Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

denisa82
27. sep 2009

halóóóó kde ste všetky 😝 😝 😝 no čo ako dopadli hody ...................my sme boli u našich a dobre sme sa najedli všetkeho dosíta 😉 😉 😉

lucia375
28. sep 2009

Ja zas nejako nestiham s tymi mojimi detmi, Barborke asi rastu zubky, nejaka je nespokojna, vcera bola celý den mrzuta, dnes to bolo lepsie ale chora neni ani horucku nema, ani sopliky, ani nekasle tak si myslim ze to budu tie zubky. Sliny jej tecu potokom ale to uz par mesiacov tak uvidime. Aj Mato mal 6 -7 mesiacov ked mu narastli prvé dva zubky ale u neho som uz len zbadala ked boli vonku, on nebol mrzutý.

Mato ten sa dnes umelecky vyzil ked mi farbickami popisal stenu v kuchyni. A to nebolo prvýkrat. Neviem co s tym lebo ja mam marhulove steny a takuto farbu uz nemame doma. 😢

Cimika ja som sa s mojim muzov uz vela krat o tomto hadala a uz sa to zlepsilo hoci stale mozem povedat ze je mamickar. Uz ale viem ako na neho aj ako na svokrovcov hoci vytocit ma vedia stale. 🙂

cimika222
autor
28. sep 2009

No môj malinky ma soplíky a aj sem tam zvýšenu horučku no proste idu nam zubky

zuzka1.
29. sep 2009

fiiha cimi skoro idu skoro.
inak ahojte kocky,

ako sa dari,
luci aj cimi, ech tym vasim drobcom tie zubiska rychlo vylezu, nech mate pokoj.

my ideme zajtra na ockovanie, hrozu mam uz teraz 😒 ☹

snad nebudu vedlajsie ucinky, alebo reakcie nejake divoke.

co vy??

lucia375
29. sep 2009

Zuzi mi sme boli minulý tyzden na ockovaní a vecer bola Barborka veru poriadne mrzuta, asi ju bolile nozicky lebo dostala do obidvoch injekcie tak som jej dala paralenovy cipok a potom uz prespala celu noc. Neboj urcite to dobre dopadne. Ktoremu detskemu lekarovi chodis?

zuzka1.
29. sep 2009

chodime Kristofikovi, no ja sa bojim ksor kvoli tomu, lebo ockovanie v 15.mesiacov-MMr je jedina vakcina, ktora obsahuje virus a nie protilatky.
inak bolave nozicky sme mali aj my, na tpelotku sirup nurofenovy.

damiana
29. sep 2009

Ahojte babulky.

Tak tu to dako zavana ockovanim. Ach jaj, to pozname, aj nas caka dake teraz po 5 rokoch, a že je velmi bolestive ☹ , tak uvidime.
Inak Tomino je zasa chory, naadcha ako slak,vcera to bolo najhorsie, dnes to uz je lepsie , tak snad to zajtra uz bude OK.

Zuzik, držim palce, nech Samko inekciu dobre znasa, bez komplikacii 😉 !!

zuzka1.
29. sep 2009

MAtka dakujem 😉
a Tomasko nech sa vyleici sikovno

cimika222
autor
29. sep 2009

ahojte čo porabate?
JA idem umyt podlahy a trošku pozehliť mam klud tak idem to vyuziť. Malinky ma dneska pestunku tak ho isla kocikovať tak ja idem pracovať pa zatím

damiana
29. sep 2009

Cimika, no ty si teda, si si mala lahnut, vylozit nohy hore a oddychovat, ked mas o malinkeho postarene, nie upratovat 😀 😀 😀

Inak minule ste tu preberali svokry ??? 😀 😀 😀 Aj ja sa k vam pridam, ja mam tiez asi tu "najlepsiu" svokru na svete, ked ju nevidim 😀 😀 😀

monikapd1
29. sep 2009

awojte baby ako sa mate?? hm

sima o koolkej ma mino tu oslavu???

a k tym svokram, ja si so svokrou vychadzam velmi dobre, zatial sa nemam na co stazovat a verim, ze to tak aj zostane. 😀

cimika222
autor
29. sep 2009

monika to ste ešte malo spolu počase zbadáš kolka bije.

cimika222
autor
29. sep 2009

monika a čo ešte stale nič?

Každý máme svoj názor na svokri

rosinka
30. sep 2009

cimi, nikdy nevieš kto ťa číta! 😀
uvidíme sa v sobotu. a beriete aj malého?

zuzka1.
30. sep 2009

presne tak, ahojte kocky,

nikdy neviete kto vas cita. 😀 😝

cimi, ked mas veget treba oddychovat, pripadne spat, nie upratovat 🙂ved to pride, ked zacne drobcek behat, budes prosit o spanok, oddych a podobne. 😉

monika ty si sa kde stratila???

monikapd1
30. sep 2009

cimi mas pravdu,este sme malo spolu a k tomu mimi,noo tak uvidime😉 😀

fiona8
30. sep 2009

ahojte
my uz mame po tom....Jurinko sa narodil 22.9. o 21.35hod, rodili sme v LV a celkom rychlo, dalo sa to 🙂 malinky je nadherny nevieme sa na neho vynadivat!!! je to uzasny pocit.... 🙂 🙂 ked sa narodil mal 3kg a 48cm 😉

damiana
30. sep 2009

Fion tak GRATULUJEM k syncekovi !!!! NEch ste obaja zdravy a nech sa vam dari !!

Monika, ale coto, tak ty si zrejme tehulka, ak som dobre citala v tvojom albume 😀 , tak to ti potichucky gratulujem,a nech ti vsetko ide tak ako ma ...

monikapd1
30. sep 2009

fiona gratulujem😉

denisa82
30. sep 2009

Fiona gratulujem.......... už máš potom 😉 aky bol porod ?????,.....................daj potom aj fotky ja som zvedavá na malinkeho Jurka 🙂

aj mne sa to už kráti tak dufam že čoskoro pojdem aj ja 😀 😀 😀

Monika gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

monikapd1
30. sep 2009

dakujem,ale viac budem vediet az 20.10.

katarinka123
30. sep 2009

ahojte
fionka gratulujeme a vsetko dobre .aby vam jurko robil len radost

zuzka1.
30. sep 2009

ALicka gratulujeme k Jurkovi, vela zdravicka hlavne, spokojne babatko aj maminku zelame. 😉

MOnika tisko gratulujem 😉

fion a hod fotky, nech sa potesime aj my s Jurka.

monikapd1
30. sep 2009

dakujem babule,ale nepredbiehajme.nemam to este potvrdene.

lucia375
30. sep 2009

Ahojte.
Monika davno som ta nevidela v dedine ale vidim ze mas dobru spravu. Drzim palce. 🙂

Fiona gratulujem, ked budes mat trochu casu (co asi nebude tak skoro 🙂 ) tak vsetko napis, som zvedava ako to prebiehalo. A pravdaze aj na Jurka, hod fotky do albumu.

Denisa nech ta to povzdudí, aj Fiona sa bála a teraz pise ze to islo rychlo, urcite aj ty to zvladnes v pohode. 🙂

monikapd1
30. sep 2009

dakujem lucka,uvidim ako to dopadne bo dnes ma dost boli brusko.

denisa82
1. okt 2009

Ahojte ja som bola dnes na poradni a ked ma pozerala doktorka tak povedala ze na jeden prst som už otvorená 😝 .................................... tak dufam ze zachvilu to už hadam pojde 😀 😀 dnes som si už aj vybavila epiduralnu anestezu............ tak ja už som nachystaná už len čakat 😉 😉 😉 😉

Monika aj mna bolievalo brucho na začiatku ako keby som mala dostat menštruáciu ale potom som sa dočítala že to je normalne aj kamaratky mi to potvrdili 😉 pozri si na internete ..Tehotenska Kalkulačka ....tam mas každý týžden dopodrobna opísaný ja som si to stale čitala 🙂 🙂

monikapd1
1. okt 2009

deni dakujem za radu,je to zaujimave citanie,

zuzka1.
1. okt 2009

ahojte,
aj ja som cele tehu citala tehotensku kalkulacku, starostlivost o dieta, modrykonik a casopisy mama a ja, dieta, mamina. to citam doteraz 😀

monika mna tiez bolievalo brucho a dost asi do 4.mesiaca, ako pred menzesom, niekedy viac, niekedy menej. nic neboj 😉 uz teraz by si mohla byt nejaky 5-6tt, pokial pojdes k dokine, da ti rovno tehu knizku! fotku a podobne mile zalezitosti.

ak neberes, kup si kysleinu listovu, dolezita prve 3 meisace, ale rovno calibrum, ci maternu. viac info v lekarni 😀 😀 😀

monikapd1
1. okt 2009

zuzka podla MS to vychadza na koniec 6tt a ked pojdem k lekarke tak to bude koniec 9tt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre