Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

lucia375
29. okt 2009

Monika mám podobné skusenosti, keď som bola tehotná s Barborkou tak asi v 16. - 17. tyždni sme celá rodina dostali nejaký vírus - vracanie, hnačky a tak. Ja som na tom bola uplne najhorsie, bola som totalne dehydrovaná tak ma ženský poslal do nemocnice ležať na gynekologiu. Isla som do Nitry a tiez som tam čakala v takomto stave asi 2 hodiny, lebo nemali doktora. Presne ako hovorís, tam by žena mohla aj potratiť rovno pred ich dverami. Je to tam katastrofa. ☹ Aspon že ti to dobre dopadlo, chapem že si sa naplašila. Ja by som tiez na tvojom mieste utekala do nemocnice ale uz veru do NR nie. 🙂 Uz si rozmyslala kam pojdes rodit?

damiana
29. okt 2009

Monika tak to mas teda fakt otrasnu skusenost, mali ste tam s nimi dobre bordel narobit 😠

No a to podstatne DENISA mi pisala pred chvilou, uz je v porodnici, ma velke bolesti ale vobec sa neotvara 😢 , tak jej dali daku tabletku tam dole, aby sa zacala otvarat...tak je drzme palce 😉 , snad mala uz v noci alebo zajtra uzrie svetlo svete 😀

fiona8
29. okt 2009

ahojte babule
chuda Denisa, ked jej budes pisat povedz jej ze jej velmi drzim palce!!!!!!!!!!
my mame doma tatinka tak nejako nestiham 😉

zuzka1.
29. okt 2009

ahojte kocky,
Mata dik za horuce info 😉 daj vediet chuda, nech uz to ma za seobu a vsetko nech je ok

my sme boli v nitre, u kadernicky doobeda. rano konecne k lekarovi, som zvedava co mi povie, uz teraz sa trasem

damiana
29. okt 2009

No ja furt nanu myslim, a cakam co napise, ze ako, ale snad sa rozbehne porod v noci alebo zajtra...chuda moje, nech to ma rychlo za sebou 😵 ...

zuzik, tak zajtra ides k lekarovi, tak, potom aj ty podaj infosky, co ti povedal, ci mozte sa pustit do toho z vesela od januara 😀

zuzka1.
29. okt 2009

no uz som dobu skratila , ked bude aj hned, tabletky uz nechcem ak nebude treba 😀

uz?
uz?
uz??

monika tebe oficialne gratulujem 😉

veronikazm
29. okt 2009

mne ostalo volako zle ☹ zjedla som špagety, teda zožrala a skoro som sa ...
pozerám inak panelák, zajtra idem ráno aj ja do nr a potom domkov, a cez víkend hodovať, sa teším 🙂
zuzana ty kde chodíš kaderníčke? a čo si dala robiť?

cimika222
autor
29. okt 2009

ahojte babule
My sme boli dneska plaávať už bol malý celý pod vodou lubilo sa mu to,teraz už spinka zajtra mame oslavu mam mena.Dneska som bola u kadernícky mam nový strih som velmi spokojna......
Monika take skusenosti ma aj jedna nemenovana Lovčianka, a ona aj potratila a teraz nemôze otehotnieť..Takze nitrianska nemocnica pre mna nula bodov.

zuzka1.
29. okt 2009

Nikus uz asi 5 rokov tej istej, Evke Melencovej, robila kedysi nad bagektou, teraz maju kadernctvo vo dvore janka krala

cimi aj my sa uz chystame, my volala Klaudia, ze fungiruju, tak by sme mali.
cimi kto strihal???

naco ides do nr nikus??? mys me boli dens

veronikazm
29. okt 2009

Ideme s Tobiasom na kontrolu 🙂
no idem dokukat odsúdené a spať..tak dobrú noc

cimika222
autor
29. okt 2009

zuzka strihala ma Viera Biricova ma vo dvore Janka Krala kadernictvo ona je hore na poschodi a ma tam aj kozmetiku s jedno babou tuším sa vola Jana

damiana
30. okt 2009

Bre ranko...

Takze Denisa este nic, teda ta mala ju ale poriadne natahuje 😀 ...

Cimika, mala si hodit foto do albumu, nech vidime aj my aka si kocka, ked mas novy učes 😉

Zuzi, inak mame rovnaku kadernicku...aj ja chodim k Eve, aj moji chlapy 😀 ... A tak ty ides uz tiez "nato" , no tesim sa...mozno budeme spolu kocikat - xixixi 😀 😀

zuzka1.
30. okt 2009

Dobre ranko,

letim ku Kasubovi, osm zvedava co zistime 😕

Cimi tu nepoznam, Dami Evka je dobra, ze???ja ju mam rada aj ako kamosku, fajn baba,

Tak Emka sa rozhodla maminu trapit co????ale ja citim, ze dnes to pride 😀 urcite, ked uz jej vcera nieco dali, len ked sa nebude otvarat a kontrakcie budu sa asi rozhodnu necakat a spravia jej cisarsky, nemylsite???,

veronikazm
30. okt 2009

Teda tu je dnes mŕtvo, ja som už konečne doma, poupratovala som, navarila jahodové a marhulové gule so strúhankou a ideme na chvílu von sa prejsť.. zuzka no čo u dr. kašubu?
a čo plánujete na víkend?

damiana
30. okt 2009

Ahojte ... teda ozaj dobry postrech Nika, je tu mrtvo dako dnes ...

Zuzka, no ako, sak nas nenapinaj, co povedal ujo Kasuba???? 😀 😀 😀

Ja som dnes volala s Denisov, a stale nic, ma bolesti velke zospodu, ale kontrakcie nema, ani sa neotvara, teda ta mala potvorka maminu pekne natahuje ... Dnes som bola v meste a kupila som pre nu krasny rolacik biely s ruzovym delfinikom vpredu, take to je chutne...a idem jej este spravit tortu z plienok, vsetko uz nanu mam ,len plienky musim kupit este... 😀 😀 ze plienky kupit...teda to som uz pekne daaaaavno nekupovala, ada aj 3 roky 😝

damiana
30. okt 2009

Inak baby ste si vsimli, ze tu mame vsetky prvorodenych syncekov ??? 😀 😀 😀 😀 Len Denda, nam to dako pokazila 😀 😀 😀 😀

lucia375
30. okt 2009

Aby aj to este nebol chlapec. 🙂 Par takych pripadov som pocula ze boli cely cas v tom ze to bude dievcatko a nakoniec chlapcek alebo naopak. Ale ak bola Denisa na 3D tak to vie urcite. Dufam ze to rychlo prejde. Mozno jej fakt spravia cisarsky. Hlavne nech su obidve v poriadku.

Dami pis vsetko co zistis. Som strasne zvedava. 🙂

monikapd1
30. okt 2009

noo poriadky sme robit nemohli, bolo vela ludi v cakarni a ja taka nie som, nejak nemam taku papulu na to ☹ a to je na skodu niekedy 😠

zuzi dakujem a deniska nech ma uz potom

zuzanahor.
30. okt 2009

ahojte ,pripajam sa som z Hosti 😉

damiana
30. okt 2009

Jasne Lucka, podavam hlasenie, hned ked sa nieco nove dozviem, zajtra jej budem volat, tak potom vam napisem co a ako 😉 .... inak ja som taky zvestovac, aj sem musim povavat o nej informacie aj na facebook 😀

monika, tak teda aj aj ti gratulujem, dako som nato pozabudla, prepaaaac, tak nech ti fazulka v brusku pekne rastie, a nech sa vam dari obom 😉 , zachvilku tu budeme cakat na infosky o tvojom porode, ten cas taaak letiiiii...

zuzana vitaj medzi nami 😉 , mohla by si sa dako predstavit, v akom si stadiu snazilka, tehulka, alebo maminka??

cimika222
autor
31. okt 2009

dami no máš niečo nove o Deniske????
ja som prave pospratovala všetko včera sme mali oslavu malinky mi spinka a ja mam volno.Inak sme chorý mame antibiotika nemôzme chodiť ani vonka takze sviečky palit nepôjdeme.Iba ja s mm...
Objednala som malemu stolicku len musíme isť pre nu do BA ale to zoberie mm ked sa bude vraciať z týždnovky.
Inak ako víkendujete?
zuzanahor. vitaj

damiana
31. okt 2009

cimi nic nove o Denise, stale tak isto...je otvorena len maaalilinko...zajtra ma meniny, tak mozno dostane ako darcek rychli a bezbolestny porod 😀

zuzka1.
31. okt 2009

Ahojte,

nemala som kedy pisat, vcera nejaky besny den a potom sme isli von vecer.
rano vstavacky do skoly a uz osm doma.

treba mi dospat, lebo som v skole chytala mikrospanky.

U Kasubu nic v podstate, porobil mi vysetrenia mozne aj nemozne a cakame.
Vysledky budu buduci tyzden vsetky a este idem do Nitry na sono prsnikov cez tyzden, potom sa uvidi.
HAK uz nemam 😉

Ta Dena stale nic??ja umrem, chuda snad nema aspon bolesti velike. A mala bude ozaj na meniny maminke.

Cimi viem, ze ste mali oslavu, Miska mala vcera aj S minom prist za nami a nic sa nekonalo, neprisli!dostanu po usoch.

Luci ja som cakala 9 mesiacov dievca a kukni ho chlapisko jak hora, ale na 3D som nebola.

Zuzka predpokladam, ze moja menovkyna aj priezviskom, ze,???Ako sa dari???mala??mm poslucha? davno som ta nevidela 😉

damiana
1. nov 2009

Ahojte ....

No pokial viem, tak na 3D sone nebola, ale tu Kasuba aj v PE jej povedali, ze to je baba, tak hadam nezazije mensi sok, keby sa Ema narodila s pipikom 😀 😀 😀
A este stale je cakatelka na porod 😎

A vy cio nove?? AKo vykendujete ? Sviecky popalene?? Ja mam tomina zasa choreho je soplavy, a kasle, hruuza, ale to je zrejme tym pocasim... My sme vcera boli palit ale iba s mm a vecer sme isli na nakup do NR, zastavili sme sa este navecerat v MC Donalde a prisli sme domov o 22.00 😉 ale aspon sme mali pekny vecer...

zuzka1.
1. nov 2009

Ahojte,

my mame celkom pekny vikend,
v piatok vonku, vcera skola, vecer som bola sama, mm bol v hore, prisil niekedy rano, ale uz som ho zobudila. 😀

Dnes pojdeme palit sviecky a spominat, prejdeme sa a sup do tepla.
vecer superstar.

Tomi nech sa rychlo vylieci.
Jaaaj a Deniska nic???

lucia375
1. nov 2009

Ahojte

Vsetci odisli palit sviecky len ja s Barborkou sme doma ale asi sa pojdeme trochu prejst von. Mato ten je z tych dusiciek uplne hotový. Sviecky a kahance to ma on na starosti. Vsetko to tam na cintorine riadi on. 🙂

Dami ty a Denisa mate teraz horuce linky. Emka to je momentalne naocakavanejsie bábo. Ja vždy ked sem pridem tak hned kukam co Denisa. Pozdravuj ju. 🙂

Zuzka tak som zvedavá kedy sa ty pridas k tehulkam. drzim ti palce aby cim skor. 🙂

zuzka1.
1. nov 2009

Luci dakujem, snad sa podari cim ksor, ale zas enejak tlacit na to nebudeme tak pozvolna povedzme to bude 😉

damiana
1. nov 2009

Luci no aj moj maly to zboznuje, ale bohuzial tento rok ho premohla choroba, a to sa tak tesil 😔

Zuzi, tak som zvedava, ktorej z nas dvoch sa skorej zadari, ale ja dufam, ze obom cim skor 😀 😀

fiona8
1. nov 2009

ahojte
no Ivko nám uz odisiel...sme samy...zase na 3tyzdne 😢 😢
Zuzi drzim palce, nech sa Vam to rychlo podari, a nech mas ok vysledky....tyx chodis este aj do skoly??? boze 😝 to ako? mas carovny prutik??? 😀 a kde davas Samka? mamine?
Dami
co ta DENISKA? to nie je normalne...chudatko, nech s nou uz nieco robia..... 😖

damiana
1. nov 2009

fion, a mne co ?? ☹ ☹

No akurat som dovolala s Dendou... Stale nic, stale sa neotvara, ale zajtra rano jej uz davaju vyvolavacka, lebo to co jej davali doteraz bolo zevraj len na uvolnenie krcka... Tak zajtra by uz mala porodit.. A vsetky vas nechala pozdravit, a mate im silno drzat palce zajtra... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre