• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

22. januára 2017 
Ahojteee !!!!!

No tak zajtra rano odchadzam uz konecne do porodnice :wink: :wink: tak mi drste palce a myslite namna ....mam aj trochu strach :sweat_smile: ale uz sa aj velmi tesim :wink: ..................dnes som uz ani spat nemohla co ma boli brucho a vsetko zo spodu :unamused: :unamused: :unamused: a este ktomu ta sračka :unamused: .....................tak ja dufamz ze u piatok by mohla byt mala na svete informacie budem posielat Damiane tak vás bude informovat čo a ako :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. okt 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte !

Jasne Deni, budem im tu podavat o tebe informacie a velmi velmi ti drzim palceky, aby si to mala rychlo za sebou a uz si len mojkala malu v narucí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. okt 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak my dnes ideme na ockovanie, zevraj je to bolestiva inekcia, tak dufam, ze to ten moj maly chlap statocne zvladne :dizzy_face:
28. okt 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dami moja jaska to určite zvladne :wink: :wink:
28. okt 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahote,
jaaaj tak nas bude o jednu viac, sa tersim, deno drz sa, dychaj dychaj dychaj a bude to ok. hlavne, ze uz budete s malinkou spolu :wink:

Mati maly je chlapisko, neboj zvladne. Dostane nejake bolestne a zabudne, ze mu nieco bolo :wink:
28. okt 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak aj ja ti držím palce deniska, nech všetko dobre dopadne :slight_smile:
moj malý je už skoro zdravý, zabral mu sirup. Je pekne tak vybehneme už hádam aj na chvílu von.
28. okt 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam upratane, este schody poumyvat, maly spinka, tak mam veget.

nikus super , ze ste uz zdravi! :wink:
zajtra idem na cely den do zm, idem kaderke rano, ptom do nitry s nasimi.v piatok osm tiez v zm, ale to uz ty ides asi odmov, coo?
28. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my mame po ockovani, maly bol zlaty, ani neplakal, len trocha zamrncal, ale zatinal zuby, chuuuda moje... A robili mu aj prehliadku, ocka, vaha, vyska, ci pozna farby a tak ... Vsetko mame OK, tak sa vytesujeme .
A dostal medailu za odvahu, taky je hrdy nanu :grinning: , ani z krku ju nechce dat, ale bedaka, ze nozka ho boli :cry: ...

Ozaj Zuzi, ty nemas nahodou sestru, lebo bola tam aj jedna pani s dievcatko, a velmi sa mi na teba podobala :wink:
28. okt 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam 2 sestry.
maju po 2 deti, maju po 9 a 13 rokov.
ale neviem ci boli na ockovani, netusim.
28. okt 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem vam baby......................................................ahojte :wink:
28. okt 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj Deni, aka rozlucka, drzime este raz palce a cakame na spravy od Matiiiiii :wink:
28. okt 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denisa drz sa, prajem ti dobrý porod a nech ste zdrave. :slight_smile:

Barborka má 2. zubok. Strasne je podarena.

Baby ako vam deti zobrali ten prehodeny cas? Moje tak ako som ocakavala. Kazdý den su uz o siestej hore na moju velku radost. :slight_smile:
28. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas vpohofde, chodi spavast ako predtym, ci je posun alebo nie a tak aj vstava.
nijak osm to neprisposobvala, ze ma spat o 8, po posune akoby o 9, ide o 8 a hotovo. vstava stale rovnako.
28. okt 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka to mas dobre. Moji sa beru uz o hodinu skôr, najma Barborka ta uz o siedmej je hotova ale potom aj skôr stava a pravdaze aj Mata zobudi. Uz snazilkujete alebo este nie?
28. okt 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nie, az od januara chceme.
v piatok idem Kasubovi, som zvedava co povie, kedze mam zapal mechura, potrebujem stery porobit, mam dniest moc aj krv mi zoberu. uvidime co povie :confounded: snad nic vazne a budu stacit tabletky

hratulujem k druhemu zubku
28. okt 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To teda nie je moc prijemne, ja som to este nemala vdakabohu ale dost som o tom citala, takze nezavidim. Skoro sa uzdrav, nech to mas vsetko dobre. Dakujem za gratulaciu.
28. okt 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka ani u nás sú neni nijaké zmeny v zaspávaní a vstávaní, chodíme tak ako pred tým spať aj sa budíme ako pred tým.
zuzka tak snažilkovať od januára? :slight_smile: zajtra by sme mohli vybehnuť s malými na chvílu von. čo ty na to?
28. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem rano kadernicke, ked tomas dojde z bratislavy ideme do nitry s nasimi, tak jedine v piatok, ale to ide suz domov, ze?
28. okt 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem domov, ránoidem tiež do nr ale ked sa vrátim tak idem domov, ok, tak zase niekedy nabudúce. v utorok už príde mamina domov :slight_smile:
28. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeeej, to ubehlo.
tak sa chystate, aj oslava bude?????
28. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, tak od januara, idete nato hovoris :grinning: :grinning: ?? tak to rychlo vyliec ten zapal, ved januar je tu zachvilku :grinning:

lucka, tak mala ma uz druhy zubok, no super, dva spodne, to je najzlatsie, a ked sa tak usmeje s nimi, ked jej uz budu vidiet :grinning:
28. okt 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby, uvidime co povie, co mi vlastne je.
ale vysadim od januara hak a nech sa djee co sa diat ma.

nika ty co???
dami vy snazilkujete???
28. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sranduješ zuzka? ked to za mńa porodí a vynosí paťo kludne aj ďalších 5 kusov, ale zatial nie :grinning:
28. okt 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobra odpoved, si ma pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mna to nosenie aj rodenie celkom bavilo, uvidime co to bude ak s apodari :grinning:
28. okt 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: to by nebolo zle, keby si aj chlapi vychutnali tehotenstvo a hlavne ten porod :grinning: :grinning: nech vedia ake hrdinky maju doma :wink:

zuzi no my snazilkujeme , tak ako sa to vezme, dako tomu este nepripisujeme velky vyznam, no ale ako si napisala ty, nech sa deje, co sa ma :grinning: :wink:
28. okt 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj beres kyselinu listovu ci nie,?
ja planujem od januara , hned ako vysadim tabletky, len s amusim dovtedy doleicit, vylieict alebo co.
tak by ste chceli, cooo???
jaj uvidim ake to bude s dovma drobcami. snad zmakneme nejak, ak s apodari
28. okt 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne, ved mali uz ma 5. tak by bol medzi nimi rozdiel najmenej 6 rokov, a to je uz najvyssi cas :grinning: , mm chcel ked mal maly dva, ale ja som sa nato akosik necitila, ale teraz uz hej... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ved uvidime...

ja beriem acidofalan... (kys.listova+zelezo+B)
28. okt 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj to som brala aj ja aj to mam doma :wink:
dobry vecicka, snad pomoze
28. okt 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snad hej :grinning:

No idem ja do hajan... tak dobru nocku ... :wink:
28. okt 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, ako s mavate??? hm

lucka gratulujem k dvom zubkom :wink:

veronika vitaj :slight_smile:

babule ja som bola v sobotu v nr na pohotovost rano bo som trochu krvacala, ale potom to preslo a cakala som tam na doktora 3 hodiny a jedna co uz rodila, teda mala kontrakcie kazde 3 min. cakala vyse hodiny na neho. keby som krvacala este stle tak by som hadam aj potratila :frowning2: :angry: sestra bola velmi mia, ale lekara nemohla nikde zohnat a ked prisie tak o chvilu uz aj odisiel a zas ho hodinu nebolo :frowning2: no nemam na to slov :zipper_mouth:
29. okt 2009 o 11:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok