Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzlik08
14. máj 2009

lubi, nooo, do 10.30, tak to ti zaaavidiiim...ale aj prajem. tak ja idem kuk fotecky

zuzlik08
14. máj 2009

ivka super, aj ten komentar, ze vraj terezka nieco suska eliske. chuda eliska, nechapala, co to ten nas terezkator s nou doraba 😀

slnieckovedeticky
15. máj 2009

ahojte pridala som a ja foto ivka povimienaj nektore komentare dnes nemam naladu 😒

domulienka
15. máj 2009

Ahojky,fotocky super,komentare dobre,a co sa stalo Bibi? ☹

bibka333
15. máj 2009

ivka nič take len som nemala naladu a chcela som aby fotky boli uložene 😉
idem dat male foto tak potom kuk 🙂

domulienka
16. máj 2009

Eli zlata tak jej chutila mrkvicka.A co Jarka,ako skola?

bibka333
16. máj 2009

ahoj ivka skola slovenska lupca operator farmaceutickej vyroby na zdravotku ju nezobrali ale halsilo sa tam okolo 100deti 12 bolo prijatych pez primaciek zobrali este 22 a uz nic ale ja podam este odvolani aj ked si myslim ze ani tak ale za to nic nedam pa oisem od sesterky som vo valaskej pa

domulienka
16. máj 2009

veru za to nic nedas,treba skusit a mozno 😉 ze by sa dalo potom aj prestupit.
jaj tak ste na navsteve ,my len doma,riadili sme periny prezliekali,prali a tak...

bibka333
16. máj 2009

ivka ja som si riadila cez tyžden aby som mala vikend volny 🙂

bibka333
17. máj 2009

baby kde ste čo sa už opalujete 😀 kuk fotila som včera https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lubica69
17. máj 2009

Ahoj babky
No tak som zas nakukla Muž išiel do služby tak som na skok 😉
Fotočky všetky krááásne 😉 Detičky nádherné 🙂
A kedy plánujete ďalšie stretko?

zuzlik08
17. máj 2009

ahojte babenky. bibka, tak aj vy ste uz zacali s mrkvickou? my tiez, v sobotu, no spapame este len 2 necele lyzicky, tu prvu s nadsenim, ze to bude hadam nejake mliecko a tu druhu uz s mensim nadsenim. este sme tej ludskej strave celkom neprisli na chut. a co vy? ako ste sa babenky mali cez vikendik, uzivali ste si pocko?

lubica69
17. máj 2009

Keď vás tak čítam čo s prvých píkrmov týka teda mrkvy normálne sa smejem keď si nato spomeniem 😀
Mrkvička bola všade po kuchyni len tam kde mala nie 😅
Zuzlik my sme celý víkend strávili na záhrade 😎Bolo krásne aj dnes 😉
Pozeráte lets dance?

bibka333
18. máj 2009

dobre rano babenky no zuzka nam mrkvička velmi chuti dnes už ideme dat aj zemiačik a Lubka naa papa pekne ale my je to čudno lebo deti jedli ako hovoriš po cele kuchyni 😀
v sobotu so bola vo valaskej u sesterky a v nedelu som bola doma ak neratam kostolik lebo mm si vyvrtol členok na gulaši bol s roboty tak ma naštval 😒 chlapi nemaju rozum

lubica69
18. máj 2009

Ahoj babky Tak vyvrtnutá noha Bibka?No áno oni sú občas ako deti My sme inak nakoniec mali na tú mrkvu alergiu alebo čo Zvrackal z nej tak nám dokina kázala vysadiť aspoň na 2 týždne a dávať zemiak A odvtedy v poho mrkvu

caly8
18. máj 2009

ahojte mamičky 🙂

som v práci tak mám trošku času 🙂 Elina je s babinou a práve zaspinkala...

no očkovanie sme prežili 😕 😅 trošku plačkala a ja s ňou 😀 môj manžel povedal, že pre iné veci vie aj viacej plakať ale ja som vedela, že ona plačká preto, že ju to bolí tak som si s ňou poplakala...nikdy som nebola až tak citlivá ale ako mám ju tak plačem o sto šesť pri všetkom 😀 alebo žeby hormóny??

zuzulik..áno stretli sme sa s Luckou..bambuľku má krásnu aj ona ( a samozrejme aj vy všetky maminky tu ) bola tu na návšteve na konci ulice a ja som akurát kočíkovala.. aj keď to naše kočíkovanie... Elina vôbec nechce byť v kočíku ona by už najradšej sedela a všetko okukovala 🙄 😅 aj doma niečo sa ju navláčim na rukách..preto som si aj pridala inzerát, že kúpim manducu-nosič...chcem niečo kvalitné aby som jej nejako neuškodila nosením a skúsime čo na to ona...neviem či také malé bábo mlže s podopretím sedkať..čo vy na to? ona sa už tak dvíha 🙂 no uvidíme...

bibka..ty máš takú tanečnicu? 😕 parádička 🙂

lubica69
18. máj 2009

Caly a ty už chodíš do robotky?Tú neposednosť v kočíku poznám ale aj to časom prejde My sme klolanku málo využili

bibka333
18. máj 2009

caly dakujem a vy ste aky velky už 🙂 calye neberte ju na ruky aj ked plače zaujmite ju niečim hračkami co maju zvukya tak to je len mala rada 🙂 pa a drzkajte sa
mala dnes papala aj zemiačik a tak jej velmi chutil normalne si este pytala 😀
dnes som bola aj ja pozriet v praci kolegyne a zajtra my pride mamina tak idem do Brezna navarit a čakat na nu sa tešim 🙂

zuzlik08
18. máj 2009

no ahoj caly, tak ta tu znova po dlllhom case vitam 😉 . tu zvedavost velmi dobre pozname aj my, prejde to...az ked budete chodit 😀 . ako tak vidim, odkedy som sa stala mamou, nie som len ja prehnane citliva 😅 . pozeram, ze mate 3 mesiaciky, booze, to bolo uz tak daavno. to boli casy, ked nas terezkator este len papal a spinkal, obcas pogagal... 😎 . tak sa s elinkou drzkajte a uzivajte si to, lebo ten cas naozaj strasne rychlo leti

lubica69
18. máj 2009

Zuzlik Terezkator 😀 sa zas musím smiať 😉

zuzlik08
19. máj 2009

lubi, tak ako pozeram ten cas, muzik je asi v robotke, vsak? 😀

lubica69
19. máj 2009

Ahoj babky
Áno zuzlik čas bol Mužík je už dnes domka ale aj tak som nakukla a tu nik ☹
Čo babky porábate?
My sme dnes mali náhradnú hodinu hudobnej Zajtra normálna 😉

zuzlik08
20. máj 2009

to vies lubi, pekne pocko, tak sme cele dni na vzduchu a po veceroch dorabame to, co cez den zanedbame 🙂

bibka333
20. máj 2009

zuzka stretko pri dokine

zuzlik08
20. máj 2009

no caute baby, aj vy zavislacite?

bibka333
20. máj 2009

ano mala spinka ja mam poriadene sko tak som na pc

bibka333
20. máj 2009

baby co porabate ja som si už poriadila, skoro navarila ,pradlo povešala poobede poradna a teraz sedim za pc a surfujem si 🙂

zuzlik08
20. máj 2009

aj my sme prave vstali. na kolku pridete?

bibka333
20. máj 2009

ja este neviem mala este hajla od podesitej prezvonim ta ked budem na baldovskom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre