Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

bibka333
20. jan 2009

Matka ja mam v srdiecku taku radost ked pises alebo mi zavolas 🙂 papa jaj ja sa tak tesim na leto ze budeme kocikovat 🙂

caly8
20. jan 2009

ano počula som to ale myslím, že ked bude za dverami tak tiež budú mať rešpekt..veď má dva metre 😀 😀 😀 ono sa uvidí však sa sám rozhodne...toto nejako neriešime..ja neviem či ho neprizabijem toho sa moja svokra bojí najviac 😀 😀 ak tam budem tráviť prvú dobu pôrodnú nejako príliš dlho..lebo ja sa chystám len na Amen do nemocky 😀 ale to si tak len ja predstavujem uvidíme realitu 😕

zuzkap2
20. jan 2009

Ahojte 😉
caly, aj my chodime k Bohacikovej a sme velmi spokojny, ale neviem ci ta zoberie, lebo suseda chcela k nej prejst asi tak pred mesiacom a nevzala ich. Tak sa radsej chod opytat.

lucy81
20. jan 2009

ahojte, lubi keď budem mať čas, tak ti napíšem IP, teraz nestíham..
a ja idem pokaziť reputáciu dr. Boháčikovej, ale nedá mi nereagovať.. tiež som si ju vybrala, chodili sme k nej 3 roky, nemôžem povedať, že by nebola milá, to áno, aj priateľská k deťom, ale keď nastúpila nikolka do škôlky, dostala silný zápal stredného ucha, vystriedala 3 ATB a až potom nás dr. Boháčiková poslala na úšné..hoci vedela, že sú na 100% uši, v BR na ušnom nám poslali domov, že v uškách je všetko ok, lenže nikolka znovu teploty, bolesť uší, tak sme utekali tentoraz do BB na urgent, hneď na druhý deň ju operovali, nález katastrofálny, týždeň sme ležali s najsilnejšími ATB infúzne, potom nasledovala ďalšia operácia, zase druhé uško, prišli sme domov s taškou plnou liekov.. dr. boháčiková mala podľa správy kontrolovať krvný obraz a hlavne imunitu a nasadiť podľa výsledkov lieky na podporu imunity, avšak ani raz krv nezobrala.. tak sme prešli k dr. do BB.. chodíme k Dr. Dinajovej a môžem povedať, že krvé testy máme min. každé 3 mesiace a o výteroch ani nehovorím.. som maximálne spokojná..
týmto nechcem nikoho odhovárať, to je len moja vlastná skúsenosť..
ahojte

caly8
20. jan 2009

lucy..chúda malé.. ak de na ušnom ste boli? u koho teda?

bibka333
20. jan 2009

ahoj Lucy uska su hroza sa som to prezila s malym Adrianom aj on ma operovane uska ale pani doktorka sa o nas starala dobre len on mal ten problem ze mu hnis nevychadzal von ale ostaval mu dnu a kazdy clovek je omylny ale fajn ze si sa ozvala treba vediet 🙂

domulienka
20. jan 2009

tak si vytrpela svoje, chudatko.No nikto nieje dokonaly, tymto sa nezastavam.

domulienka
20. jan 2009

ale podla toho co pises,tak zasadnu chybu urobili na usnom v Br.

lucy81
20. jan 2009

no baby, užili sme si svoje, pochybeli viacerí, nechcem na nikoho zvaľovať vinu, každopádne sme tak nemuseli dopadnúť keby sa to podchytilo včas.. na ušnom v BR v nemocnici sme boli, no nikdy viac..

lubica69
20. jan 2009

Ahojte babky
No co to necitam???No ja som tiez na nemocnicu v Br zatial nepocula nic dobre takze aj ked byvam teraz v okrese Br v BB mame cela rodinka vsetkych doktorov A dokonca teraz nasa maleho doktorka zacala ordinovat a robit poradnu 2 ci 3 krat do tyzdna vo vedlajsej dedine takze super Pred tym tam bola nejaka starsia pani doktorka

mishelin
autor
21. jan 2009

ahojte,ste sa vcera rozbehli 🙂 my mse mali hroznu noc 😝

lucy81
21. jan 2009

ahojte,
mishelin prečo hroznú noc? naša nelly spí ako drevo.. našťastie.. 🙂

mishelin
autor
21. jan 2009

moj maly nespava celu noc od narodenia ☹ stale sa prebera,neche zaspat pyta jest pit,place chce sa hrat a dokola ☹

lucy81
21. jan 2009

mishelin a ešte kojíš? ja som nellku odstavila len nedávno, ale keď bola kojená, dokázala byť na cicke aj 10x za noc.. 😖

bibka333
21. jan 2009

ahojte baby no mishel to ti nezavidim nebuvat celu noc ale treba vydrzat ono sa ti to vrati v dobrom moja naj jarka spavala velmi zle museli sme ju hojdat v starej liberte adrian vstval kazde tri hodiny presne a mala eliska spinka od 20 h do 3 4 rano ale uzsa stalo ze bola hore aj 3 krat za noc 😉

mishelin
autor
21. jan 2009

nie uz nekojim dvno,kojila somlen 4,5mesiaca 😒 dufam ze sa nauci spavat normalne lebo niekedy to je 😝 😝 😝

lubica69
21. jan 2009

Ahojte babky
Tak k tej hroznej noci sa MIska mozem pridat Maly spava celu noc ako nekojime a zacali sme davat umele mliecko po 13 mesiaci ale tutu noc hroza Boli sme hore 2 hodky No nastastie sme lezkali len v posteli Muzik je na tyzdnovke Pride az dnes na otocku Este ze nie vcera By sa nic nevyspal A rano soferuje 100km do prace
Miska viem ze uz nekojis a davas nejake mliecko pred spanim?Ja uz obycajne trvanlive aj plno aj polo tucne Z toho mju robim kakao Plno pije ciste

mishelin
autor
21. jan 2009

no ja davam uz len plno,predtym len polo,ale castejsie pytal vnoci jest po polo..tak davam take 😉

lubica69
21. jan 2009

Sikulka Miska
Ja ked z polo urobimkakao alebo babanove frapko celkom to staci alebo ciste plno 😉
Tak co bolo s tymi nasimi drobcami do rana???Preco nechceli buvat??? ☹

mishelin
autor
21. jan 2009

no maly mi uz spi takze niekto volny je tu? 🙂

domulienka
21. jan 2009

ja cavinko,akurat som dovarila ,prisli sme o jedenactej,ockovanie v poho,trosku placu,joj chudatko dve injekcie dozadocku a teraz cakame kym vychladne polievocka zatial sa so mnou vadi.

lubica69
21. jan 2009

Ahojte babky
aj my sme akurat isli buvat 😝
Ivka a preco 2 a preco do zadocku?Ci aj pneumokok Viem ze sa moze narazs niecim Nam ho pichali sam a donozicky stehna

domulienka
21. jan 2009

Lubka jeedna hexavakcina,do jednej polky a druha pneumokok do druhej.Ona picha do zadocku,je to lepsie znesitelne pre babo,ani raz teplotky,kmotrinho tiez do stehienka ich lekar, tak to mal stvrdnute miesto dva dni,zalezi od lekara ,ze co si vyberie.

lubica69
21. jan 2009

Sranda ja som este o zadocku nepocula Ale asi je to lepsie lebo aj my sme mali na stehienku opuch a teploty 😒

domulienka
21. jan 2009

no aj ja som bola prekvapkana a fakt to je lepsie.ideme papkat tak zatial pa

lubica69
21. jan 2009

Ok My ideme ked samaly zobudi do BB na hudobnu Potom idem cvicit Takzatim Paaaaaaa 😎

domulienka
21. jan 2009

Caly mas IP

katkaka
21. jan 2009

ahojte žienky, môžem sa pridať?

mishelin
autor
21. jan 2009

ahoj katkaka,vitam ta,jasne ze sa mozes pridat 😉

mishelin
autor
21. jan 2009

si priamo z br?mas deticky?a kolko mas rokov? 😉 viem kopa otazok naraz,ale chapes ludksa zvedavost 😀 😉 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre