Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

lucia375
10. jan 2010

Ja som tiez raz bola na tom rodicovskom v Topolciankach a bolo celkom v pohode, my sme chodievali kazdy rok na firemny z muzovej roboty ale uz im to zatrhli pre financnu krízu. ☹

Zuzka a co si jedla ked si schudla tolko kil? Alebo to len pohyb?

zuzka1.
10. jan 2010

Luci jedla som malo, vecer vobec po tej 18, niekedy skor, ako sa podarilo, vela pila a brusakovala, aerobikovala a tak

lucia375
11. jan 2010

Zuzi, dakujem za navod. My ideme v maji na svadbu a chcem vyzerat lepsie ako teraz, velke ciele si nedavam, staci 3 kg. Ja si furt hovorim ze do maja casu dost ale poznam sa tak to nechcem prepasnut. 😉

zuzka1.
11. jan 2010

no dlho sa odhodlava a potom to nejde, mne sa vobec nechcelo, zacala som s tym , ze uvidim ci po 2tt snazenia bude vidiet vylsedok. bolo a potom to islo uz lahko, ale zaciatok bol brutalny. teraz sa snazim, davam bacha, aj ked vcera som mekacu neodolala 😀 😀 😀

ja som na tom ako ty, 3-4kg stacia 😉

mirusa
12. jan 2010

ahojte baby.....
mozem sa k vam pridat??!!!
manzela mam zo slazian....a teraz sa dlhsie zdrziavame v slazanoch....odchadzame z BA a zaciname stavat domcek v slazanoch.....

zuzka1.
12. jan 2010

dobre ranko,

no co kocky??ako dnes??

ja idem upratovat, maly u v postielke, varit musim, spravim brokolicovu kremovu polievku, len druhy chod este neviem.

mirusa vitaj 😉

mirusa
12. jan 2010

ahoj zuzka1.
tak mas co robit....naozaj....zena na materskej sa vobec nenudi....

zuzka1.
12. jan 2010

no to teda vobec nie 😉 kto vymysel nazov, ze dovolenka bol bezdetny, blby alebo uplne ale uplne mimo reality 😀 😀 😀

mirusa
12. jan 2010

ozaj zuzi ty si tu spominala ze bude byvat v zm zumba???

lucia375
12. jan 2010

Mirusa ahoj a vitaj. Mas zlate dieta. Ako si si zvykla na dedine z Blavy?

Zuzi si moja motivacia pri chudnutí. 🙂

zuzka1.
12. jan 2010

luci, ja???radsej niekto iny 😀 😀 😀 ked zhresim, tak objednavam pizzu 😀 😀 😀 ale raz za tyzden mozes, ked ostatne dni drzis 😀 😀 😀

jasne, zumba v zm , v byvalom klube ROH od 26.januara 😉

fiona8
12. jan 2010

ahojte
no tak vidim, kazdy tu chce chudnut ani ja nie som vynimka....
poradte nejake OSVEDCENE diety 😉....my sem zacli chodit na Plavajuce babatka....velmi sa mi tam paci, hlavne nasmu malemu fešimu 🙂 🙂 a maju tam infrasaunu, zevraj to spaluje tuky a nici celuitidu tak tam budem chodit 1x za tyzden a mozno aj 2x....a cvicit by som mala.....juuuj ale ja som unavena uz len ked prideme s prechadzky....

cikyta
12. jan 2010

Ahojte Zlatomoravčanky.Ja mám len taku otázočku...Bola by to síce "kua"( 😅 )náhoda,ale...nepoznáte niekto dve sestry Alenku a Majku?Vek okolo 30-33 rokov.Ak ich niekto zo ZM pozná,alebo si niekto myslí,že ich pozná -napíšem aj priezvisko cez IP.Velmi dlho ich hladám.

mirusa
13. jan 2010

ahoj lucia375 a dakujem.....ale aj vy ste zlaty.....
a ako som si zvykla......?jaaaj strasne....akoze povodne som aj ja z dediny ale uz dlsie sov vo velkomeste ........tak som si zvykla na mesto......najskor to bola nitra potom blava........
a teraz slazany???!!jojoj este som si nezvykla....

mirusa
13. jan 2010

ahoj zuzka1.
tak to je super....
uz sa hlasim aj so svagrinkou.....
a tesiiiim sa....

beusa
13. jan 2010

ahojte zienky,
mozem sa spytat? vy ste vsetky priamo zo ZM, alebo aj niekde z okolia?? ja len tak zo zvedavosti sa pytam 😉 😀

zuzka1.
13. jan 2010

beus ahoj, este stale ste v zm??dokedy zostavate??

Mirka tesime sa, cim viac tym lepsie. este pred datum vam to pripomeniem, som zvedava kolke pridu na prvykrat.
inak v slazanoch mam par znamych a kamoska tam stavaju dom.

mirusa
13. jan 2010

beusa ja som zo slazian.....
zuzka aj ja sa tesim...bude super uz sa neviem dockat....aspon sa tam pozoznamujeme a najdem si nove kamosky....
a ktora kamoska stavia dom v slazanoch??mozno poznam???mozno nie???
je to inac super pocit staviat domcek...uz nech je hotovy aj ten nas....neviem sa dockat...
a co sa tyka tej zumby...daj vediet presne info... 🙂

beusa
13. jan 2010

zuzi, ostavame zatial do neurcita 🙂 je nam tu dobre, ku nam pojdeme len na otocku po veci a tak.... 😀

lucia375
13. jan 2010

Beusa ja som z Loviec. Ako rastie babatko? Meno Alexandra sa mi velmi paci. 🙂

Mirusa staviate prizemny bungalov? Kedy by ste mali dokoncit?

zuzka1.
13. jan 2010

Vola sa Chrenova, je zo zm,vydata maju chlapceka.

alexandra je krasne meno, aj ja by som chcela, len mm nechce, kedze jeho byvala bola saska. ale tak ked to mnre nevadi, tak by ani jemu nemuselo, nie???jaaj, ja chcem teraz najnovsie jasminku, ninu, nelu, karin😀

bea ako to ide???maly si zvykol, ci???

veronikazm
13. jan 2010

No tu nám pribudlo pár nových členov 🙂 tak vítam mirusu
zuzana a o kolkej je tá zumba?

mirusa ja mám babku v slažanoch...

cimika222
autor
13. jan 2010

mirusa vitaj Slažany je susedná dedina ja som v Velčic
zuzka-chrenovcvo pozname boli u nas pred dvoma týždnami 😉 😉 😉

damiana
14. jan 2010

Ahojte babule...ako? 😀

Vidim, ze mame novu clenku, tak vitaj ! 😵

Bea, ja som priamo zo zm, minule ste isli akurat pred nasim činzakom , my sme sedeli v aute, a sme obdivovali s mm vas kocik, ako to je bohovsky vymyslene , bubalko v zadu a vecsi drobcek v predu, no super 😉

zuzka1.
14. jan 2010

ahojte, cimi u nas v sobotu 😉

nikus pravdepobodne to bude od 18,30 do 19,30.este sa nevie presne,m dnes ide kika vsetko presne dohodnut. tak uvidime, budes chodit???

veronikazm
14. jan 2010

no chcela by som...veď bude tam sranda 😀

monikapd1
14. jan 2010

ahoj mirus aj ja som z loviec tak ako lucka 😉

zuzka1.
14. jan 2010

bude urcite, akurat cakam ci kika pride. sa tesim na to.
ako sa amte??maly??praca??zdravi ste?

adriana0022
14. jan 2010

ahojte babule, beus, ja som si zo zvedavosti mrkla ten tvoj kocik a nejde mi to do hlavy 🙂 to je ako dvojkocik??? alebo s uloznym priestorom vzadu?
ahoj mirus, my sme tiez zatial BA a ideme na vidiek 🙂 ale celkom sa tomu tesim

no a musime sa pochvalit, od buduceho tyzdna zacime kurz plavania s krpatou, tak sa na to velmi tesim 🙂

zuzka1.
14. jan 2010

to je surodenecky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre