Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

eva888
24. dec 2010

Ľubka Ďakujem pekne aj ja Vám všetkým prajem krásne Vianoce a bohatého ježiška a úsmev na tvárach Vaších detí pri rozbaľovaní darčekov 🙂 🙂

zuzlik08
24. dec 2010

babenky, vam aj celym vasim rodinkam zo srdiecka prajeme krasne vianoce a do noveho roka hlavne vela zdravicka, lasky a pohodicky...
a dnesnym oslavencom evkam a adamkom vsetko najlepsie...

maj2011
25. dec 2010

tak ja to v maji tiez necham na nahodu, kto tam bude ten nas bude musiet odrodit 🙂 iank ja chodim ku Stellerovi a som spokojna zo vsetkym ....
inak chystate sa niektora na 3/4 D sono??? ja sa planujem objednat do ZV ...

bibka333
26. dec 2010

A zas nám nadišli tie radostné sviatky, ktoré nám tak sladia ten náš život krátky. V ďalekej krajine, tam kde rastú palmy, tam kde prorok Dávid skladal svoje žalmy, tam medzi troma čiastky zeme, narodil sa Kristus Pán v mestečku Betleme. A na tieto sviatky i ja sa radujem, z úprimného srdca toto vám vinšujem: Aby bol Kristus Pán vašim tešiteľom, vaším dobrým radcom a dobrým priateľom. Do nového roka Vinšujem vám to, však viete čo, aby ste sa dostali tam, však viete kam, aby ste sa radovali s tým, však viete s kým, aby ste mali mnoho toho, však vy dobre viete čoho. Pekné sviatky praje rodina Faškova

Radosť sídli v mojom srdci,
že Vám môžem milé Evky
želať všetko to, čo mienim
na deň Vašich vzácnych menín.
V radosti svoj život užite,
majte vždy to, po čom túžite
nech Vám zo dňa na deň silnie
láska, blaho, pokoj, šťastie!

K tvojmu sviatku milý Adam,
najvrúcnejsie slová hladám,
aby som Ti bez nadsádzky
poprial vela zdravia, lásky.
Úspechov a stastia vela
z úprimného srdca želá ELiška s celou rodinkou

@aninenka zlatko ja som snou spokojna a som porodila tri detičky a niakeho porodnika som si nevolala a dopadlo to dobre 🙂

eva888
26. dec 2010

@bibka Ďakujem Bibka za peknú básničku
@ aninenka v Brezne už ostali len dobrý odborníci takže ja by som už nemala stresy že koho chytím na pôrod

lubica69
27. dec 2010

@maj2011 a prečo 4D až vo Zvolene???V BB ho robia dvaja doktori Jeden za 40 a druhý za 60 eur 😀

maj2011
27. dec 2010

@lubica69 noo ja som v BB vedela iba o jednom a tam som volala tak mi vovedali, ze beru 50E... potom som skusila ZV a tam ma v pohodicke uz objednala a za 33 e... tak idem skusit tam 🙂

lubica69
27. dec 2010

@maj2011 aha A kam do ZV ideš?Ku Galádovi?

maj2011
28. dec 2010

@lubica69 nie, nie ku MUDr. Ivan Taufer , som pocula, ze je celkom good 🙂 tak uvidime. sestricka ma objednala az na 8.2, takze musim este veeeela cakat...

zuzlik08
28. dec 2010

ahojte babenky,
...vitam medzi nami nove maminy, resp. buduce maminy 🙂
tak ako sviatkujete? same navstevy, jedlo, co??? to je drina, tieto sviatky 😀
@maj2011 ...tak v tomto ti bohuzial neporadim, ja som bola na rizikovom, takze mna na 3d nepustili
@aninenka ...co sa tyka chudika, je fakt naladovy, ale ako odbornik podla mna dobry. tiez si myslim, ze nema vyznam volat svojho dr ku porodu

zuzkap2
28. dec 2010

@aninenka ahoj ani ja som si nevolala dr. a bola som spokojna
@maj2011 ja som bola na 4D v BB pri dr. Fhurwaldovi, bol mili a vsetko pekne skontroloval a poukazoval a neplatili sme nic pretoze malicka sa nechcela natocit, takze sme odchadzali bez dvd a foto

lubica69
29. dec 2010

@maj2011 aha No naj je ísť v 24tt 😀 Tak to ideš dosť neskoro 😅 Aspoň mne tak povedali,že potom je už bábo veľmi veľké a pred 24tt zas malé 😀
@zuzkap2 moja a ty si kedy bola v koľkom tt?Teraz robí po novom v BB ajDr. Trška 3D sono v mama centre a je o 20 eur lacnejší ako Fruhwald 🙂

zuzlik08
29. dec 2010

@lubica69 ...lubi, a ty ako, brusko rastie a brusko poslucha? sebastianko sa uz urcite tesi...potom nahod nejake tehu fotecky, aby sme si ta okukali aj ako bruskatu maminku 😀 ...drzime palceky

zuzkap2
29. dec 2010

@lubica69 ja som bola presne v 27+2tt, Viem ze robi aj dr. Trska volala som aj tam oni robia 4D az po 26tt, ale mne nevyhovoval termin na kedy ma chceli objednat, lebo som chcela aby siel muz s nami a pri Fhurwaldovi som si termin vybrala sama

agenturaberuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubica69
31. dec 2010

Ahojte dievčatá
Tak aj ja sa pripájam k prežitiu štastného nového roku a v novom roku 2011 len to najlepšie 😀 😀 😀

bibka333
31. dec 2010

Šťastné a veselé ukončenie starého roku. Nový nech vám začne plynúť ako čistá voda zo studničky, plná zdravia, lásky, pokoja a nech jej prameň nikdy nevyschne.

eva888
1. jan 2011

Tak aj my sa prípájame všetkým prajem Všetko dobré v novom roku 2011 a hlavne veľa veľa zdravíčka lebo to je asi najdôležitejšie. 🙂

zuzlik08
2. jan 2011

...pripajame sa k blahozelaniam, nech ste vsetci zdravi, stastni a spokojni, nech sa vam vsetkym dari a nech vam deticky robia radost...

lubica69
4. jan 2011

@zuzlik08 ty si chcela fotočku 😀
Všetko je v jeden deň 17tt

zuzlik08
4. jan 2011

@lubica69 ...jeej, ale nam pekne rastiete 😀 , tesime sa s vami, drzime palceky....budeme cakat na dalsie 😉

bibka333
4. jan 2011

@lubica69 jej pekne rastiete a kedy na s pridete pozriet aby sme aj na živo videli brušinko ?

lubica69
6. jan 2011

@bibka333 rada by som moja len som stále na PN a vychádzky mám len ráno keď idem so Sebastiánom do škôlky a poobede keď idem po neho Takže sa mi ani moc nikde nedá 😢 Ale vy môžete kľudne prísť kedykoľvek 😀

lubica69
6. jan 2011

@zuzlik08 @bibka333 a ďakujeeem 😉

tulipanike
15. jan 2011

AAAAHHHHHOOOOOOJJJJJTTTTTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tak som späť 🙂

bubinka1982
16. jan 2011

ahojky maminky,...tak tu je teda veeelaaa zmien....predovsetkyn aj ja chcem popriat len to naj,naj,naj do Noveho roku,aj ked neskoro no predsa....xiiiiii...a samozrejme gratulujem Lubke ku pozehnanemu stavu a pevne verim,ze aj ja sa ku nej dufam coskoro pripojim....kedze som dlho bola bez netu,tak som nevedela ako sa mate a pevne verim,ze ked sa bude dat,urcite sa stretneme a pokecame....My sa mame inak dobje..Adamko je strasne priecny a niekedy az neznesitelne protivny,ale inak je uzastny a robi nam obrovsku rados ake pokroky robi.....konecne viacej rozprava a coskoro s nim pojdem aj na kontroli a verim,ze uz vsetko bude v poriadku...len musime kus nasetrit peniazkov a potom to poriesim...chlap je uzastny a som velmi stastna,ze aj on tuzi po babetku,len to nechceme unahlit....takze asi tak,,,,,velmi sa na vas tesim a a samozrejme aj na deticky,len nech sa nam pocasie umudri a postretame sa...tak papapa zatial a drzkajte sa....

bibka333
20. jan 2011

@lubica69 Pošepkal mi malý škriatok, že máš dneska pekný sviatok, že dnes sláviš veľký deň, ktorý patrý tebe len. Prajem ti teda zdravia, šťastia hromadu, a vždycky dobrú náladu.

lubica69
20. jan 2011

@bibka333 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
Ďakujeme krásne 🙂 🙂 🙂

zuzlik08
20. jan 2011

@lubica69 sebastiankovi k dnesnym meninkam prajeme zo srdiecka vsetko len to najlepsie, hlavne nech je zdravucky, stastny, milovany nech robi rodicom len radost a nech sa mu narodi krasna sestricka...a vela frajeriek 😀 . pusinku od terezky

lubica69
20. jan 2011

@zuzlik08 Ďakujeeeemeee 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre