Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

eva888
3. nov 2009

Veru Lubka keby tie choroby presli na nas a deticky nechali na pokoji.
Buli aj ja som si prave spravila kavu lebo som volaka zamrznuta ruky mam ako zaby nejdem sa zohriat. Mne je uz tento drobec vyspaty ale spala aspon hodinu takze to je parada.
Veru uz sa tesim na fotky a buli ak chces tak mi posli mailovu adresu do IP a poslem ti videa co som natocila aj ostatne baby ak chcete
Tak super ze Miska uz ma mliecko urcite sa to este rozbehne viac.

bibka333
3. nov 2009

ahojky tak ja mama navarene robila som harulu a mal spinka od 10 30 h tak som zvedava do kedy a ukazuje sa ze bude pekne tak potom hajde vonku 🙂

zuzlik08
3. nov 2009

ahojte, tesi ma, ze sa vam u nas pacilo a ze sme tie nase krpce dobre unavili 😀 , no na nasu to nejako nefungujem, bola som hore asi 7x...no aspon evka sa vyspinkala 😀. pri pohlade zhora to bolo fakt take male mravenisko 😅
lubi, tak sa len rychlo liecte a my ostatne sa udrzujme, lebo ondrejsky je tu uz o 2 tyzdne 🙂
super, ze je uz miska doma, som zvedava, co bude pisat, ze ako sa surodenci znasaju

lubica69
3. nov 2009

Ahojte
Tak ja som sa dnes pustila to tých roliek z lístkového plnené syrom a šunkou Ivka Domka raz u nej robila a tak chutili Tak uvidíme ale aj tak som jej musela volať kôli postupu 😅
Sebastiánko spí Juj a drhne ho veľmi asi mu tie soplíky zatekajú 😢
Fakt a čo vravíte včera na vyradenie v super star?Mne bolo až do plaču keď vypadla Dominika Konvičková 😢 No a tá Paulína Ištvancová som rada,že vypadla ale drzá bola teda riadne 😠 žaba jedna
Tak mám teraz favoritov Starú a Chodúra 😀

tulipanike
3. nov 2009

pocujte, zienky, mate nejaky napad, co by som mohla uvarit tak aspon na dva dni, nejak mi dochadza fantazia 🙂

eva888
4. nov 2009

Ahojte baby tak tu od vcera nik co ste robkali ?
Tulipanike moj tip kuracie prsia na smotane s cetovinou da sa to jest aj dva dni u nas to mame velmi radi.
Dnes ma caka bryndzovka ako kazdu stredu a idem robit fasirku zo zemiakmi a ked vam poviem ze ju idem robit prvy raz mozno ani neuverite.
Lubka tak ako podarili sa rolky seninanovi je uz lepsie?
Zuzka a ako sa ma Terezka sopliky uz pomynuli ci ju este trapia.
Lenka je zatial ok tak som rada noc bola celkom ok.
Tak zatial pa

bibka333
4. nov 2009

ahojky Evka tak bryndzovku by som si dala ale mna čaka v piatok ja idem dnes varit prvy krat cuketovy prívarok 🙂
tulipanike na dva dni uvar madarsky alebo segedinsky gulaš 🙂
Zuzka ,Lubka ako chorobky už ste ok
Eliška je dnes hore od 5 40h tak som zvedava či vydrží do 10 h či odpadne skor ,včera sme mali po obede navštevu a okolo 16 30 sme išli my na naštevu kamoška si kupila nový gauč tak sme boli koludovat 🙂

eva888
4. nov 2009

Bibka aj my sme dnes hore od 5 20 hod a za chvilu mi odpadne ako kvet budem rada ked vydrzi aspon do deviatej. Aj my sme vcera boli pozriet svokru lebo je pri nej Lenkin bratranec tak sa spolu vysantili. Dnes si chcem ist pozriet nejake zimne topanky len co som bola v dvoch obuvach tak som nic nenasla neviem ci nebudem musiet ist do BB. 😖

tulipanike
4. nov 2009

ahojte 🙂 dakujem za tipy 🙂

asi spravim masko na sampinonoch s omackou a cestovinami

zuzlik08
4. nov 2009

ahojte, my posledne 3 dni fachcime od 6.00. sopliky este mame, no uz je to lepsie, aspon trosku sa uz naje. boli sme vcera aj u dokiny, lebo mame na jednej ritke take pupenceky, tak sme si dali predpisat aj ine.
bibka, tak vigantol este do 2 roka, no ak chces, aj dlhsie, vraj hlavne teraz v zime je dobre uzivat. a framykoin (hadam som tie yicka dobre napisala 😅) do nosteka mozem, ale len uz ked ma sopliky take hustejsie. pri riedkych nie.
evy aj ja som bola obzerat zimnu obuv, no ani ja si nejak posledne roky neviem vybrat. nejako mi je to vsetko na jedno kopyto. inak tam kde sme sa vcera videli dostali uz vianocne gule a ozdoby...ked zhanas. celkom pekne aj cena super. to je fajn, ze je dnes taky vyber za dobru cenu, clovek by aj kazdy rok menil farbu vyzdoby, len keby to bolo kde uskladnit.
my dnes mame este kuracinkovy perkeltik a zajtra urobim asi rybky
joooj, uz sa taaak tesim na ondrejsky 😝 😀...uz sa preventivne dopujem homeopatikami, aby sa na mna nahodu daco nepricuclo

zuzlik08
4. nov 2009

jaaj evy, a ja som vcera vecer popri zehleni ordinovala 😉 ..... a ostatne asi superstarovali...ci to v utorok nebyva? neviem, ja to nesledujem. iba obcas tie prve vyberove kola, na ktorych sa clovek tak narehoce, aj to len vtedy, ked to prepne mm, lebo on to sleduje rad. inak nezajem

buli21
4. nov 2009

ahojte
my sme mali strasnu noc..ja som nespala,maly v 15 min intervaloch...asi sa nam tlacia ocne alebo co ja viem...teraz tu so mnou pise nadopovany cipkom a cakam kedy zavrie oko...doma ako na potvoru dosli vsetky lieky a masticky na zuby, tak musime vydrzat kym pride mm..ale uz aspon nemrnci a len apaticky kuka....
Bibka asi sa poobede nestavime...nechame to na inokedy...aj tak na tom srote od racaka ma bolia ruky...baby ten kocik je ako traktor....maly tam ani nechce byt,lebo sa tam neda riadne sediet,len pololezat...
nech nam uz vratia koliesko lebo ma j....., ja mam tiez dnes na obed kuarcinku s ryzou...

eva888
4. nov 2009

Ahojte babenky tak zlu noc vravis Buli dufam ze si isi oddychla kym Petko spal. My dnes mame zly den do obedu spala 30 min a poobede 40 min a taka je umaznana asi jej tiez idu dalsie zuby a to sme len na zaciatku.
Dnes som sa v meste stretla aj s Bibkou. Bola som si pozriet tie topanky ale na nic som nenatrafila tak uvidime.

eva888
4. nov 2009

A ozaj Ivka domka uz som objednala aj ja tu trojkolku. A pozerala som na nete aj toho skakacieho konika a najlacnejsi co som nasla bol za 16 eur.

buli21
4. nov 2009

ahojky
no kedze maly ma tiez maznaci den,tak sme spali spolu...ja som cucala do plafona a on krizom cezo mna prevaleny a teraz som ich s ockom poslala trosku si lahnut,lebo ideme vynsovat krsnatu,sice len o vchod dalej,ale nech si predtym oddychne...a mozno tam ani dlho nebudeme,ak bude taky mrachtavy ako cely den...ani von sme nesli,lebo sa mi zdal horuci...
baby potom si na jar musime dat trojkolkove preteky...co poviete????my budeme trenovat aj po byte 😉

buli21
4. nov 2009

viiiiinsovat.....ja osprostievam....

eva888
4. nov 2009

Tak s tym suhlasim to moze byt zaujimave take perteky na trojkolkach. Tak prijemnu oslavu Buli

buli21
4. nov 2009

inak vcera sme ta videli...mierila si si to okolo 4tej smerom k poste z namestia a my sme parkovali pred jednotou...
dakujem oslavim,len maly aby to zvladol... 😝

bubinka1982
4. nov 2009

Ahojte maminky...tak mi sme mali perné dni...čítam si vás,že tiež ste zasoplíkovaný a mi tiež...už niekolko dní má zatiahnuté hrdielko a hroznéééé soplíky...stále sa mu to vracia a ked myslím,že je už o.k,tak zase búúmm a samí plač a šúchanie si nošteka...No nič,musíme to zvládnuť s tými našimi bábätkami...Ale ja aj viem prečo má zatiahnuté hrdielko,boli sme preťahovať pindúrika,lebo tam mal pod predkožkou takú hrčku a som sa zlakla,tak som zbehla s ním na urologiu a doktor mu to pretrhol a mal tam už dosť hnisu a tak..juj chúdatko,tak velmi plakal..a aj teraz zakaždým,ked mu to v harmančeku pretahujem,tak strašne plače..ale musíme to robiť,lebo mu to môže zarásť a bude zle,preto mu zatiahlo hrdielko,lebo pri každom ciknutí do plienky zaplakal tak silno ,až mu zatiahlo hrdielko..takže takto sme si tu teraz požívali...
Babenky,rada by som sa s vami aj stretla,ale ked ja idem vonka s ním tak okolo 14-tej a tak už neviem či niektoré aj stretnem v meste...dúfam ale,že sa máte dobre a ste aj napriek soplíkom zdravučkí...majkajte sa pekne a posielam božteky detičkám...paaaaa

bubinka1982
4. nov 2009

Kukala som vaše albumi a mrzý ma,že som tam nemohla byť...nádherne ste oslávili Eliškine narodeninky..

eva888
5. nov 2009

Dobre rano maminky ako ste sa vyspali my sme treti krat vstali v noci len raz a potom zase pekne spinkali len toto pocasie je na nervy taky smutny den este ze mame drobcov ti nam hned spravia dobru naladu svojimi kuskami.
Bubinka uz si sa dlho neozvala som rada ze sa mate dobre a nech tiez chytro vyzdravetie a neboj pindurik sa tiez zahoji ved je poriadny chlap.My chodime von este neskrorsie az ked sa mi Lenka vyspi okolo pol stvrtej.
Ozaj Bibka alebo zuzka kedy vam idu deti ockovat do pleca?

bibka333
5. nov 2009

dobre ranko my sme vyspali dobre 🙂 len raz hore Evka asi až v decembri vtedy mame poradnu .
Katka nerob si stoho nič to ide na nas ta materska demencia 😀
Bubinka držkajte sa a nech ta nemrzy že si u nas nebola my si to vynahradime inokedy 😉 a pojdeme na kavičku alebo prideš k nam a dame si vinečko alebo pivečo 🙂
a to počasie je už take čo narobime 😎

buli21
5. nov 2009

ahojte
vonku kraaaaaasne moookroooo snezi....vianocna atmoska..asi zacnem piect medovniky 😀 malemu uz je lepsie aj ked noc bola strasna...len sa chcel vystiskuvat a hadzal sa po mne...ale aspon ze ma lepsiu naladu..hadam pojdeme aj psika vyvencit,bo sme vcera nebolicely den von,akurat co sme boli u susedov vinsovat...
Bubinka az ma to za Adamka bolelo ako som to citala,my mame tez zuzenu predkozku,ale zatial je to v poho a ak sa mu to nenapravi do 2 rokov a nebudu dovtedy ine problemy tak az potom to budu riesit... mm
sa mi kazal spyta,ci nadejny svokor nahodou nekryva.lebo si nevie zaradit tvojho draheho, a ci ma brata alebo sestru.vraj menovcov s takym priezviskom je tam vela,tak je zvedavy a ci nemaju nahodou domcek pri ceste... my tento tyzden urcite nepojdeme do mesta,aj ked mi dlhsia prechadzka chyba,ale s pozicanym traktorom sa mi teda nechce ale mozeme sa niekedy,ked mi vratia kocik dohodnut, my sme tiez niekedy uz o 14,30 hod von...
zabudla som sa pochvalit,ze drobec skusa prve krocky...zostali sme s mm prekvapeny ked sa rozbehol mm privitat ked prisiel z prace a ako sa pozabudol urobil 4 kroky a bum na ritku....a sem tam sa pusti od stola k radiatoru...tak sa vytesujeme a ma z toho ocividnu srandu...

mishelin
autor
5. nov 2009

ahojte tak ja na skok,mam vkuse rusno..

bibka,domka ste zlate ze ste ma vtedy prisli hladat,viete akoby ste ma potesili kebyze som este tam,UZ MI BOLO HROZNE DLHO A NEMALA SOM TEDA ZIADNE NAVSTEVY LEN MUZA S MALYM TI CHODILI PRAVIDELNE A RAZ MOJU MAMU..ups caps lock som mala 😅

no zatial sa snazime nejak si pozvykat ale je to tazke,hlavne ked patko je taky zivy

bibka333
5. nov 2009

MISKA SOM RADA žE SI SA OZVALA 🙂 NEBOJ ZVYKNEš SI MUSIš SI NAJST SVOJ SPOSOB A FOTO MALEHO NEDAš SME ZVEDAVE AKEHO MAS KRASNEHO JUNAKA 🙂

eva888
5. nov 2009

Ahoj miska tak super ze ste uz doma a ze si zvykate urcite to nie je jednoduche a lahke ale asi to potrva nejaky cas kym si najdes nejaky system aby boli obidvaja chlapci spokojny ti si sikulka urcite si poradis.
Tak sa drzkajte prajem ti vela mliecka a aby ta pocuvali tvoji traja chlapi.

zuzlik08
5. nov 2009

ahoj miska, tak to ti verim ze ti tam bolo dlho, ja sa este dodnes nemozem ani pozriet na ten skaredy kopec, este stale sa mi sniva o tom pohlade z okna na ten jediny kopec naokolo 😝 😒 . dufam, ze uz zase par rokov (ak vobec) neuvidim ten kopec spoza tych skaredych nemocnicnych okien 😝 😝 😝 .
no som rada, ze sa mate dobre. viem si predstavit, ze toho mas dost, 2 deticky daju fakt zabrat. no neboj, tobiasko je este malinky, postupne si najdete nejaky system. jeej, a gratulujeme k 1 tyzdniku na svete 😀 a nech pekne papate a spinkate a ste hlavne zdravucki. miska, ked budes mat cas, prihod si do albumika tobiaskovu fotecku, nech sa zoznamime
aj bubinka sa nam ozvala, no vitaj. no taki sme soplavi, ani sa necudujem z tohto nadherneho pocka. no tak my sa asi len tak nestretneme, mozno az ked sa nam zas upravi inak rezim, lebo my chodime okolo 14.00 spinkat. evka a je uz nieco nove ohladom byvania? a ako to ide s novym napadnikom? este poslucha? 😉
no my dodnes do 3.00 super, ani raz nebola hore, no potom si to samozrejme dobehla, do 6.00 som bola pri nej kazdulinku chvilocku 😠
tak peeto sikula, chodit sa mu zachcelo. aj terezka sa zo zaciatku strasne vytesovala z kazdeho krocku, teraz presmerovala svoju radost na nieco, co mi potajme slohne a dobre vie, ze to nesmie 🙂
bibka, evka mala asi na mysli tu prvu tetanovku, co sa nam v porodnici neprijala. no neviem kedy, no aj ja myslim, ze uz kazdu chvilu, to si nas zavolaju z plucneho. no ani netusim, ako tam terezkatora udrzime

eva888
5. nov 2009

Tak ta moja dievka zase spala do obeda len pol hodinu ja neviem co si to neoddychne viacej nic som nesrihla urobit.
Nie Zuzka nemam na mysli tetanovku nam sa ujala prva. Ked sme boli na posledy v poradni tak mi dokina povedala ze nas caka uz len ockovanie do pleca a pytam sa vas preto lebo mi dala termin na ockovanie 27.12. a to je nedela tak neviem ci myslela az o rok musim jej zavolat.Tak to sme boli hore na rovnako aj Lenka sa prvy raz zobudila len o tretej.Zuzka u nas je to iste s tymi vecami najnovsie sa naucila zapinat dvd a chvilu ju neustriehnem tak uz je tam potvora mala.
Veru bubinka ako pokracuje laskovanie dufam ze vsetko ok.
Mne sa pre istotu naucila Lenka chodit po kolenach a sa jej to velmi paci takze chodenie sa u nas asi odklada na neskor ale neva este sa nachodi za cely zivot.

lubica69
5. nov 2009

Ahojte žienky
Tak my stále chorý soplíkavý 😢 😖 😒 ☹
Včera sme boli kus v BB sa rozlúčiť Švagriná a svokra odchádzajú do Prahy tak som ich bola ešte malírovať strihať a tak Aj ja som sa už trochu dala zafarbiť melírik
Inak franykoin masť je už len na lekársky predpis Tiež som nechápala v lekárni
Tak my len doma ani cvičiť nechodím ani s malým na hudobnú
Juj nech už všetky choroby zmiznú

lubica69
5. nov 2009

Katka peťko šikulka 😉
Evka Bubinka juj len sa držkajte Chúďatko Adamko ☹
A všetkým lepšie spanie pri detičkách 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre