Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

damiana
13. nov 2009

Ahojteee...

Luci, aj moj maly fici na martankoch, uz mame doma aj radio martanske, menic hlasu aj tych pandrlacikov martanskych 😀 😀 uz len ten martasion nam chyba 😀 😀 😀

my sme chceli ist von dnes si niekam sadnut vecer, ale akosi sa nikomu nechcelo, tak sme to prelozili na zajtra. A zajtra idem pozriet aj Denisinu Emku, tak sa tak tesiiiiiim, ako si ju popestujem, ved uz ani napamatam, kedy som take babo drzala v naruci 😖 .

A inak zajtra sa aj my chystame do Nr.na nakupy, mama chce kabat a malemu chcem vetrouku.
No a nedelu sme pozvany na hody na Martin 😉

damiana
13. nov 2009

a ked sme pri tych darcekoch, ten moj betar chce vysielacky spidermanove a robota na ovladanie 😀 😀

damiana
15. nov 2009

A tu čo take ticho???? haloooo, kde ste kto??? ako vikendujete???

my sme vcera boli na nakupoch v Nr. a boli sme aj na navsteve, pozriet malu Emku, je to krasne babatko, skoro som si ju aj pozicala, len maly nesuhlasil , onlen chlapca 😀 😀 😀

zuzka1.
15. nov 2009

ahojte,
no nikto nepise, co sa kazda venuje???

ja som slamena vdova este do zajtra, tak sa venujem akurat tak malemu.
ja uz nejake darceky mam, nejake budu, ja som dostala minuly tyzden uz presso stroj, tak sa vytesujem akavickujem.
tak nech sa paci na kaficko 🙂

krpito
15. nov 2009

ahoj zuzka1, našla som Ťa tu, len nazerám, prišii sme od svokrovcov, večer prečítam, zareagujem 🙂 nie je Ti smutno ? 🙂

denisa82
15. nov 2009

Ahojte dala som nove fotky tak si pozrite 😀 ....... mi sa mame dobre mala poslucha zatial napapa sa a potom prespí a 4hodiny 😉 😉 😉 tak mame veget len dufam ze sa to nezmení

damiana
15. nov 2009

jeee Dena, ty skaredu blondinu si tam co vycapila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 do toho albumu????

Inak malynku mas ukazkovu krasne , dobrucke babatko !!! 😉 Aj moj maly bol taky, stale to spalo, napapal sa a spal dalej... Ale nič netrva vecne 😀 😀 😀

Zuzi, nevenujeme sa , tu smeeee 🙂 teda aspon ja. Dnes sme boli na hodoch, taka som sa tam nazrala, ze zajtra mam asi post 😝

zuzka1.
15. nov 2009

ja pozeram superstra, bola tu segra sedckami a svagrikom a debatovali sme.

deni mala je krasnuckaaaaaaaa a urcite dobre babinko.

fion v kartone su 4 ci 6 flias????

krpi je za tebou 😉

fiona8
16. nov 2009

zuzi 6flias? cely karton beres alebo 4ks? Ivko dojde v sobotu, potom napisem, kedy Ti ho odovzdam... 😉

cimika222
autor
16. nov 2009

ahojte babule, čakam pokial sa mi synator zobudi doma obedik a pôjdeme vonku na vzduch, ja som upratovala po víkende.
Baby dojde nejake typy na vianoce pre mm a pre svokrovcov?
A nejaky dobry typ na kokosovy zákusok?

zuzka1.
16. nov 2009

cimi ja hladavam recepty na mimibazare, alebo dam google a hladam cez to. nasla som uz vselico.

fion som chcela veidet je ci je v kartone 6 flias alebo len 4???chcem 6

cimika222
autor
16. nov 2009

zuzka no niečo som nasla vyskusam a uvidime

zuzka1.
16. nov 2009

mne odtial zatial vzdy chutilo, aj vsetkym ostatnym.
je dobre, ze to tam mas aj s foto, aj komentaorma pdobne, ze ake su a tak.

veronikazm
16. nov 2009

dobrý večer prajem. No ja som sa vrátila teraz od tety, boli sme s malým na návšteve. Ideme sa navečerať, okupať a šup pred telku. Malý sa ešte hrá tak idem pozreť čo nové na nete.
Inak aj ja varím z mimibazaru, sú tam dobré recepty.

zuzka1.
16. nov 2009

nika kedy dojdes do zm?

fiona8
16. nov 2009

zuzi cau
je tam 6flias.....
pocujete zenicky,ktorá viete poradit kde kupit kosielku na krst a kto mi ju do nedele vysije?????????????????????????????????????????????????? 😅 😅 😅

zuzka1.
16. nov 2009

no fion ja som mala z netu a vysivala mi na nu mamina, ale bolo tam nieco vysite, mylsim, ze som bozie dieta.
a mamka dovysivala, ze samuel a datum.

ja som ju mala z anjelikshop.sk alebo tak nejak

ok tak karton normlane

fiona8
16. nov 2009

zuzi diky idem to kuknut

damiana
17. nov 2009

Ahojte ...

Fion, ja som si kosielku kupila v detskom, co je ta budka na mexiku, bolo tam take svate vysite, a ja som tam zlatou fixkou na textil dopisala meno a datumy narodenia a krstu... Vela ludi ma len napisane, nie vysite 😉

lucia375
17. nov 2009

Fion ja som kosielku kupila na mexiku tam kde Dami a bol tam taky anjelik vysity, ja som tam nedosivala nic ani meno ani datum lebo som nestihala podobne ako ty. Nemam to doteraz vysite ale mala by som aby som si zapamatala kedy mali krst. Farar na to nic nehovoril, asi si to ani nevsimol. Ale urcite ti to staci napisat fixkou ale mna to vtedy ani nenapadlo. 🙂

Veronika to je dobrý napad s tymi cukrikmi. Vdaka. 🙂

Cimi pre muza neviem ani ja nic, tiez by daky napad bodol, ale pre svokrovcov kupujeme DVD, lebo nemaju a teraz sa uz daju kupit celkom lacne. 🙂

zuzka1.
17. nov 2009

ahojte,

fion moze mi tvoj drahy doniest 2 kartony???

moj mm je uz vybaveny, kupil si flintu aj puskohlad, tak ma obstarane.
ja som uz dostala presso stroj a este dostanem notebook
malemu zhruba mam, etse nejake knizky a tak
sestrinim deckam viem co, nieco mam kupene
s nasimi si nekupujeme, u nas je to hlavne o detoch, ale dostanu tento rok aj dedkovci darcek, sme vymysleli
tak u nas tak.

lucia375
18. nov 2009

Zuzka super 🙂

Dajte este nejake typy co kupit muzovi. Z neho som asi najviac bezradna. Mam pocit ze vsetko ma a neviem co by sa mu hodilo. 😢

beusa
18. nov 2009

ahojte kocky, tak mi sme sa dnes vratili z porodnice, pridala som aj fotku malinkej, sme ok a hlavne porod bol super a rychli...... 🙂

veronikazm
18. nov 2009

lucka tak to sme na tom rovnako, ani ja neviem čo kúpiť tomu mojmu 😒 ale hádam niečo vymyslím..

beusa malá je krásna, gratulujem vám, nech ste hlavne zdraví 🙂

zuzka1.
18. nov 2009

jeeej Bea, osm rozmyslala, kde si sas tratila.
kde si rodila???mala??miery??hrdy tatino, vsetko napis, co Lukasko??ako vnima sestricku??
uz tu byvate???

niki vymyslis 😉

beusa
19. nov 2009

zuzi, rodila som u nas v RK, ale maximalna spokojnost, jedina nevyhoda, mali strasne plne oddelenie, a mna po porode prelozili na izbu pre tehotne, takze som nemohla mat malu pri sebe a nosili nam ich len na krmenie, bohuzial som vychytala zly datum...ale nevadi... no mala je zlatucka, zatial je dobra, len s kojenim je to take este neustalene, pyta si papat kazdu hodinu, 5 minut pocucka a potom zaspi a o hodinu znova....s malym som nemala taky problem, ten potiahol aj 20-25 minut a mal na 3 hodiny dost, sak hadam casom sa to zlepsi...no tatino by mal az dnes prist za nami, pri porode nebol, nedalo sa, ale teraz si ho uzijeme do pondelka, potom musi zase naspat do ZM. no s malym je to dost tazke, on este nechape ze to je jeho mala segra, a on je teraz velky brat... robi jej zle, neustale ho musim mat na ociach....je to tazke ☹ musim koncit, este pridem neskor....zatial pa

zuzka1.
19. nov 2009

jaaj Beus drzim palce a pevne nervy, musi to byt makacka s dvoma tak malymi drobcami.
Snad sa to nejak utrasie kym zacne aj mala vymyslat 😉

a je krasnucka.

kedy sem prides byvat?

beusa
19. nov 2009

zuzka, neviem kedy prideme na stalo, ale najblizsie asi cez vianoce budeme dole, musime sa dat trosku dokopy, najst si nejaky system a tak uvidime, ale vianoce urcite stravime v ZM 😉

zuzka1.
19. nov 2009

jaaj snad uz skoro pridete 😉

lucia375
19. nov 2009

Beusa malinka je velmi zlata, gratulujem. 🙂

Ja som si tiez hodila par novych fotiek do albumu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre