Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzlik08
5. nov 2009

evy, no tak si ma teraz zaskocila, som sa normalne bola pozriet na karticku, lebo mi naposledy dokina ockovani nespominala. tak neviem, lebo tam mam napisana len 13.00 a opakovaci znak, no teraz kukam, ze nad tym posledne ockovanie, takze asi hej. tak to nas toho teda caka, ak nas stihnu teraz zavolat aj na opakovacku tetanovku...to zas budu dni a noci ☹

eva888
5. nov 2009

tak vyzera ze prestalo prsat a mozme ist aspon na chvilocku vonku idem si ulozit dieta a som zvedava ze kolko bude spat dufam ze viac ako pol hodinu.
Zuzka neboj hadam to terezka zvladne.
Lubka takze ste len doma uz nech rychlo vyzdraviete aby ste sa mohli venovat hudobnej a inym loptosinam.

tina983
5. nov 2009

Ahojte,tak my sme dnes boli tiež u doktorky,malému brali krv a výtery,mám s ním ísť na alergologiu,ale nás až na 1.decembra objednali,tak sa ešte načakáme.Inak máme nejakú novú sestričku u Boháčikovej,neviete prečo?
Malý má tiež trochu zvýšenú teplotu,neviem čo na nás lezie,lebo ja som tiež ako zbitý pes,dúfam že nie tá prasacia chrípka 😉

eva888
5. nov 2009

Tinka ani nestras s prasacou chripkou ta nova sestricka uz nie je az taka nova je tam uz dost dlho minimalne polroka a asi aj dlhsie.

zuzlik08
5. nov 2009

tinka ta tam uz nie je, bola tam skoro cele leto a predvcerom som tam bola, tak tam bola uz ta stara

lubica69
5. nov 2009

Ahojte
Tak ja gulášik dovarený 😀
Sebastián ako je chorý mi vôbec nechce poobede spávať ☹ Asi sa mu dobre nedá 😢 Ale v noci v pohode tých 10 hodín vkuse tak neviem 😅 Inak vôbec nemám pocit,že mu je lepšie tak zajtra pôjdem asi zas za dokinou 😖
Juj Tinka veru nestraš
Nebojte očkovania zvládnete 😉

vranka4
5. nov 2009

ahojteee 🙂 ,čo vy chorobky?pekne a hlavne rýchlo sa liečkajte 🙂 ,vitamínky,čajíčky,ovocinka,pre dospelých dobrý sex 😀 😀 a raz- dva budete zdraví 🙂
sestrička u Boháčikovej je na výpomoc,je od nás,robí u dr.Muránskej a tie dni,ktoré ona neambuluje ,chodí vypomáhať Elenke 🙂 ...síce sme tam dávno neboli-klop-klop,ale takto fungovali už asi od jari 🙂
my sme prišli zo škôlky,dvojičky teraz pozerajú Kubka a Maťka,baby idú do súboru,ocko v robote,tak si budeme samí traja vegetiť 🙂

vranka4
5. nov 2009

Ľubka 😒 ,liečte sa,asi radšej skoč znovu za dr.,keď neprechádza 😉 ,ozaj baby,dávate sa očkovať proti chrípke?

lubica69
5. nov 2009

Ahoj Vranka
Juj dlho si tu nebola 😅
Očkovať sa môžu len úplne zdravý,však?No tak to my nie sme a zajtra pôjdeme preventívne radšej 😉
juj tak ja už viem prečo som aj ja zas chorá 😀 😀 😀 to bude tým vitamínom 😉 No už aby bol mm doma 😎
A dvojky ako v škôlke?

mishelin
autor
5. nov 2009

baby nevieet co na velmi hnisave ocko?malemu sa to dens riadne roztieklo a chuda nemoze ani oko otvorit,viem ze je kolo toho ostara v mnohych pripadoch sa chodi na preplach,sa bojim ci to prejde aj bez toho ☹

lubica69
5. nov 2009

Juj Miška Ja neporadím Neviem Sebastiánko mal s očkom ale to už bol väčší

eva888
5. nov 2009

Miska urcite chod ku doktorke mozno ste si doniesli z nemocnice bacila v ocku viem to preto lebo moj brat mali taketo starosti normalne boli aj na ocnom a malej dali nejaku masticku mala nejakeho zlateho streptokoka v ocku.

zuzlik08
5. nov 2009

ahojte, no tak mala ma uz vianoce odbavene, boli sme jej v tescu kupit od fisheru aktivny stolik, je sice v cestine a angline, no nech sa len dievka uci, ked uz ma sesterku cesku 😀.
miska, urcite chod s malym k dokine, nam tiez jedno dlho hnisalo, no nastastie nie tak ako vam, dala nam nejake kvapky a masticku
jooj, tak vranka poradila co proti chorobke...skoda, ze jej u nas zase mrcha na navsteve...takze ja uz zase len tie cajiky a medikamenty 😀
ja sa inak ockovat nedavam, nie som tomu velky fanda. posla mna si s tym ma telo poradit samo, lebo moze prist nova chripka, ktora ma potom moze odstavit na pekne dlho
miska, a ako s mlieckom, uz lepsie? a ako ti maly spinka v noci?

zuzlik08
5. nov 2009

ozaj babenky, v tescu su zase zlacnene tie ich plienky

lubica69
5. nov 2009

Zuzlik tak vy vianoce teda aspoň darčeky takto skôr?Už ste jej to aj dali?Hrá sa? 😀

vranka4
5. nov 2009

ahojte 🙂 ,tak ten hlavný vitamín Ľubke asi najviac chýba 😀 😀 ,toľká abstinencia 😕 😕 snáď to doliečiš časom-vydrž do Vianoc 🙂 ,Zuzka,mrchu pošli do susedov 🙂
Miška,vitajte domka,skús na očko Ophtalmo-framykoinovú mastičku,ak máš doma,možno má zápal alebo upchatý slzný kanálik,mohol si to z pôrodnice doniesť,zvykne to byť infekcia z pôrodnice,niekedy treba s tým chodiť na očné-na preplachovanie slzných kanálikov,ak liečba nezaberá,držím palce,nech to ustúpi....moja sestra s malým chodili skoro 2 mesiace-raz do týždňa na preplach do BB...dúfam,že vás to obíde širokým oblúkom 🙂 ...a mliečko už máš?Patrik zatiaľ nežiarli na bračeka?
a kde máme Ivku?

domulienka
5. nov 2009

ahojky tu som,ale pisem aj so segrou,tak u nas vsetko po starom,chori zatial nie sme 😉 a dufam ze sa nam choroby oblukom vyhnu 🙂
vsetkym chorobklam,choroby het het
Ivka skusila si sa mi popytat?ak nie nic sa nedeje.

zuzlik08
5. nov 2009

lubi, hralo jej to celou cestou z tesca, v tej tme blikajuce svetielka...vies si predstavit, ani nedychala, len posediacky nadhadzovala prdelku - tancovala. potom sme sa este chvilku zabavali doma, no uz sme do odlozili...ved jej to donesie az jezisko 😉
ivka vranka, no neviem, co by povedala moja asi 70 rocna suseda, keby k nej prisla mrcha na navstevu 😀 😀 😀 . ivka a ako sa drzkate? ako dvojky v skolke?
baby z br, viete mi poradit nejake dobre a lacne solarko? este je len zaciatok zimy a ja uz som zase flakata ako korytnacka, tak to musim trosku preliecit.

vranka4
5. nov 2009

Ivka,zabudlaaaaa sooom,zajtra mám C,tak snáď to napravííím 🙂
Zuzka 😀 😀 😀 ......my sa celkom fajn držíme,dvojičky v škôlke supeeer,vidím len samé pozitíva,za tie 2 mesiace urobili poriadne pokroky,chvália ich,že som ich riadne vycvičila 😀 😀 ,nemajú problém sa napapať,,už idú aj samy na záchod,upracú hračky....hlavne Ivka vie toľko básničiek a pesničiek 😕 😕 ,dokonca tento týždeň prekvapila-pozná naspamäť celú červenú čiapočku 😕 😕 ,som sa nestačila čudovať 🙂 ,vytešujeme sa z nich 🙂 ...ale v škôlke majú rešpekt,sú tam poslušní,vraj sa neškriepia,pekne hrajú,zapájajú do všetkého,zato doma si to do večera vynahradia,energiu musia vybiť-vzdorujú občas,škriepia sa,hryzú...a tie ich hlášky zo škôlky,toľko sa nasmejeme,najkrajší vek 🙂 ...len nech sme zdravučkí naďalej a budem šťastná ako blcha 😀 😀

bibka333
6. nov 2009

babenky kde ste všetky ja som akurat uložila Elišku a idem varit bryndzovku a vypražany syr 🙂 mnam robim chute 😀
ja dnes idem k trojičkam konečne ich pozriet sa velmi tešim 🙂

tulipanike
6. nov 2009

ahojte choroby, poriadne sa liecte, nech ste vsetci zdravucki 🙂

bibka333
6. nov 2009

a chorobkam prajem skore uzdravenie

eva888
6. nov 2009

Caute baby tak Bibka mi sme uz vyspate nasich 30 min uz vyprsalo a teraz sa hrame. Tak pozdrav odo mna trojicky daj im pusinku aj za nas dve.
Tak tak choroby vsetky sa rychlo vyliecte
Ja som dnes od rana vo svungu poriadila som si cely byt tak som spokojna ze mam pekne cisto lebo tento moj lumpik zbiera kazdu jednu smietku a sup do pusy no katastrofa.

tulipanike
6. nov 2009

ja sa uz tak tesim, ze je piatok, trosku vikendu, zas len cas pre nas, oddychnut si trosku, no teda oddychnut - ideme robit klobasy, tak taky polopracovny vikend, ale nedela bude hadam bez prace

inak dnes mi dosla postielka a spol. len este nie je rozbalene, lebo mi to doviezli rano, ked som odchadzala do prace 🙂

zuzlik08
6. nov 2009

ahojte, no tak ja som sa dnes zobudila nachcipana ako stena, soplava a mandle hnisave, tak som zas bola podporit lekaren, tak dufam, ze skoro a na dlho pomoze. mala uz lepsie, aj ked sa este sopliky najdu, no uz to nie je taka tragedia. len dufam, ze to zas nechyti odo mna...ivka vranka, ako vravis, nedostatok vitaminu S 😀 😀 😀
jeej tulipanike, tak sa uz vytesujete pri vybavicke 😀 pamatam, ked sme ju skladali, aj ja som sa tesila, akurat ma pustili z nemocnice. tak len pekne muzicka natoc a odfot pri skladani, nech sa mate potom na com zabavat, ako mu to islo 😉 . a kde ste kupovali postielku?
evka, tak aj ty mas doma 2 vysavace? 😀
bibka, ako sa dari nasim 3kam?

zuzlik08
6. nov 2009

buli, maly igorko je na svete, dnes o neviem kolkej, 3650g a 52cm

bubinka1982
6. nov 2009

čauky maminky..takže náš pindúrik je už celkom o.k...pravidelne ho pretahujeme a čistíme a dúfam,že sa nám tam už nič nenanosí..Soplíkujeme stále,ale hádam to raz prejde...Takže Evička,dnes som sa stretla s tvojou mamkou a vraj už prejdete celú chodbu??..to je perfektné,lenočka je velmi šikovná..môj začal chodiť presne na jeho narodeninky a teraz máme samé modrinky..xiii...Tak Bibuška,už sa teším na tú kávičku,či pivečko a vínečko...rada pokeccám...Ja mám teraz kus menej času,bo sa snažím venovať aj priatelovi,tak chodím sem-tam aj s Adamkom so Tisovca a potom aj po večeroch sme spolu a cez den jesto dosť povinností,ved to poznáte..
A Buli,presne ste trafili môjho Palina...jeho tatko kríva a má brata Tomáša,takže je to ten,ktorého si myslel tvoj mužíček...je to zatial fajn,užívam si to ako má byť...Ozaj,zase sa nám rozpadla malého postielka,už som ju bola dávno reklamovať a furt nič a tak so im to tam odniesla,nech mi to láskavo oni zlepia,lebo inak chcem naspäť peniaze..tak zlepili...xiii...treba len kus pokričať...posielam vám pekné pozdravy..paaa

bibka333
6. nov 2009

Ahojte kočky tak my sme boli dnes u Matky trojičkovky a bolo super naša Eliška tam behala po celom bytea najviac sa jeje pačili nalepky čo maju v ižbičke na stene kvitočky chodila tam a stale ukazovala na ne 🙂 bola s nami aj Evka s Lenkou a mau pre vas novinku ale nech sa pochvalia oni 🙂

Dnes mame s manželikom 16 vyročie ako sme spolu a ja som na to dnes po prvy krat pozabudla a mm prišiel rano z nočnej a pobozkal ma a povedal dakujem že sme spolu som štastny a dal mi čokoladku ma tak dojal on nie je romantik a malokedy ma takto prekvapi 🙂
no idem do spiša lebo Eliške sa nechcelo buvat zaspala len pred pol hodkou a neviem aka nas čaka noc pa a dobru noc

tina983
7. nov 2009

Ale tu voľáke tajnosti sa dejú,tak rýchlo s nimi na sklo,lebo sme zvedavé,teda aspoň ja som,neviem ako ostatné.
Tak trojičky sú zlaté?
Bibka tak si sa musela potešiť,ja mám tiež rada také okamihy,aj keď ich je bohužiaľ málo,moj mm nemá dostatočne vyvinutú fantáziu. 😀
A ako naše choroby pokračujú?
Dúfam,že ešte nikto nekrochká 😉

bibka333
7. nov 2009

Tinka hadam nikto nekrochka 😉 a moj tiež nema fantaziu a Evka vam napiše 🙂 My ideme dnes k nasim aj ked prši slubila som to našim tak caw večer

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre