Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

damiana
19. aug 2009

denisa a a vies ze nato som zvedava aj ja, kedy sa vy k tomu odpracujete 😀 😝

zuzka1.
19. aug 2009

denis co to brzdi??????

cimika222
autor
19. aug 2009

ahojte
zuzka 1 no ved aj ja ta poznam z videnia. A tie šaty boli strašne ťažke ale musela som vydžať už by som ich na seba nechcela dať

cimika222
autor
19. aug 2009

aký je ten svet maly pznáme sa
Baby rozmýšlam čo kupiť malemu pod stromček bude mat vtedy 7 mesiacov
zuzka1 pozerala som v tvojom albume že tvoj maly ma stolicku značky Fabia tu ste kupovali v Polsku? a ste s nou spokony?

zuzka1.
20. aug 2009

dobre ranko,
ja som ju objednavala z netu a sme spokojni. je super, mame ju skoro rok a vydrzala vsetko, maly z ej uz zliezaa a vylieza sam, ked je v tej najnizsej polohe. odporucam.

My sme na Vianoce kupovali oblecko a ako hracky(mal vtedy 6 mesiacov) dostal hovoriaci hrniec, telefony, notebook, s tym sa zacal hrat nedavno. takze je zbytocne nejak velmi kupovat hracky. S takymi normlanymi pre drbocov sa hraval, ale s tymito velmi nie.
Ale najviac sa mu acilo v autcku z dracika, takom disney, mam ho aj v albume ymlsim, to ma najradsej doteraz, moze to byt ako choditko, ale my sme to tak nepouzivali.

denisa82
20. aug 2009

Baby ja neviem čo to brzdí 😒 nejako sa nevime k tomu dopracovat ale hádam za nejake 2 roky sa dopracujeme 😀

denisa82
20. aug 2009

Vy už tu preberáte vienoce ??? nejako skoro 😨

damiana
20. aug 2009

Ahojte 🙂
No to aj ja pozeram, že tu sa už riesia vianoce 😲 , ale myslim, že sa ani nenazdame a budeme si tu priat vela darcekov pod stromcek 😀 ...
Cimika, no takemu 7mes.pod stromcek, myslim, že toho už zaujima všelico možne, len nech to može dobre preskumat a okoštovat 😀 . A v podstate mu je jedno, či to je hracka za 100 alebo tisc korun, zahra sa s nimi rovnako...
Ja este racej vianoce neriesim, až tak okolo oktobra 😀

fiona8
20. aug 2009

caute 🙂
som tu teraz malo, stale sme na byte...dnes by u nas mali byt murari naposledy 😉 😉 jupi jupi.........
takze dnes vymalujeme a pomalicky mozme zacat rozkladat vecicky pre babatko 🙂

denisa82
20. aug 2009

fiona nebojíš sa porodu ?? a kam ideš rodit ?? lebo ja sa už začínam báát 😖 😨 jáj nech už to mám za sebou

a vy baby aké mate skúsenosti povecte aby som vedela čo ma čaká........ ..ale viem že ked zbadám malinku tak na všetko zabudnem 😀 a všetko to prebolí stým sa uspokojujem 😅

zuzka1.
21. aug 2009

dobre ranco,

jasne, ze rpeboli , ak vobec boliet bude, ja porod 16 hodin, ale dalo sa to vsetko krasne predychat. nic sa neboj, treba sa hybat , porod bude lahsi(ja tomu verim).

idem dnes na stretko s 2 mamickami, od nas zo zm.
kocky ked porodite mohli by sme dat vsetky stretko, hm???
fion, denis, matka, cimika, to bude zostava

damiana
21. aug 2009

Denda, Zuzka ma pravdu, da sa to vydržať...predichat, rozchodit 😉 Vobec sa tym nestresuj!! A teš sa, že budeš mat zachvilku malinku pri sebe !!! Si predstav, čo to musi byt pre babo sa pretlacit cez tak malu dierku 😅 ...

Zuzi s tym stretkom suhlasim, som za !!! Pojdeme zatrsať niekde na Stefansku disko 😀 😅 😀 ...

damiana
21. aug 2009

...a aby sme nezabudli na Lucku 😉 😀 ....

denisa82
21. aug 2009

súhlasím zo strertkom 😀 kludne kedy kolvek a možme ešte aj pred moji porodom 😉

cimika222
autor
21. aug 2009

no ja sa pripajam tiez, takže súhlasím aj ja so stretkom

zuzka1.
21. aug 2009

ok kocky, kedy a kde vam to vyhovuje, dame disko alebo na rozbeh, na 1x kafe v meste aj s deckami?

cimika222
autor
22. aug 2009

kedze ja kojim ja si musim maleho zobrat zo sebou

denisa82
22. aug 2009

Aj ja určite len posediet 😀 a kedy mne je to jedno to sa dohodnite vy čo už mate detúrence aký mate denní režim aby vám to vyhovovalo každej a mi ešte bezdetné sa prisposobíme 😉

lucia375
22. aug 2009

Ahojte.
Cimika teba ja poznam z videnia, kedysi si byvala v Hostovciach a tvoja mamina robila u nas na obecnom urade, dokonca mi Iveta hovorila ze sa ti narodilo bábo. Tusim mal nejak vyse 4 kg vsak? Riadny chlap. Kde si bola rodit? A co porod s takým valibukom?

Dievky ja by som sa aj stretla, nech volakto navrhne termín, zariadim si to s detmi.

zuzka1.
22. aug 2009

kocky moze byt v bowlingu??? je tam nefajciarske, keby prsi, mame kde sediet s deckami, ked bude pekne tak vonku, maju koepc hraciek.

termin a cas si povedzte, cimika a lucka vy amte najmensie deti, povedzte si vy, ako vam bude najlepsie

katarinka123
22. aug 2009

ahojte tak zachvilu sa kvam prdam aj ja ,byvam v okrese zlate moravce.zuka.1, tie saty boli nadherne.

cimika222
autor
22. aug 2009

lucia375 no ved aj ja ta poznam. Bola som rodiť v TO bola som spokojna s prístupom doktorov a sesteričiek maly ked sa narodil mal 4500g a 52cm tak to som neratala ze bude az taky macko z neho A pôrod? no dalo sa to zvadnuť o 03:15hod mi začala odtekať plodová voda a maly sa narodil 11:05hod ja som si dala pichnuť aj epiduralku ale druha davka mi bohvie ako nezabrala.....a zvladli sme to a som spokojná. Ak raz budem mať aj druhé bábo tak určite si vyberiem TO s Nitrou som není vôbec spokojná už som tam ležela raz po ženskej stránke a nula bodov

a s tým stretkom bowling mi vyyhovuje

zuzka1.
22. aug 2009

katarinka ahoj, dkaujem

kde v okrese zm byvas????mas paradnych chlapov! 😉

ja by som chcela ist ak bude druhe do LV najskor asi, do NR urcite nie, ale stae dufam, ze nam tie moravce otovria, to bola radost rodit.

denisa82
22. aug 2009

no super................... tak baby povecte ked a kedy ??????? 😉

zuzka1.
22. aug 2009

no uz sa vymacknie, ja v pondelok nemozem, mam jedno stretko s mamickami s MC.

mozte stredu???doobeda? bowling??
alebo kedy vam to vyhovuje?

katarinka123
22. aug 2009

zuzka byvam v beladiciach

lucia375
22. aug 2009

Ja este neviem, my sme teraz totiz cela rodina marodi, najskôr Mato - kasel, nadcha, horucka, vcera vecer uz aj Barborka dostala nadchu, muz dnes celý den spí co na neho tiez lezie chripka, a ja uz tiez chytam nadchu. Keby ste ma videli, celý den len cajiky varím, odsavam nosy, beham s liekami. Stale v jednom kuse.

Ale na mna neberte ohlad lebo ja neviem dokedy takto budeme.

denisa82
22. aug 2009

a čo tak 1.septembra 😀 😀 😀 to je utorok

zuzka1.
22. aug 2009

moooze byt,

lucia375
22. aug 2009

Predbezne by som to brala dufam ze mi do toho nic nepride.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre