Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

bibka333
4. mar 2009

dobru papa

domulienka
4. mar 2009

uz si isla ,ci si tu.

eva888
5. mar 2009

Ahojte babenky kukam ze vecer nemate spania a pisete si. Domulienka ja chodim s malou k Dr. Bohacikovej. Akurat vcera nam brali krv a vyter zo zadocku nakolko mi mame krv v stolici uz mesiac a zacinam byt s toho nervozna.Sice malej nie je nic je velmi ziva a vobec neplace od bolesti ale ma to trapi. Dr nam chce poslat na gastro do bystrice ale este uvidi ake vyskedky pridu. Musela som vysadit vsetko mliecne ze ak nahodou je alergicka na mliecnu bielkovinu.Sama som zvedava ze z coho to ma. V piatok budem mat vysledky tak som cela nervozna. Tak sa drzte dievcata zatial pa

lubica69
5. mar 2009

Ahoj babky
Juj Ivka tak to ma s Domkou mrzí no ale hlavn,že je už lepšie A s podávaním liekov sme mali aj my ale to asi všetci Kým sú drobci taý malý ani im nevysvetlíš Teraz už naštastie v poho Muž malému vysvetlil,že medicínkamu pomôže takže super
Tak už máme aj meno k našej pre niektoré doposiaľ neznámej 😉 Ahoj Evka Juj tak máte alergiu na kravičkovskú bielkovinu?Juj ale,že sa to musí tou krvičkou prejavovať... ☹
Tak držím palčeky nechvýsledky dobre dopadnú a chorým drobcom skoré uzdravenie
Inak Sebastián začína vymýšľať a nechce poobede spávať 😒 Neviem čo s ním Potom je zlý,unavený,mrzutý a ja tiež 😝

majasa
5. mar 2009

ahoj babenky 😀

bibka333
5. mar 2009

ahojte mna uz treti den boli hlvava ide ma porazit ☹ evka neboj nic bude dobre a tej krvicky nema vela len kusok?domulinka prajem malej skore uzdravenie hadam je uz lepsie .majasa ahoj

tina983
5. mar 2009

Čaute baby,my sme sa pred chvíľkou vrátili od zubárky,malý mal kaz tak mu to opravovala,bála som sa že si nebude chcieť dať,ale zvládol to super.Bibka tak čo s tou kávou?

majasa
5. mar 2009

ahoj tina no keby vrtali mojemu tak asi iba v narkoze haha 😀 . neviem inak... ste statocny.

bibka333
5. mar 2009

no matka mozme ist aj dnes alebo zajtra a ako inak

lubica69
5. mar 2009

Ahoj babky
My sme sa už konečnč naučili pekne a dúfam,že aj poriadne čistiť zúbky len neviem ako u zubárky... ☹ Asi bysme saužmali objednať 😒

kvietky
5. mar 2009

ahojte babenky
Evka vitam ta tu a tesim sa, ze si medzi nami, drzim palce s tymi vysledkami, len nech je vsetko v poriadku, daj mi potom vediet ako ste dopadli, myslim na vas zajtra cely den kocky moje zlate - len sa nestresuj, vsetko bude dobre,
Domulienka je mi luto ako vas ta hnusna choroba dostala, prajem skore vyliecenie a nech ste uz len zdravi, chudatka drobceky deturence - tiez si toho musia vytrpiet....
Bibuska aj teba pozdravujem a drzkajte sa, potom sa mi ozvi kedy ma Janko prist, uz som mu to spominala, takze je na to uz pripraveny.
No my sme uz objednali kocik aj 3 vajicka aj vecicky + detsky sortiment a nasich som este vyslala na nieco aj do Polska.
RObili nam sono tak drobceky sa drzia velmi dobre a maju uz do 1,5 kg, brusko rastie, koza uz nezvlada,ale aj ja sa mam dobre. Drobceky by mali prist na svet okolo 6.4 az 9.4.
Babenky vsetky na fore pozdravujem, drzkajte sa, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

bibka333
5. mar 2009

ahojte kvetinky jakno moze prist bud zajtra alebo v sobotu lubka k zubarke chod cim skor nech to mate pod kontrolou ja som bola s detmi ihned adko este nemala ani 2 roky matka tak co prides na tu kavu ci co a baby kde ste ked som tu ja vy zase nie 🙂

tina983
5. mar 2009

Čaute baby,Bibka ja som ti už chcela volať,že prídeme,lebo prišla Lenka tak by sme sa vyviezli,ale potom sme si rozmysleli,že budeme piecť buchty tak som to nechala tak,ale ak budeš zajtra doobeda doma,tak môžme dobehnúť!

tina983
5. mar 2009

A zdravím nové členky Majasu aj Evku 🙂

bibka333
5. mar 2009

super tinka tesim sa 🙂

bibka333
5. mar 2009

jarka ties musim to napisat lebo mi to tu huci 🙂

tina983
5. mar 2009

Dobre dohodnuté,tak zajtra sa vidíme,potom ti prezvoním,neviem v ktorom dome presne bývaš 😵

bibka333
5. mar 2009

7 dom na lavo idem pa

eva888
5. mar 2009

Ahojte vsetky babenky. Dakujem za privitanie. Som rada Kvietky ze ste sa ozvali. Samozrejme ze ti dam vediet ake mame vysledky sama som velmi zvedava. Som rada ze sa drzkate a ze rastiete. Myslime na Vas kazdy den ze ako sa mate. Mala si konecne nasla rezim takze vecer po osmej sa mozem venovat kustik sebe. Len este neviem ako ju mam naucit spavat doma aj cez den. Zatial chodime von v kazdom pocasi. Poraddte niektora ako uspat malu v postielke cez den. V noci problem nemame.Zatial sa drzkajte a kvietky davajte na seba pozor. Ozaj ak to bude 9.4. tak vtedy je narodeny moj muz aspon si lahko zapamatam kedy sa drobce narodili.Pa

eva888
5. mar 2009

Bibka posielala som ti na tvoj mail tie fotky ale neviem ci som si ho dobre zapamatala. Ak si ich dostala tak mi napis. Tak zatial pa

domulienka
5. mar 2009

ahojte babenky,tak mal uz spi po urputnom boji/bojovala so mnu,zliezala mi z postele a ja zase hned ju naspat,co sa jej nepacilo/podarilo sa mi dnes ist von aj ked prsalo,krivkajuc som zasla do margaretky a spat,isla som sice ako moj oblubeny Jofree 🙂 ale som spokojna ze som vysla konecne aj niekde inde ako do auta a nemocky.
Kvietky drzkajte sa nam aj ja na Vas myslim,tak este mesiac vydrzkajte 😉
Kde ste ostatne zenicky,kukate Capri?

domulienka
5. mar 2009

Evka Bohacikova je ok,odsleduje to,mojej dcere to prislo nejak naraz a vela krvi ,preto nas hospitalizovali a ona uz odmietala aj pit cajik tak aby nebola dehydratovana tak jej davali infuzky.
Tak Lubka ,Sebastianko je sikulka,aj my sme zacali len aj ten kustulincek pasty zje ale aspon kefkou prejdeme. 🙂

zuzlik08
5. mar 2009

no ahojte babenky. kvietky, drzime palceky a drobcekom posielame vela sily a bozteky, aby pekne rastli do krasy a boli zdravucke. evka, no s dennym spankom mame aj my vacsinou problem, lebo my sme strasne na svetlo a kedze cez den nie je tma, tak nam to neda spavat. ale vecer tiez nemame so zaspavanim problem (klop-klop-klop). a teraz uz ani cez den v kociku tolko nespavame, takze vecer o 19.00, ked je cas na kupanie sme uz taky unaveny, ze je to katastrofa. no mohlo by to byt aj horsie 😎 . a chcem sa evka este opytat, spravne som to pochopila, ze malej uz davas mliecko? domulienka, to ma mzri, je ste chorucky, tak vam prajeme skore uzdravenie. majasa vitam ta medzi nami. bibka, ako sa drzite? aj vam tak neskutocne chutia rucicky?

bibka333
5. mar 2009

zuzka aj nam chutia rucicky ale aj jeden prstek pozri album no my sa uz v noci budime aj 3krat napapame sa a spime len o5-6hod uz sme naspaty potom zaspime az okolo9 30 zuzka a evka cisto koji mlieko ma obmedzit ona ivka tak si bola na prechadzke klobuk dolu ja by som sa este sama bala ale ak nozka poslucha tak faj a domke je uz lepsie baby je tu niekto

domulienka
5. mar 2009

ahoj ja som este

eva888
6. mar 2009

Ahojte ako napisala bibka tak malej mlieko este nedavam cisto sa len kojime ale jej asi vadi mlieko co s konzumujem ja a dostane sa to do mliecka ktore papa Lenka musela som vysadit vsetky mliecne vyrobky uz tyzden nejem a nepijem mlieko a strasne mi to chyba tak len dufam ze nebu alergicka na mliecnu bielkovinu ale to sa dozviem dnes ked zavolam pre vysledky. Urcite Vam napisem ako sme dopadli. Tak sa ideme pomaly kojit a potom mozme vyrazit do ulic nasho velkomesta nakolko spime len v kociku. Tak sa vsetky drzte a pozdravujem deticky. Ak sa smiem spytat domulienka co sa ty stalo mala si zlomenu nohu?

bibka333
6. mar 2009

ahojky kde ste zase vsetky akurat mi odisla nasteva bola u mna tinka bolo super ustocka sa nam nezastavili 🙂 evka uz vies vysledky daj vediet myslim na vas

domulienka
6. mar 2009

ahojte babenky,ako Evka -vysledky dufam ze ok.
Bibka super ze cez konika ste sa znovu objavili vy dve s Tinkou.
Evka keby zlomenu,uz by som bola davno ok,ja sikula som na stedry vecer nestastne spadla zo stola,tak som si zranila viacere utvary kolena,meniskus,vyklbemie kosti a roztrhnutie kolennych vaziv.Museli ma operovat v Ruzomberku,cez koleno mam 15 cm jazvu,bocne vazy zasili ale predny krizny co ide cez jablcko a vlastne ho drzi,ten sa nedal a tak ma este caka jedna opka,plastika toho vazu.Od opky som bola na barlach,teraz uz mozem aj stupat opatrne.Takze som zavreta doma a vcera som bola prvykrat/okrem nemocky /von s malou.Len dufam ze dako nespadnem a ze si to este nezhorsim do novembra/vtedy mi budu asi robit tu plastiku/.

zuzlik08
6. mar 2009

ahojte babenky, no domulienka moja, ja mam problem s kolenami a ked som to tak komplet citala, tu tvoju diagnozu, tak ma teda riadne rozboleli. hned sa mi pripomenula posledna navsteva u mudr. antala, ked mi pukol s jablckom a odvtedy sa bojim aj klaknut 😲 ☹ . no nezavidim ti, dufam, ze ti to dobre dopadne. bibka, budite sa tak casto na hlad alebo ze ste uz vyspinkane? uz si aj skusala eliske dasienka?

bibka333
6. mar 2009

ahoj zuzka do dnes rana bola hore len 2krat a to o1 a o 5 potom vstala o7rano no cez noc jej dam cicu a zaspi tak asi je hladna ale dokina povedala ze teto deticky by nemali papat tak casto tak nevim dasienka som skusala a nezda sami ze ma opuchnute no ale dnes som citala v zdravy ze ked sa deticky slintaju a davaju si rucicky do ust ze spoznavaju ine chute a vy ako zo spankom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre