Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
8. júl 2009

ahojte
No tak dnes to počko teda fakt za veľa nestojí 😒
Ako čítam polemika ohľadne tej rozlúčky graduje A veď nech si to každý prežíva po svojom,nie?je to každého osobná vec a aj názory na to všetko okolo toho
Bibka tak tie slávne čerešne No si vedela,že s tým bude viac zle ako dobre 😠A ešte ani nazbierané neboli a svokra gibicovala Tak jej za tašku odnes a nech si robí s nimi ona sama čo chce 😀
Ivak tak maľovanie?Juj nezávidím Hlavne si dávajpozor na tú tvoju neštastnú nohu Takže gaučovka príde už do vymaľovaného 😉Ja s maľovaním zatiaľ pokoj Treba nám najprv chodbuvystierkovať Ale potom makám zas

mishelin
autor
8. júl 2009

ja som nevidela okolo tej "afery"vobec nic,nejak som to ani nepostrehla kedy to davali....
juj bibka ti nezavidim tak jej daco ty povedz 😅

domulienka
8. júl 2009

Baby,tak nemam dost roboty a este som si mojou vinou nadobarila dalsiu,ja v pohodicke vypratujem obyvku,mala spi dost dlho 😉 a potom strasny plac,pribehnem a dobre ze som neodpadla,dievca cele biele ponatierane,tvar komplet ako daku masku mala,oblecenie,periny postielka okrem baldachynu vsetko.Ona revala lebo ju uz ocka stipali, duda v ustach tiez obalena sudocremom.Ja truba som ho zabudla na komode a to je pre Domku malickost dosiahnut,takze z noveho 125g balenia zostali len hole steny v sudku,no bala som sa ze ak aj zjedla a tie ocka vymyla som jej okolo tak zatial je v pohode,dufam ze to aj tak prejde a nic horsie nebude.Ten sudocrem je riadny maglajz ak ho poznate tazko isiel aj z tvare a tela z oblecka a zperin neviem ako to bude vyzerat.Dudu som len horucov a jarovou vodou zmyla.Doma nikoho,nemam sa komu ani vyrozpravat tak aspon sem som to napisala. 😒

lubica69
8. júl 2009

Bože Ivak to musel byť riadny šok Ale neboj to bude dobré Ono ten krémik je dobrý ale nie na stenách a tvári 😀
Neboj mne zas Sebastián to isté ale krém obyčajný nejaký už neviem aký Síce potom mal trošku hnačku asi aj skúsil ako chutí 😅 ale všetko Ok

bibka333
8. júl 2009

ahojte Ivka to sa stava prepač ale mne prišlo smiešne ked som si predstavila Domku ponatieranu 🙂 a spradla to vijde aspon s plienok ano .Ivka ja som prisla z plavka bola som este s babami na kolču a mala zacala tlačit tak šup snou na nočnik vravim Adkovi sadni si knej aby nesbadla ja som sa isla prezliec a vyvešat mokre uteraky a o chvilku plač mala spadla a rovno na ličko cele ho mala červene no čo ho zabijem 😒
Lubka ja som jej dala cele jedno vedro 😀 asi malo

lubica69
8. júl 2009

Bibka 😀 tak vieš,že nabudúce aspoň 2 nech je pokoj 😀
Ivka inak aj mne prišlo smiešne len som sa to bála napísať 😅 Dúfam,že je všetko ok 😉

domulienka
8. júl 2009

Cafte,my sme sa tiez s Petrom zacali rehotat,povedal jej Domka ved si dost biela co sa vybielujes ako jacko?No hned nas to preslo ked tak plakala,to sme teda rodicia najskor hehehe a potom joooj.Vyzera to ze ziadne komplikacie nenastanu 😀
Eliska padla s nocnicka,no chuda male co s atie nase deturence napadaju kym vyrastu 😉
baby aby som toho nemala malo tak zajtra este aj gaucovku s kobercom dovezu 😒 dufam ze len ked bude vymalováno

bibka333
8. júl 2009

ivka ale na gučovku sa tešiš pridem na kolaudaciu 🙂 Eliška spadla z nočnika a Adko pri nej sedel na zemi 😠 nebola to vyška padla na plavačku už nemala ani červene len tam ma taku malinku hrčku

zuzlik08
8. júl 2009

no baby 😀 😀 😀 , som sa teda dnesnymi prihodami pobavila. neboj, ivka, ak ho ochutnala, ja to tiez vidim len na nejaku kakacku...teda dufam, ze to bude ok. ivka, tak sa vynovujete?
tak ste boli predsa len plavat? pocuvaj, biba, tvoje dni maju viac hodin ako tie nase, lebo ty si taka sikula ze az. to si od kolkej zavarala? no co si so svokrou nevyrazila dvere? alebo zeby fakt tie 2 vedra pomohli? 😅. ako bolo na plavku?
mame nove foto: http://www.facebook.com/album.php?aid=2016670&i...
http://www.facebook.com/album.php?aid=2016670&i...

domulienka
8. júl 2009

jasne tesim aj na vymalovane aj na koberec,no na podlahu budeme musiet par euro nasporit,lebo som minula na baby 😝 Bibka jasne potom bude kolaudacka. 😉
Neskor popozeram Zuzka fotocky,lebo este musim presunut pc aj stolik von z obyvky .Tak zatial sa majte.

bibka333
8. júl 2009

zuzka od rana ale ja mam pomoc Jarka Adko Tomo potriedili ja som dala do poharov a uvarila štavu na plavku bolo super preradila nas k velkym detom bolo nas dost 🙂 fotky super aj stolička Jarka skonštatovala že Terezka je taky strapoš ako naša Eliška baby idem žehlit striedam sa s Jarkou ona žehli Eliškine veci a ja ich pa

zuzlik08
8. júl 2009

joooj, tak takych pomocnikov mi tiez posli. zmenil sa zas nejako cas?

lubica69
8. júl 2009

Tak to ale bolo dnes úrazov ☹ Ale tobude ok kým sa baby vydajú 😀

bibka333
8. júl 2009

už som tu požehlene 😀 Lubka že sa aj ukažeš 🙂

vranka4
8. júl 2009

ahojte 🙂 dnes bol aj u nás letecký deň-obaja,ale hlavne,že nič vážne 🙂 Ivka,tak vy takto makáte,baby sa vrátia do nového bytu 🙂 ,ako sa im darí? bibka,ty si nejaká šikuľka,stíhaš všetko,aj svokru 😀 ,a vy ostatné žienky,čo nové,drobce sa držkajú? 🙂

mishelin
autor
9. júl 2009

baby kde ste 😕 lubka?????? 🙂

mishelin
autor
9. júl 2009

babky kupovali ste,resp.mate niektora to lehatko kd esu tie hracky popripinane?
http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=1087&pg=2&...

daco taketo

mishelin
autor
9. júl 2009

no teedea tu nikoho nikde,a mna caka dne seste zavaranie 😝 😝 😝 😝

bibka333
9. júl 2009

ahoj Miška ja som to nemala mam hrazdičku taku normalnu eliska sa s nou vyhra este aj teraz a prišel ti mail 🙂

mishelin
autor
9. júl 2009

bibka neprisli este 😕 poom ti poslem ip len idem este chytro zavarat

lubica69
9. júl 2009

Ahojte
Tak my sme boli dnes celý deň v BB pri segre Aj v baumaxe som si krásne kvietky nakúpila Popresádzala a už sa len kochám 😀
Miška ja som nemala ale aj trošku ľutujem ☹Ale druhé bude maž keď bude 😀 Bibka má takú peknú hrazdičku 😉 Také niečo by som chcela Potom 😅
Bibka ako už dozavárané???A svokrička? 🙄
Miška a ty čo zaváraš?

bibka333
9. júl 2009

Miska posilala som to do obeda ☹ Lubka svokra ok 😉 tak kvietky si si skrašlila domček

lubica69
9. júl 2009

Áno bibka Ale mám ich dnu Vieš také kvetináčové 😀

vranka4
9. júl 2009

Ahojte 🙂 aj my sme dnes boli v B.B.,v Baumaxe tiež,pokazila sa nám kosačka,boli sme kúpiť novú,dokonca dve, naozaj mali krásne kvietky,ja som len vyobzerala,pochodili sme aj Európu,nakoniec v Kauflande som kúpila nektarinky -balené v košíkoch po 1kg,sú tvrdšie,ale vyzerajú super,akurát na zaváranie,boli v akcii po 19sk,ešte som v starej mene 😉 ,tak som vzala 20kg,zajtra mám o zábavu postarané 🙂 boli sme tam o 19.h,samé zľavy na zeleninu,ovocie,len sme sa ledva pomestili do auta 🙂 Ivka-už je vymaľované,poriadené? 🙂

mishelin
autor
10. júl 2009

zuzka z valaskej nemas dnes nahodou cestu do BR?lebo mi ideme dnes 😉

bibka333
10. júl 2009

Miska a o kolkej ides do brezna

lubica69
10. júl 2009

No ahojte babky
Zuzka tak aj vy ste nakúpili 😀 Áno v tom kauflande majú vždy super ceny na ovocku a zeleninku len neodpor=učam ísť v sobotu doobeda bo hrôza ľudí ako zadarmo keby dávali 😅
Zuzi tak príjemné zaváranie 🙂
Miška tak vy ste dnes v BR?
Bibka a vy čo porábkate?Nech vám zajtra vynde počko na ten Balog a v nedeľu na podbrezku 😎Potom poôjdeme spolu budúci týžden 🙂
Ivuška a vy ako?Vymaľované popresťahovávané gauč nachystaný?
My zajtra so segrou do Bojníc juj tak tešíme 😀

bibka333
10. júl 2009

jej Lubka do Bojnic a to len vy traja idete ?a vranka je ivka 🙂

lubica69
10. júl 2009

Štyria So segrou a jej priateľom

zuzlik08
10. júl 2009

ahojte, to mame teda zase pocko, co? bibka, aj vy sa zajtra chystate do vydrova? dufam, ze pocko sa umudri aspon ako-tak. a v nedelu sa chystate na kupko? no dufam, ze bude slniecko.
lubi, ano, vranka je ivka 😅 😀 😉
ivka, tak uz ste fesny? este ze po malovani nie je taky bordel, ze? dufam, ivka, ze tvoja nozka to tentokrat prezila bez urazu.
tak co babky, kedy dame dalsie stret? buduci tyzden by sa malo pocko asi umudrit, teda aspon tak to doteraz tvrdia 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre