• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

22. januára 2017 
zase je tu mrtvo, vy musíte mať všetky strašne vela roboty ked ani nenapíšete :grinning:
ja som dožehlila a prevliekala duchny. Malý pozerá dvd-čko, za chvilu sa pojdeme naobedovať a hádam by už aj zaspať mohol.
Počasie otras, tu začalo totálne liať. :frowning2:
zuzka kedy ideš do zm? ja dnes večer, zajtra by sme mohli dať stretko alebo kedy?
10. nov 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola dnes z malou u doktora na prehliadku a je vsetko ok :grinning: :grinning: :grinning: a zajtra ideme vybavovat rodný list tie uz sa tesim na tie papirovačky :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ..a to počasie vonku no hrúúúúźa :angry: :angry:
10. nov 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a komu chodíš doktorovi deniska?
10. nov 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, ja som dala prave maleho spinkat bude sa mu dobre lebo vonku prsi od rana ako z krhly to je katastrofa s tým pocasim radsej keby snezilo namiesto toho dazda....
Ja som tiez dneska upratovala, a aj zehlila a spravila som si na obedik sampiony so zemiacikmi.......
Cakam na tetusu ta piekla pagaciky tak mi volala ze mi prinesie mnamkyyy
10. nov 2009 o 14:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee !!!

Deni a ved si vravela, ze Kristofik mal dojst vcera k tebe????? preco si bola ty dnes???
Ste skusali kocik??? :grinning: :wink:

Cimi, to s tym pocasim to je hrozne, ani von sa neda ist, kurnik sopa :frowning2: ... ozaj keby racej sneh padal, to by sme vytiahli sanky a taho von na sneh ... ale hadam aj to bude, ved zajtra je Martina, tak mozno k nam docvala na bielom koniku :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni, zmen si status v profile, mas tam, ze cakate babatko... :grinning: :grinning: a si v 43 tyzdni :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
museli sme ist mi lebo doktor volal ze sa mu pokazilo auto :unamused: ale nevadí aspon sme sa presli :wink:
10. nov 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denisa tvoja mala je strasne krasne, take zlatucke babatko a ten prstek v posinke. :slight_smile:
Ako tie deti rychlo rastu. Ja ked si spomeniem ze barborka bola nedavno taka malicka a uz sa stava na nohy. A mato ani nehovorim to si uz ani nepamatam ked bol male babatko. Strasne rychlo mi to preslo.
10. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, tak dnes sme boli na poradni, babatko krasne rastie uz sme v norme ten strateny tyzden sme dobehli, uz sme pozadu len dva dni :wink: a to je uz nic :slight_smile: . babo malo pekne rucicky za hlavickou a krasne si vyskakovalo a stikutkalo :dizzy_face: :dizzy_face: som veelmi pysna na nasho drobceka. NT mame v poriadku a aj krvne vysledky, len na krvnu skupinu mi musia zopakovat bo sa pomylii a vypisali mi tam meno za slobodna a neprisli im ci co. mam zapal posvy, ale to zo zvyseneho cukru tak mi nico dnu naliali a premili a malo by to byt uz ok. v pondelok nastupujem do prace a ak by som mala dalsie problemi tak idem na pn.
11. nov 2009 o 12:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...

Monika, tak to su super spravycky :dizzy_face: a kde robis, ak sa smiem spytat, si mi znama, z dakeho obchodu,alebo tak nejak...nerobis v obchode niekde??? :grinning: alebo sa len na niekoho podobas :wink:

A zuzka sa kde stratila??? Halooo Zuzi, kde siiiii ?? :confused:
11. nov 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Moni super správičky, len tak dalej :wink:
11. nov 2009 o 12:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika super ze sa mate takto dobre. :slight_smile:
11. nov 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika
gratulujem, držte sa a pekne sa šetrite :wink:
jaaaj baby zas musim žehliť pomoooooooooooooooooooooooooc :frowning2:
11. nov 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chcem sa opýtať či nemáte záujem o : pracie gély ARIEL 4l-58 dávok prania za 12euro alebo PERSIL 2,7l-36 dávok prania za 9 eur...a talianske šampanské fľaša za 2eurá.....(manžel nosí zo zahraničia) k odberu by bolo o 2týždne ked príde mm domov...
11. nov 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky
dala som nové fotky :wink:
11. nov 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fion mozno zmazu ten prispevok, ale sampus zoberem, 3 flase ci len clee kartony sa daju??rasto-svagor tvoj ho nosil sestre mojej a bolo dobre. prasok sa spytam, teda gel.

monika gratulacie :wink:

inak ahojte, ja mam nejak rusno, tak nemam kedy pisat.

niki buduci tyzden ksor, ok??budes tu v zm?
11. nov 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok zuzana, neviem či tu budem ale ak hej tak určite sa ozvem.
11. nov 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej fion, maly ako narastol, kolko ma vlastne, na fotkach vyzera uz riadny chlap, ale je krasny ... podoba sa na tatina, ze?? :wink:
11. nov 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fion maly je zlatučký :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2009 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babule :grinning: a budeme sa snazit setrit :dizzy_face: :wink:

fion maly je zlatulinky :wink:
12. nov 2009 o 13:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok zuzi
jasne,ze sa da na flase....
12. nov 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky baby maly je nadherny :wink: neviem vsetci hovoria,ze na ocina sa podoba...mne sa uz trosku zacina podobat aj na mna....kazdu chvilku je iny.....
dami
ked sme boli min.tyzden na poradni mal 58cm a 4100g.... :slight_smile:
12. nov 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fiona maly je velmi zlatý. Usmieva sa uz vedome?
12. nov 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka ty si priamo zo ZM?
12. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ano usmieva sa, ked sa mu prihovaram :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. nov 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fion cely karton, ok???
a maly je krasnya velky sa zda na fotkach-. :wink:
13. nov 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronika nie som priamo zo ZM, som z Loviec. Ty si odkial?

Fiona malý je sikovny, moja Barborka mala tusim skoro 2 mesiace ked sa zacala vedome usmievat. :slight_smile:

Denisa pekna fotka v pase.
13. nov 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka aj som zo ZM ale bývam v novej vsi.
no ja pozerám panelák aj s mm, popíjame vínko a asi kukneme nejaké dobré dvd.
zajtra do nr. mamina ide kupovať gauč tak jej idem pomoct vybrat..už sa teším..
a vy máte aké plány na víkend?
13. nov 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tento vikend v podstate ziadne. V nedelu som uz davno nebola doma, tak by som si chcela trochu oddychnut. :slight_smile:

Co chcu Vase deti na Vianoce? Mato ten sniva o Martankoch - multivitaminy pre deti. Na Minimaxe davaju stale taku reklamu a Mato ten je z toho uneseny. Celkom sa divim, ze nepyta pistol alebo inu zbran ale Martankov. Stale hovori: Budem papat vitaminy. V lekarni som sa na to pytala a je to az od 3 roky tak mu to kupim ale neviem potom ako, lebo on nebude chcet cakat do 3 rokov. Asi mu ich budem musiet davat skôr. V podstate by mu to nemalo uskodit.
13. nov 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka tak mu daj do tej krabičky od marťankov nejaké normálne cukríky ktoré može papať aj teraz :grinning:
inak aj moj malý je pif z tej reklamy.
a na vianoce chce kamion, bager, trakto a iné autíčka, typické chlapčenské hračky.
13. nov 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok