Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

lucia375
12. jún 2009

Ahoj. Konecne som si vytvorila album aj ked len tak narychlo. Ked budem mat viac casu (co asi nebude nikdy 🙂 tak sa s tym trochu pohram). Zistila som ze ten program mam tu v pocitaci len som doteraz nevedela ze na co sa to pouziva. Teraz si fakt pomyslis ze nie som celkom normalna ale ja som fakt antitalent na takeho veci. Ale nebolo to zlozite. A samozrejme ti dakujem lebo keby si mi to neposlala tak by som tu fotky nemala nikdy.
Na kocik mas cas. Poradim ti aby si si vyhliadla aky chces a kupit mas cas. Ja som strasne poverciva a tak som kocik kupovala az ked sa Matej narodil. Vedela som aky chcem tak mi ho muz len objednal v predajni v Moravciach a prisiel asi za 3 tyzdne. Za ten cas mi nechybal.
A kto ti bol triedny na DOS? Ja mam strasne zlu pamat na tvare tak ta mozno preto nespoznavam.

lucia375
12. jún 2009

Fiona. Ja som taka happy. Ja mam fotku aj v profile 😀 . Ty ani netusis aka som ti vdacna. 🙂
Dala som ti tam fotku s Barborkou. Nie zi by som ju mala radsej ako Mateja ale na tej fotke vyzeram celkom k svetu. To len pre vysvetlenie.

fiona8
13. jún 2009

ahooooooooooj
tak uz konecne vidim s kym si pisem 🙂 super, tesim sa ze sa Ti to podarilo sem dat...neboj ja som tiez neni moc velky talent na PC....ja pomaly neviem ani napalovat cd.......to len teraz ked som doma na PN ma tu baby vselicomu naucia 🙂
na fotkach ste velmi zlaty, Matej vyzera riadny šibal 🙂 z videnia Ta poznam..teda podla fotky si mi znama...a trosku aj Tvoj muz ale neviem kde som ho videla... 😅
mne bola triedna Kapolkova.....
maj sa pekne papapaaaaaaa

lucia375
16. jún 2009

Ahoj Fiona. Tak to si chodila do triedy s Ivetou H. To je moja dobrá kamaratka. Neviem ci vies ale v auguste sa vydava.
Takze si na PN? A kde si robila?

fiona8
17. jún 2009

ano chodila s YVETT Hrúzikovou🙂 viem ,ze ma svadbu.... 😉 som na PN, naposledy som robila vo Vrabloch, asistentku.....a ty si kde robila?

lucia375
18. jún 2009

Ja nikde. Pekné ze? 🙂 Mne sa Matej narodil este v piataku na vyske 2 mesiace pred statnicami tak som sa nestihla nikde zamestnat. A potom prisla Barborka.
A preco si na PN? Mas nejaké problemy?

fiona8
18. jún 2009

ahoj
nemam ziadne...ale doktor ma jednoducho vypisal....ci vlastne mala som zapal. mechur a koli tomu som ostala PN ale myslela som si ze o tyzden ma posle do roboty...a on ze nie........a odvtedy som doma

lucia375
19. jún 2009

Ved aj tak dobre. Do roboty sa este nachodís. Aspon sa vyhnes stresu. Inak aj moj muz robí vo Vrabloch. Mozno preto ti je znamy. V ktorej firme si robila?

fiona8
19. jún 2009

svec a spol...to je oproti Hefre v takom areali....a tvoj kde robi?

lucia375
20. jún 2009

To je dobrá haluz, lebo on robí v tej istej firme. My dve mame toho spolocného viac ako sa zdá. Dievcenská, robota. Sranda. Akurat je tu pre mne. Ukazem mu tvoj album ci si mu znama.

lucia375
20. jún 2009

Tak hovoril, ze si mu nejaka povedoma. On je nastrojar, v robote je od rana do vecera, pravidelne chodia do ciech na viac dní, aj teraz v nedelu idu a do stredy tam budu, velakrat aj cez vikendy robí, takze mi si ho doma velmi neuzijeme.

zuzka1.
24. jún 2009

ahojte kocky, ved ja som az teraz zistila, ze takato tema tu je aj bola, ved som sem pisala na zaciatku.

nejak osm zabudla, tak by sme tu ie moravce mohli rozprudit 😉

lucia375
24. jún 2009

Zuzka ahoj. To je dobré ze sa pridavas. Tak uz sme tri. Si priamo zo ZM?

zuzka1.
24. jún 2009

uz teraz z topolcianok, ale inak 22 rokov zm. Fiona je dokonca moja byvala suseda.

lucia375
24. jún 2009

Moravce su asi fakt male. Pozerala som tvoj album. Samko je fakt zlaty. A aky je? Moj Matej ma sice uz 2 roky ale to je besny chlapec.

zuzka1.
24. jún 2009

Samko?vacsinou dobrucky, zacina sa jedovat, skrieka jak besny, ale inka je dobrucky, vie sa pekne zahrat, aj sam aj so mnou, stranse rad beha, skusa, zvedavy ako kazde dieta. nieedy zbesnie na par dni, potm su dni kludnejsie.
Ale ked je besny nie je zly, len by sa jasil.
Ale v podstate dobry, v noci krasne spinka od 2 mesiacov. boli sme chudokrvny, uz je ok. od dnes beireme probioika a b komplex, kedze nechce papat a ked papa, tak malo. Iank ok.
Ake to je s Matkom a malym babinkom??planujeme aj my bduci rok a tiez by tam bol takyto rozdiel

lucia375
28. jún 2009

Zuzka ahoj. Hlasim sa na po dlhsom case lebo nejako pri tychto dvoch nestiham. Asi tak je to pri dvoch malych detoch. Ale ja som rada ze ich mam takto po sebe. Podla mna je to dobre, hlavne ked barborka trochu podrastie a budu sa spolu hrat. A aj biť samozrejme. 🙂
Ako ste oslavovali Samkom 1. rôcik?

fiona8
28. jún 2009

ahojte babeny...
no konecne tu nie sme same dve 🙂 zuzi ako si mohla na moravce zabudnut? hehe....to mas stastie,ze je maly taky dobry a hlavne v noci....mam kamaratku, mala ma uz rok a este stale jej nespi v noci....budi sa 15-16x za noc 😒

fiona8
29. jún 2009

zuzi
mam jednu otazku.....ten kocik to mate 3 alebo 4 kolku?? a ako si s nim spokojna??? mne sa zacina celkom pacit a teraz sme boli pozerat v NR a bol v celkom dobrej cene...len okolo 400eur..... tak porad....diky 😉

lucia375
30. jún 2009

Ahoj Fiona. Uz sa ti to pomaly priblizuje. Ako sa citis?

fiona8
1. júl 2009

ahoj Lucka....
celkom dobre az na tie tepla......... 😝 ledva sa doteperim z mesta 😝

damiana
2. júl 2009

Ahojte Moravcanky 😀 , aj ja som z Moraviec, tak sa k vam hlaaasim 😉

lucia375
2. júl 2009

Damiana vitaj. Super. Uz sa to rozsiruje. A ty si priamo zo ZM?

Fiona. To ti verím. Ja som bola obidvakrát tehotna v zime a aj to mi bolo stale teplo tak v lete pri tichto teplotach si to neviem ani velmi predstavit.

damiana
2. júl 2009

lucka, ano som priamo z moraviec 😉 ... ale dako nas je tu malo, do kelu, asi by sa zisla daka reklama 😀

fiona8
3. júl 2009

vitaj damiana 😉
super,ze nas tu aspon niekto najde...ja neviem kde su vsetky moravcanky ☹
no veru s tym teplom je to horor 😝 😝
damiana ako sa Ti vola syncek? a kde byvas? 😉

damiana
3. júl 2009

Ahojte.
Fionka, no synceka mam Tomaska, no a byvam , no co je tu najbližšie, aha, no vedla danoveho uradu, ak ti to nieco hovori, a ty?? Inak si mi daka povedoma, určite som ta už videla tu v ZM 😉 ...

fiona8
3. júl 2009

jasne vedla danoveho....to je tusim Brezova?? a nemas album?? daj dake fotky, lebo z tejto Ta vobec neviem identifikovat 😉

lucia375
3. júl 2009

Ahojte dievky. Dnes je vonku riadne teplo. Bola som v zahrade vytrhat cviklu a skoro som sa uvarila namiesto nej.

Damiana A Tomasko ti uz chodí do skôlky?

lucia375
3. júl 2009

Fiona uz si sa rozhodla pre meno pre tvojho chlapceka?

damiana
4. júl 2009

fionka, nie brezova, presne na opacnu stranu 🙂 , hned vedla uradu 🙂 ... a album, no chodis na azet?? tam mam albumy, poslem ti nick cez internu postu, jo??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre