Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
10. júl 2009

ahojte
No áno počko zas ☹
Dúfam,že zajtra bude ok 😎
Ja viem už dlho,že vranka je Ivka 😉 tak nechápem aj Bibka to písala 😅

lubica69
10. júl 2009

Jaj bože Už viem a chápem ja som nechtiac čo čítam dozadu,že zuzka nakúpila
Aha 😅 😅 😅

zuzlik08
10. júl 2009

lubi 😀 😀 😀 . aj vy sa spoza okien pozerate na to uzasne pocko? u nas to vypada, ze sa uz trosku rozvidnieva, tak ideme na pizzu. pa vecer

lubica69
10. júl 2009

Mňam mňam na pizzu 😀 😀 😀

domulienka
10. júl 2009

ahojte,tak uspesne je malovanie,tak isto aj poriadenie 😉
s nohou sme to zvladli riadne,okno mame najcistejsie 😉
novy gaucik uz ma miesto,ladi dobre zo stenami 😉
v Bystrici sme dneska boli,na podlahu naskriabali 😀
stary gaucik uz je fuc,smutno nam je za nim ☹
co uz, posluzi este inym 😉

baby nechcete pre seba crossky c.38,tyrkysovo modre,moj zlaty muzicek mi kupil a su mi velke ☹

lubica69
10. júl 2009

ahojte
Ivka tak šikovnica šikovná 🙂
Juj brala by som ich hneď ale nosím 39 Aj ked tie z tesca 39 sú dosť veľké A kde ste kupovali?
Inak dnes som našla po 4,90na mmb Ja som v tescu za 6 kupovala

bibka333
10. júl 2009

ahojte my sme dnes nemali dobry den mala spinkala do obedu len 45 min a poobede s plačom asi 30 min bola nervozko a plačko už som nevedele čo robit dnes prsalo tak sme neboli ani von tak mozno preto teraz zaspinkala bez problemou . baby ktora ide zajtra na čierny balog 🙂 Ivka tak uz mas pokoj tak na buduci tyzden sa hlasim na kolaudaciu 🙂

domulienka
10. júl 2009

Tak dufam ze bude uz aj podlaha zalozena 😉 na druhy tyzden.
Lubka kupil v lidli ale zodpoveda 39 podla mna lebo v cinaku mi 38 boli ok a tieto su mi velke,inac oni vonaju.

slnieckovedeticky
10. júl 2009

ahojte konecne som pridala foto

vranka4
10. júl 2009

Ahojte 🙂 ,pekné fotky 🙂 ,ozaj,baby,darí sa vám v diétovaní alebo chudnutí?pokračujete-IVKA,ĽUBKA...

domulienka
10. júl 2009

Bibka pekne fotky,dobre komentare 😉
Ivka chudnutie?no neviem,sice teraz mam tolko roboty ze ani nejem tak ze by som schudla?
No idem este doriadit babam detsku,lebo Domka sa im tam usalasila a vyzera to tam jedna katastrofa 😲
Pa pa dobru nocku

zuzlik08
11. júl 2009

ivka, no pekna basnicka sa ti podarila 😉
no aj ja som sa vas chcela opytat na uspechy s chudnutim, lebo mne to zatial stoji, aj ked je lepsie radsej chudnut pomaly alebo radsej stat ako priberat 😅 . no akosi sa mi nedari zbavit sa zlozvyku sladkosti 🙄 😠

domulienka
11. júl 2009

Ahojte,som totalne vycerpana ale na konika si trochu casu najdem 😉
Tak namiesto poriadenia detskej som im ju uplne zmenila,poprestavovala som nabytok,muzicek ked prisiel domov sa len za hlavu chytal,ci som normalna nadrapovat sa sama a ja mu na to asi nie som 😀 ale sa mu to velmi pacilo,tak dufam ze aj mojim kockam.Sa uz tesim zajtra pricupkaju domkov,budu urcite jak cokoladky opalene 🙂
ako sa Vam dneska darilo,boli ste vo Vydrove?,tusim Bibka to pisala ze idu.

lubica69
11. júl 2009

Ahoj babky
Tak my sme dnes boli v tých Bojniciach No a supeer
Malý ma nenormálne milo prekvapil,že ho tak veeľmi zaujímali zvieratká 🙂

domulienka
11. júl 2009

jeej Lubka tak sa maly musel riadne tesit,urcite behal od klietky ku klietky ze co tam za zvieratko bude,vsak?Tesim sa na fotocky.aj pocko vam vyslo,tak super den.My pojdeme do Prahy a tam do zoo,viem si ale predstavit za mala bude na vsetko ukazovat ze havooo 😀

lubica69
11. júl 2009

kukla som aj pridané fotky zo stretka krásnučké
No áno Bibka vôbec som nečakala,žeho to bude tak veľmi zaujímať 😀
Tak teba už zajtra baby?ale to ušlo však?
No a čo sa týka chudnutia ja sa stále snažím Asi už zas začnem aj na aerobic bo v BB tie 2 posilky kam som chodievala zrušili a hneď 2 No tak sme našli jednu telocvičňu za normálnu cenu Tak asi vo štvrtok 😅

bibka333
12. júl 2009

ahojte ja som vcera zaspala uz okolo 21 h som bola unavena ale bolo super Lubka tak maly bol štastny ze videl tolko zvieratiek 🙂 Ivka ty šikovnica šikovna alebo nenormalna 😉 s tvojou nohou mohla si aspon zavolat susedu alebo suseda 😀 a čo povedali baby boli spokojnucke 🙂 baby dame to streto na buduci tyzden ci az potom

bibka333
12. júl 2009

stretko 😀

domulienka
12. júl 2009

ahojky,tak baby mi prisli o deviatej,spokojne ze bolo super,najskor vychvalili gauc,hned si ho aj roztiahli a vyskusali a potom zbadali detsku prehodenu,tak sa im to pacilo velmi 😉
pobede Domka spala a my sme sa bavili na nasom gauci,ked mala vstala tak zas sme pospali my tri,baby unavene z cesty a ja z tolkej roboty 😉 a Domka sa musela prisposobit,najskor po nas skakala a potom zadrichmala aj ona 😉
Stretko by aj mohlo byt ale neviem ako mi pride zalozit tu podlahu ak by prisiel do stredy tak koncom tyzdna by sme sa aj mohli stretnut.Baby a navrhujem zmenu-Rajsku zahradu co vy na to?

lubica69
12. júl 2009

ahojte babky
juj tak bolo dnes zas pekne My sme boli celýýý deň von 😎
jej Ivka tak super,že všetci spokojný 😉 ešte,že sa ti nič zas nestalo 😅
Bibka a vy ako?Boli ste na tom balogu či kde?A na kupku?
Inak stretko by sme mohli 😀
A rajská záhrada?????Čo to?Kde?

domulienka
12. júl 2009

Lubka to je par metrov od obchodneho nadol pri hotelke 😉
Podlahu mi pride robit zajtra tak v piatok by vyhovovalo?

domulienka
12. júl 2009

kukla som Bojnice,ste zlati obajajavascript:addEmoticon('😉','vBody')

domulienka
12. júl 2009

neviem co mi to tam hodilo

lubica69
12. júl 2009

fakt babky a nemohli by sme v utorok stretko ak vyhovuje??? 😅
Ivka a to je tiež von a také ihrisko pre deti? 😀

bibka333
12. júl 2009

ahojte tak ivka mali ste dnes rodinu pohodu 🙂 my sme sa boli prejst a na dvore u kamošky Ivka moze byt aj rajska len či tam otvaraju o 10h a ja mozem len v utorok a piatok 😉

lubica69
12. júl 2009

tak to musíme poriadne dohodnúť či utorok alebo piatok 😀 Bibka 😉
Ivka napíš ty ako sa ti dá 😉
A ostatné babky???

bibka333
12. júl 2009

neda sa mi inokedy vo štvrtok idem s Adkom na kontrolu z nohou, streda PLAVKO LEBO ZAJTRA NEJDEM IDEM S jARKOU NA KOZNE

bibka333
12. júl 2009

to co mi tu urobilo 😕

domulienka
12. júl 2009

no neviem ci v utorok lebo asi bude este dorabat podlahu to je 20metrv stvorc.
tak to zistime o kolkej otvaraju.
Ano je tam tiez zahrada fontanka sedenie v tieni ,vselico pre deti a je to mensie takze sa velmi nenabehame za detmi ,teda aspon ja 😀 a hlavne ma to branicku 😉
Konikarky teda ako ?

lubica69
12. júl 2009

Tak môžme v piatok 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre