Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
14. sep 2009

Lubka super kupa 😉 ja som este Baianke diadory botasky nove za 14,a dake tricka babam,malej zatial nic co by ma zaujalo 😉
Musela som ist s nou trocha na piesok,lebo volaka je dneska umrachtana nic ju nebavi,boli tam skolkari tak behala za nimi 😉 idem jej zohriat polievku a sup do spisa a ja si zatial poriadim 😒

tina983
14. sep 2009

Ahojte tak mi dnes neprídeme aj keď by som veľmi rada,už ani minule sme neboli,Marek je v škôlke vstávajú tam len okolo 15 a to nám už vtedy ide bus,nestihla by som ho ísť domov prezliecť,lebo si viem živo predstviť že ide byť znova ako prasiatko.Tak hádam už najbližšie u mňa to vyjde,beriem teraz lieky a citím sa fajn takže sa už dá.Tak si to dnes užite a dúfam že aj počko vám bude priať. 🙂

bibka333
14. sep 2009

Tinka tak ho skus vybrat skor 😉 ak sa dá 🙂 Lucka no super ze sa pridate aj s Vikinkou 🙂

bubinka1982
14. sep 2009

Tak ako babenky??...Adamík sa akurát zobudil,tak ho nachovkám,oblečiem a pomaličky pojdeme von..Bibka o kolkej ty budeš asi v meste??

bibka333
14. sep 2009

za polhodku vyražam 🙂

lubica69
14. sep 2009

Ahojte
My spíme ale rátam do 15 bude hore
baby ja sa musím zastaviť v pobočke Oriflame lebo som niečo vyhrala Nejaký darček 😉
Kliknite si aj vy oriflame.sk a skúste tiež 😀 😀 😀

bubinka1982
14. sep 2009

Aj ja tak nejako,tak si potom prezvoníme??..Bibka??...nech sa netáram sama??

zuzlik08
14. sep 2009

evka s lenkou, IP

zuzlik08
14. sep 2009

katarina, prosim ta, ako si vravela tu net adresu, co si objednavala malemu tie vecicky? dik

vranka4
14. sep 2009

Ahojteeeeeee 🙂 ,už som tuuuuuu 😀 ,vy ste ešte na stretku? 😀 😀 😀 ,keď tu nikohooo 🙂 ,tak sa vám zapáčilo?my po svadbe k.o. 😀 ,treba nám dospávať,včera som spala hodinu a pol,zaľahli sme po 6.h ráno a o 7.15h. ma Ivka zobudila,že jej treba kakať 😀 😀 a už nezaspala 😖 ,svadba dopadla supééér,ale rýchlo,ráno sme ledva došli domov,ale nie z opitosti 😀 😀 ,ale z tancovačky nás boleli nohy,teda len ženy,včera sme boli s rodinou z Moravy,Bytče u nás aj na salaši,potom návštevy,dnes odišli tatata,tak sme riadili,prali a tak...dúfam,že ešte nabudúce stihneme stretko aj my,ale vonku,naše baby sklamané,že sme nešli,ale poobede sme išli vinšovať Máriám-sestre,neteri-nebolo kedy cez víkend...doložím aj fotky zo svadby,ale zajtra 🙂

lubica69
14. sep 2009

Ahojte žienky Dokedy ste vlastne boli?Vranka aj sme vás vyzerali či neprídete My sme pozerali superstar No sranda to je

vranka4
14. sep 2009

to stretko vám dalo poooooriadne zabrať! 😀 😀

vranka4
14. sep 2009

Ľubka,predsa aspoň ty ešte nespíš?ako bolo na stretku,veľa vás bolo?
superstar sme aj my pozerali,ale neukázali nič-moc 😒 ,také slabšie sa mi to celé zdalo,málo dobrých talentov,asi ich ukážu až v divadle 🙂

lubica69
14. sep 2009

Áno Vranka bolo super Ja som dnes prišla prvá No teda aj Zuzka ale minuli sme sa Bolo nás zo 10 asi My sme boli do 18 Ostatné žienky neviem dokedy

domulienka
14. sep 2009

ahojky,Ivka tak na svadbe super ,uz sa tesim na fotocky 😉
veru superstar je volaka divna,zatial nic moc,uvidime dalej.
Ja som doteraz hackovala pri telke a ze uz vypnem pc,no nedalo mi nenakuknut sem. 😉
ale uz idem haji tak dobru nocku

lubica69
15. sep 2009

Ahojte žienky Čo dnes robkáte?Dnes by sa asi veľmi robiť nemalo neviem ale u nás sa zas od rána maká na tej chodbe Už dnes hádam dokončí a už si budem sama maľovať a tak Počko máme aj dnes pekné tak my sme von keď nevarím alebo tak

buli21
15. sep 2009

Ahojte babky, kuknite na fotky, su strasne mile, nebola ziadna cenzura, su tam vsetky co sa nafotili...pre Zuzku adresa http://www.antonyfashion.com/, inak nerobime nic, chceli sme ist do Dobrocskeho pralesa, ale mame s muzickom akesi zalud.problemy,a nevieme z coho, tak sa radsej nevzdalujeme od toiletky....asi len obehneme sidlisko a vecer mame navstevu...pa

lubica69
15. sep 2009

Jej fotočky peknučké 😀 Len škoda,že tam nie sú všetky detičky 😢
Katka tak prajeme skoré uzdravenie od tých žalúdočných problémov

buli21
15. sep 2009

Lubi kukni este raz, neviem ci uz boli nahrate vsetky ked si pozerala....pa

eva888
15. sep 2009

Katka fakt fotocky peknucke aj my prajeme skore uzdravenie. Zuzka kuk IP

tina983
15. sep 2009

Ahojte ale narastli tí vaši drobci,Sebastian sa tam medzi nimi vyníma svojou výškou,vidím že nabuduce mu už musím doniesť toho "Majeka" aby nebol stále najstarší.No ktovie ako nám to zase bude vychádzať,lebo ešte ideme asi na poslednú chvílu prerábať kúrenie.Takže ma čaká to čo Ľubka má už úspešne za sebou.Ľubi veľký bordel narobia či je to v pohode? 😉

lubica69
15. sep 2009

Katka áno pravdu máš 😀 mne ukázalo len prvých pár a zdali sa mi rovnaké 😅
Krásnučké 🙂 🙂 🙂
Tinka no veď to Vynikal ale spomedzi rovesníkov je najnižší
Bordel ani nie oni celkom po sebe poriadili Nám teraz chodí murár Už len v sobotu dokončí A zvyšok čo chcem o mesiac lebo peniaze už nie sú 😒

tina983
15. sep 2009

Ľubi a čo vy vlastne prerábate?Keby si vedela čo všetko by som ešte ja chcela ale tiež tie korunky.Každý si myslí že mať chlapa v zahraničí tam musí byť peňazí len to že chováme dve domácnosti nik nevidí.No veď tebe asi netreba veľmi vysvetľovať. 😉

lubica69
15. sep 2009

Tinka my prepábame dá sa povedať všetko keďže sme kúpili starší dom No samozrejme nie naraz Vrch už skoro je No a kúrenie sme potrebovali Lebo hore nebolo vôbec Kúrili si pieckami ktoré si vzali A dole bolo tam sme boli minulý rok A keby muž nešiel preč nemáme ani na to A dve domácnosti?To ako ak sa smiem opýtať?

bibka333
15. sep 2009

ahojte Fotky suprové my sme dnes boli doma a okola 17 sme sa s mm išli prejst 🙂

lubica69
15. sep 2009

My sme boli len doma Murár odišiel poobede By som mala poriadiť ale má prísť v sobotu dokončiť tak kašlem na to Aj tak tam bude zas v sobotu bordel😅 A bola nás švagrinka s priateľom pozrieť podvečer

lubica69
15. sep 2009

A predstavte si som mala normálne poznámku v mobile,že dnes 21:30 budem pozerať Mesto anjelov No ale zomrel Schwayze tak bude Duch A robila som vlašský šalát Mám super recept Zajtra nesiem aj do BB ocinovi a svokrovcom lebo ho je veľa😀

tina983
15. sep 2009

Ľubi vlastne ja tu platím jednu a môj muž tam tiež musí nakupovať,aby mal z čoho variť internet platiť a tak 😉

tina983
15. sep 2009

A o tým španielských cenách hlavne za mäso ani nehovorím no a čo chlapi najradšej papajú,práve to

lubica69
15. sep 2009

No veď jasné Tinka Veď aj môj keď chodí na týždňovky do Šerede kde ich prevelili tak aj ubytko a strava A im sa na ubytke variť nedá tak len niekam ísť jesť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre