Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

vranka4
24. aug 2009

zuzka,tak dobrú noc 🙂 ,Ivka,teraz začína tvoj čas na mk 😀 ,robota urobená,pošité,zaplátané,ide sa na koňa 😀 😀

domulienka
24. aug 2009

jaaj,ale asi dneska nie volajako sa mi drieme 😒 takze ide sa do spisa,pa pa a dobru noc.

mishelin
autor
25. aug 2009

caute prisla som vas pozdravit 🙂
chodim vas citat ale ked sa debatite nerada rusim 😉 ked tak pisem lubke na skype aj ivke ale ta mi malokedy odpise 😕 ☹
tak prajem pekny dnik,u nas brrrr studeny jesenny predsa len mi tu v horach 😀 😅

tina983
25. aug 2009

Miška to nemyslíš vážne,že nerada rušíš,veď si zakladateľkou témy tak máš na to najväčšie právo a vlastne aké rušenie? 🙂 Marek sa má už lepšie,ani teploty nemá,len mi nechce jesť tie atb aj keď mu ich dám do čaju tak práve vtedy nieje smädný,asi ma šľak trafí z neho.Evi Lenočky je mi tak ľúto,chudiatko malé,inak tieto hemangiomy,sa s nimi v poslednej dobe vrece roztrhlo,neskutočné množstvo detičiek z môjho okolia to má.Ja som už taká zvedavá čo vám tá dr. povie,ale na kožnom s tým asi aj tak moc neurobia a myslím si že tak či tak skončíte v BB ale veď chvalabohu.

eva888
25. aug 2009

Ahojte baby tak konecne mame za sebou lepsiu noc ocko nam nekrvacala a velmi dobre spinkala tak sa veeelmi 🙂 tesim. Aj ja si Tinka myslim ze skoncime v BB studovala som kus internet a zaujima ma ci by jej to nemohli odstarnit laserom ze je to rychlovka a je nejaka velmi dobra doktorkav Brne tak sa na to zajtra spytam. Som rada ze Marekovi je uz lepsie.Uz sa tesim na stvrtok dufam ze pocko vyjde a nebude prsat. Zuzka aj mi mame mamickovske obdobie ide na ruky ku hoci komu ale mamu musi mat v dohlade. Ale je to uzasne ked ma postiska a prituli sa ku mne ten pocit ze ta dietatko potrebuje je uzasny a hlavne ze im staci tak malicko zobrat na ruky a postiskat. Tak Ivka teraz je u teba veselo tak prajem vela zazitkou s tolkymi babami. Zatial caute

vranka4
25. aug 2009

ahojte 🙂 ..a šup na prvú stranu 😀 ,Tinka,super,že Marekovi je lepšie 🙂 ..Evka,potom sa ozvi,čo ti poradia dr.,tak do rána ste trošku dospávali minulú noc 🙂 ...mishelin,ty ako zakladateľka témy by si ju mala každé ráno otvárať 😀 😀 obaja malí chlapi sa držia ?

domulienka
25. aug 2009

ahojky,tak Evka fajn ze ste sa vyspali a ze to Lenke nekrvacalo 😉 aj Marekovi je lepsie,tak super 😉
Ivka som sa kopla,to co som Ti napisala do temy CHTD patrilo sem 😉
A ostatne baby co porabate?mame horuci den,moje baby mali generalku pred vystupkom,tak sme sa s vrankinymi dievcatami boli trochu pozriet,teraz su na baikoch/ako to volaju/ a o siestej chcu ist na plavosku 😉 .
Joj Miska,ked pridem na pc je aj neskoro vecer a ty uz spinkas 😉 a cez den sem tam nakuknem no nemam kedy sa tu zdrzat 😒

vranka4
25. aug 2009

Ivka,kde sú-na baikoch? 😕 😕 😕 ,to je čooo?

domulienka
25. aug 2009

bicykle 😉

lubica69
25. aug 2009

Ahojte
Ivka a kdeže máš foto???

domulienka
25. aug 2009

ha uz ma lapili a zmazali ☹ A na Zuzku neprisli,to preto ze Zuzka je len tu a ja sem tam aj v inych temach a dakto ma bonzol 😀

lubica69
25. aug 2009

Ako???

zuzlik08
25. aug 2009

ahojte, no ivka, tak uz ta maju??? tak to o chvilku caka uz aj mna...mozno uz dnes vecer 😅 . ale poviem ti, kym si mi to nepripomenula, no ani nahodu ma to nenapadlo, fakt. aj ked nechapem preco, ved foto ja aktualne, tak neviem, co okolo toho robia take caviki. a co potom uz s tymi, co sa zatajuju bez fotiek 😨 .
no tak aj mna tesi, ze to je s detuchmi uz lepsie, len tak dalej.
lubi, tak kde ste prezili dnesok, v bb?
my sme dnes zase boli taaak certovsky plane...no uz vo mne vrelo 😠
tak sa tesime na stvrtok, kto vsetko pride? lubka, ivka, evka...kto sa este prida?

domulienka
25. aug 2009

Lubka v pase ma byt moja aktualna foto,nie deti same alebo vyhlad z okna tak mi napisala ip ikke/admin/ja som to vedela ale ked ja nie som fotogenic 😝

vranka4
25. aug 2009

Ahojte brezňanky a spol. 😀 😀 ,Ivka,normálne som si ani nevšimla ,že fotka chýba,až keď som začala čítať 😕 😕 ,Zuzka to vystihla úplne presne,súhlasím s jej názorom a ďalej sa nejdem rozčuľovať-škodí to kráse 😀 😀 Lenka mi poobede písala email,že je u vás super a ,že dobre vyváraš 😝 ,nezvýšilo sa z tej haruli? 😝

lubica69
25. aug 2009

Ahojte
Zuzka dnes sme boli len doma Bola tu kámoška s drobcom sa vyhrali na záhrade so Sebastiánom
Ivka robí supeeer haruľku 😀 😀 😀

domulienka
25. aug 2009

Ivka tak to som rada,harula este bola ale prisli z plavosky,tak rozchytali 😀 😀
som Ti chcela este ,ale ip 😉

lubica69
25. aug 2009

Mňam Ivka nevrav o takejto hodine 😝

bibka333
25. aug 2009

ahojte mamulky ja som dnes kus pripita pila som demanovku a vo štvrtok ratajte aj so mnou 😀 Eliska je volaka umrnkana a vecer nechce papat cicu som stoho nestastNA 🙂
tINKA SOM RADAžE MAREKOVI JE Už LEPSIE
eVKA DUFAM ZE LENKA BUDE V POHODE IDEM HAJKAT PA

domulienka
25. aug 2009

jej Bibka ja by som si dala demanovky,ale nemam doma 😉 normal si mi chut narobila na daco bylinkove,zeby som si dala caj 😀 asi.
Lubka nabuduce ked prides,urobime oki 😉

lubica69
25. aug 2009

Eli asi neľúbi demanovkové mliečko 😀

lubica69
25. aug 2009

Juj Ivka áno mňam 🙂

vranka4
25. aug 2009

Ľubka 😀 😀 😀 ,to k tomu mliečku a ešte si nejedla našu haruľuuuuu 😝 😝 😝 ,ale nie,naše baby chválili 🙂

bibka333
26. aug 2009

cawko tak to som ale pisala 🙂 a ten smajlik mal byt smutny Lubi ono to trva uz asi tyzden ze nechce cicu ale v noci papala aj rano tak neviem peco vece nechce a kde je vlastne stretko a o kolkej 🙂

domulienka
26. aug 2009

Bibka zeby demanovka ucinkovala 😉
stretko v rajskej po tretej 😉

lubica69
26. aug 2009

Ahojte Tak my sme dnes tárajštreka BB Bola som vyplatiť to kúrenie čo nám idú robiť Od zajtra začínajú Ale som povedala že min od 16do18 ideme ta ta tá do Brezna Takže zajtrajšok platí Inak Bibka s tým mliečkom môžeš byť rada že ešte cez deň aj tak papá My sme kojili rok a posledné mesiace len 2krát denne

zuzlik08
26. aug 2009

ahojte, bibka, tak demanovka...nooo, a coze ste oslavovali? to moze byt aj tymi zubkami
idem sa trosku pochvalit, kupila som malej krasnucky kozustek, kuk http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=5272744, sa tesim ako mala 😉
no a co ste dnes robkali?

bibka333
26. aug 2009

lubka lasagne sa podarili mnam 🙂
zuzka kožuštek peknucky

domulienka
26. aug 2009

Ahojky ,Zuzka ,kozustek kraaaasny a co Ta vysiel?Ja len rada ked sem hodite linky a pokukame vsetky ake ulovky sa nam podarili,vsak sme zeny a to nieje chvalenie 😉 nie

zuzlik08
26. aug 2009

ivka 9€ + 2,10 postovne, bude mi to posielat 1. tr. este musim pohladat nejaku peknucku ciapocku, rukavicky a salik k nemu. navidela si nieco, ty mas mmb zbehany asi lepsie ako ja. a este musim kuk nejaku vetrovcicku na zimu. (ved treba zaplnit malej detsku, ktoru uz netrpezlivo ocakavam 😉)
bibka, tak dnes boli lasagne? aj ja som rozmyslala, no mne je to naj robit cez vikend, ked sa marek moze venovat malej.
a ozaj baby, ako dieta? ja bohuzial zatial ziadna slava ☹ 😠
dnes som malu vazila u mamy na digitalnej vahe, tak mame 9 kg...ved uz aj citit 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre