Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

zuzka1.
5. mar 2010

Luci taj vsetko najlepsie, uz je to velky chlapcek.

Monika mam ju na FB v priateloch, inicialy D.D. mam tym vel 2 denisy.
Ja som Zuzana Horvathova teraz.

monikapd1
5. mar 2010

lucka aj ja sa pripajam ku gratulaciam 🙂

dakujem zuzka, pojdem kuk 😉

gerlinda
5. mar 2010

Lucia375 malému prajem všetko najlepšie, určite sa už teší na oslavu a darček 🙂
a baby celkom ste ma navnadili , cez víkend pečiem.

zuzka1. som priamo zo ZM bývam pri tekove ( Inak pochádzam od Trnavy a drahý zo Spišskej Novej Vsi)

..teraz ležím s chrípkou, dúfam, že malinká to zvládne bez ujmy ☹

nanulik
5. mar 2010

gerlinda sme skoro susedy aj ja bývam pri tekove 😀

veronikazm
5. mar 2010

vítam nové členky 🙂
Lucka aj prajem malému všetko len to najlepšie,hlavne zdravíčko 🙂
No my sa dnes chystáme po týždni domov, berieme so na jednodnové prázdniny aj sestrinho malého tak sa teším, zajtra prídu pre neho a ostanú spat až do nedele, tak sa teším...
vonku fúka otrasný vietor studený, ani von sa nedá ist.

gerlinda
5. mar 2010

jeeej nanulík supeer, to sme sa možno už aj videli, keď vyzdraviem možme dať stretko 😉

zuzka1.
5. mar 2010

gerlinda aj my pochadzame od Trnavy povodne 😉

Nikus nesla si na zumbu?
ja mam nadchu silnu, tak som sa bala nech sa mi to nezhorsi. Ma normalne to sere, ale tak zdravie je prednejsie. Nemozem si dovolit byt chora.

Takze krasny vikend pred vami, parada.

my mame vecer akciu so spoluziakmi z VS.

veronikazm
5. mar 2010

nebola som ani ja na zumbe, ponahlali sme sa domov, počkali sme na Paťa a padali preč, bo Tobias chodí spavať o siedmej tak sme to chceli stihnúť, tak príjemnu zábavu prajem. Ja idem kukat panelák a potom do vane a zase kukat telku

lucia375
6. mar 2010

Dakujem všetkým v mene Mateja za gratulacie. Už má veru 3 roky, ako by sa len včera narodil. Ide to strašne rýchlo. 🙂

danaja
8. mar 2010

Ahojte, už som tu dlhšie nebola,
luci aj ja pripájam takto dodatočne, prajem všetko najlepšie, aj k meninám.

veronikazm
9. mar 2010

no tu je zase ticho ☹ čo všetky robíte ked nepíšete? Ja som teraz skusila malého uložiť, uvidíme či zaspí. Poobede idem do ZM bo večer chcem isť na zumbu.

lucia375
9. mar 2010

Veronika mne uz Matej poobede dávno nespáva, polroka určite, ale zato chodí skôr spávať večer. 🙂
Veronika nosí tvoj Paťko ešte na spanie plienku?

Dnes som bola Maťa zapísať v škôlke od septembra. Učitelka bola celá hepy, lebo tu maju strasne malo detí a ešte z toho mála je asi polovica predskolákov. Matejovi sa tam veľmi páčilo, hned sa isiel hrať. Som zvedavá či sa mu to bude tak lubiť aj ked tam bude povinne chodiť každé ráno. 🙂

Danaja dakujem. Co nové? Barborka má 6 zubov a púšťa sa čím ďalej tým viac sama. 🙂

monikapd1
9. mar 2010

lucka kolko je vlastne deti u nas v skolke? hm my tu na dedine mame malo takych deticiek asi, ze?

veronikazm
9. mar 2010

Lucka ani náš malý nechodí poobede spávat už dost dlho, len niekedy sa sám poberie, poleží pol hodku a hotovo. A žeby teda večer chodil skor spávať 😠 možem len snívať. Nenosí na noc plienky už dlho...no vyše pol roka to je určite, vypýta sa v noci cikat aj dva- tri krát. Niekedy sa pociká ale to je strašne zriedka...
Aj my sme boli na zápise v ZM do školky. a vo štvrtok je tam den otvorených dverí tak ideme kuknut 😀

lucia375
9. mar 2010

Monika je tu 12 detí v skôlke a z toho ide 5 alebo 6 do skoly. Neviem ktoré deti sa ešte pridaju s Matejom do skôlky. Uvidíme. Ja len dufam ze to tu bude nejak fungovať, lebo ked som sa dnes pítala učitelky ci nehrozi ze to tu zavru ked bude malo detí tak len povedala ze musia niečo vymyslieť. Nuž treba to tu s porodnosťou trochu rozhýbať. 🙂

Veronika Matej ten sa v noci vobec nezobudí. Ako zalahne tak sa aj zobudí. Plienku ešte na noc nosí ale uz si veru myslím že by s tým mal niečo robiť. Tvoj Paťko je veľmi šikovný. 🙂

monikapd1
9. mar 2010

noo lcka tak s tou porodnostou by sa cosi malo porobit 🙂 no my sme uz na tom popracovali trosku 🙂

lucia375
9. mar 2010

Keby si všetky dievky brali od nás príklad neboli by v škôlke takého problémy. 😀

veronikazm
9. mar 2010

lucka je šikovný po maminke 😉
dobre baby ja už idem spat, bo som unavená už. Dnes som sa riadne zapotila na ZUMBE 😀

monikapd1
9. mar 2010

veru lucka viac by takych mohlo byt, ale tak niektore by aj chceli a neda sa

monikapd1
10. mar 2010

lucka ty chodis kovacovej na polikliniku? hm a si s nou spokojna???

danaja
10. mar 2010

lucka, moja mala ma stale len tie 3zubky a 4. sa jej tlaci, a chodi uz sama, uz ani nestvorkuje, uz sa vie aj sama postavit, ked spadne v strede izby.

Aj u nas hrozilo, ze zavru skolku, lebo bolo malo deti, ale nejako sa vyriesilo, a tento rok sa tu narodia az 4 deti, minuly rok bola Natalka na privitani novorodencov sama, a rok predtym asi ani nebolo privitanie, nebolo koho privitat 😀

nanulik
10. mar 2010

ahoj len tak nakukám čo je tu nové. inak poviem vám že sa to tu nejako moc nehýbe ale ani sa nečudujem. určite je vela roboty z drobcami. ja mám momnetálne obdobie stálej únavy a krútenia hlavy, ale kvôli bábatku vydržím 🙂

s tými škôlkami je to strašné. my sa chceme presťahovať na dedinu a dúfam že škôlka tam bude fungovať lebo si neviem predstviť vodiť dieťa každý den 6 km tam a späť.

zuzka1.
10. mar 2010

nanulik a ty kde byvas???si zo zm?asi som prehliadla
jaaj plienky, ja sa neviem dockat kedy bude teplo, nech sa ich zbavime, snad to pojde dobre s malym.

Nejak s azle vyspal, to bude poobedie uchvatne. Ja sa musim ucit, tak sa s nim bude jedovat svokra 😀

pride mi jedno dievcatko na andlictinu, tak to dnes ubehne.

zumba na jednotku 😉

nanulik
10. mar 2010

hej zatial bývame v priamo v zm v podnájme ale chceme kúpiť dom na dedine.

zuzka1.
10. mar 2010

na ktorej?
niki vy co s tym bytom?

gerlinda
10. mar 2010

Čaute, tak dnes som bielila a prala zase nejaké perinky, čo som dostala. 5 od švagrinej, 3 mám ešte po sebe 😀 Malá sa má narodiť v júni, tak dufam, že aspoň jednu dve použijem. Inak výbavička sa mi celkom nazbierala, ešte nejaké mini dupačky na 0-3 m a bude to. A možno nejaké mini-šatky. Kedy ste začali so zháňaním výbavičky?

veronikazm
10. mar 2010

gerlinda ja som si kupovla vela veci až ked sa malý narodil. Dopredu som mala len to čo mi segra pokupovala v rakusku, ona tým bola vtedy posadnutá, ten základ som mala pripravený a ostatné potom 😀
Zuzik, hladame stále byt, ked ja som taká že týžden chcem byt v meste a v byte a druhý týžden na dedine v dome, ešte to neni také aktuálne a musíme si to poriadne premysliet aby sme nelutovali neskor.
A ZUMBA FAKT SUPER. sa teším na piatok, ozaj beriem aj malého 😀 bude veselo, chce kike ukázat MOON WALK 😀

zuzka1.
10. mar 2010

moj zlaty, sa teim na nho, nam to tam ukaze. zlaticko 😉

my chce,e rieist hypoteku, hladame pozemok a podobne, no uvidime ako to dopadne, ci to zacneme tento rok alebo buduci. my urcite v dome a tu v topkach, pozemky drahe jak hovado, ale inak to asi nepojde.

gerlinda
10. mar 2010

veronikazm my máme 3- izbvý byt, ale už teraz mám pocit, že nám je akurát a to sme zatiaľ len dvaja. Chýba mi hlavne komora na potraviny a napr bicykle máme v budúcej detskej izbe 😒 No a najhoršie pre mna bolo, keď som sa učila na skušky a niekde nad nami a pod nami stále niekto vrtal a prerábal...Ja sa prihováram za dom 😉 V dome bude kľud, a aj viac miesta. My chceme stavať, ale neviem, či stihneme ešte tento rok

monikapd1
10. mar 2010

zuzka ty chodis ku ktorej pediatricke?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre