Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

bibka333
22. mar 2009

ahojky dobre rano Eliska bola zas hore 3krat o23h, o2 30,o 5 50 a to uz nezasspinkala teraz uz spinka na balkone od 9 hod a vy ste mali ak nocku?

lubica69
22. mar 2009

Ahoj babky Bibka tak to bola perná noc My v noci Ok len dnes cez deň sa nám veľmi nechcelo Fakt babky boli ste voliť?A dobre?

bibka333
22. mar 2009

lubka volit sme neboli mali sme nastevu a potom sa mm nechcelo pojdeme na druhe kolo

domulienka
22. mar 2009

Ahojte babenky,aj ja pojdem len druhe kolo,isla by som aj teraz ale volako nebolo casu a bolelo ma brucho,zase ta mrcha ☹ No rozhodnuta som uz davno a to Radicovu. 🙂kukali ste dbes spravy ako meciar povedal,ze on vie velmi dobre ze co je pan Gasparovic za cloveka a ze kto ho presadzuje,nema ho v laske,tak pravdepodobne ich volici budu volit radicovu.
A vy koho ste volili alebo kto Vam je najsympatickejsi?

bibka333
22. mar 2009

zas tu niknie je ☹

domulienka
22. mar 2009

uz som tu..

lubica69
22. mar 2009

Ahojte Bože keď ja tú Radičovú tak nemám rada😖 A je mi taká nesympatická Ja som Gašparoviča No pravdupovediac menšie zlo Nič iné na výber nebolo

domulienka
22. mar 2009

no vsak ano ja nemusim nikoho ale ked ujo gasparovic....ficko si s nim kyve ako chce,vsak ako to uz dopadne,u nas sa nic nezmeni, 🙂

bibka333
22. mar 2009

ahojt a ja pojdem gasparovica volit este nebuvate ja som akurat chcela a co nividim ivka a lubka tu

lubica69
22. mar 2009

Ahoj Bibka Tak rada čítam,že ešte niekto Gašparoviča Všetky babky len Radičovú Ale veď to patrí k tomu mať rôzne názory Deťúrence už buvajú

domulienka
22. mar 2009

ako Eli a Sebko spinkaju?
My uz tiez ,chcela som zehlit a zehlicka len svieti a nehreje ide ma porazit,ma len rok a jasne ze uz nemam blok,tak neviem co idem robit,nastastie ma moj mm este jednu koselu ozehlenu na zajtra do roboty,inac by som si musela ist od susedy pozicat 🙂

bibka333
22. mar 2009

ivka viem si ta predstavit aka si nasrata nam ide asi odist pracka v tej najhrsuej chvili a ELiska spinka uz od 19 hod

bibka333
22. mar 2009

baby idem buvat papa

domulienka
22. mar 2009

aj ja padam dobru noc. 🙂

lubica69
22. mar 2009

Juj ja našťastie žehlím minimálne Väčšinou je všetko po opratí rovné Sebo búva Ja som dopozerala akurát Armagedon

lubica69
22. mar 2009

Idem aj ja hajnúť Tak dobrú

bibka333
23. mar 2009

ahojte co robkate . ja vegetim navarene mam aj pozehlene tak tu surfujem.baby chcem sa este spytat Eliske som na hlavke sbadala temenice alebo lupienu ci ako sa to vola ma niktora skusenost? dakujem

domulienka
23. mar 2009

ahojky,Bibka to myslis tie supinky alebo daky fliacik?My sme mali tie supinky,taka zatvrdnuta plocha ,musela som to olejovat a vycesavat,najma to mavaju blondave deticky.

bibka333
23. mar 2009

ano tie supinky ivka a dlho ste to mali my sme uz olejovali a vycsavali rano tak uvidim ako to bude mat vecer

domulienka
23. mar 2009

hadam aj dva tyzdne uz som bola zufala lebo stale sa nove a nove tvorili,len jej to riadne olejuj alebo aj indulonou sme skusali a hlavne skus pred kupanim aj polhodku jej to namazat,malo by sa nieco potom aj pri kupani zmyt.Ja som to aj opakom malej lyzicky zosuchovala ale velmi opatrne.

bibka333
23. mar 2009

tak ivka dik a opakom lyzicky ja sa bojim tak radzej nebudem skusat

domulienka
23. mar 2009

ano ja som to robila len raz ,no bolo to dobre rozmastene tak to islo,no bala som sa tiez,potom sa jej uz tolko netvorilo.
Objednala som Beky tie tenisky,zatial nenapisala,tak uvidim. 😉

bibka333
23. mar 2009

ivka mne mali prist ze ich posielala vo stvrtok a nic a tie plienky tiez.

domulienka
23. mar 2009

tak hadam pridu zajtra ,ale tie plienky ti uz mali prist.
Tak som aj ja zvedava na tie tenisky ,lebo ma presviedcala ze nieje problem ich objednat a ze do dvoch tyzdnov ich mam. 😉
ale nam leje ako z krhly,chcela som ist poobede do mesta busom lebo pesko si este netrufam,volako vela chodim tak mi do rana spuchla noha okolo clenka,tak musim z mierou.

bibka333
23. mar 2009

ivka davaj si pozor radsej relaxuj a niake mesto 🙂 a ti pleinky my pisala ze ich posle na dobierku uz v stredu ☹

domulienka
23. mar 2009

no volaka podivna osoba 😒

domulienka
23. mar 2009

halo babky kde ste 🙂

bibka333
23. mar 2009

tu ivka bola som po botasky svokra nasla na zemi listok tak som isla a botasky krasne jarka je velmi spokojna a vyzera to na original

zuzlik08
23. mar 2009

ahojte babenky, tak to mame zase pocasicko 🙄 ... no bibka, nam krpec spava v noci celkom fajn, budi sa len raz (klop-klop), dodnes rana bola hore len o 4.00, no posledne 2 dni vstava o 6.00, no poraza ma...keby aspon o 7.00. no dufam, ze sa s tym vstavanim umudri

domulienka
23. mar 2009

a tak fajn ze ste spokojne ,ja som nasla inu akurat mi hlada take ake chceme,Zuz ,ta sa neozyva od soboty 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre