Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
20. júl 2009

diky za pochvalu,ako nam je dobre ked deturence spinkaju a my sa mozme realizovat 😀 ,vsak ?
Budu vystupovat na meste 27.8 a potom idu na vikend do Zlina.

eva888
20. júl 2009

Tak sa aspon tvoje baby nenudia cez prazdniny. Maju o program postarane so suborom. Asi chodia do Stastneho detstva

vranka4
20. júl 2009

Aj ja čakám kedy sa zobudia,doobedu u nás krásne slnečno, tak som napustila čistú vodu do bazén ,že sa pomočia 🙂 ,zrazu oblačno,začalo fúkať,tak tuším,že ani poobede nič z toho nebude 😀 ,a tak sa tešili,tak sme sa bavkali na piesočku,bicyklovali,hojdali, 🙂 ,pondelky milujem,netreba variť 🙂

eva888
20. júl 2009

Tak to mas pravdu pondelky su fajn. Chytil ma volaky hlad musela som si ist natriet chleba s maslom.Ako dlho ti zvyknu dvojicky spat

vranka4
20. júl 2009

Tak v priemere 1a1/2hod.,niekedy viac,občas menej,práve sa zobudili,ideme sa obliecť a dačo zobnúť aj my 🙂 ,páá

eva888
20. júl 2009

tak vam prajem pekne popoludnie. Bibka ako stojis pocuvaju ta deti?

lubica69
20. júl 2009

Ahojte
Jej tak vatra?Som dlho nevidela
My sme spali asi 2 hoďky cez obed ale stále máme tie nepodarené sople 😖

domulienka
20. júl 2009

tak Sebastianka trapia sopliky 😒 to toto pocasie premenlive,dnes uplne citit ochladenie
Ivka ty mas hviezdicku na MMB,oplati sa ?ci sa ti zvysil zaujem?ja som sa tam dneska pohrala nieco poznizovala a nieco nahodila.Ty si tam kazdy den?a nahadzujes sama opakovacky?

lubica69
20. júl 2009

Ahojte
Tak je nás viac na mmb?Myslíte,že tie * sa oplatia?Ja som zatiaľ nemala A ešte nechcem Možno až keď všetko nahodím
No áno dnes bola zima a aj vietor 😒 Sa nečudujem,že chorieme ☹

domulienka
20. júl 2009

no ved to Lubka neviem ,musi sa vranka ozvat a povedat nam,ze ci sa to oplati do hviezdicky investovat 😉 ved to nahadzovanie a rozpisovanie okolo toho ma nebavi,ale musim sa rozhybat,lebo mam toho plny perinac 😀

bibka333
20. júl 2009

ahojte Ivka fotky super mne sa najviac pačia tie na konci s Domkou tam su všetky zlatučke 😀 deti posluchali a čo som sa čudovala tak aj moj synator 😀

vranka4
20. júl 2009

Ahojte 🙂 ,tak som tu,Ivka na mmb som aj 5-krát denne,aj keď posledný čas,som viac na MK(TU) 😀 ,tie hviezdičky,to máš členstvo na mmb,podľa programu,aký si zvolíš,ja mám to najlacnejšie cca 2,30€ mesačne-toto je program ametyst-jedna hviezdička,platí sa minim. za tri mesiace,len pri ametyste,čiže cca 7,60€/3 mesiace,viac hviezdičiek-to je drahšie,sa môže aj mesačne,čím viac hviezdičiek,viac výhod,ale to majú ,čo ponúkajú nové veci,majú e-shopy...,ale mne toto stačí,ja ponúkam len nosené veci,občas niečo nové,tak mám dennú aktualizáciu inzert.foto-10ks/deň,viac detail.foto môžem dať,väčší počet inzerátov,1 aukciu/deň,skoro stále aktualizujem staré inzeráty dookola 🙂 ,keď si dáš na mmb,klikni členstvo,tam ti to pekne ukáže,ktorý program má aké výhody 🙂 ,keď nemáš žiaden program,žiadne výhody 😀 .......a ináč,čo robkate?

bibka333
20. júl 2009

ivka dobre vediet 🙂 ja tu srfuje ale idem už hajkat volako ma boli chrbat ☹

domulienka
20. júl 2009

Bibka diky,Ivka ale ako zvysil sa ti zaujem 😉
Ja som striedavo tu,streidavo si pisem do zosita inzeraty co chcem este dat 😉 a este skypujem so segrou

vranka4
20. júl 2009

Ivka,je to striedavo ,raz viac,inokedy dlhšia pauza nič,ale mne je to v podstate jedno, len sa chcem tých vecí zbaviť 😀 ,aj ja behám po témach na MK,mmb...skáčem ako srna 😀 z jednej do druhej témy...

bibka333
20. júl 2009

vranka ako ta najdem na mmb

vranka4
20. júl 2009

Bibka,moje ID 90489 alebo si daj www.mimibazar.sk/vranka4

bibka333
20. júl 2009

už som ta nasla 🙂 ale končim idem hajkat dobru noc všetkym

domulienka
20. júl 2009

Ivka este si tu?My este stale so segrou trkoceme teda perom.Objednala som Domke capicu s rukavickami na zimu,krasnucku.

bibka333
21. júl 2009

no baby kde ste my sme dnes boli s mamkou v bb na vyšetreni a kupila som malej topanočky za neuveritelnych 9,21e 😀
som rada baby ak budete mat cestu chodte si kupit mali rozne velkosti v protetike

zuzlik08
21. júl 2009

ahojte vsetky maminy, tak vidim, ze po nociach nezahalate 😀 . no my uz nastastie nemame teploty, no tych soplov, nestacim odsavat, chuda obcas jej tak leju z toho nosteka ☹ . keby sa dalo, radsej by som to zobrala na seba, ja som uz na ne cely rok zvyknuta. no a zadocek, zatial nic nove, natierame ako dokina kazala, tak uvidime, zajtra mame poradnu, co nam na to povie. no dufam, ze nebudeme musiet ist prepichovat. no citam, citam, ze vyvarate a vypekate fajnotky...no pekne podporujete nase dietne chutky 😅 . ivka vranka, tak doboska s medovymi platmi, este som nemala ale urcite velke mnaaam. tak vatra, aha, tak zato to vystupko na stadione. ani som nevidela na vatru ziadne letaky. ze bibka, ak mas malo svojich 3 kuskov a 2 pozicane, poslem balikom ako bamlulku nasho terezkatora 😀 (ale nie, aj ked je to cim talej tym vacsia planiga, proste taky nas terezkator, tak by som si ju nedala ani za cely svet)

zuzlik08
21. júl 2009

ivka, krasne fotecky, jooj ako babam zavidim, krasa pri vodopadoch. no a ako sa im nechcelo...urcite sa aj im pacilo a uzili si to tam

domulienka
21. júl 2009

ahojte ,ja prave finisujem so zavaranim 16kg uhoriek uz len poslednu varku dosterilizovat. 😉 mo este mi raz tolko treba,bo mi sme uhorkovi ☹zuzka dik,neboj dobre to dopadne s Terezkou.Jasne baby si uzivali,to tak byva ked sa dakde nechce ist tak je potom vsetko ok. 😉
Bibka tak to si fajne kupila,jesenne alebo zimne?

eva888
21. júl 2009

Ahojte vsetky tak mala uz spinka keby ste videli tu polohu furt ju obdivujem ako moze spat taka pokrkvana. Ivka tak ti moc sikovna aj mne treba zavarat uhorky a este chcem zavarit broskyne tie mame najradsej ale este nie su dobre na zavaranie takze az buduci tyzden. 🙂 Veru Bibka ake topanky? Ak ste si dnes kupili horehronie tak su tam odfotene trojicky aj Matkou a Jankom

lubica69
21. júl 2009

Ahojte
Tak my sme dnes boli calý deň v BB u segry a tak Už som si konečne aj tú web kameru s mikrofónom za 10euro 😀
Juj Ivka uhorky 😉 U nás na kilá by šli žiaľ ja som nikdy ešte nazavárala tak neviem Možno skúsim na rok Teraz sa sama do toho nechcem púštať 😅
Bibka áno aké botky?
Zuzka neboj to bude dobré Zajtra po kontrole daj vedieť ako ste dopadli Držíme palčeky
Evka tak polohy?Ja sa doteraz niekedy nestíham čudovať 😕
Vranka tak aj ty MK-MMB? 😎

bubinka1982
21. júl 2009

ahojte,škoda,že o tejto hodine tu nikto nieje....ale nevadí,ved raz si tu určite aj ja popísmenkujem s niekým...a Bibka,ak tu budeš,tak náhodou ak vo štvrtok bude pekne,nepojdete aj s malou na kupko??...ajmoja segra by chcela ísť...daj vedieť sms ....paaa....a Evička,viem si živo predstaviť aké polohy máš asi na mysli... môj Adam je na bruchu a má vystrčený zadok dohora,ruky pri tele a hlavu vykrútenú ako paragraf,no hlavne,že mu je dobre....xiiii....držkajte sa babenky....

domulienka
21. júl 2009

tak mi vyslo 31 7dcl poharov 😉 a este raz tolko nam treba,
Evka my tiez z ovocia najviac lubime broskyne,jaich vzdy kupujem v polke augusta to viem 100 perceent ze sa daju polit. 😉
Lubka ja nielen MK-MMB ale aj BB 😎

lubica69
21. júl 2009

jaj Ivka 😎
Fakt babky nedáme zas v piatok stretko? 😀

bibka333
21. júl 2009

ahojte tu su topanocky na jesen a fotočky tiež://https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
bublinka my ideme vo štvrtok na chatu tak na stretko nepride ak budete mat

domulienka
21. júl 2009

Bibka daj tan link este raz a len cisto link do raidku,lebo sa mi neda otvorit,oki.A ze si mi volala,teraz Bia hovori.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre