevyspime. co s tym?....prosim ☹

bibka333
1. júl 2009

ahojte dnes nejako nemam naladu na net lebo zase ide pomaly tak zajtra Lubka ok a zuzka neporadim ti lebo nasa ked sa da na brusko tak spi aj tak 🙂 Tinka prides čakam ta 🙂

lubica69
1. júl 2009

Miška moja a čo si chcela?Ešte som nakukla

mishelin
autor
1. júl 2009

lubi ze ma mrzia tie gate a ze by som mozno zajra dobehla

lubica69
1. júl 2009

Ok Miška 🙂
Určite ich pribalím do auta 😉

bibka333
1. júl 2009

miska preco len na chvilku

domulienka
1. júl 2009

este ste tu baby?ja som prave dobalila kufre s krojmi,som taka rada ze je to uz v kufroch,zajtra vecer uz len kufre s oblecenim a poviem si A Je To. 😉
Zuzka to je take obdobie ona zisti ze aj na brusku sa jej dobre spinka a prejde to,neskor ako je to u nas bude cestovat po celej postielke a tie polohy 😀 az sa cudujem ako tak moze spat.

vranka4
1. júl 2009

Ahojte babenky 🙂 ,konečne tu fičím aj ja dnes len neviem do akej témy sa pridať 🙂 ,všetky sa tešíte na stretko,nech vám počasie praje,detičky ,aj maminky nech sa vyšantia 🙂 ,zajtra možno pôjdeme do Brezna-celá família doobedu,lebo Marek robí poobednú,ak budeme stíhať,možno vás prekvapíme celá perepúť 😀 ,zaleží,kedy ráno vstaneme-radi si povegetíme ,keď sme všetci doma aj do 9.h 🙂 ,Zuzka,to som rada,ak sa písanie rozbehlo aj vďaka mne,možno ja vďaka vám zhodím nejaké to kilečko-tých 60kg by aj mňa potešilo 🙂 a Aďka sa nevolá náhodou Jarganová,na jednej foto som ju zazrela?

domulienka
1. júl 2009

Ivak ako uz je vsetko ok,dnes som videla ze aj inzeraty nahadzujes ,ci to Karinka?
No pravdaze kludne nas prekvapte,ked budete v meste.A idu teda vystupovat v piatok?

vranka4
1. júl 2009

Ivka,zase všetci normálni ľudia už spia,len my nie,Karinka je taká akčná,neviem po kom 😉 ,Marek mi to teraz upravoval,lebo to stopli-na foto bola adresa mmb,stade sťahovala fotky,v piatok vystupujú,zajtra majú skúšku,neviem ani o koľkej,ináč my už dobre,Marek dnes nemal teplotu,doriadili sme tú spúšť,užili sme si slniečka,konečne dnes u nás nepršalo a boli sme na večeri na salaši-bolo super-aj obsluha,aj jedlo,porcie,prostredie-odporúčam 🙂 ,

domulienka
1. júl 2009

ja som trosku hackovala a kukam ze si tu este bola,no idem uz aj ja spat.Tak pa pa a dobru nocku vsetkym.

mishelin
autor
2. júl 2009

dobre ranko,tak mi rozmyslameš ze ako sa ideme zariadit ale mozno sa zvezioeme ocinom aj ked tam budeme sice skoro ale hadam nam to nejak ubehne a potom pojdeme domov ak nam pojde nejaky spoj 😒 fakt neviem este ako,keby ze sme tam aspon od nejakej pol 10 ale mozno uz pred 9.00 a to je dost skoro

mishelin
autor
2. júl 2009

no tak on uz siel my sme ostali zatial doma bo fakt je skoro

bibka333
2. júl 2009

ahojte tak dnes nas asi bude viac Lucka bere ešte dve mamky ale sa tesim dufam ze počko bude dobre
vranka Adka Jarganova je s nami 🙂

mishelin
autor
2. júl 2009

tak to je dobre ze sa vas tam zbehne vela 🙂 lebn vy mate vyhodu ze vam deti sedia na mieste mozte kludne pokecat 😅 😉 ja by som musela za mojim behat ako minule,hadam pridem odskusat tie gate a uvidim co dalej 🙂

bibka333
2. júl 2009

miska ale prides 😉 prepac len teraz som citala ip 😉

caly8
2. júl 2009

Ahojte mamky 🙂

tak vám iden popísať ako sa máme my 😉

Elina má už 7kg na čo je maminka hrdá pretože sa stále len kojíme 😵 ja ale poriadna dlhaňa bude po ocinovi .. už asi mesiac máme športový kočík lebo v hlbokom bola nuda..nič nevidela dvíhala sa samozrejme plač ukrutný a teraz pohodička, je v polosede a pozerá na svet 🙂
pani doktorka nám už kázala o štyri týždne začať s príkrmom..ako ste to riešili vy? dávali ste tú prvú lyžičku od Hami alebo ste doma parili varili mrkvičku? ja by som najradšej takú doma dávala...a chystám sa prikrmovať až po ukončenom 6m.. ale tak uvidíme...
pozerala som vaše slniečka 😵 krásne babuliatka máte 🙂 🙂 super, že sa takto stretávate. ja sa snažím čo najviac času tráviť s Elinkou ale musím aj pracovať tak som rada, že poobede s ňou vyjdem von a teškám sa s jej pokrokov 😵
no a ináč sa nám už tlačia zúbky..ďasienko má červené pripuchnuté, všetko v ústach a posledne 3 dni nie a nie spať nepokojná no hrúza ☹ aspoň jej to natieram tým gelikom denitox mám...potom sa začne na mňa vyškierať asi jej to urobí dobre predobre 🙂 čo ste dávali vy? aj nejaký liečik nurofen alebo..?
idem niečo porobiť tak pekný dník vám 🙂

vranka4
2. júl 2009

Ahojte babky 🙂 ,je tu niekto?Už ste sa vrátili zo stretka,alebo nebodaj nie?Nepršalo tam?U nás akurát začína liať 😀 ,ozvite sa ako bolo,či vás bolo veľa 🙂 ,my sme nakoniec do Brezna nešli,vegetili sme do 9.h.,nestíhali by sme to,zajtra musíme privstať a pôjdeme,ale myslela som na vás počas varenia 🙂

lubica69
2. júl 2009

ahoj babky
Tak na stretku bolo zas supeeer 🙂 😉 😎 😀
Nás chytil dážď cestou z Tesca Malý teraz spííííííííííííííííí
Idem zmenšiť foto a dám do albumu

vranka4
2. júl 2009

Ľubka,super,už sa teším na fotočky 🙂

lubica69
2. júl 2009

vranka 😉

zuzlik08
2. júl 2009

ahoj lubi, tak ty uz doma? no my sme to stihli zajst domov 😅 . lubi, supeeer, aj nam sa veeeelmi pacilo. aj pocko vyslo, uz sa tesime na buduce. no ahoj caly, tak kedy sa pridas na stret? nas zubky trapia uz viac ako 3 mesiace, no nastastie sa mala az tak nezlosti. ja som jej kupila calgel, ze ak nahodou, no akosi nemam sancu sa jej dostat do ust, takze snaha marna 🙄 . som rada, ze tak pekne rastiete do krasy. a super, ze este cisto kojis. ja som sice od 5 mesiaca bola nutena uz aj dokrmovat, no s prikrmami som tiez zacala az na zac. 7 mesiaca, aj ked dokina mi vravela, ze mozem aj skor. ja jej poctivo doma vyvaram kazdy den, darmo, domaca strava je domaca strava 😉 . no keby som v nudzi potrebovala, ani neviem, ci by mi to mala chcela, lebo ma fajnovy jazycek a este nic take kupene nekostovala, no mam po ruke doma aj ovocnu sunarku s jablkom a broskynou (obsahuje len ciste ovocie - aspon to tak pisu 😕 ) a z hami mi poslali zeleninkovy poharik. no este sme neskusali. a co sa este tyka tych zubkov, pokym ti nema teplotku, tak nedavaj ziadny nurofen (to sa tyka aj inych problemov, nielen zubkov) ani nic ine, staci len ten gelik na zmiernenie bolesti. tak sa drzkajte, elinke posielame pusinku a dobehnite niekedy aj vy na stret, radi vas spozname. pa

slnieckovedeticky
2. júl 2009

Ahojte
Fotky pridané Tak kuk A pridajte aj ostatné 😉

lubica69
2. júl 2009

No babky kde ste všetky???

zuzlik08
2. júl 2009

lubi, ty jedna sikulka 😉

lubica69
2. júl 2009

prečo Zuzka?Myslíš kôli fotkám? 😉

zuzlik08
2. júl 2009

ano

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre