Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

damiana
22. dec 2010

@nanulik moze byt, ja Teba nie , ale ked uz budes moravcanka, snad sa castejsie stretneme a mozno aj spozname 😉 😀 Aj vy mate krasneho synceka ! 😵

fiona8
23. dec 2010

Jojka dakujem aj Vam krásne Vianoce, plné pokoja , radosti z detičiek a lásky 😉

vilamalka
24. dec 2010

Vianoce, Sviatky Lásky a Pokoja nech každú vašu bolesť zahoja. V rodinnom kruhu tešte sa spolu keď budete sadať k Štredovečernému stolu. Teraz keď sa už stromček ligoce a šťastie je na krok želám Vám krásne pokojné Vianoce a šťastný Nový Rok !!!

lucia375
24. dec 2010

Mnoho šťastia v čase Vianoc, v žiari svetiel stromčeka,
aby zdravie, laska, pokoj zavitali aj do vašho domčeka.
Prajem Vám krásne a požehnané Vianoce.

vilamalka
29. dec 2010

@damiana ešte sa nebalíte či malé sa rozhodlo byť prvé v novom roku ? 😉

damiana
30. dec 2010

@vilamalka ja som zbalena uz davnejsie, lebo nam hrozili skorsim porodom, a teraz to vyzera, ze nakoniec budeme prenasat 😉 ....

lucia375
31. dec 2010

Dievčatá, mamičky aj budúce mamičky vsetko najlepsie do Nového roka, nech sa nám darí a hlavne našim detičkám. 🙂

mpg
1. jan 2011

Mám kvalitné oblečenie pre dieťa chlapca, ktoré už nepotrebuje od mala až do teraz - 14 rokov, nové aktovky - darčeky,
keď išiel do prvej triedy.
Nechávala som to sestrinej dcére, ale tá žije v zahraničí. Mal by niekto záujem, predám za
nízke ceny - ZM, NR.

tigra440
1. jan 2011

@jojina11 tiez prajeme v novom roku vela vela stastia do zivota

vilamalka
4. jan 2011

@tigra440 ahoj, kamoška čo si mi spomínala už má bábätko ? Inak šťastný nový rok prajem 🙂

lucia375
7. jan 2011

@damiana Prajem čo najlepší porod, nech všetko dobre dopadne a daj potom co najskôr vediet. 🙂

fiona8
9. jan 2011

ahojte babenky...
ktore chodite k Dr. Kristofikovi prosim napiste mi ci ste uz boli na 15mes injekcii.....? Jurko bude mat 16 a zatial nam ziadna pozvanka neprisla.....tak mi je to divne, lebo on si dava na to predstih...sa mi to nejako nezda....nechcem mu este volat ale ak nam to nepride tento tyzden tak mu budem asi musiet zavolat....
ak nieco viete dajte info dakujem 😉

zuzka1.
10. jan 2011

@fiona8 my sme boli, tiez to vyslo asi o mesiac neskor, bud rada, cim neskor tym lepsie. starsie deti znasaju tuto vakcinu MMR lepsie. 😉

mariettka27
10. jan 2011

Ahojte dievčatá,hľadám niekoho na výmenu info kto študuje na vsemvs v tomto stredisku...ja som v druhom ročníku ...ďakujem za odpovede..pekný deň 🙂

fiona8
10. jan 2011

@zuzka1. dik za info, akurat dnes nam prisla pozvanka ☹

zuzka1.
10. jan 2011

@mariettka27 ja. som stvrtacka. 😉

mariettka27
10. jan 2011

@zuzka1. ticho závidím,už máš aspoň bc 😉 ...čo študuješ?verejnú správu?ja manažment..

zuzka1.
10. jan 2011

verejnu spravu hej. ako to ide?
mgr budes studovat bc. len na to mame zatial akreditaciu myslim.

mariettka27
11. jan 2011

ide to celkom v pohode,páči sa mi to a ľutujem,že som nezačala už v minulom storočí 😀 ...čo sa týka akreditácie,na manažment žiaľ ešte stále nie je,aj keď nám tvrdia,že do budúceho roka bude...veľmi tomu ale neverím...budem riešiť budúci rok...a ty?si spokojná?darí sa ti?skúšky už máš porobené za ZS?

zuzka1.
11. jan 2011

este nam ostavaju dve, ale uz take lepsie.
mna skola vzdy bavila, tato ma bavi tiez, profaci su ok, aj ked je to o 200% prisnejsie ako to bolo v prvaku, vela sa zmenilo a reci, ze platis si za to, skusky ti daju ma neskutocne rozculuju, kedze asi sama dobre vies, ze nikto ti nic neda len tak.
pani HUdecova je super zenska, takze radost studovat.

mariettka27
11. jan 2011

no tak to teda nedostaneš nič pre pekné oči,naozaj to dosť sprísnili,ale to je dobre, škola si konečne buduje poriadne meno...treba sa seriózne naučiť na skúšky,teda my máme väčšinou také 150 až 200 stranové materiály na 1 predmet...aj u nás panuje názor,že si platíš,tak to vyštuduje aj blbec....len to už dávno neplatí 😀 ...aj keď niekedy sa nestihnem poriadne naučiť kvôli iným povinnostiam,zatiaľ ale zvládam 😉

nanulik
12. jan 2011

@mariettka27 @zuzka1. no pozerám že je tu vsemvs 😀 aj ja tam chodím. teraz som v 3. ročníku

nanulik
12. jan 2011

@zuzka1. p. Hudecovú som dostala ako školiteľku bc. práce

zuzka1.
12. jan 2011

@nanulik jeej aka nahoda.
aku mas temu prace?pan Hudecova je super

nanulik
12. jan 2011

@zuzka1. predpoklady využívania fondov z EU v malých obciach, len pol roka som sa názov učila 😀 😀 😀

zuzka1.
12. jan 2011

to mas super temu 😉

lucia375
15. jan 2011

@nanulik A aké máš závery z tej práce? Celkom ma to zaujíma.

nanulik
15. jan 2011

@lucia375 no to je to že záver zatial žiadny 😝 , ja vôbec nie som na písanie takýchto debilovín, aj päť stranová práca je pre mňa horor, radšej sa normálne učím

piskootka
16. jan 2011

Ahojte mamičky, ale aj budúce mamičky 🙂

tigra440
17. jan 2011

@piskootka ahoj ......ty si somnou minule sedela u kasubu ....takze aj ty budes mat dievcatko ? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre