Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

denisa82
28. okt 2009

Ahojteee !!!!!

No tak zajtra rano odchadzam uz konecne do porodnice 😉 😉 tak mi drste palce a myslite namna ....mam aj trochu strach 😅 ale uz sa aj velmi tesim 😉 ..................dnes som uz ani spat nemohla co ma boli brucho a vsetko zo spodu 😒 😒 😒 a este ktomu ta sračka 😒 .....................tak ja dufamz ze u piatok by mohla byt mala na svete informacie budem posielat Damiane tak vás bude informovat čo a ako 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

damiana
28. okt 2009

Ahojte !

Jasne Deni, budem im tu podavat o tebe informacie a velmi velmi ti drzim palceky, aby si to mala rychlo za sebou a uz si len mojkala malu v narucí 😵 😵 😵

damiana
28. okt 2009

Inak my dnes ideme na ockovanie, zevraj je to bolestiva inekcia, tak dufam, ze to ten moj maly chlap statocne zvladne 😵

denisa82
28. okt 2009

Dami moja jaska to určite zvladne 😉 😉

zuzka1.
28. okt 2009

ahote,
jaaaj tak nas bude o jednu viac, sa tersim, deno drz sa, dychaj dychaj dychaj a bude to ok. hlavne, ze uz budete s malinkou spolu 😉

Mati maly je chlapisko, neboj zvladne. Dostane nejake bolestne a zabudne, ze mu nieco bolo 😉

veronikazm
28. okt 2009

ahojte, tak aj ja ti držím palce deniska, nech všetko dobre dopadne 🙂
moj malý je už skoro zdravý, zabral mu sirup. Je pekne tak vybehneme už hádam aj na chvílu von.

zuzka1.
28. okt 2009

ja mam upratane, este schody poumyvat, maly spinka, tak mam veget.

nikus super , ze ste uz zdravi! 😉
zajtra idem na cely den do zm, idem kaderke rano, ptom do nitry s nasimi.v piatok osm tiez v zm, ale to uz ty ides asi odmov, coo?

damiana
28. okt 2009

No my mame po ockovani, maly bol zlaty, ani neplakal, len trocha zamrncal, ale zatinal zuby, chuuuda moje... A robili mu aj prehliadku, ocka, vaha, vyska, ci pozna farby a tak ... Vsetko mame OK, tak sa vytesujeme .
A dostal medailu za odvahu, taky je hrdy nanu 😀 , ani z krku ju nechce dat, ale bedaka, ze nozka ho boli 😢 ...

Ozaj Zuzi, ty nemas nahodou sestru, lebo bola tam aj jedna pani s dievcatko, a velmi sa mi na teba podobala 😉

zuzka1.
28. okt 2009

mam 2 sestry.
maju po 2 deti, maju po 9 a 13 rokov.
ale neviem ci boli na ockovani, netusim.

denisa82
28. okt 2009

Dakujem vam baby......................................................ahojte 😉

zuzka1.
28. okt 2009

jaaaaj Deni, aka rozlucka, drzime este raz palce a cakame na spravy od Matiiiiii 😉

lucia375
28. okt 2009

Denisa drz sa, prajem ti dobrý porod a nech ste zdrave. 🙂

Barborka má 2. zubok. Strasne je podarena.

Baby ako vam deti zobrali ten prehodeny cas? Moje tak ako som ocakavala. Kazdý den su uz o siestej hore na moju velku radost. 🙂

zuzka1.
28. okt 2009

u nas vpohofde, chodi spavast ako predtym, ci je posun alebo nie a tak aj vstava.
nijak osm to neprisposobvala, ze ma spat o 8, po posune akoby o 9, ide o 8 a hotovo. vstava stale rovnako.

lucia375
28. okt 2009

Zuzka to mas dobre. Moji sa beru uz o hodinu skôr, najma Barborka ta uz o siedmej je hotova ale potom aj skôr stava a pravdaze aj Mata zobudi. Uz snazilkujete alebo este nie?

zuzka1.
28. okt 2009

este nie, az od januara chceme.
v piatok idem Kasubovi, som zvedava co povie, kedze mam zapal mechura, potrebujem stery porobit, mam dniest moc aj krv mi zoberu. uvidime co povie 😖 snad nic vazne a budu stacit tabletky

hratulujem k druhemu zubku

lucia375
28. okt 2009

To teda nie je moc prijemne, ja som to este nemala vdakabohu ale dost som o tom citala, takze nezavidim. Skoro sa uzdrav, nech to mas vsetko dobre. Dakujem za gratulaciu.

veronikazm
28. okt 2009

lucka ani u nás sú neni nijaké zmeny v zaspávaní a vstávaní, chodíme tak ako pred tým spať aj sa budíme ako pred tým.
zuzka tak snažilkovať od januára? 🙂 zajtra by sme mohli vybehnuť s malými na chvílu von. čo ty na to?

zuzka1.
28. okt 2009

idem rano kadernicke, ked tomas dojde z bratislavy ideme do nitry s nasimi, tak jedine v piatok, ale to ide suz domov, ze?

veronikazm
28. okt 2009

no idem domov, ránoidem tiež do nr ale ked sa vrátim tak idem domov, ok, tak zase niekedy nabudúce. v utorok už príde mamina domov 🙂

zuzka1.
28. okt 2009

heeeej, to ubehlo.
tak sa chystate, aj oslava bude?????

damiana
28. okt 2009

zuzi, tak od januara, idete nato hovoris 😀 😀 ?? tak to rychlo vyliec ten zapal, ved januar je tu zachvilku 😀

lucka, tak mala ma uz druhy zubok, no super, dva spodne, to je najzlatsie, a ked sa tak usmeje s nimi, ked jej uz budu vidiet 😀

zuzka1.
28. okt 2009

dakujem baby, uvidime co povie, co mi vlastne je.
ale vysadim od januara hak a nech sa djee co sa diat ma.

nika ty co???
dami vy snazilkujete???

veronikazm
28. okt 2009

sranduješ zuzka? ked to za mńa porodí a vynosí paťo kludne aj ďalších 5 kusov, ale zatial nie 😀

zuzka1.
28. okt 2009

dobra odpoved, si ma pobavila 😀 😀 😀 😀

mna to nosenie aj rodenie celkom bavilo, uvidime co to bude ak s apodari 😀

damiana
28. okt 2009

😀 😀 😀 to by nebolo zle, keby si aj chlapi vychutnali tehotenstvo a hlavne ten porod 😀 😀 nech vedia ake hrdinky maju doma 😉

zuzi no my snazilkujeme , tak ako sa to vezme, dako tomu este nepripisujeme velky vyznam, no ale ako si napisala ty, nech sa deje, co sa ma 😀 😉

zuzka1.
28. okt 2009

aj beres kyselinu listovu ci nie,?
ja planujem od januara , hned ako vysadim tabletky, len s amusim dovtedy doleicit, vylieict alebo co.
tak by ste chceli, cooo???
jaj uvidim ake to bude s dovma drobcami. snad zmakneme nejak, ak s apodari

damiana
28. okt 2009

no jasne, ved mali uz ma 5. tak by bol medzi nimi rozdiel najmenej 6 rokov, a to je uz najvyssi cas 😀 , mm chcel ked mal maly dva, ale ja som sa nato akosik necitila, ale teraz uz hej... 😝 ale ved uvidime...

ja beriem acidofalan... (kys.listova+zelezo+B)

zuzka1.
28. okt 2009

jj to som brala aj ja aj to mam doma 😉
dobry vecicka, snad pomoze

damiana
28. okt 2009

snad hej 😀

No idem ja do hajan... tak dobru nocku ... 😉

monikapd1
29. okt 2009

ahojte babule, ako s mavate??? hm

lucka gratulujem k dvom zubkom 😉

veronika vitaj 🙂

babule ja som bola v sobotu v nr na pohotovost rano bo som trochu krvacala, ale potom to preslo a cakala som tam na doktora 3 hodiny a jedna co uz rodila, teda mala kontrakcie kazde 3 min. cakala vyse hodiny na neho. keby som krvacala este stle tak by som hadam aj potratila ☹ 😠 sestra bola velmi mia, ale lekara nemohla nikde zohnat a ked prisie tak o chvilu uz aj odisiel a zas ho hodinu nebolo ☹ no nemam na to slov 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre