Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
3. feb 2009

jo idem na to ale neviem ci to stihnem dnes 🙂

lubica69
3. feb 2009

Mala si na mysli ist objednat foto,Ivka?Alebo...

domulienka
3. feb 2009

aj to ale Bibka myslela ze tu do albumu,aby som vlozila 🙂
No vsak tak som myslela,chces aby ti to vyslo z jednej MD na druhu,vsak,vacsinou to tak chcu,tak drzim palceky nech sa potom zadari 😉

bibka333
3. feb 2009

Lubi pomaha az mi to niekedy ide na nervy mami ja ju prebalim ,okupem a berje mi ju stale na ruky ale kocikujem si ju sama s muzom 😉

domulienka
3. feb 2009

Bibka par fotiek som dala ,ostatne zajtra hadam,este nespis?

lubica69
3. feb 2009

Ivka zajtra kuknem na fotky 😉
Bibka zaaavidim pomocnicku 🙂
Idem buvat Maly zaspaval velmi zle Stalelen mama mama tak som musela pri nom Zaspal asi len predhodkou ☹
Uz idem aj ja Zajtra paaaaaaaaaaaa

lubica69
4. feb 2009

Ahojte babky
Ivka tak som kukla na tie nove fotocky Kraaasne a Domuska nadherne A ta torta Skutocne umenie Ale ty tam na foto chybas ☹ Ja viem s nohou v gypse ale aj tak 😎

bibka333
4. feb 2009

ivka fotky super a tie torty a mala mala co za tricko oblecene ?ze mam jeden rok tak to je ties velmi pekne a vcera som isla zehlita a potom spinkat lebo mala nemala svoj den tak som sa bala ze co v noci a ona spinkala do 3 45hod baby co robkate a varite ja rizoto a kuraciu polievku 🙂

lubica69
4. feb 2009

Bibka ja som vcera kapustnicu a dnes granadir 😀

bibka333
4. feb 2009

ahoj lubi fajn ja so granadir varila minuli tyznden asi po pol roku a deti ze mnam 🙂

lubica69
4. feb 2009

Mňam aj my ľúbime 😉 🙂 😎

bibka333
4. feb 2009

a co robkas ja som v detskej a pozeram telku a som na pc a eliska sa hra zhrazdickou 🙂 ale uz som vyvesala pradlo navarila a poumyvala dlazky 🙂

luckka
4. feb 2009

ahoj bibi, tak sa konecne aj ja pripajam, starka sa prechadza von s malou, tak mam kus volno 😉

domulienka
4. feb 2009

Ahojky,dakujem za pochvalu fotiek,este tam dake pridam.Malej sa len balony pacili,stale hlavku hore otacala.Bibka to som jej na biele bodycko napisala farbou na textil/bo original take body stoji okolo, po starom 🙂 300 sk/.No Lubka veru ani som sa s nou neodfotila,musim dodatocne 😉
Ja som dnes varila na zelanie fazulovu pol.na kyslo a langose.
Mame novu maminu,Lucka vitaj tu 🙂

luckka
4. feb 2009

ahojte, dakujem za privitanie 🙂 ja vas uz dlhsie citam, len nestiham pisat, nejako si mala vyzaduje moju 100% pozornost .... idem aj ja kuk fotky 😉

domulienka
4. feb 2009

kde ste baby?
ja som si trosku schrupla,manzel bol s malou von a baby sa ucili v detskej tak bol klidek. 🙂

zuzlik08
4. feb 2009

ahojte babenky, ahoj luci, aj ja ta vitam. tak to si teda na tom rovnako ako ja, lebo nas tereziator si tiez vyzaduje 60 hodinovu pozornost denne 😉 . domulienka, pozerala som aj ja vase nove fotecky, fakt pekne narodky ste malej urobili a hlavne originalne. tak plienkova torta bola super, no uplne uzasny bol ten obrazok namalovany z fotky, take nieco by som dala rada urobit aj ja terezke. my sme teraz s manzelom nachcipany, tak sa liecime, dufam, ze to skoro prejde a konecne uz bude lepsie pocasie, aby nas to znova nelapilo.

domulienka
4. feb 2009

ahoj Zuzlik,tak malu volate Tereziator 🙂 ,dobre.diky za pochvalu fotiek,no po takom malovanom obraze som vzdy tuzila,este ked sme boli v Parizi tak tam takto malovali,len to bolo dost drahe.A tak ma teraz moja sestra prekvapila a dalal Domku namalovat.Uz mam slubene ze namaluje mi, vsetky tri baby spolu,taky vacsi obraz.
A ty si kedy zalozis album,uz by sme si radi pozreli Terezku.

zuzlik08
4. feb 2009

no ano, ked hneva, tak je terezkator a ma sesternicku, ta je katiator 😀 . fakt peknucky ten obrazok. ja viem tiez o jednom cloveku, co by mohol malej nieco take urobit, no este sa ho musim na to opytat. my mame allbum na facebook-u, no mozno urobim aj tu.

bibka333
4. feb 2009

Ahoj Luci tak za chvilu sme tu vsetky z porodnice to je super 🙂 a Ivka a ja som poobede trosku zdriemla a potom sme boli na prezentaci u kamosky

bibka333
4. feb 2009

zuzka nie mozno ale urcite 😀

bibka333
4. feb 2009

ivka ja mam ties jarku tak namalovanu malovala mi ju kamoska Lubka Turnova z Mazornika je tu este nikto

zuzlik08
4. feb 2009

tak uspesne sa mi podarilo aktualizovat nase foto, tak toto je nas terezkator...ze sa pokusim, ked budem mat kus volenho casu...bibka...no caute baby, no ako? aj my uz mame este viac soplikov ako sme mali, ale ono to bude aj tym blbym pocasim aj tym, ze sme mi chori

bibka333
4. feb 2009

zuzi eliska ma take hustejsie ale len nad ranom cez den ani tak nie a co je terezke ze ta neposlucha

zuzlik08
4. feb 2009

terezka ma take redsie, prave to, ze jej obcas tecu. no akosi stale vymyslame nieco nove, uz aj hrazdicka nas zabavi len na nejaku pol hodku a zacali sme robit brusaky, lebo sa tak pytame na ruky, no uz sa nam vobec nechce lezat. uz fakt rozmyslam, ci jej nekupime lehatko, no neviem, ci by ju aj to bavilo, lebo ona, maly zivel, chce byt stale v pohybe. a najnovsie sme prisli na to, ze sa da aj pistat, tak to denne uz cely tyzden poctivo trenujeme... 🙄 . tak dobru nocku, idem uz spinkat, nech sa vyliecim. pa

bibka333
4. feb 2009

tak pa a skore uzdravenie a ked ma redsie daj ju aj na brusko pa idem a ja

domulienka
4. feb 2009

no my sme po urputnom boji konecne zaspali.Terezka zlatunka,normalne mi chyba taketo male babetko 🙂

zuzlik08
4. feb 2009

...babenky, este ak mate zaujem, kliknite na www.lovelababy.sk, hladaju mamicky s babetkami na predny obal vyrobkov lovela...dobru nocku

domulienka
4. feb 2009

uz som to kukala ,no neviem treba vela znamych co budu hlasovat.

zuzlik08
4. feb 2009

za pokus to stoji...a ked nie, tak aspon za vzorku 😀 😀 😀 . ale teraz uz fakt dobru nocku, lebo uz ma zas zastihne polnoc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre