Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

07111980
19. máj 2010

gratulujem nech sa im dari

zuzka1.
19. máj 2010

jeeeeej rosinka dakujeme za info.

velmi velmi sa tesime a gratulujeme. Tak to taky maly bucko, malinka a vaha akurat, musi byt krasna lickata 😉 😉 😉 nech sa drzia, a vela mliecka, ked sa zorganizuju, nech sa nam ozve ako ide mamickovanie.

07111980
23. máj 2010

baby z moraviec nemate nic nove?vsetko po starom.do moraviec chodim velmi malo lebo s kocikom sa vsade do obchodov neda ist a to je velka skoda.

petusko
23. máj 2010

ahojte babule, neviete ci sa chysta v meste nieco k MDD?

dara2583
24. máj 2010

Ahoj chystá sa 30.mája na mestkom štadione v ZM, keď bude pršať tak na zimnom štadione. Začiatok je o 14:00, sú tam písané atrakcie zadarmo, nejaká tombola a podobné zábavy pre detičky. Ja som to vyčítala v nitriansko-zlatomoravecko (leták). Inak neviem o ničom. 😉

petusko
24. máj 2010

dakujem za info 🙂 to je v nedelu, skoda, to sa nam neda prist, budeme mimo okres ☹ myslela som, ci sa nieco nerobi aj presne na MDD popoludni, ale asi nie. nevadi, o rok snad budeme doma a pojdeme tam pozriet 🙂

lucia375
25. máj 2010

Monike a Natálke prajem všetko naj, hlavne nech su zdravé a Natálke nech pekne rastie a poslucha rodičov. 🙂

monikapd1
26. máj 2010

dakujem vam babule, mala je dobrucka, miecka mam zatial dost tak mala pekne papa. ked bude viac casu pridam aj fotky 😉

zuzuuu
27. máj 2010

Ahojte dievcata. Som zo ZM ale dlhsiu dobu som zila mimo. Teraz sa chystam naspat do ZM a chcela by som vas poprosit, ci by ste mi neporadili nejakeho dobreho pediatra priamo v ZM. Dakujem.

cimika222
autor
27. máj 2010

baby, ktore chodievate plavat, zhanam číslo na Henu?

gerlinda
28. máj 2010

Jeeej monikapd1, tak už to máš za sebou, gratulujem k malinkej, pozrela som fotky - je zlatučká. Držkajte sa.

zuzka1.
28. máj 2010

zuzu my mame Kristofika, spokojnost velika. 😉

lucia375
28. máj 2010

Zuzuuu o detských doktoroch sme tu uz pisali vela skus kuknut skorsie strany. Ja napr. chodim doktorke Kovacovej, ktorá sídli na poliklinike a som s nou spokojna.

monikapd1
29. máj 2010

gerlinda dakujem 😉 ved aj ty to uz budes mat o chvilku za sebou 😀

fiona8
31. máj 2010

ahojte
monika gratulujem k malinkej!!! vela mliecka a zdravia 😉 😉 a nech je dobrucka aby si si trosku oddychla...ako sa Vam dari? ako to zvladas? a porod bol aky?
cimika
cislo na Henu nemam, iba na majitelku p. Pajerovu.....
aj my mame doktora Kristofika, je super, hocikedy mu zavolam, poopytujem sa ....vysvetluje, este nikdy sa mi nestalo,ze by zdvihol mobil nejaky nahnevany....a vsetko do podrobnosti povysvetluje, neda pocitit,ze ma pacientov....je vazne dobry.....

monikapd1
31. máj 2010

fion dakujem, maa je zatial dobrucka, nemozem si stazovat, porod bol fajn, ved bol cisarak i ked som chcel radsej normalne rodit, ale to neva. zvladam to zatial dobre, som u rodicov zatial a dost mi pomahaju, takze si nemozem stazovat.

lucia375
3. jún 2010

Monika a kedy sa vracias na Lovce? Dala si malú k doktorke Kovacovej?

monikapd1
4. jún 2010

Luci zajtra sa vraciame na lovce a ano dala som ju ku dr. kovacovej, ale zatial sme boli tu prechodne u jej kolegu co nam odporucila

lusinka33
4. jún 2010

Monika gratulujem a aby Ste boli zdravé,maličká nech rastie🙂

dara2583
7. jún 2010

Ahojte, prepáčte, že sa Vám sem votriem, som tiež zo ZM a momentálne mám dilemu, či ostať u detského doktora, alebo od neho odísť. Napíšte mi prosím Vás ku komu chodíte Vy a ako ste spokojné? Ja som neni za to spokojná, že malá má 8 mesiacov a vždy keď sa na niečo sťažujem dostanem odpoveď, že z toho vyrastie. Ide mi to na nervy, malá má totiž od narodenia fliačik na viečku a veľký flak na zátylku na hlave - odpoveď do roka jej to zmizne, absolútne nič, nemizne to a už mi raz dal malej na to viečko mastičku, zrazu to má ekzém. Tiež trocha škúli na jedno očko - do roka prestane. 😠 Zatiaľ sa vôbec neplazíme, iba sa pretáča z chrbátika na bruško a opačne, vravela som, že si necháva pod sebou ruku - vyrastie z toho 😠 😠 Mám z toho nervy, lebo sa mi tie jeho odpovede vôbec nezdajú. Napíšte mi prosím Vás o Vašich doktoroch, ak by som sa rozhodla odísť nech neprejdeme z dažďa pod odkvap.
A neviete náhodou, či nie je možnosť ísť k inému doktorovi zatiaľ len na takú konzultáciu, ako mať aj iný názor?
Ďakujem

somjezibaba
7. jún 2010

dara skus si precitat kusok dozadu myslim ze nieco o lekaroch v zm najdes

monikapd1
7. jún 2010

lusinka dakujem 😉

denisa82
8. jún 2010

Monika gratulujem k malickej je krásna 😉

monikapd1
8. jún 2010

deniska dakujem, jeej ze emka ma uz 7 mesiacov, sa mi to ani nezda ako to rychlo ubehlo 🙂

zuzana909
9. jún 2010

Ahojte všetky,
práve som našla túto stránku, ja som priamo zo ZM a momentálne som na materskej.

Včera sme išli okolo Pribinky a vonka sa cvičila Zumba, stále sa cvičú v utorok aj v piatok od 18.00 alebo sa to už zmenilo. Možno by som sa pridala, ale rozmýšľam, ako to bude v lete či sa bude tiež cvičiť keď sú prázdniny.

zuzka1.
9. jún 2010

cvici sa , instruktorka je moja kamoska, jasne, ze sa cvici. od buduceho tyzdna idem aj ja

monikapd1
10. jún 2010

hojte babule, ako sa mate?? co mate nove?? hm

zuzana909
11. jún 2010

čauko,
ty sa pochváľ ako malinká, ešte taká malilinká. Ako znáša tie horká, lebo naša Veronika tá sa v noci len prevaľovala a vôbec sa nevyspala dobre. Veď aj nám sa zle spalo v takom dusne.

Keď sa môžem spýtať kde si rodila?

jaja25
11. jún 2010

@dara2583 ak sa nenahneváš votriem sa do vašej témy. Z vlastnej skúsenosti: Náš Matúš mal tiež pri nošteku a na zátylku takéto fliačiky v úrovni kože. Z nošteka zmizol, na zátylku zbledol, ale má ho prakticky dodnes.
Fyziologické škúlenie je do 6 mesiacov. Ja som bola s našim Filipom v ôsmych u očného na vyšetrení. Všetko mal v poriadku a očiarka ma ubezpečila, že netreba nič riešiť. Ale na tvojom mieste by som sa očnému išla ukázať tiež. Ak ti potvrdí že je všetko v poriadku, aspoň sa nebudeš stresovať.
Do tretice Sabinka by už mala sedieť. To že sa neplazí nevadí. Niektoré deti sa rovno postavia na nohy bez toho aby chodili po štyroch. Dúfam že som ti aspoň trošku pomohla... 😉

danaja
13. jún 2010

dara2583,
nasa Natalia mala tiez taketo fliacky na vieckach a na zatylku, z viecok jej to zmizlo, ani sme nezbadali kedy a na zatylku to este ma, ale velmi, velmi slabucke. Teraz sa nam narodil syn Danko a on to ma tiez, na vieckach, na zatylky, na nosteku, aj pod nostekom, tak len dufam, ze aj jemu to zmizne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre