Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

vranka4
31. okt 2009

ahojte 🙂 ,chorobkám prajem skoré uzdravenie 🙂 ,kde ste všetky?
my sme dnes mali samé návštevy z Klenovca,Brezna,večer sme išli do cintorína aj my ,dvojičky hotové,aké to tam bolo všetko vysvietené,blikajúce svetielka-stihli sa aj od vosku zamazať Ivka bundu,aj šál,lebo všetko museli chytať zvedavci 🙂

domulienka
1. nov 2009

Ahojky,taku citam ze Petko je hviezda,idem kuknut,hadam bude aj na nete.
chorobkam vsetkym rychle uzdravenie 😉
my dneska len doma, zenska stvorka,starsie sa ucia,mala spi a ja tu,idem hladat daky kozusok Domke,lebo z vlani je nam maly . ☹
Zuzka IP neprisla 😕

vranka4
1. nov 2009

ahojte 🙂 ,naše dvojky tiež spia,potom pôjdeme na hroby,ja tu trošku pozerám,aj na mmb 🙂

domulienka
1. nov 2009

http://aliku3.babybazar.sk/zlacnovanie-id137477...
Bibka tak tento sa mi pozdava,no cena je dost a neviem ci je len raz pouzity podela stitku,sa mi nezda.
Este hodim co som na MMB nasla.

bibka333
1. nov 2009
domulienka
1. nov 2009

tak ten je pekny,ta nitka nieje problem,miery sedia,je dlhsi od nasho,hlavne rukavik o 10cm,tak idealna velkost,ukazem babam a rozhodneme sa.
tie co som dala linky tak ta bunda najdrahsia sa mi paci a to je aj kvalitna znacka,,a keby som nic nenasla tak tu poslednu chlpatku topolino/hrubku ma ako kozustek/tak asi sa budeme rozhodovat medzi tym co si dala ty a chlpanou.

bibka333
1. nov 2009
bibka333
1. nov 2009

tak Ivka mne sa pači aj ten ružovy ako mame my ale ten hnedy1 čo som dala link je krajši a tu nitku som si nevšimla ale ty si šikovnica šikovna 🙂

bibka333
1. nov 2009

idem sa vyvalit mala hajka maly sme ist palit sviečky ale mm je zajtra doma tak pojdeme zajtra sem do Brezna 🙂
Zuzka davaj foto neviem sa dočkat 😀

lubica69
1. nov 2009

Ahojte žienky
Bibka Ivka tak vy sa aj takto cez víkend chodíte navštevovať?
Ivka a kdeže máte tata?
Mne sa páči aj ten čo Bibka prvý link aj ten Ivkym huňatý topolino
Ja som od tej našej susedky kožuštek svetlo hnedý veľkosť 98 za 5 eur tak super
My dnes len doma Sebastián mal do rána soplíky aj cez deň Teraz spí tak hádam to prejde Naordinovala som fenistil tak hádam pomôže Mali sme ísť na hroby do BB ale odložili sme to a mňa bolí hlava
Inak na markíze ide krásna rozprávka Normálne sama pozerám 😀

domulienka
1. nov 2009

No tak je krasny,tento tmavohnedy,oj co ted,baby radte 😉

lubica69
1. nov 2009

ivka vezmi ten čo Bibka link ten hnedý za 6 Krásny a aj supe cena 😀

lubica69
1. nov 2009

Ivka tento tmavohnedý nevyzerá až tak teplý ako tie čo majú vnútro kožušinku

eva888
1. nov 2009

Caute baby tak mi dneska tiez doma mi s mm sme este stale nanic ale uz je to oproti vcerajsku lepsie. Mali sme navstevu bola krsna Lenkina aeste cakame starkych takze den presiel nesli sme ani na hroby asi pojdeme zajtra len doma sme zapalili lebo ja mam starych rodicov daleko.
Lenka sa drzi zatial neni chora tak dufam ze ju to obide.
Ivka pekne su tie kozusteky ani ti neviem poradit ze ktory si vybrat.
Zuzka ani mne IP neprisla.

buli21
1. nov 2009

Zuzka ani nam IP neprisla..

domulienka
1. nov 2009

Lubka ano aj my sme kukali,pekna rozpravka,a nasa Domka ju prespala 😒
Tak nak sa Sebkovi chytro sopliky stratia.A kozusky,neviem ,bababm sa nepaci ani jeden,ten gycovy ten taky.Asi sa rozhodnem pre tu chlpatku s Topolina,predsa bundicka co nam prisla je predlzena aj ku suknicke,a toto bude take sportove,ale este si to prezeniem hlavou 😉

lubica69
1. nov 2009

Evka tak sa s mm doliečte
Ivka aj Sebastián rozprávku prespal Búval skoro 4 hoďky 😅 Ale som rada V noci sme boli kôli soplíkom pár krát hore 😢
Tak vezmi tú topolino 😉
Mňa stále hlava bolí Juj celý deň ani tabletka nezaberá ☹
Ideme superstarovať 😀 A vy?

eva888
1. nov 2009

Lubka dufam ze uz zajtra to bude este lepsie aj sebastian nech chytro vyzdravenie ach tie sopliky 😢
My nesuperstarujeme ja by som aj ale mm na to neni takze dnes pozerame dvd Bathoricku ale ja to nemozem to je tazky film na noc aspon pre mna robia tam strasne veci takze ja kus kuk internet a pojdem spat lebo aj mna boli hlava od rana.
Ozaj baby neviete mi povedat ci sa daju fenistil kvapky kupit alebo su len na predpis

lubica69
1. nov 2009

Evička fenistil je len na predpis

zuzlik08
1. nov 2009

ahojte, ivka domka, evka a buli, o chvilu sa pokusim o napravu...uz aby som mala svoj krasnucky noteboocik ☹
takze este raz ahojte vsetky, my sme uz konecne dooslavovali, este k tomu aj hroby a sluzba na schodoch aj v suterene...a este k tomu aj ta nasa mala chorobka. tak vcera uz bola bez teplotky, ale ma strasne sopliska, no teraz vecer uz zase trosku zvysena a uz nam vykuka aj 2ha dvojka. tak zajtra sa chystam k dokine dat nieco na sopliska, lebo uz mi tak vystraja, este len vysavac vidi, ze zapinam. ani dvaja ju nejdeme udrzat, aby som jej ich vysala. a noci? no si viete predstavit. chuda, ani najest sa jej neda, kedze nema cim dychat
ivka domka, inak k tym kozustekom, mne sa paci 2hy a 3ti link zhora, no cenovo dost, ale su krasnucke, a potom este ten macikavy nakoniec
evy, my sme kukali bathoricku na 2x,lebo je dlha, no psycho riadne, to uz mne z toho filmu hrabalo, nie to este ona ako jej sibalo 😉
no, babenky moje, fotecky budu, ale az bude notebook, ani za svet nestravim 2 dni pri tomto starom srote, kym mi nieco nacita
ivka vranka, a ostatne nespomenute...aj vas zdravim 😀

lubica69
1. nov 2009

No Zuzlik tak soplíky sa tu šíria už asi aj netom 😅 😅 😅
Sebastián soplí ako nikdy pred tým Naštastie on fúka takže super No a fenistil zatiaľ nejak nezaberá 😢

domulienka
1. nov 2009

tak ako co vravite nasuperstar?Nasa Dominika bola skvela a Chodur ,teraz nema chybu
Tak terazka soplika,sebastianko,joj chudatka,nech im to len rychlo prejde 😉 😉 😉
Lubka ,ta Vasa trojkolka na tlacenie ma plastove kolesa?Co myslis ked kupim Domke ,vyuzije ju?Je v quelle ,ta asi co ma Bibka za 25eur.Pise tam ze od 18 mes.,lebo ja uz neviem co jej pod stromcek,kuchynu mam v plane na dva roky.

eva888
2. nov 2009

Dobre rano maminky a deticky tak aku ste mali noc mi zase strasnu tak neviem ze co sa dialo musim skontorlovat ci nam idu dalsie zubky. Mne je uz chvalabohu lepsie aj mm.

bibka333
2. nov 2009

dobre ranko maminky Evka som rada že vam je lepšie 🙂 my sme mali v noci prestoj v maminkinej posteli ale potom sme sa preložili a sinkali do 6 30 h o 4 sme pili mliečko teraz tu spolu pišeme lebo sme plakali ze chce aj ona vidiet co to tu pišem
Ivka tak to je ta ista a super cena a ma gumene kolieska 🙂

bibka333
2. nov 2009

ewxecfn ggliadkueraajxx wxyzvbexrc kunfťtd&wydfghhuhuo eliškine šifre 😀

domulienka
2. nov 2009

Ahojky,Bibka hej gumene,tak co myslis mam ju Domke objednat ked je taka super cena?

bibka333
2. nov 2009

ivka ake nemate bicyklk tak ano ved to je super cena 🙂

bibka333
2. nov 2009

ak nemate bicykel 🙂 eliska mi tu pomiešala pismenka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre