Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

fiona8
29. nov 2009

ahojteani som nemala cas pisat, mm bol domka 😉 ale dnes nam uz odisiel 😢 😢
ako sa mate? akurat som prišla ddomov, boli sme sa pokočíkovať je riadna zima brrrr 😖
Zuzi doodavku si obdržala???? 😉 chutilo?
v nedelu sme mali krst, dam aj foto ak sa JUráštek nezobudí 🙂 baby pomaly su tu Vianoce🙂 o tyzden by som uz mala zacat miesit na medovniky.... 😵

zuzka1.
29. nov 2009

ahojte,

fion super, mnam, jasne, mamina mi hned volala, ze uz je u nas. 😉

ak sa bude dat inokedy, daj veidet, ok.

Pride drahy az na sviatky teraz,, co??hlavne, ze bude domka.

adriana0022
29. nov 2009

busy busy vikend, to som rada, ze sme pribl. rovnaka vek. category 🙂 cimi, nam isli zubky od 3 m tiez a dockali sme sa, uz su na svete dva. ale mala je teraz stale umrncana, tak neviem ci jej nepojdu aj dalsie

s autosedackou nepomozem, ale nam prinesie jezisko z anglie novu (vraj su tam podstatne lacnejsie), tak tesim, ze nam odpadla dalsia starost

fiona8
29. nov 2009

adriana ja mam 24 🙂
zuzi som rada, a da sa doniest kedykolvek.....potom mi len napis, ok?

denisa82
30. nov 2009

Ahojte baby prisla nám pozvanka na sobotu do Mestkeho kulturneto strediska .privitanie ditetata chcem sa opytat či aj vy ste tam boli a kolko to asi tak trvá a viem ze davali nejake penize ak si dobre pametam 😀 😀 😀 😀

cimika222
autor
30. nov 2009

denis my sme boli tiež s Tobim, ale kedže bývame na dedine bolo to asi len pol hodinku, dali nam 100€ a knižku - do ktorej zapisujem od narodenia údaje malého.

damiana
30. nov 2009

Ahojte.

Denis , nebyva to dlho... My sme dostali knizku a 1000 SK a este ja som ružu 😀 😀 😀

Cimi u vas sa ale riadne bachli po vačku 😲 😲 , kto vie kolko dava teraz ta nasa uzasnaaaa starostka 😠

adriana0022
30. nov 2009

no baby, pozeram ze my sme boli najsocialnejsi, dostali sme knizku o kravicke paradnici ako isla na tancovacku s konikom, k tomu 33 nerva a ja cerveny hrebicek
a to sme tam boli v septembri, tiez to trvalo kratko asi tak pol hodinku
ale aj tak to bolo mile, bola som prekvapena, ze sa take nieco robi

zuzka1.
30. nov 2009

no tak nas v topolciankach neprvitali nijako, ani love ani knizka 😀 😀

vitala nas akurat rodina 😀

monikapd1
30. nov 2009

ahojte babule, vidim, ze sa vam celkom dobre dari, ja tiez tak. cez vikend sme boli s mm u brata bo neter mala 2 rocky. juj sikovna to babula 😉 stale sa len s mm chcela hrat 😀 . ja sa mam celkom fajn, som doma na pn, takze mam leharo, ale obcas sa dost nudiiiim ☹ 😠 🙄 . 9.12. idem na poradnu a teraz v sobotu by som mala mat stretanku zo skoly 😎 bude sranda 😀 😉 .

adriana0022
30. nov 2009

... monika, tu dlhu pn ti teda nezavidim, ja som bola 6 tyzdnom pred terminom doma a to mi uplne stacilo. ked sa mala narodila, to som sa teda nenudila, ale teraz mame zase take hluche obdobie, ze tatko je stale pracovne vytazeny, sluzobky a kadeco, takze sme skoro stale sami a s drobcom sa nemozem len tak vybrat, este si vyzaduje svoje ....

zuzi, na druhej strane ... aspon niekto 😝 🙂

zuzka1.
30. nov 2009

mne to je jedno 😉 hlavne, ze sme zdravi 😉

adi kedy dojdes do zm??

idem sa ja koencne ucit, mm bere maleho, lebo ja trubka som prevolala cele poobedie s kamskou. ma zadarmo volania, tak nam neni rady 😀 😀

monikapd1
30. nov 2009

ada noo to mas pravdu, nie je mi co zavidiet 😅 ale zas babo mi je prednejsie a ked sa musim setrit tak sa budem. 😉

fiona8
30. nov 2009

cimika a ty na kt.dedine byvas,ze je tam tak stedro? 😀 prestahujem sa 😀 😀
my sme tiez tu nic nedostali..... 😒
inak deni daj si pozor ked pojdes na privitanie, kamoska bola pred 2mesiacmi a ukradli tam 2kočíky 😖 😖

damiana
30. nov 2009

monika, ten tip kocika, co mas v albume, ze sa vam paci maju v ZM v starom hrackarstve (v sportovom ) 😉

fion, to vazne tam kradli kociky, no pekne, boze to uz aka ubohost, ukradnut kocik 😠 😠

lumah
30. nov 2009

Ahojte Zlatomoravčanky, ja odtiaľ pochádzam a chodievam tam k rodičom. 😀

monikapd1
30. nov 2009

dami dakujem za radu 😉 noo a taka otazka, kde je stare hrackarstvo??? hm ja sa v moravciach este moc nevyznam

adriana0022
30. nov 2009

moni, to asi kazda uzna, ze pre tie nase poklady by sme urobili cokolvek, len aby boli zdrave a stastne 😵

zuzi a co sa ucis? studujes? moravce zatial neviem kedy, povodne som chcela na mikulasa, ale asi nevyda

dnes mam den predsavzati, dala som si zavazok ze zacnem zhadzovat kilecka, co som nabrala pri tehu 😎

lumah
30. nov 2009

monika blízko trhoviska na hlavnej ulici v meste.

monikapd1
30. nov 2009

lumah dakujem za vysvetlenie 😉

lumah
30. nov 2009

Vieš už asi kde? je to hneď na rohu ako sa ide na trhovisko.

zuzka1.
30. nov 2009

adi v zm mame sukromnu VS a tam, ekonomiu a manazment. ucim sa momentalne krizovy manazment, mame skusku v piatok.

lumah vitaj 😉

moni tak tak, pri mexiku, kedysi to volali sportove 😉

ja rieism teraz golfac, chcem este k Vianociam, inak mam vsekto nakupene, tak uz vymyslam 😀

zuzka1.
30. nov 2009

lumah ty mas krasnych chlapcov, straaasne chutnych a mm odkazuje, ze aj dceru. je odo mna o 2 roky mladsia 😉 😀

monikapd1
30. nov 2009

lumah ano uz viem kde asi 😉

zuzi tiez dakujem ja chodim na nakupy do zm, ale co a ako sa vola este nemam moc v pamati 😖 😅

damiana
30. nov 2009

monika, je to ked ides od SAD po hl.ulici, a prejdes popri CSOB, potom je stanok , cesta(na mexikac, do jednoty) a potom je to hrackarstvo... ja ked som tam bola naposledy, tak tam mali zeleny, cerveny a bezovy 😉

damiana
30. nov 2009

a ono su tu len 3 hrackarstva, Dracik, hore v Tekove a toto Sportove 😀 😀 a musim povedat ze vsetky su o nicom...aj dracik, ked tam idem kupit nieco konkretne, co som videla v letaku, tak to nikdy nemaju... 😠 Ja mam racej tie v Nr...a hlavne ALL TOYS 😀

damiana
30. nov 2009

ozaj baby nechystate sa niektore do NR. na Mikulasa, na hlavne namestie, pri bagara, bude otvarat aj vianocne trhy 😀 😀 , my asi pojdeme, uvidime, ake bude pocasie, alebo klasika tu v ZM pojdeme kuk, ale ked tam sa zasa dotrepe ta nasa "uzasna" starostka, tak mi bude dva sni zle 😠 😠

zuzka1.
30. nov 2009

my pojdeme na Mikulasa tu u nas v Topolciankach.

lumah kde ti byvaju rodicia???

adriana0022
30. nov 2009

v zm a vyska, to sa mi nechce ani verit 😀 😀 😀 (akych pedagogov tam mate? resp. z ktorej skoly vam tam chodia prednasat... vacsinou su z inych - resp. statnych VS)

my sa vytesujeme na vianocne trhy v BA a dam si porááádnu cigánsku mnami mnami a k tomu varene vinko

lumah a kde byvas teraz?

zuzka1.
1. dec 2009

Dobre ranko,

na trhoch v BA som nola par razy a ted aparada, mnam.
u nas je to take obycko, este NR ako tak

Adi chodia z EU,UK. vsetci docenti su z BA, myslim, ze dvoch profakov sme mali z UKF z NR. Skola tu funguje 4.rok,
bola tu vraj etse nejaka socialna praca, ale to necviem isto. U nas mozes studovat male a stredne podnikanie alebo ekonomiu a manazment VS

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre