Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

cimika222
autor
28. aug 2009

ahojte je tu niekto?
nudim sa som sama doma malinky mi spinka a mm išiel na oslavu kamarat zapíja narodila sa mu dcera a akcia je bez žien tak ze by som s niekym pokecala ale asi tu nikto z nasho okolia neni

katarinka123
28. aug 2009

ahojte
no deniska to mas pravdu je to rozdiel
ja ked som rodila marka tak som ju mala a stala ma 1000 sk.a v nitre 3000sk a to je uz 5 rokov dozadu.teraz viem ze stoji tolko ale ja som ju nemala pri dvojickach,
.

lucia375
29. aug 2009

Katarinka ako stihas dvojicky? Ja mam dakedy dost pri týchto dvoch mojich detoch. Nie je to narocné?

katarinka123
29. aug 2009

ahojte
no do 7 -8 mesiacov sme si uzili koliky ako sa patri a uspavanie na rukach co stale hukali,vlastne oni nikdy nevydrzali spat ani v koci.ale teraz uz kje lepsie zaspavaju sami uz od roka,ale su vsade lozia mi postole skacu s postele no horor .ale uz musim vydrzat 😝

lucia375
29. aug 2009

katka, Verím ti ze to mas narocné. Aj ja dakedy šaliem z mojich detí. Hlavne ked su obidve naraz hladné alebo obidve naraz volaco chcu, a teraz ked je uz Barborka vacsia tak uz nechce lezat ani sa hrat s hrkalkami, uz len na rukach. Dokedy sa nenauci sama sediet tak musim vydrzat, ako ty hovorís.

denisa82
29. aug 2009

Katka a bola si spokojná v Partizanskom prečo si tam rodila ???? a kto ti bol pi porode lebo ja to tam este nepoznam a ked idem na poradnu vždy taj je iná doktorka ale mi je simpaticky prímar 😀

katarinka123
29. aug 2009

bola som spokojna,ja som rodacka s partizanskeho,pri prvom mi bol majercik-primar.a pri dvojickach kaldrovicova to je ta stara doktorkaa kedy ides rodit?lebo primar je tam tusim len do konca roka potom ide do banoviec

denisa82
29. aug 2009

ja mam termin 25.oktobra . no a ta tu staru som už natrafila to bola hruza tu by som pri porode nechcela neviem taka hnusna bola namna ja racaj toho Majercika ten mi robil len sono ale taky simpaticky bol 😀

to sa da aj neako vybavit ked by som chcela toho Majerčika pri porode nevies ?????

fabiana
29. aug 2009

Ahojky!
Môžem sa pridať? 😉

katarinka123
29. aug 2009

ano zda sa mi ze sa to da zariadit len aby si to stihala.neviem ja som marka rodila 13 hodin v bolestiach .a bola to cist katastrofa,a dvojicky mi rodila kaldrovicova a za 3 hodiny bolo po porode.bola celkom fajn.ale je jedna pravda ze ak mas niekoho pri porode tak sa ktebe spravaju celkom inak ako ked si tam sama.pri mne bola mamina,ale na mna sa chodili pozerat lebo dvojicky sa nerodilio kazdy den. 😀

denisa82
30. aug 2009

no som zvedava ako to všetko dopadne 😅 ..........pri mne by mal byt prietel no ale neviem ako to vsetko bude prebiehat či pojdem do porodnice skor alebo až po termine či ma to chytí cez den alebo v noci ..............tak ja dufam ze to bude stihat a bude primne lebo ja sa tak už začinam bát že hrúúúuźa ☹

denisa82
30. aug 2009

Fabiana vitaj 😉 😉 😉 😉 😉 😉

damiana
30. aug 2009

Ahojte babuleee !!
Dlho som tu nebola, dako nestiham, a ked mam čas, tak zabudnem sem nakuknut.
Ako pozeram, tak mame novu koleginku. Vitaj fabiana, odkial si ? Priamo zo ZM ?? 😉

A ked ste tu preberali tie porody, katka, ty si rodila dvojiči klasicky?? Nie cisarskym?? Lebo vacsinou, su pri dvojickach cisaraky ?? A mate v rodine dvojicky, ked sa aj vam pritrafili, či nie 😀 ??AA aky mas rozdiel medzi Markom a dvojickami?? 😅

katarinka123
30. aug 2009

ahojte
damiana tak dvojicky mame v rodine,rodila som ich prirodzene na konci 38 tyzdna aj to mi vyvolavali lebo ze aby sa mi dobre rodilo aby neboli moc velky .pokial nieje dovod tak ty cisarak neurobia.a medzi markom a nimi je cca 4 roky
marko mal teraz v auguste 5 a oni mali v aprili 1.

fabiana
30. aug 2009

Ďakujem za privítanie...
Damiana, ano, bývam priamo v ZM, ale inak pochádzam zo Šale.
Budem rada, ak mi o sebe napíšete viac... alebo si prečítam diskusiu spätne, 😝

zuzka1.
30. aug 2009

ahojte kocky,
teda katka, ake to je nosit dvojicky v brusku???uzasne asi, ze??vies porovnat tak popis, je to ako ked nosis jendo, ale je to ozaj riadny rozidel??

fabiana vitaj v klube, kde v zm byvas???zo sale mam kamosku. kolko mas rokov, jedna ma 23, druha 27 mylsim.

mata ty kde sa tulas?

denis ziadne strachy, zmaknes, pekne dychaj, ale este mas na stresy casu habadej.

to skor fion to bude za chvilu tu.

fabiana
30. aug 2009

Díky Zuzka.
Bývam asi 15 min. chôdze od centra. Mám 29 rokov.

katarinka123
30. aug 2009

no zuzi je to rozdiel zvlast ku koncu.vies aj to lahnes si na jednu stranu a drobec sa da priklad na druhu ,no ale pri dvijkach je to ine lahnes na jedu kopcuje jeden lahnes na druhu a to iste 😀 😀
ale bolo to fajn aj porod hovorim este raz ich ako marka.

denisa82
1. sep 2009

Haloóóoóóóóoó´kde ste vsetky ?????, 😖 😖 😖 😖

lucia375
1. sep 2009

Ja len na skok, musim ist von za Matom, lebo pomaha ocovi kosit a ako poznam Mateja tak oco toho vela napokosí alebo v horsom pripade Mato pokazi kosacku. 🙂

damiana
4. sep 2009

Ahoj Babule.
Teda , dako to tu zanedbavame, tak asi sa budeme musieť polepšiť 😒 😒 ..
Inak čo noveho??

Ani fiona sa neoziva 🙂 , možno sa už psychicky pripravuje na finale 😀 , dufam,ž e nam da potom vediet, či je uz drobček na ceste . A ozaj fion, uz mate aj kocik, aky ste nakoniec vybrali? Daj do albumu, ak ho uz mate. A na mene ste sa akom dohodli ????? 😉

Fabiana, tak teba som teda v ZM este ozaj asi nevidela, 15 minut od moraviec, to je ozaj široky pojem 🙂 , byvaš niekde v chyzeravciach, či uplne na opacnu stranu, tam kde je dlha ulica, smer Žitavany??

Zuzka, tu sa tulam, ja sem sem tam nakuknem, ale ked nikto nic nepise, tak ani ja nenapisem 🙂 čo si tu budem sama pisať 😀 😀...

Lucka ako dopadlo kosenie?? Kosačka cela?? A co malinka?? Mohla by si dat nejake nove fotky, som velmi zvedava ako teraz vizera, už pomaly bude aj sama sediet, nie???

No tak dufam, že Vam staci kolko som tu popisala a bude sa pripajať 😀 😉

lucia375
4. sep 2009

Damiana hodila som do albumu 4 nové fotky. Vo fotaku mam este kopec fotiek ale ma ho pozicaný sestra tak ich potom musim dakedy stiahnut do pocitaca a doplnit album, hlavne co bol mato v Bojniciach, stade su celkom pekné fotky. Barborka este sediet nevie ale ked jej podam ruky tak sa hned chytí a vytiahne sa hore. Zatial ju sediet nedavam tak po pol roku ju hadam môzes aj opriet o vankuse. Inak je to riadne zihadlo, uz ju nemôzem ani na chvilu nechat samu na posteli lebo sa vseliako prevracia a kotula z jedneho konca postele na druhy.
Co mas ty nové? Tomasko poslucha? Na agraci bolo ako? Ja ked som bola decko tak sme tam obcas chodili a pacilo sa mi tam.

fabiana
4. sep 2009

Dami, nechcela som to konkretizovať... ale v podstate si uhádla, smer Chyzerovce. Býva nablízku niekto z vás? Inak mi bývame v meste dosť často, hlavne v čase, keď treba krinceznú vyzdvihnúť zo škôlky... 😀 😝

fabiana
4. sep 2009

Ozaj Dami, nebola si náhodou vonku s malým aj s maminou vtedy, keď na námestí hrala taká kapelka "pre seniorov"?

denisa82
4. sep 2009

Ahojte podla mna sa už Fiona pripravuje na finale 😀 už sa tu dolho neozvala ....... jááááááj aj ja by som to už chela mat za sebou 😝 už som nejaka unavena stoho to aj vi ste tak boli????????? ☹ ☹

Damiana kedy dojdes pokecat uz mi to neako dlho slubujes 🙄

damiana
4. sep 2009

Ahojteee!!

No vidite, ako ste sa pekne rozpisalai, staci vas len nakopnut 😀

No takže Lucka mala je zlatunka, pozerala som akurat fotky, ale sa podoba z bračekom, že?? Mne sa aspon velmi podobaju na seba take krasne modre okale maju obaja 😉

Fabiana, aha, nechces sa tu zverejnovat, jasne chapem 😉 , ale kludne si mi to mohla napisat aj do internej pošty . No a pytala si sa, či som nebola s malym aj s maminou na dakej kapele na namesti, tak nie, to som tam mala asi nejake dvojča 😀 😀

Deniska, dojdem, neboj možno aj hned v pondelok, mooože byť?? 😎

Inak ja som dnes bola u zubara, mala som dosť velky kaz, tak mi to isiel plombovat a sa ma opytal, či chcem aj inekciu, alebo vydržim. A hdajte čo som si vyrala ??? Spravne ... Dala som si inekciu 😀 😀 Ale teraz mi zacina vychadzat a ma to dosť boli, ☹ tak si idem dat asi brufen a zalahnem ...

cimika222
autor
4. sep 2009

ahojte je tu ešte niektorá z Vás? nedá sa mi spinkať prave som dožehlila zeby som si s niekym pokecala ale asi niktorá z vás?

lucia375
5. sep 2009

Dami ahoj vsetci hovoria ze sa Mato s Barborkou na seba podobaju tak na tom asi daco bude. Ja to neviem vobec posudit, mne sa zdaju odlisní. Ja som bola u zubarky asi pred mesiacom a v cakarni ma oblieval studený pot ze mi bude vrtat alebo trhat. Ja vzdy chytam paniku u zubarky ale nastastie nic. Stastna jak svina. Inak ja by som sa aj ten injekcie bala. Neviem ci by som si ju dala pichnut. Zubar to je moja smrt. 😢

Denisa ved aj tebe sa to blízi. Mna keby si videla v tom období. Brucho ako pri dvojickách alebo aj trojickach, celá znicená. Verím ti ze to chces mat za sebou. Mas uz vybraté mená?

Cimika ty mas este o 22.44 energiu na zehlenie? Dobrá si. 🙂

denisa82
5. sep 2009

Lucia meno mám bude EMA 😉 jáj veru kráti už čo by som to mala za sebou ale už sa to blíži 😀 a aj ten strach stoho nepoznaného čo ma čaká sa stupnuje 😒

cimika222
autor
5. sep 2009

no ja zo zubára vôbec strach nemam ked som bola tehu chodila som k nemu ako do susedov strasne sa mi kazili zuby ale teraz mam vsetko opravene a som spokojna a to mi všetko robil bez injekcii on je super zubar

Lucia ja môžem žehliť len ked mi malinky spinka a cez den to vela nie je tak musim večer

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre