Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

zuzka1.
13. aug 2009

Luci no konecne!

vsetko naj k narodeninkam a dakujem!

nech to Matka rychlo prejde aBarborka nech je bez problemov🙂

zuzka1.
13. aug 2009

a inak na Lovce chodiem casto, moj mm castejsie. chodiem sa dat tetovat

monikapd1
13. aug 2009

lucka dakujem za osobitne uvitanie 🙂 neviem ci ta poznam z videnia abo nie, ale nemboj casom uz hadam spoznam vsetkych lovcanov a budem vediet zaradit 😉

zuzka a komu sa chodis davat tetovat na lovce?? ja ak sa mi nepodari byt tehu by som chcela ist v septembri k matusovi, ale na priezvisko si momentalne nespomeniem 😔

zuzka1.
13. aug 2009

no ved k nemu, to je mm kamarat, spoluziak apodobne.
on sa nam stara o krezby na tele 😉

monikapd1
13. aug 2009

noo aj mojho mm tetoval a este aj bude a ja by som tiez nieco chcela, ale neviem ako na to zareaguju rodicia moji 😒

zuzka1.
13. aug 2009

ved im ho nemusis ukazat 😉

monikapd1
13. aug 2009

noo ja ho chcem na lopatku a si predstav, ze ked bude leto nebudem nosit tricka na ramienka abo plavky 😖

zuzka1.
13. aug 2009

neviem co robit v takej situacii, ja som si vzdy dala a bolo, tie prve si otec ani nevsimol napriklad,. nejak s as tym zmierili, ved dole to uz nejde, tak co spravia.

damiana
13. aug 2009

monika, ved to je tvoje telo aj tvoje rozhodnutie, mne sa paci tiež kerka, bud na križoch alebo na litku. nebala by som sa dokonca ani reakcie rodicov, mne by skor robilo problem sa tam odhodlať ist 😒 , lebo ja a ihla to raz nejde k sebe 😀

zuzka, ty mas kde tetovania ?? Inak čo ma tvoj manžel je pekne, to meno vasho maleho s datumom 🙂

denisa82
13. aug 2009

no to tetovanie je super aj ja som ho videla 🙂 krásne ............ aj moj prietel by sa chcel ist dat potetovat ale ked sú penieze nieje čas a ked je zase čas tak už sú zas poniaze neni ................... a na Lovciach kto tetuje ? ma drahú prácu 😨 ? kolko dal tvoj manžel za to tetovanie ak možes povedat 😀

zuzka1.
13. aug 2009

deni su kamarati, takze ceny minimalne pre obidvoch, alebo muz je sotlar, tak pre nho nieco spravi. ako kedy, vzdy sa dohodnu, ci de o mna, alebo o mm.

mam na chrbte, mala som ornament, teraz mam taky 25x20, trosku sme to prerobili, zvacsili a pdoobne.

na nohe som mala slnko, to sme teraz nechali, dorobili k otu lalie, mam to na lytku, asi 30x10cm, take vacsie.

na podbrusku mam, cinske znaky-moje inicialy(dufam).

mm ich ma vela, neviem uz ani kolko asi 15. myslim, neivem ozaj, uz to neratame.

matka kerka neboli, podla toho kde, ja mam prah bolesti ozaj nizky, lae prezijes to, dokncato stekli, podla toho vsak kam si to davas. na nohe , doe bolelo, hore steklilo.

An lovciach Matus Florek, 27 rokov, sikovny chalan, krasna ,cista, profi robota, odbre ceny.

napriklad by zobral okolo 1500za to co ma mm. mylsim, neviem na isto, ale ako ho poznam. nerobi za draho, je sikula apodla mna dost lacno robi, mohol by si dovolit pri takej robote aj viac vypytat.

monikapd1
13. aug 2009

zuzka mas pravdu aj mojmu mm to urobil ozaj veeeelmi lacno a to s tou robotou je pravda, je to naozaj sikovny chalnisko 😉 😉 😉 😉

denisa82
13. aug 2009

dobre vediet že keby sa rozhodol a bodú peniaze............. tak aspon vieme kam pojdeme 😀

damiana
14. aug 2009

Ahojte babule. Dako ste tu ticho, čoje?? 🙂
Ake mate plany na vikend?? My chceme nedelu do zoo BA a dinoparku, tak dufam, že nam počasie dopraje. Minnuly vikend nam to nevyslo, tak hadam tento sa tam už dostaneme...
Luci ako je malemu, už sa ma lepsie ???
Denda, pekny kocik, už sa tešim, kedy budem kočikat 😀

denisa82
14. aug 2009

Damiana dakujem ja sa tak s neho strasne teším 😀

zuzka1.
14. aug 2009

ahojte kocky,
nemozte spavat???
my sme hore od pol 7, teda maly, my sme chrneli este s mm, sme isli neksoro spat.
boli sme v tej nitre, pokupili, obzrali sa gulasu o polnoci a zaspali, mm este nieco robil na pc.

dnes co??

damiana
14. aug 2009

Dena, akto by sa netesil, ja som sa najviac tesila, ked som bola tehotna a mali sme ist kupovat kocik 😀 , vtedy sme este nemali internet tak som ani nemala taky prehlad, ale kupili sme taky ako som si vysnivala, a mali sme ho vtedy prvy v ZM 😀 a ja jak šibnuta, aj pri porodnych bolestiach som sa utešovala len tym, kedy už budem kocikat v tom novom kočiku 😀 😀 😀

damiana
14. aug 2009

zuzka a co mali pekne v NR. co ste tam pokupili ?? My tiež už chodievame vacsinou iba do NR. na nakupy, tam mam lepši rozlet 😀 😀 😀

zuzka1.
14. aug 2009

boli sme v metre, tam len maso a syry, potom v asku ale len kuk, ikeu mam radsej a potom klasika v tescu, potraviny, rucny vysavac, novu konvicu svokrovcom, zradlo, zradlo a zradlo. galeriu sme uz nestihli, kedze sme sa zdrzali v metre.

inak my sme kocik vyberali vyse pol roka, kezde mne ani mm sa ziadny nepacil a ked hej, tak nie obom, alebo nemali farbu aku chceme, potom mm nasiel nas, bolo treba dokupit skoro vsetko a vysiel dost draho(viac ako Jane Nomad vtedy), ale sme s nim vlemi spokojny. Mame ABC Design, 3tec, to bola nova kolekcia 2008, keby kupujeme zase, tak uz len ABC, su ozaj super, lewn nevyhoda, ze treba dokupit vsetko a dost draho, ale zas eje to kvalitka.

denisa82
14. aug 2009

Ja nepotrebuje zas drahý kočík načo to je len začas a škoda penazí 😉 a už ho nikdy napredáš za tu istú cenu ako si ho kúpila.................... síce tie drahé sú krásne ale dá sa kúpit aj lacno a pekne 😉

zuzka1.
14. aug 2009

ja som tiez nechcela drahy kocik, len problem bol, ze sa nam nic nepacilo rozmaznancom a bola som rada, ze sme apson nejaky vybrali.

damiana
14. aug 2009

To ja by som zas, keby bolo na mne kocik kupila aj teraz 😀 😀 , take pekne som videla na nete, len neviem koho by som v nom vozila. Neviem, či by som nato nahovorila mojho synatora 😀 😀 😀 , alebo si budem požiciavať babo 😀 😀 😀 ...alebo kupiš šušu 😀 😀 😀

monikapd1
14. aug 2009

ja mam tiez vyhladnuty kocik, ale nie je vobec drahy stoji okolo 13 tis. a sa mi paci, ale treba donho este nieco dokupit

zuzka1.
14. aug 2009

moni aky? nech kukneme?
ja chcem kupovat golfac na jar, taky chicco sa mi pozdava, nie je drahy, stoji okolo 100, ma aj zatepleny fusak,

damiana
14. aug 2009

ano monik, daj link na tek kocik, nech kukneme 😉 😀

monikapd1
14. aug 2009

http://www.samo-kociky.sk/bolder-3-implast tak to je on, nie je nejak extra ale paci sa mi 😉

zuzka1.
14. aug 2009

kamartaka ho ma ,aj jedna u nas v dedine a je krajsi v skutocnosti ako na fotke.
ja som ho chcela, ale mm sa nepacil.
a inak kamoska je s nim psokojna,. ale pouzivaju ho iba 4 mesiace

monikapd1
14. aug 2009

tak je dobre ked je spokojna 😉 sa mi paci a treba tam este daco dokupovat?? hm nejak som sa z toho nevysomarila co v tej cene dostanem 😅

denisa82
14. aug 2009

Monika aj moja známa ma taký a je asi spokojná 😅..................... jáj ked je ich tolko vela na výber človek má čo robit pokým sa rozhodne že aký chce 😝

Zuzi a ty si skade ?Zo ZM ?

Poznáš aj Vlasticku Ondrejkovú ????

damiana
14. aug 2009

monika, je peknucky, a aka farba sa ti paci??? mne sa pacia presne take typy kocikov ako je aj bolder, tak mame asi rovnaky vkus 😀 😀 ...
ja by som pristala na takyto 😉 :

http://www.webroucek.cz/detail.php?zbozi=1202035

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre