Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

bibka333
22. máj 2009

baby kde ste všetky Ivka je ospravedlnena ma pokazeny pc ale vy ostatne ja tu tapetujem ako sa mate my celkom v pohode mala ok a pubertaci sem tam ma vytočia inak nič Miška a ty ako pokračuje tehulkovanie 🙂

fiona
22. máj 2009

baby prosim vas aka je porodnica v brezne? hlavne co sa tyka starostlivosti

bibka333
22. máj 2009

fion ja som rodila tri krat a pohoda len sa my nepačia nejak detske sestry 2 su v pohode a 2 ježibaby ale tych 5 dni vydržiš pa

lubica69
25. máj 2009

Ahoj babky
Všetky vás zdravím
Ako vidím tak to tu nezanedbávam len ja 😅
Ako sa máte?
My sme boli v tej Prahe Bolo super Malý cestou zlatý vydržal Bol úžasný
V stredu ak by bolo pekne by som chcela do BR Nedáme stretko?Odpadla nám hudobná ale dá sa nám len v stredu Dnes perieme zajtra má prísť segra a vo štvrtok je tá rozlúčka v Seredi s vojakmi čo idú preč ako môj muž a v pondelok už asi odchádzajú ☹
Tak dá sa vám v stredu 😉 ?

bibka333
25. máj 2009

ahojte Lubi mne sa stredu neda mame navstevu a ako sa ma SEbastianko 🙂

tina983
25. máj 2009

ahojte ani my nemôžeme ideme do nemocnice zajtra a len v stredu sa vrátime ☹

lubica69
25. máj 2009

Ahoj babky Tak potom to necháme na ďalší týždeň To my už budeme sami až do decembra 😢 takže voľného času bude😉 Tinka a čo v nemocnici?Dúfam,že nič vážne

bibka333
25. máj 2009

Tinka držkam palce v nemocke a stretko potom ok

tina983
25. máj 2009

Caute ideme na CT + angiografiu kvôli nožičke,malý ma rozsiahly hemangiom.Ľubi ja ťa obdivujem ako to vydržíš do decembra,ja ledva takto vydržím,keď je Marek tých 10 - 12 týždňov preč.Tak sa majte krásne,vo štvrtok sa ozveme,pa pa 😉

domulienka
26. máj 2009

ahojte,tak pc opraveny,som lahsia o 30eur.ale som rada ze funguje 😉
Tinka tak nech Vam to dobre dopadne 😉
Lubka joj tak dlho budete sami s malym,co sa da robit,no potom tie vianoce budu krasne,ked sa stretnete. 😉 A co ste boli v Prahe,na vyletiku?
Ani ja by som v stredu nemohla,musim si vybalit muzika ide na 7 dni prec do Medugorja.

lubica69
26. máj 2009

Ahoj babky Tak to dnes máme krásny dník,že?!😎 V Prahe sme boli pozrieť rodinu a ja kamošku Pred tým som bývala a robila v Prahe 2 roky😉 No a s tým tatom Tinka sme tak trochu zvyknutý Chodieva na týždňovky takže sme dosť bez seba No v nemocnici držím každopádne palčeky a Ivka mužíkovi veľa šťastných kilometrov

lubica69
27. máj 2009

Ahoj babky Ako vidím od včera je to tu zanedbané tak prispievam No ako dobre,že sme dnes nemali to stretko lebo bude určite pršať My máme cez víkend rozprávkový les tak tešíme Ešte ho stihneme s tatom 😀 Dúfam len,že počko vydrží

domulienka
27. máj 2009

ahojky,no pocko sa zhorsilo ale aspon sa lepsie dycha 😉
Lubi tak idete na rozpravkovy ,my az na rok teraz by z toho este nic nemala.
My zas piatok a sobotu sa budeme po meste tulat,su dni mesta tak vselijake programy budu,tak si daco vyberiem a samo aj na moje baby sa pojdem kuknut 🙂

lubica69
27. máj 2009

Ahoj Ivka
My sme boli na rozprávkovom ajminulý rok To mal malý necelý rok a pol a páčilo sa mu Ale Shreka sa bál 😖
Inak aj minule bolo niečo na námestí Hrali nejakév kapely nejaké stánky a aj skákajúci hrad 😀

lubica69
27. máj 2009

Babky kde ste?Ivka balí manžela Bibka má návštevu A ostatné?😉

zuzlik08
27. máj 2009

ahoj lubi, tak aj ja po dlhsej odmlke prispevam 😅 . lubi, aj ja sa uz tesim, ked budeme brazdit rozpravkovym lesom, nam sa to ako detom tiez velmi pacilo. a kam to idete vy? ivka, tak sa mozno na namesti stretneme tento vikend. ja len dufam, ze nebude strasne velky hluk, resp. ze nasa buchta bude mat veelmi tvrdy spanok, ze sa na ten hluk nebude budit. lubka a ivka, fakt vam niekedy ten prazdny dom bez chlapov zavidim, aspon vam nelezu na nervy 😉 a ste si vzacnejsi. fakt sa nam to pocko nejak kazi, zeby leto uz bolo? tak kedy navrhujete stretko, prosim okrem pondelku a stredy. lubi, boli ste minuly vikend pozriet na miss tehulka? to bolo minuly vikend v bb

mishelin
autor
28. máj 2009

ahojte baby,preanedbavanie..lubi chcem sa opytat vies niekde v bb nejake MC-?A hlavne s dobrym parkovanim? 😅 😀

mishelin
autor
28. máj 2009

no lubi u to nelati lebo nejedem nikam,mala som ist na stretko do bb ale nejdem....y dnes nejake neplanujte v BR?s malym nam je uz dlho doma 😔

mishelin
autor
28. máj 2009

dufam ze sa tu niekto ukaze uz ked som po 100 rokoch prisla 😅

zuzlik08
28. máj 2009

ahoj miska, tak ako sa drzite? a co krpcek v brusku, uz vystraja? spominam, spominam, takto pred rokom... 😀

bibka333
28. máj 2009

ahojte my sme mali zlu noc mala plačkala ☹ ja som unavena uz som davno nebola takato mučna 😒

zuzlik08
28. máj 2009

no cau, tak ak vam idu zubadla ako nam, tak to si teda uzijes ☹ . ja som uz nespala vyse mesiaca...a ktovie, ako dlho to bude este trvat 🙄

mishelin
autor
28. máj 2009

no baby viem ake to je nespat,ja som poriadne nespala takmer 2 roky,a z blbych zubov to urcite neni 🙄 jednoducho ma nespavca co musi vnoci jest,a je hore aj 100x 🙄 😝 takze moje telo je uz aj zvyknute

inak po starom 🙂

mishelin
autor
28. máj 2009

zuzliák este nie,zatial necitim ziadne pohybyb,asi je este skoro

bibka333
29. máj 2009

ahojte a ja idem dnes do mesta ak ma uvidite tak kričte na mna 😀 noc ok mala bola hore len 3 krat som smutna ☹ už nam odišla našteva z čiech

mishelin
autor
29. máj 2009

ahojte,vcera mi zomrela starka ☹ ☹

fiona
29. máj 2009

booze ☹ uprimnu sustrast, je mi to luto 😔

domulienka
29. máj 2009

Miska,to mi je luto,prijmi uprimnu sustrast,

zuzkap2
29. máj 2009

Miska, to mi je luto ☹ uprimnu sustrast

eva888
29. máj 2009

Ahojte baby tak sa ozyvam po velmi dlheeeeej odmlke nakolko moje dietatko malo volake bujare obdobie ale uz sa to chvala bohu napravilo hlavne to vecerne spanie. Aj odo mna prijmy uprimnu sustrast mishelin. Inac sa mame dobre zacali sme papat zeleninku a dnes prvy raz jedla Lenka aj masko a napocudovanie velmi jej chutilo tak sa tomu tesim. Uz robime riadne loptosiny v postielke aj v ohradke. Ked bude stretko tak dajte vediet rada pridem. Pozdravujem vsetky baby a vase ratolesti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre