Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

lucia375
15. sep 2009

Denisa fajn ze ti to uz prechadza. Co idete kupovat do Polska. Daco este pre bábo alebo do bytu. Aj oblecenie je tam vraj lacne.

My sme boli dnes u starej mamy. Má narodeniny tak nam prichystala taku mensiu oslavu. Matovi sa tam velmi paci lebo ona chová zajace a sliepky tak on je vo svojom ked ich môze nahanat. Ked vidí sliepky tak on hned vyhlási: "Budem nanahat pipky". Sliepky maju vtedy poplach. 🙂

damiana
16. sep 2009

Ahojte baby jagy 🙂
Co mate noveho?? Ktora sa tak tesite na jarmok ako jaaaa ??? 😀 😀 JA sa tesim dvojnasobne aj ja jarmok a maly ma v piatok narodeniny, tak sobotu bude oslava, juchuuu 😵 ...
A Denisa, ty sa kde trepes?? Do polska, co sa blaznis?? V takom pokrocilom stadiu tehotenstva 🙂 ?? A co ides kupovat??
My chceme do Polska na buduci mesiac alebo v novembri.
Inak dnes som bola s malym na tu krv a moč rano, a ani neplakal, držal sa statocne, aj cokoladu dostal a veliku pochvalu od doktora, tak som bola na neho taka hrda !! 😀 😀

denisa82
16. sep 2009

Ahojte som hotová 😝 😝 Damiana boli sme kupovat obleky aj pre ocina aj pre Laca keby sme sa rozhodli mat svadbu aby si mali čo obliect 😀 😀 😀 inak nic sme nekupovali len take blbosti vegetu luster na chodbu a nasi si pokupila tak isto vseliake kraviny ...........oblečenie sme ani nekupovali mame toho dost doma ale bolo tam všeličo možné ale ja by som si bola všeličo vybrala ale teraz sa mi to neoplatíí 😒 aj super zimné topanky tam mali ale čo ked teraz nič neobujem 😠 ............... som hotovááááááá idem si lahnút a oddychovat

denisa82
16. sep 2009

ozaj Zuzi tá mast zabrala super 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
16. sep 2009

ahojte, vidis denis, ja som vedela, ze pomoze, je to supr mast, aj na slachy, bolave nohy, chrbat, ruky, ozaj super.

damiana
16. sep 2009

Dena a to ste boli dnes?? A ja že v sobotu idete 🙂 .. A kde ste boli v Targu ?? Ja by som tam tiez isla pokukat, a ada pojdeme na jesen, ale ked si predstavim tu cestu... brrrr ...
Takže mozno v blizkej buducnosti bude svadba?? No super 😀 ... A maju aj pekne detske veci? A kociky? Zevraj su tam lacne...

zuzka1.
16. sep 2009

ozaj matka ako snazilkovanie?ako dlho??este nic??? 😉

co ta fiona ludia, etse nic?

lucia375
16. sep 2009

Zuzka aj vy ste uz zacali pracovat na babatku? Inak ta Fiona - to by zaujimalo aj mna.

Moj muz maroduje. Zlomil si prst na nohe ked zostupoval zo stolicky. Ma to obviazane tak len tak posedava lebo si to ma setrit. Dnes som mu dala robotu - supat jablka. Osupal 2 plne kose, celkom ho to chytilo. 🙂

zuzka1.
16. sep 2009

lucka dobre si to vymyslela. my este nie, v juni mam statnice, tak zacnemee snazilkovat az potom.

musim ju vyzistit 😕

lucia375
16. sep 2009

Zuzka ty chodis na vysku? Kam? Co studujes?

zuzka1.
16. sep 2009

v zm, na tu sukormnu, ekonomia a manazment , teraz som tretiacka

lucia375
16. sep 2009

Tak to je len externe vsak? Stihas to v pohode? Uz ste zacali semester?
Mne sa Mato narodil este v piataku 2 mesiace pre statnicami. Bol vtedy malý tak sa dalo ucit.

damiana
17. sep 2009

Ahojte babule !!!

Lucka tak manzelovi nech sa prst rychlo zhoji, juuj, to ale musela byt bolest, viem si to predstavit...chudak...ja skucim od bolesti, len ked niekde zakopnem nestastne a udrem si malicek a to je jaka bolest...a este keby som si ho zlomila, no si neviem ano predstavit ☹ ...

Zuzi, no my este nesnazilkujeme, dako sa nevieme odhodlat, ale v oktobri asi zaciname 😀 😀

denisa82
17. sep 2009

Damiana mi sme neboli v Targu lebo tam je to hruza strasne vela ludí a tlačenica mi sme boli v Jablonke a tam su trhy v stredu a je to tam obrovske 😉 a hovorim nie je tam taka tačnica ..............a kočiky aj tam boli aj decké jáj všeličo fakt 🙂 mna až trtalo že som nemohla si nič kupit a Laco ten je kompratne oblečený od topanok až po kravatu 😀 a može sa ist ženit ........................... ja som mu povedala že ked porodím a damsa dokopi tochu idem na nakupi do NR a hotovo 😀 😀 ..............

damiana
17. sep 2009

Tak hovoris , ze ste Laciho zaodeli ?? No super 😀 😀 , este teba treba zaodet a mozte ist obrucky navlakat 😀 😀

lucia375
17. sep 2009

Dami zajtra oslavujete? Co ste Tomaskovi kupili k 5. narodeninam? Prajem mu vsetko najlepsie, nech je zdravý a nech mu coskoro pribudne bracek alebo sestricka. 🙂

Mato bol vcera v skôlke. Povodne sme isli len zaniest prihlasku lebo od 3 rokov ho chcem dat a prihlasku potrebuju uz teraz, no a ked videl deti a hracky tak nechcel odist, tak ucitelka ze nech ho necham a o hodinu ho pridem zobrat, ze keby nieco tak zavola. O hodinu som ho zobrala a bol taký vycukaný, nechcel o skôlke vôbec hovorit, ucitelka hovorila ze sa pytal domov. Chudak Mato sa doma priznal: "ja som plakal, hovoril som Ja chcem ist domov". U nas na dedine je malo skôlkarov, oni by ho tam zobrali aj hned, stale ma prehovaraju ale teraz som sa utvrdila v tom ze ho dam az ked bude mat 3 roky. Inak je dost spolocenský a strasne zivý skôlka by mu prospela ale má este cas.

zuzka1.
17. sep 2009

ahojte, deni vidsela som ta dnes, sedela som v herni v oregone nam kafe, isla si okolo.

lucka, hej len externe, da sa to ok. na nieoc treba ucit viec, na nieco menej, zavisi od profaka, ale je to ok. mne sa maly narodil po skuskach v LS a do ksoly som isla, ked mal maly 3, skoro 4 mesiace, tak sme uz boli zabehnuty.

uz mam po zapise, este nemame rozvrh. zak ani nevieme kedy zaciname este. snad az v oktobri

matka vsetko naj sdrobcovi k narodneinkam

lucia375
17. sep 2009

Zuzka to mas dobre, popri Samkovi si urobis este aj titul. A temu bakalarky mas aku? Pises uz?

zuzka1.
17. sep 2009

temu mam cestvny ruch horneho pozitavia, mam 2 kapitoly, ale este nemame skolitela, len nam to pozerala rektorka, pochybujem, ze to citala , ale dala mi A.
no ale uvidime co povie skolitel. ked budem mat skolitela, zacnem cim ksor, nech to mam z krku,
ty si co studovala???

damiana
17. sep 2009

Luci a Zuzi dakujem za maleho oslavenca 🙂 ste zlate ...
No oslava bude az v nedelu, aby to kazdemu vyhovovalo 😀 , dali sme mu upiect super tortu, potom ju pridam do albumu, ked bude doma a nafotena 🙂
No a k torte sme mu kupili stolny futbal, puzzle, to je jeho slabost a auto, to nesmie chybat, a este chce mec, len ziadny poriadny nemali v ZM, tak mozno zajtra na jarmoku ...

Ozaj baby aj idete na jarmok ? ? ?

damiana
17. sep 2009

Zuzi aj ja som bola v Oregone dnes, 😀 akoto ze sme sa nestretli ?? Kedy si bola?? Ja okolo tretej 😉

cimika222
autor
17. sep 2009

Ahojte babenky ako sa dari? Môj malinky je trosku mrzutý zubky nas tlacia

zuzka1.
18. sep 2009

matka vidime sa na jamoku.

matus ja som bola doobeda.

cimi nam isli tize od 4.esiaca, ale vysli az v 6.kup si dologel na zubky, ked nebude chciet si nechat natret dasienka, daj mu trosku na dudlik 😉 pomaha, pytaj v lekarni

katarinka123
18. sep 2009

ahojtetak sahlasim po dlhej dobe.marko ide od pondelku konecne do skolky .a ti dvaja mi davaju riadne zabrat su to sintri vsade lezu a robia zle ozaj je normalne ze v ich veku maju len jedne ma 8 zuboiv a druhy 5

cimika222
autor
18. sep 2009

zuzka dakujem pôjdeme kupiť hádam pomôže, dneska ho prehána ale nemame horučky.... uvidime kedy sa nam prvý zubok objavi...

Babenky aj ste boli na jarmoku?????
my nie možno zajtra doobeda vybehneme.....

zuzka1.
19. sep 2009

ahojte boli sme, boli, aj doobeda, aj poobede, mozno aj dnes pojdeme, uvidime.

cimi dobry je ten gel, dobre chuti a aspon strpnu dasienka.

ked uz hnackuje, idu zubky urcite, nas vzdy rpehanalo, ked nie to ,tak mal sopliky, biele, vodove.

katka kde sa tulas?

vcera sme videli na jamroku fionu, takze su este pokope s drobcom.

katarinka123
19. sep 2009

JAAAAAAAAAAAAAAAAAA? 😕

denisa82
19. sep 2009

Ahojte baby aj ste si ničo kupili na jarmoku ??????? 🙂 🙂 🙂 Ja nič len turecký med 😀 😀 mnam mnam

zuzka1.
19. sep 2009

ahojte mamuse a buduce mamuse,

my?balon, tu vrtulku ci co to je, zase balon, burcak, cigansku, kura grilovane, lokse a to je asi vsetko , jaj a nausnice 😀

damiana
20. sep 2009

Ahojte.
No my tiež podobne ako Zuzka, balon,burcak, klobasa,ciganska, a vcera mi mangel kupil taky vankusik pekny, z toho sa vytešujem ako mala 🙂 a inak nic, ved tam ani nic ohromujuce nebolo ...

Inak sme vcera maly aj tu oslavu, co maly oslavoval a baby ja som sa taka obžrala, v piatok na jarmoku všeliakimi dobrotami a vcera doma na oslave, asi zacne prisna dieta od pondelku 😀 😝 , ktora ako sa poznam ma bude držat asi tak 3 dni a potom to vzdam 😝 ...
Kuknite aj album,dala som foto...aku mal maly tortu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre