Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
16. nov 2009

joj horor veru,ocino ma vycitky svedomia,Domka robi drahoty ze nejde von s vytahu a on si myslel ze ked na kus zatvori dvere,tak sa zlakne a pojde von,no neratal s tym ze ju niekto privola,a tu babu vobec nenapadlo,ze taka mala a sama a nechala ju samu dole,trochu prispata,chvalabohu ze to dobre dopadlo.
Ano Tisovec je za kopcom tak sa kludne pridaaaj 😉
stretko mozme doobedu,bude menj ludi ,Ivka tak chytro Marecka poliecit 😉

zuzlik08
16. nov 2009

ahojte, jooj ivka domka, ma az striaslo a zimomriavky mam na chrbte...boze ti nasi chlapi sa nikdy nepoucia...ja vzdy vravim a vzdy sa mi to potvrdi, ze ked rozum davali, oni sa zabudli do radu postavit...bez vynimky. boze, hlavne ze domka ok, ze sa nic nestalo...tak to vidis, ta mala sikovnica ma viac rozumu ako dospely chlap...
jooj, uz aj ja sa tesiiiim na jarmok, uz sa nam to bliiizi 😀 😀 😀 .
lubi, super, ked pridete aj so senianom 😉 .
mne je to teoreticky jedno, kedy sa stretneme. no ja myslim, ze doobedu bude asi lepsie, posla mna menej ludi. my uz pomaly spinkame 1x denne, takze asi aj lepsie doobedu, lebo spinat chodime o 12.00
evy, a ako ti spinkava lenka? muzicek uz lepsie?
ivka vranka tak sa len pekne lieckajte, aby ste mohli prist na stret
lubi, ja som uz raz hore vyletela, akurat ma pustili z nemocky, bola som este tehu a mala som mat uplny klud, tak my jej dceruska vysvetlila, ze to oni nie, to som vraj ja na hlavu...tak som jej povedala svoj nazor. no momentalne sa vytesujem, lebo na druhy den odisli a chvalabohu zobrali zo sebou aj svoju mamu, takze nad nami je bozsky klud
ozaj ivka domka, dnes ma napadlo, uz ste skusali tie vase tohtorocne zavarane mandarinky???

vitaj ivella, no teoreticky patri vsade 😉 .

domulienka
16. nov 2009

Zuzka ano ale neni to nic moc,aj cukru som dala,aj tak su volake horke,ale do slah.poharov budu ok 😉

bibka333
16. nov 2009
bibka333
16. nov 2009

AHOJKYIVELLA PRIDAJ SA VED SI NA SKOK A MAš KRASNYCH SYNOV A TOBIAšKO BY SA VOLALA AJ NAšA ELISšKA KEBY BOLA CHLAPčEKOM 🙂
NO IDEM žEHLIT TAK PA A DOBRU NOC

zuzlik08
16. nov 2009

ivka domka, neboj, aj v kolaciku ani nezbadate.
idem aj ja hajkat. dobru

domulienka
16. nov 2009

Bibka dam Ti zajtra vediet,popremyslam o skakackach 😉
Idem haji,tak sa majte krasne.Dobru noc

ivella
16. nov 2009

dakujem ze ste ma tak rychlo prijali,,ja byvam v trencine,no vypada to ze sa na 99% prestahujeme do tisovca.muz tam ma celu rodinu a je tam lacnejsie--na jeden byt priblizne o 1.5miliona korun.lenze ja tam poznam len tu rodinu a fakt sa obavam co tam budem robiiiit,tak pokukujem ci tu niekto existuje,no viacej sa mi pozdava tema brezno ako rimavska sobota 😀 (s tym sa fakt nedokazem stotoznit ☹ )

vranka4
16. nov 2009

ivella,no tak k nám by si to mala na skok-30minút cesty 😝 😝 ,a ako sa ti pozdáva Tisovec ako mesto? s Trenčínom sa to určite nedá porovnať 😒 ale čo už narobíme,keď byty sú také drahé,musíme zvažovať v dnešnej dobe všetky klady,aj zápory výberu 😉 ,hlavne nech sa správne rozhodnete,aby ste potom neľutovali,zvyknúť sa dá na všetko 😉 a život je zmena 🙂

bibka333
17. nov 2009

no baby kde ste všetky či su uživate štatny sviatok 🙂 ja čakam kedy Eliška v stane a ideme do Brezna spinka od 10h

eva888
17. nov 2009

Ahojte baby tak ja sa hlasim aj my este spinkame od 11 50 hod. Dnes som od rana vo sfungu kedze je mm doma tak riadim ako blazon dnes som si poriadila celu spalnu povyhadzovala vsetky zbytocne veci len skoda ze je taky nanic cas chcela som si aj okno poumyvat. Teraz kym Lenka spinka tak som robila poriadok medzi liekami lebo uz vytekali s krabice.
Baby vy ste riadne sovy ked vy zacinate ozivat tak ja uz sladko spinkam. Vsetkym chorobkam rychle uzdravenie aby sme sa mohli v piatok stretnut aj mne vyhovuje doobedie menej ludi.
Zuzka mm je uz lepsie atb zabrali a co sa tyka Lenky a spanku tak som tiez spokojna zvycajne spi tie dve hodky a v pohode vydrzi do vecera.
Ivka domka takze poriadny sok ste zazili veru az zimovriavky mi presli po chrbte ale vsetko dobre dopadlo.
Ivella aj ja ta vitam medzi nami kludne sa pridaj medzi nas.
tak zatial

lubica69
17. nov 2009

Ahojte
Ivka Domka juuuj 😨Ale super to dopadlo Domuška šikulka malá 🙂
Tak super v piatok doobeda môže byť Veľmi sa tešíme V BR som na jarmoku ešte nabola 😅
Bibka daj typ aký koláčik fajný si piekla 😀 Ty vieš výbornééé Žienky boli na návšteve?
Vranka ahoj Tak sa v piatok pridajte
Ja síce budem autom tak len cafe ale medovinku kúpim domkov Mm má rád tak si potom o mesiac dáme 😀
Evka tak vyriadené?
Nám dnes murár dokončil tú chodbu takže riadenia 😒Zajtra musím kúpiť farbu a začať maľovať 😎
Ivella vitaj 😀 😀 😀

lubica69
17. nov 2009

Ivella a neboj Na dedine si zvykneš Hlavne s detičkami Ja som z BB ale pred dvoma rokmi sme sa presťahovali a už by som nemenila za nič 🙂 Bývam teraz medzi BB a BR Tiež som tu nikoho nepoznala ale s týmito žienkami tu z BR ktoré sú fantastické sa cítim aj v Brezne supeeer 😀 Za čo samozrejme všetkým ďakujem 🙂

tina983
17. nov 2009

Ahojte tak ak môžme aj my sa možno na chvíľu pridáme v piatok ku vám,Ľubi ja môžem aj z tej medovinky,mám totiž osobného šoféra 😀
Ivella tiež ťa vítam 😉

lubica69
17. nov 2009

Tinka juj tak to závidím 😉 tešíme sa 😀

buli21
17. nov 2009

ahojky
aj my sa v piatok pridame...uz sa tesime....mnammnam to bude ale dobrot a voniiiiiiiiiiii.....
Ivella vitaj, ja mam muzicka z tisovca,tak keby ti bolo v tych krajoch smutno a my budeme akurat u svokry mozeme sa strtnut...a prida sa aj Evka M., ta tam ma lasku....vsak Evicka????
Lubka dakujeme...si zlata aj nam je stebou supis...
my malujeme obyvku, dieta u starkych, muzicek natiera a ja riadim,tak som na chvilku zdrhla,lebo mu vraj zavadziam....inspirovala ma Ivka G.,davame na jednu stenu krasnu oranzadu...chvalabohu ze sa DOMKE NIC NESTALO...NAM SA TO TIEZ V BUDUCNOSTI URCITE PRIHODI,LEBO LEN CO OTVORIM DVERE, (fuj caps lock) tak uz mi fujazdi von a raz si ho urcite operiem aj v pracke,co mu len nozky trcia,ked sa tam narype aspon 5 krat za den...mame srandu🙂))

bubinka1982
17. nov 2009

Ahojky,tak aj ja vítam Ivell..to som ja tá Evka M,čo ju spomýnala Bulli...mám priatela s Tisovca a možno Boh dá a aj tam ostanem s ním..to ale nechcem predbiehať..xiii..A ozaj baby??...o kolkej idete v piatok na jarmok??..a idete všetky aj s detičkami??..nejako som to prehliadla,tak ak môžete,dajte mi niektorá vedieť,nech sa zariadim..

buli21
17. nov 2009

ahoj Evka
predpokladam ze aj s detmi, ja teda urcite idem s drobcom...cas este nebol stanoveny ale navrhujem 10 hod, to je asi optimum,kedze vacsina deti chodi spinkat okolo 12tej,tak aby sme aspon hodinku pokecali....co vy na to???

domulienka
17. nov 2009

ahojky,tak ja sa hlasim z notebooku,uz mam zapojeny,no kym si zvyknem,predsa doteraz som len na pc bola,no aspon mi uz nebude pc so stolom zavadziat na chodbe.
ano stretko moz byt o desiatej sa tesime 🙂 juj veru klobaska bude rozvoniavat
Lubka ako citam,tak aj ty mas rozrobene s chodbou,ako my,nam zajtra pride moj otec polozit dlazbu,potom nas ka vymalovanie a riadenie,potom sa uz pustim aj do predvianocneho riadenia.
kolacik som piekla ja,ale bol od Bibky,kolovaci vatikansky chlieb stastia 😉
Katka tak oranzadu? a s akou kombinujes?A pozor teda na pracku,aby Vam Petka neoprala 😉
Ta vcerajsia prihoda mi nedala ani spat,furt som mala pred ocami,co keby...fuuu

zuzlik08
17. nov 2009

ahojte, no tak neviem neviem, no my sme asi predcasne dojarmokovali...to zato, ze som ta taaak tesila...mala sa mi z poobedneho spanku zobudila s 39kou, dala som jej cipok, no vecer to bolo to iste. zatial chvalabohu ine priznaky nema, tak dufam, ze to tak aj ostane a ze sa z toho vyspinka a rano bude bez teplotky. ani netusim ci chripka, alebo z tych vyjdenych spodnych 2iek, alebo sa nam tlacia uz stolicky??? netusim, len nech uz rano neteplotkuje, aby sme mohli v piatok von a hlavne na stret a jarmok
buli, tak domka inspirovala malovanim? no aj u nas sa uz zo 2 backy od chrumkovej rucicky najdu na stene, no nechame to asi az na rok, ked dufam prerobime jadro.
luci, IP
lubi, aj ja potvrdzujem, ze nam je s tebou velmi dobre a sme radi, ze sme vas spoznali

zuzlik08
17. nov 2009

ak by sme sa pridali, aj nam by sa hodilo o 10.00 😉

domulienka
17. nov 2009

jasne,som zabudla,aj my sme velmi radi,ze sme sa s Lubkou a so Seninankom spoznali a vlastne so vsetkymi Vami 😉
ste vsetky super babky so zlatuckymi detickami 😉

bibka333
17. nov 2009

ahojky babenky tak mne sa skoro skoplikoval plan na piatok prišla za mnou svokra či nepodem so svokrom ku doktorovi ale ide mm dal si paragraf tak sa tešim okolo 10h a kde sa stretneme ?už sa neviem dočkat 🙂 všetky tu riadite ,malujete netreba to prehanat len si sprijemnite bytik aby vam bolo fajnučko 🙂

lubica69
17. nov 2009

Ahojte
Tak to som za všetky rada
Inak Ivka Katka aj ja idem chodbu na oranžovo maľovať 😀 😀 😀 Tak riadna inšpirácia 🙂 🙂 🙂
My v piatok tiež okolo 10 by sme mohli byť v BR Dúfam,že nebude problém s parkovaním
Evka M držíme palčeky 😉 a pekná nová foto 😉

zuzlik08
18. nov 2009

ahojte, no tak my noc katastrofa, cize ziadna nebola, my s muzom sme nespali vobec a mala bola kazdu minutku hore, cize taky tak 😝 rano sme sa zobudili uz s 39,1, v noci sa mi este zgrckala, myslim, ze z nurofenu, tak sme mali veselo. chudatko, cela hori a len placka. no nastastie zatial ine priznaky nema, dufam, ze to tak aj ostane, tak myslim, ze to budu uz asi stolicky alebo dake ine zubadla.
no a zapinam dnes rano nb a ide ma fakt porazit, zase mi preblikava obrazovka, tak netusim, co v tej oprave robili. asi im to tam pojdem otrieskat o hlavu.
lubi, tak ak nebudes mat kde zaparkovat, skus pred nami. mas to blizucko do mesta 😉

buli21
18. nov 2009

dobre ranko....
Lubka my mame celu obyvku na slabo zlto,a strasne ma to nudilo, tek sme stenu pri dverach naplacali na tmovooranzovo a som spokojna...este kus ludovej tvorivosti a mame za gaucom namalovany strom stastia🙂))ale velmi sa nam nevydaril,tak na rok mozno premalujeme...hodim obrazok do albumu...kukni🙂))
Terezka to nam je luto ze ta tie klovaky tak trapia,tak sa rychlo vystrab aby ste sa k nam v piatok pridalli...poviem ti Zuzi,ze nas zubiska uz vyse mesiaca trapia..zaspavanie strasne,prsty az v krku, kazdy 3ti den panadol od bolesti ale stale neviem ci su to ocne alebo stolicky...tak sa nechame prekvapit...
chceli sme ist vencit ale sadla tu taka hmla,ze nevidiet ani na krok,tak pockame....

eva888
18. nov 2009

Ahojte baby tak aj ja sa hlasim.
Zuzka tak to mammrzi ze teplotujete viem si predstavit co ste prezivali len nech to rychlo prejde aj mi sme do rana ostali soplavy nie velmi ale kus hej uz vcera sa mi zdala ze na nas nieco lezie nasadila som jej febistil ale buli chcem sa ta spytat ako sa vola ten sirup co di davala petkovi ked mal sopliky.Takze kustik vynovujete obyvku treba clovek sa potom vytesuje ze ma pekne cisto a tak aj ja dnes pokracujem v riadeny dnes je na rade obyvka.
Tak ten piatok vyhovuje aj mne uz sa tesime a samozrejme sa pripajam ze som rada ze si s vami mozem takto pokecat a ze vas vsetky poznam samozrejme aj deticky.
Tak zatial idem varit dnes svieckovu na smotane

zuzlik08
18. nov 2009

no buli, tak niekto ma asi prebytok volneho casu 😀 ...no podla mna sa ti to celkom podarilo, aj farebne to super ladi 😉
a ozaj, ak by nam to nahodou v piatok vyslo, kde sa stret???
inak baby, pripravy na jarmok sa uz zacali...vidim to tu pekne z okna 😅
no, u nas je to zatial tak, ze s pribudajucim poctom zubov sa nam stupnuju aj komplikacie s nimi

bibka333
18. nov 2009

ahojte mainky tak ani mysme v noci nespali mne sa nedalo do 23 40 a potom nastupila naša Eli no čo už len ked plaču naše ratolesti od bolesti tak by som si tu bolest zobrala na seba 😢 my sme prave s Eliškou poriadili utreli prach, povysavali , umyli riad a teraz do hajan obidve lebo mamina je volaka nevyspata 😝
Katuška a obyvka perfekt riadne to tam oživilo 🙂 🙂 🙂
stretko možme dat pri mestkom urade 🙂 aby sme sa rozhodli že kde pojdeme či ku stanku alebo do obchodneho

buli21
18. nov 2009

dakujem babenky...
Zuzka to by sa nedalo zrealizovat,keby nam nasi neuniesli dieta na 3 hodky....spolahli sme sa na to,ze cez obed spi niekedy aj 3hodiny a just vcera len pol hodinu,tak sme zavolali dedkovcov,nech nam pomozu...
Bibka my sme si asi posunuli hranice spanku, síce zaspi o 8 meja le kazdu hodku do polnoci sonduje,a place kym nejdeme aj my spat(asi nas potrebuje v spalni citit)...a rano potom potiahne do 8mej...
Evicka nam zabral na sopliska SINUPRET kvapky (3x10 kvapiek) a za 3 dni sme boli bez soplov...taku silu maju,ze ked si kychol,tak sa nam sopliska az po kolienka tahali🙂)))a minule si ich aj mm chvalil...
stretko neviem,ale asi niekde bokom a potom mozme niekam spolu vyrazit...lebo hladat sa tam v tom dave asi nemame velku sancu...popripade niekde blizko zvonice,tam byvaju aj stanky s mnamnkami....alebo pri obchodaku...
Bibka dobru noc, stretli sme vas pred chvilkou starku...pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre