Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

veronikazm
10. nov 2009

zase je tu mrtvo, vy musíte mať všetky strašne vela roboty ked ani nenapíšete 😀
ja som dožehlila a prevliekala duchny. Malý pozerá dvd-čko, za chvilu sa pojdeme naobedovať a hádam by už aj zaspať mohol.
Počasie otras, tu začalo totálne liať. ☹
zuzka kedy ideš do zm? ja dnes večer, zajtra by sme mohli dať stretko alebo kedy?

denisa82
10. nov 2009

Ja som bola dnes z malou u doktora na prehliadku a je vsetko ok 😀 😀 😀 a zajtra ideme vybavovat rodný list tie uz sa tesim na tie papirovačky 😖 😖 😖 😖 ..a to počasie vonku no hrúúúúźa 😠 😠

veronikazm
10. nov 2009

a komu chodíš doktorovi deniska?

cimika222
autor
10. nov 2009

ahojte, ja som dala prave maleho spinkat bude sa mu dobre lebo vonku prsi od rana ako z krhly to je katastrofa s tým pocasim radsej keby snezilo namiesto toho dazda....
Ja som tiez dneska upratovala, a aj zehlila a spravila som si na obedik sampiony so zemiacikmi.......
Cakam na tetusu ta piekla pagaciky tak mi volala ze mi prinesie mnamkyyy

damiana
10. nov 2009

Ahojteee !!!

Deni a ved si vravela, ze Kristofik mal dojst vcera k tebe????? preco si bola ty dnes???
Ste skusali kocik??? 😀 😉

Cimi, to s tym pocasim to je hrozne, ani von sa neda ist, kurnik sopa ☹ ... ozaj keby racej sneh padal, to by sme vytiahli sanky a taho von na sneh ... ale hadam aj to bude, ved zajtra je Martina, tak mozno k nam docvala na bielom koniku 😀 😀 😀

damiana
10. nov 2009

Deni, zmen si status v profile, mas tam, ze cakate babatko... 😀 😀 a si v 43 tyzdni 😀 😀

denisa82
10. nov 2009

museli sme ist mi lebo doktor volal ze sa mu pokazilo auto 😒 ale nevadí aspon sme sa presli 😉

lucia375
10. nov 2009

Denisa tvoja mala je strasne krasne, take zlatucke babatko a ten prstek v posinke. 🙂
Ako tie deti rychlo rastu. Ja ked si spomeniem ze barborka bola nedavno taka malicka a uz sa stava na nohy. A mato ani nehovorim to si uz ani nepamatam ked bol male babatko. Strasne rychlo mi to preslo.

monikapd1
11. nov 2009

ahojte babule, tak dnes sme boli na poradni, babatko krasne rastie uz sme v norme ten strateny tyzden sme dobehli, uz sme pozadu len dva dni 😉 a to je uz nic 🙂 . babo malo pekne rucicky za hlavickou a krasne si vyskakovalo a stikutkalo 😵 😵 som veelmi pysna na nasho drobceka. NT mame v poriadku a aj krvne vysledky, len na krvnu skupinu mi musia zopakovat bo sa pomylii a vypisali mi tam meno za slobodna a neprisli im ci co. mam zapal posvy, ale to zo zvyseneho cukru tak mi nico dnu naliali a premili a malo by to byt uz ok. v pondelok nastupujem do prace a ak by som mala dalsie problemi tak idem na pn.

damiana
11. nov 2009

Ahojte...

Monika, tak to su super spravycky 😵 a kde robis, ak sa smiem spytat, si mi znama, z dakeho obchodu,alebo tak nejak...nerobis v obchode niekde??? 😀 alebo sa len na niekoho podobas 😉

A zuzka sa kde stratila??? Halooo Zuzi, kde siiiii ?? 😕

cimika222
autor
11. nov 2009

Moni super správičky, len tak dalej 😉

lucia375
11. nov 2009

Monika super ze sa mate takto dobre. 🙂

fiona8
11. nov 2009

Monika
gratulujem, držte sa a pekne sa šetrite 😉
jaaaj baby zas musim žehliť pomoooooooooooooooooooooooooc ☹

fiona8
11. nov 2009

baby chcem sa opýtať či nemáte záujem o : pracie gély ARIEL 4l-58 dávok prania za 12euro alebo PERSIL 2,7l-36 dávok prania za 9 eur...a talianske šampanské fľaša za 2eurá.....(manžel nosí zo zahraničia) k odberu by bolo o 2týždne ked príde mm domov...

fiona8
11. nov 2009

kočky
dala som nové fotky 😉

zuzka1.
11. nov 2009

fion mozno zmazu ten prispevok, ale sampus zoberem, 3 flase ci len clee kartony sa daju??rasto-svagor tvoj ho nosil sestre mojej a bolo dobre. prasok sa spytam, teda gel.

monika gratulacie 😉

inak ahojte, ja mam nejak rusno, tak nemam kedy pisat.

niki buduci tyzden ksor, ok??budes tu v zm?

veronikazm
11. nov 2009

ok zuzana, neviem či tu budem ale ak hej tak určite sa ozvem.

damiana
11. nov 2009

jeeej fion, maly ako narastol, kolko ma vlastne, na fotkach vyzera uz riadny chlap, ale je krasny ... podoba sa na tatina, ze?? 😉

denisa82
12. nov 2009

fion maly je zlatučký 🙂 🙂

monikapd1
12. nov 2009

dakujem babule 😀 a budeme sa snazit setrit 😵 😉

fion maly je zlatulinky 😉

fiona8
12. nov 2009

ok zuzi
jasne,ze sa da na flase....

fiona8
12. nov 2009

diky baby maly je nadherny 😉 neviem vsetci hovoria,ze na ocina sa podoba...mne sa uz trosku zacina podobat aj na mna....kazdu chvilku je iny.....
dami
ked sme boli min.tyzden na poradni mal 58cm a 4100g.... 🙂

lucia375
12. nov 2009

Fiona maly je velmi zlatý. Usmieva sa uz vedome?

veronikazm
12. nov 2009

Lucka ty si priamo zo ZM?

fiona8
13. nov 2009

luci ano usmieva sa, ked sa mu prihovaram 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵

zuzka1.
13. nov 2009

fion cely karton, ok???
a maly je krasnya velky sa zda na fotkach-. 😉

lucia375
13. nov 2009

Veronika nie som priamo zo ZM, som z Loviec. Ty si odkial?

Fiona malý je sikovny, moja Barborka mala tusim skoro 2 mesiace ked sa zacala vedome usmievat. 🙂

Denisa pekna fotka v pase.

veronikazm
13. nov 2009

Lucka aj som zo ZM ale bývam v novej vsi.
no ja pozerám panelák aj s mm, popíjame vínko a asi kukneme nejaké dobré dvd.
zajtra do nr. mamina ide kupovať gauč tak jej idem pomoct vybrat..už sa teším..
a vy máte aké plány na víkend?

lucia375
13. nov 2009

Tento vikend v podstate ziadne. V nedelu som uz davno nebola doma, tak by som si chcela trochu oddychnut. 🙂

Co chcu Vase deti na Vianoce? Mato ten sniva o Martankoch - multivitaminy pre deti. Na Minimaxe davaju stale taku reklamu a Mato ten je z toho uneseny. Celkom sa divim, ze nepyta pistol alebo inu zbran ale Martankov. Stale hovori: Budem papat vitaminy. V lekarni som sa na to pytala a je to az od 3 roky tak mu to kupim ale neviem potom ako, lebo on nebude chcet cakat do 3 rokov. Asi mu ich budem musiet davat skôr. V podstate by mu to nemalo uskodit.

veronikazm
13. nov 2009

lucka tak mu daj do tej krabičky od marťankov nejaké normálne cukríky ktoré može papať aj teraz 😀
inak aj moj malý je pif z tej reklamy.
a na vianoce chce kamion, bager, trakto a iné autíčka, typické chlapčenské hračky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre