• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

22. januára 2017 
ahojte :slight_smile: nepisem k vam casto, ale sem tam citam :slight_smile:
mirusa, ak este potrebujes toho ortopeda, tak kazdu stredu robi v ambulancii doktora Hajdua MuDr. Krajňák, chodi raz do tyzdna z Topolcian. Bola som u neho asi pred mesiacom so starsim synom, bol v pohode. K Hajduovi som nesla tiez pre jeho pristup :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a detsku dr. my mame MuDr. Nyulassyovu, patri k nej sice vsetka tmava elita Moraviec, ale ja som s nou spokojna, je mila a ochotna, mozem jej volat aj mimo prac. doby :slight_smile:
pekny aj ked uprsany den prajem :slight_smile:
14. apr 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirusa, Dr. Krajňak je odbornik, mam osobne skusenosti
15. apr 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte, včera som bola na poradni- bábo sa mi este stále neotočilo a sedí mi na mechúry :frowning2: ...a mám aj spotrebovaný krčok som zvedavá, čo z toho bude, dúfam, že nie predčasný pôrod. Našťastie malinká pekne rastie teraz váži cca 1,890 g.
15. apr 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gerlinda, ani moja mala nebola otocena a sa len pred tyzdnom otocila, aj mne hrozil predcasny porod a mam tak velmi uz padnute brusko, ze budem rada ak dokoncim aspon 8mesiac
15. apr 2010 o 19:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj kocky myslim na vas, drzim palceky nech tie vase kocky vydrzia aspon 3-4 tyzdne este. kuriatka male, kde sa tak ponahlaju???

otocenie nevadi, kocke co bola so mnou sa mala otacala zo dna na den aj tyzden po termine :grinning: :grinning: :grinning: prenasala, mala rodit klasicky, potom sa mala otocila na koneic panvovay, potom zas ze cisarsky, zase sa otocila normlane. no komedia. :grinning:
15. apr 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika už si v 35. tyzdni, to nie je najhoršie, ešte 1 - 2 tyzdne vydržte v kope a bude dobre. :slight_smile:
16. apr 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, tak to si mala robila asi kolotoc v brusku :grinning:

lucka vcera som bola na poradni a mala by som vydrzat, som este zavreta a krcok mam dlhy takze by to malo byt fajn. teraz idem na lovce pobalit sa do nemocky a potom naspat k nasim, bo tu budem rodit mi ferko potom donesie veci bo ja pojdem busom sem.
17. apr 2010 o 13:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky lucka, mohla by si mi na Mudr. Kovacovu poslat t.c. do ip? hm ja uz zajtra idem k nasim az do porodu a chcela by som sa jej spytat ci by nas zobrala k sebe, potom by som manzela poslala k nej ak by trebalo nieco popodpisovat a zobrat.
19. apr 2010 o 13:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika nemas za čo. Myslim že budes s Kováčovou spokojná, vacsina detí z Loviec chodí k nej.
21. apr 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo a nevies ci jej nebude vadit ked k nej nepojdem osobne?? hm bo uz som v PD a budem kazdy tyzden u doktorky, ale ak by nieco potrebovala tak bu pojde mm alebo pojdem ja na otocku do zm.
21. apr 2010 o 18:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Určite jej stačí len zavolať a dohodnete sa. Hlavne nech o vás vie. Ty sa teraz šetri na iné veci. :slight_smile:
22. apr 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem lucka :slight_smile: noo tak jej zavolam a este ta mozem poprosit, aby si mi do ip poslala adresu jej?? hm bo ju neviem. :sweat_smile:
22. apr 2010 o 14:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ženičky
nemáte skúsenosti s čajíkom Srašeidielko??? Dnes som ho kupila,len neviem či ho už mozem dat dobcovi??? hmmmm...su tam take zbežné bylinky....
23. apr 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fion nepoznam, ,ale pokial je zlozenie ok, tAK MOZES PODLA. BOOZE , ZE 7 MESIACOV, VED TO UZ MLADENEC HOTovy,

monika drzime palce
23. apr 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka dakujem :wink:
23. apr 2010 o 14:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Babule, kde nakupujete vecičky pre drobcov dajte nejaké typy, dneska som obehala v NR mlyny,max a centro a z toho som kupila jedny botasky a 2 tielka pre maleho nič poriadne, samé gýčoviny
23. apr 2010 o 22:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj cimi a bude to horsie a horsie, ked cim bude starsi. pre dievcatka najdes, ale pre chlapca mas co robit, aby si nasla. Pre malilinke deticky same frajerske a pre starsich najdes tazko.

V cocodrille v maxe mavaju pekne veci pre drobcov. Inak hm , ale pomenej uz, kedze uz pre mojho maleho taky vyber nie je. Dost z netu, nextove veci, cez mamicky predavajuce na mmb, posielaju do z UK, stale o polovicu lacnejsie ako ked to kupis v BA v nexte.
24. apr 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja najviac kupujem v tescu. S tými vecami som najspokojnejšia a nie su vôbec gýčové ale fakt pekné a aj dobre sedia. :slight_smile:
24. apr 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi daj mi nejake ID, čo objednávaju veci z UK zn.NEXT.Tieto vecičky si ma páčia
No to som zistili, dneska sme isli len tak na otočku do tesca galerií a tam som malemu pokupili v tescu niečo.
24. apr 2010 o 14:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi dakujem....už som to pokukala na nete...a ten caj je aj pre novorodencov....mnam a je naozaj dobry, vonavy a bez cukru....doteraz sme mali len tie Hipp ale uz ich velmi nechce , tak som zmenila a tento mu velmi chuti....
no veru uz ma 7 mesiacikov:slight_smile: a dnes prvé meninky :wink: príde nam dnes aj tatik tak uz sme veeeeeeelmi nedockavy...
inak s tymi vecami, my kupujeme tiez aj v Tescu a tie su velmi pekne aj kvalitne....ale mame vela aj z HM....a z netu z MMB...
24. apr 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesco je tiez fajn, pre chlapcov nie taky vyber ako pre dievcatka, ale ok da sa.
Cimi hodim ti to do ip-cky, mam take asi 2.robia to aj tak, ze ked sa tebe nieco paci a nema to kocka v albume, tak sa to snazi zohnat. Ja som spokojna s nimi. A s mmb celkovo.
24. apr 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fion , ale to leti booze. vsetko najlepsie Jurinkovi k meninkam. Uzite si ockove volno.
24. apr 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to teda letí, môj malý bude mať za dva týždne 1 rok.
26. apr 2010 o 13:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, ide to strasne.....az mi je luto,ze nikdy uz nebude taky maličky....mozes aj mne poslat link na tie baby z MMB?
Diky...inak zabudla som, vela veci nosi aj Ivko z Talianska....su tam super akcie...teraz doniesol mikinu Adidas za 9 eur...
a teplakove supravicky,,,topanky......botasky...vselico...a ja som minuly tyzden natrafila na krásne farebné body Disney v Megáči...
boli len za 4 eura...
26. apr 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka a vy nechodite so Samkom na plávanie? a Cimika vy nechodite pravidelne? kedy chodievate?
26. apr 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fion, boli sme v nedelu, my chodievame každe dva týždne, ako kedy.
no aj mne teraz doniesla teta pre maleho veci z nemecka velmi pekné, ževraj su tam super akcie.
No aj ja cakam od zuzky na ten link asi zabudla
26. apr 2010 o 14:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby prave rozmýšlam čo prichystať na oslavu ked dojdu malemu gratulovať na 1 rok, dajte nejaké dobre typy... A hlavne neviem čo mu kupiť. Chcela som ze mu kupime velke auto na ovladanie v ktorom bude aj on sedieť a ovladať ho, ale kôli nasím rozbitým cestam sa to neoplatí, hruza.
Dajte nejake dobre typy
27. apr 2010 o 12:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cimi ja som minuly rok spravila na maleho oslavu pozvanky pre kazdeho, mali sme 20ludi, pozvanky s motivom macka pu.
Robila som grecky salat, samotne zeleninu, spizy kuracie grilovane, zuvansku, kuracie steaky, bravcove steaky, zeniyk pecene, dresingy a podobne.
tento rok podobne, vyzdoba, torty, zakusky, pitivo a pdobne,
darcek neviem. My mame podobne problemy
27. apr 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja som rozmýšlala ze spravím plnené kuracie rezne a šalatik, a potom by som spravila cestovinovy salatk, salat z červenej kapusty a zeleninovy salat a by som spravila obležene misy.
No ja dám spravit pozvanky Čepčekovi s Tobkovou fotkou aj nas bude okolo 18
Jasne že aj výzdoba, balony, torty
a ešte upeciem delikatesove rozky a kabačiky
A s tým darčekom hruza, neviem sa rozhodnuť
27. apr 2010 o 21:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok