Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

zuzka1.
31. jan 2010

bolo paradne ozaj. Samko ok celkom, mal teplotu vecer aj okolo obeda, spinkat nechcel dnes, zacina ho to svrbiet, si skrabka uska, tak mu davam fenistil kvapky. Ma ich asi 60 uz, este zajtra by sa mu mali vyhadzovat a potom by malo byt uz len hojenie . Patko uz mal kiahne???

lucia375
31. jan 2010

Veronika tak ja dufam ze budes mat v buducnosti dievčatko, to by bola skoda keby tu Lujzu nikto nevyuzil, ked je to take pekne meno. 🙂

Moji chlapi boli tiez mrznut na sánkovačke. Taký vymrznutí prišli ale ľúbilo sa im, išli este aj druhy raz.

veronikazm
31. jan 2010

lucia veru tak, bola by to škoda 😀
zuzka patrik nemal ešte kiahne, neviem či ťa neprídeme pozrieť nech to máme za sebou aj my 😀 ale nie srandujem, počkáme si na ne...ale budete to mať už za sebou, to je dobré
no neuveríte mi ale ten moj malý už spí, on zvykne chodit tak okolo deviatej - pol desiatej...prišiel domov, boli na klzisku, tak sa vybláznil, okupala som ho, najedol sa, chvílu sme sa pohrali a drichme, ako fajn

zuzka1.
31. jan 2010

na teda, co sa cudujes, ved pominal energiu 😀 tak mas oddych 😉

uz sa mi nukala jedna kamoska, ze pride.

Niektore maminy to tak robia,mne sa to nezda moc dobry napad, ked dostane tak dostane, je sice lepsie, ked to ma mladsie dieta, ale aj tak sa mi velmi nepaci, ked mam vedome nakazit moje dieta niecim, no nie?

monikapd1
1. feb 2010

lucka, no tak ja som mala najskor vybrate mena Rebeka a Barborka, ale mm sa Barborka volako nepozdavala hned a Rebeka ajhej, ale ked to bolo uz na isto dievcatko tak zacal hladat nove meno a zatial sme dospeli k Natalke, ale do maja este daleko tak uvidime 🙂

lucia375
1. feb 2010

Monika však my sme už aj tak že sme celý kalendár prešli že ktoré meno je najkrajšie. Meno je fakt dôležité takže do mája určite vyberiete to najkrajšie pre dcérku. Naše krsňa sa volá Natálka, to je pekné meno. 🙂

monikapd1
1. feb 2010

ajm ne sa celkom pozdava to meno 🙂 ale este nebudem davat nejak zavazne ak si to nahodou ferko rozmysli 😀

lucia375
2. feb 2010

Ved jasné, ešte máte čas. So mnou čo bola v porodnici na izbe mamička tak nevedela meno ani ked jej ho už chceli zapísať do rodného listu. Nakoniec jej poradili nech dá meno po otcovi. Potom sa nás na izbe vypytovala či nevieme ako ho zmeniť, že nevie či ho synovi nechá. Tak to už bolo trochu neskoro vyberat meno dieťatu po narodení. 🙂

monikapd1
2. feb 2010

no tak to veru uz bolo dost neskoro vyberat meno 🙂 ale tak Natalka sa mi celkom paci 😵

damiana
2. feb 2010

Ahojte ...
Ako sa mavate, som tu daavno nebola. Co nove?? Vidim, ze monika uz vybera menka pre kocku, Natalka je pekne meno, ale mne sa najviac aj tak paci Tamara, keby mam babu, tak je isto Tamara 😀

Luci, to co bolo za zenu co si vybera meno pre dieta, po porode, to som este ani nepocula, ved to je skoro vzdy prva vec, co zacnu rodicia riesit, ze ake meno daju babatku 😝 😀 ...
A Barborka ako, uz cupita sama, ci len za rucku??

Zuzi, tak kiahnikujete? Pekne, to je moja nocna mora, kiahne, ked ze sme to este nemali, ani ja som ich este nemala, a mali uz s nimi prisiel do stiku 2x a nist, nechitil to...a ja tak isto... Tvoj Samko to kde zlapal?? 😕

zuzka1.
2. feb 2010

dami netusime, neviem na to prist, kazdy kto tu bol, alebo s kym sa maly stretol je ok. neviem, ale uz je dobre, uz sa hojime., kolko sa byva doma pri nich netusite??

mirusa bola si dnes na zumbe???

lumah
2. feb 2010

V MOravciach je zumba?

lumah
2. feb 2010

a kde tam?

zuzka1.
2. feb 2010

ano, kazdy utorok a piatok, od 18-19h v telocvicni na ZS Pribinovej 😉 😉 😉 totalna pecka, prides???

damiana
3. feb 2010

zuzi tak to je sila, ked ani neviete kde to Samko chitil, ale hlavne je, ze sa uz zacinaju hojit. Ten vyrus je vysoko nakazlivy, tak to mohol chytit aj u doktora alebo v obchode, kde predtym bol nakazeny clovek 😉 ..a doma by ste mali byt uz ked sa mu nebudu robit nove vyrazky a bude mat zo vsetkych len chrasticky 😉 . Tak skore hojenie 😵

danaja
3. feb 2010

monikapd1, aj my mame doma Natalku, je to pekne meno

monikapd1
3. feb 2010

danaja ano je to pekne meno 🙂

dami Tamara by u nas nepresla

lucia375
3. feb 2010

Dami ahoj. Barborka zatial chodí len za ruku ale obcas sa sama pustí. Po par krokoch bacne na zadok. Tipujem tak do mesiaca bude behat sama. 🙂

Dnes vysiel Barborke 3. zubok. Konečne. Ale som prekvapená ze zase dole. Hore nemá ani jeden a dole uz 3 a zachvílu bude mat 4. Je to normálne? Myslela som že jej musia vyrást najprv horné zubky. 🙂

Danaja ty si priamo zo ZM?

zuzka1.
3. feb 2010

luci poradie zubov je vseobecne, ako by mali, ale je vela deticiek, ktorym idu vselijak.

kamoskin maly ma horne 2, dolne 4 a stolicky mu idu. ved vylezu raz, je jedno v akom poradi.

lucia375
3. feb 2010

Zuzka vdaka, ja som sa s tym este nestretla aby isli zuby takto divne. Ja furt kukam na horne kedy ich objavim a dnes som objavila dolný tak som z toho bola zmetená. 🙂

damiana
3. feb 2010

luci aj nasmu isli prve dolne zubky 😉 . teraz musi byt zlatunka, ked sa uči bežkat a ešte aj zubky bude vicierať 😀

denisa82
4. feb 2010

Ahojte dlho som tu nebola...... 😅 no čo už neni kedy 🙂 🙂 dala som nove fotky tak nakuknite ..dnes ideme k doktorovi na ockovanie a vazevie som zvedava kolko mala váži............... 🙂 🙂 🙂

veronikazm
4. feb 2010

deniska emka je krásna, a aká je už veliká, riadna slečna je z nej🙂

danaja
4. feb 2010

lucia357,
bratrancovej malej vysli skoro vsetky zubky a predne horne jednotky az ku koncu. Vyzerala ako upir, ale vyrastli aj tie, tak neboj

denisa82
4. feb 2010

takze merime 60cm a vezi 6 kg 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danaja
4. feb 2010

lucia357,
nie som zo ZM, vydala som sa do Kostolian pod Tribečom, predtým som bývala v Nitre, na Čermáni

veronikazm
5. feb 2010

danaja a za koho si sa tam vidala? ak sa smiem spýtať, mne tam býva stará mama, tak to tam celkom poznám, 😀

veronikazm
6. feb 2010

Dobré ránko, čo dnes v pláne? My sme prišli teraz domov, museli sme spat v zm lebo zafukaná bola Nová Ves zo všetkých strán 😠

lucia375
6. feb 2010

Veronika aj moj muz tadial isiel vcera z roboty na aute a ten priesiel zeleny a fialový domov, ani jest mu nechutilo zo stresov z cesty. Bolo to tam hrozne. 😢

Danaja a tvoja Natalka má koľko zúbkov? Začína už chodit?

danaja
7. feb 2010

lucia357, moja mala ma zatial 2 zubky a uz jej asi vychadza aj horny. Ona chodi okolo nabytku uz vyse mesiaca a minuly tyzden sa pustila a urobila sama 4 kroky a odvtedy kazdy den trenuje medzi mnou a manzelom chodi, alebo od nabytku ku mne a tak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre