Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

bibka333
22. jún 2009

ahojte Lubi dakujem a ja som tiež robila dlhžie od novembra do maja ujo stale nemal čas a preložil mi skušky asi 2 krat
Ivka tak super že ob najdeny ten kamen zo srdca bolo počut aj tu 🙂 😀 🙂

lubica69
23. jún 2009

Ahojte babky
Ivka ja som robila do Bulharska sprievodkyňu a dovču sme si urobili tak ale to dávno že posledný turnus ide autobus prázdny tam tak sme šli o pár dní skôr a urobili si dovču Ubytko sa tam zohnať dá aj stravalacná Tak budem držať palce 😉
Bibka tak nohavice zoberie tá ani čo sa už skôr ozvala ☹ Ale dnes nafotím ostatné nohavice a keď si vyberieš donesiem ti veci vyskúšať a aj po foťák dobehnem 🙂

tina983
23. jún 2009

Čaute baby,Ivka ja robím u Pančíkovej,ona to má teraz tak trochu blbo,lebo jeden inštruktor jej odišiel,takže sa asi nedá stíhať tak ako predtým ale mne to inač nejako neprekáža,že to tak trvá,možno sa mi za ten čas viac nabije do hlavy,aj tak sa bojím tých skúšok či to zvládnem ja som taká stresmenka, ☹

lubica69
23. jún 2009

fakt Tinka a ako váš tatino?Ide na tú ďaľekú cestu?Som si teraz spomenula
Hodila som nejaké daľšie foto Bibka do bazáru kategória nedetské zatiaľ len toto Poobede doplním 😉
Idem s malým trocha von kým zas neleje ☹

tina983
23. jún 2009

Ľubi zatiaľ nie,lebo aj na Čínu asi doľahla kríza,zatiaľ ostáva v Španielsku. 😎

domulienka
23. jún 2009

Ahojky ,Lubka mas IP. 😉
Tinka neboj zvladnes to,ja som sa skor bala jazdy ale instruktor pomahal 😉 .Vtedy som mala strasne zle obdobie,v polke oktobra som zacala robit vodicak,koncom som prisla o anjelika o dva tyzdne na to o pracu v hrackach, vobec som nemala volu pokracovat s vodicakom,no nakoniec 13. 12 som urobila skusky na plny pocet.A aby toho nebolo malo tak hned po novom roku 9,1 mi ukradli spred cinziaka fiatik. ☹
Inac u Pancikovej sesterka robila 5 mesiacov vodicak,neviem preco to u nej tak dlho trva.

domulienka
23. jún 2009

Lubka to Bulharsko sa aj teraz tak robi,ze ten posledny turnus by sme sli a 😉 ubytko by bolo za smiesnu cenu a strava sa da utiahnut.Tak uvidime.
A baby kam sa Vy chystate na dovolenku?

tina983
23. jún 2009

Tak Ivka ty si mala peknú smolu. 😉 My ideme tento rok do Talianska aj so susedovcami,len mám takú dilemu ako to bude,lebo ideme autom a nemáme polohovateľnú sedačku pre Mareka a jemu chúďatku stále lieta hlávka tak poraďte niektorá čo robiť ako to riešiť 🙂

bibka333
23. jún 2009

ahojte tinka a taky vankusik okolo krku by mu nepomohol 🙂

domulienka
23. jún 2009

Tinka tak od dakoho pozicat polohovaciu 😉
Ja som dneska konecne bola na neurologii,stravila som tam tri hodiny a 16 jula idem na ct .boli ste niektora na tom?Ze ako dlho sa to robi a aky je to pocit?

tina983
23. jún 2009

Kúpila som už aj tie vankúšiky ale tie konce majú také dlhé tak mu to stále padá spod krku,jedine ak by som to trochu skrátila.A nepoznám nikoho kto má polohovaciu sedačku.A ty Ivka s čím ideš na CT?

domulienka
23. jún 2009

s hlavou,uz dlho mavam migreny aj dva tri razy do mesiaca no posledne mesiace sa to volako zintenzivnilo,tak ma dr.pre istotu posiela na CT.
My mame len vajicko a kedze nemame auto tak sme este ani nekupovali inu. 😉

lubica69
23. jún 2009

Tinka požičiam
Mám do 18kg
koľko má Marek kg?

lubica69
23. jún 2009

Ivka inak aj ja mávam migrény 😒

bibka333
23. jún 2009

ivka ja som bola na ct mozgu a trva to asi 20 30 min ja som sa velmi bala aj sestrička sa ma pytala či sa tak velmi bojim ruky mi pehali hore dolu triasla som a nevedela som sa dostat s toho mala som zly pocit ale nebolo to az take strašne

lubica69
23. jún 2009

Bibka a to v BB či BR?Ale dopadlo dobre
A ty Ivka ideš kedy kam?

domulienka
23. jún 2009

Bibka to si lezala v tom valci?Uz je aj v Br ale ze uz bolo aj tri razy pokazene,tak ma objednala na 16.7 a ze si mam den pred zavolat ci funguje 😒
No Lubka treba ist ,ja som to len odkladala roky,ale uz to bolo dost zle,tak som sa konecne odhodlala.Inac je zaujimave ze ked som kojila malu tak ma sem tam bolela ale nie tak casto a nie tri dni vkuse.

bibka333
23. jún 2009

lubi v bb nova med
baby mala ma zvyšenu teplotu a boli ju asi usko nechcela papat olovrant teraz papala ale nepokoj tam bol a ked som ju chytila tak plač ☹

lubica69
23. jún 2009

juj Bibka a čo to môže byť?Žeby zúbky?

domulienka
23. jún 2009

Joj chudatko Eliska asi zubky,ale ked place ked ju chytis moze to byt obdobim vola sa to uzkost osemmesacnych,je tu aj taka tema ,my sme tym presli z nicoho nic hrozny plac ☹
Ozaj dnes ma Eli 8 mesiacikov ,tak nech sa jej dari dalej a chytro rastie 😉

lubica69
23. jún 2009

Áno som o takom ani netušila Ivak ty to máš pekne naštudované
Eli prajeme skoručké uzdravenie a zúbky čo najmenej bolestivé

lubica69
24. jún 2009

Ahojte
Tak nám dnes zas prší ☹
My ideme do Bb aj na hudobnú poobede A chcem pozrieť v Európe majú zľavy a že krááásne adidas sandálky za 350tak chcem ísť pozrieť Ak by ste chceli cinknite mi na mobil a pozriem vám 😉
Inak babky dopľňala som na mimi http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=87603
Tak kuknite a zajtra by som chcela do Br tak by som sa stavila vám to doniesla čo budete chcieť na vyskúšanie Ok?
Bibka aj po foťák ak môžem Fakt ako je Eli???

luckka
24. jún 2009

ahojte kocky, tak ja mam konecne kus cas a tu to mrzne, kde ste vsetci?
zuzka, bibka, inak dnes na plavani nas bolo len par, male deti len tri a vacsie styri, no bieda
lubi - kupila si nejake topanocky?

lubica69
24. jún 2009

Ahoj babky
Tak my sme len pred chvíľou vrátili domov Áno kúpila som adidas sandálky krááásne za 12euro 😉
Tak ako babky?Mám zajtra dojsť?Bibka zastavila by som sa aspoň po foťák ak môžem
V sobotu máme totiž stretávku zo školy po 10 rokoch tak chcem fotiť A v piatok sa mi nedá Idem na vlasy do BB
Tak daj vedieť mojka Dúfam,že Eli dobre 😉 nemám žiadne info ☹

zuzlik08
24. jún 2009

klop-klop, je tu niekto? ahojte babenky, potrebovala by som surne poradit. neviete mi nahodou poradit, kde by som nasla melodiu z vecernicka o zabke a zabinke, ak si este spominate: kvak, kvak, kvaky kvak, leti muska, leti vtak...skusala som to uz aj cez you tube, no neuspesne ☹

domulienka
24. jún 2009

Ahojky,tak Lubka to si super kupila 😉
Bibka ako Eliska?Nakukni sem aby sme vedeli ☹
Lubka ja zajtra idem do polska,tak nebudem doma 😉 To mate dobre ze sa stretavate,my sme mali iba po piatich rokoch a uz potom nie a to som uz fuha 18 rokov po strednej.No hadam daco po 20 sa spravi 😉
Zuzka neviem kdeby si to nasla a ked si das do googla text melodie nevyhlada daco?

domulienka
24. jún 2009

Zuzka skus to dat do googla,vyhlada text,no melodiu nie ☹

domulienka
24. jún 2009

Volala som Bibke,tak Eli celkom ok ale ona je od rana nanic nejaky crevny virus,asi rota virus,
Lubka ze sa ti ozve zajtra. 😉

zuzlik08
24. jún 2009

ivka, skusala som to uz aj s googlom, no presne tak, len text bez zvuku. macka uska aj pa a pi som nasla aj v you tube, no toto nie. a nasa krpata celkom fici na zabkach, tak som jej to chcela aj ukazat. no skoda. ak by ste nahodou na to natrafili, dajte mi prosim vediet.
ivka, idete do pl na nakupy?
lubi, ja sa zajtra chystam na mazornik k mame na cely den, tak dufam, ze sa pocko umudri. ale ak bude velmi liat, tak radsej ostanem doma. lubi, so si este kupila v europe?
tak ja idem spinkat, lebo spavame nejak cim dalej tym horsie a dost ma to nici. tak vam prajem dobru nocku

domulienka
24. jún 2009

Jasne Zuzka nakupy ,chceme gaucovku a tak zopar drobnosti. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre