Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

groka
4. jan 2010

zuzka ja by som potrebovala na nu osobny kontakt,raz sme sa k tomu aj chceli dopracovat,ale nepodarilo sa nam to
a neviem kde by som ju uz mala hladat,uz som skusila asi vsetko co sa da,aj na nete

zuzka1.
4. jan 2010

teta robila v nemocke u nas s nou, skusim sa jej spytat ak chces ci ma na nu cislo. stretavam ju malicko, tak skor takto. chces ju k porodu???

adriana0022
4. jan 2010

cimi, my sme mali horucky tri alebo styri dni a to drobec iba spal a papal 😉 bola som z nej poriadne nestastna, drzim palce 🙂

cimika222
autor
5. jan 2010

no táto noc bola hrozna, malý bol taký horuci dávala som mu zábaly a čípok a pootom horucka klesla a zaspinkal jaj až mi slzy išli čo plakal...
Neviem či isť na pohotovosť ja mu dávaj čípok a nurofenovy sirup to striedam je to dobre zakaždým mu klesne len stale mrnčí ale dám mu prsník a to ho ukludni, dávam mu kazdý chvílku aj čajík aby nebol dehidrovaný...hádam to čoskoro prejde

adriana0022
5. jan 2010

cimi, u nas to bolo tiez takto, ja som davala tiez sirup a cipok na striedacku, vzdy to kleslo a do hodiny zase vystupilo. potom som isla aj k Dr. a ten mi povedal, ze u malych deti sa berie horucka az ked ma 38,5 a viac ... a poradil mi v podstate to iste co som aj robila (striedat nurofen s paralenom). ale bola som aspon pokojnejsia, ze som to pocula aj od Dr.🙂

cimika222
autor
5. jan 2010

noo horučku už nemame, na svete mame dalsi zubok, len ma nejake červene ocka ale to asi z tej bolesti a horucky čo mal uvidime ako bude zajtra...

cimika222
autor
6. jan 2010

no táto noc bola super, malinky sa prave zobudil a hra sa v postielke a ja uz nemôzem spat, ale tesim sa z neho ze je OK a aj sa teskujem ze je vonku pada sneh nádhera..........
Dobre ránko všetkým 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lucia375
6. jan 2010

Ahojte

Cimika super ze vam to uz preslo, je to zly pocit ked je dieta chore. Tiez cakam keby Barborke vydu horne. 🙂

Zuzka viem kde to je, v Čiernom Balogu som uz bola ale v lete na tych starych vlakoch. 🙂

U nas je tolko snehu, Matej ten sa uz isiel s ocom druhy raz sankovat a stavat snehuliaka. 🙂

zuzka1.
6. jan 2010

ahojte,

groka spytm sa mojho gyndosa, aj ten by moholl nieco vediet, ale napadlo ma, ze by bolo dobre ak budes mat cestu do nr ist rovno tam a spytat sa.

my sme usopleny, sa to zlepsuje, maly ma atb, zajtr asa ideme ukazat. co sme boli na tej chate, vsetci odtial maju zapaly rppiedusiek, kamaratka je s malou v enmocnici v lv zo zapalom pluc, tak nech sme sledovani aj my.

cimi gratulujem ku zubku.

cimika222
autor
6. jan 2010

No nemame horucku, ale malinky je ešte nejaky umrncany zajtra s nim behnem ku Dr. nech sa nanho radsej pozrie nejako sa mi to aj tak nevidi cez den bol dva razy taky teplejší ale horučku nemal,,, ocka ma stale červené juj nech mu to rýchlo prejde hruuuuza
Nie je nič horšie ako ked ma matka chore dieta 😒 😒 😒

denisa82
7. jan 2010

Ahojte baby ani sem poridne nechodím som nejaka rozlitená mama rastie a chvala bohu je dobručká vnoci sa budi len raz a cez den ju neni ani počut 🙂 🙂 ..................a zacala som chodit na spinninf taka makačka som zvedava dokedy to zvládnem 😉 😉 😉 ale musim sa dat dokopi do leta 😉 😉 😉

Zuzi ty poznas Veroniku z jelenca ??????

adriana0022
7. jan 2010

cimi gratulujem k selme zubatej,
deni, kde robia prosim ta spinning??

denisa82
7. jan 2010

Adriana daj si www.spinningzm.sk je to v kocke navrchu 😀 😀 😀

cimika222
autor
7. jan 2010

no to som nevedea ze je to aj v ZM ja som na to chodievala ked som robila v rakusku ale len dva krat do týždna riadna makacka, dobre vediet zapojím sa aj tu na svk, ja robievam doma 500 brušakov každy den ježisko mi priniesol stroj king gym 2v1 s rotopedom dobra vecicka, ostalo mi trosku bruško dať ho chcem dať preč do leta

denisa82
7. jan 2010

Cimika to ti poviem to je makačka prvích 20nimut som myslela že skapem ale potom sa to už dalo ale nemam ani svalovicu chvala bohu a ak sa podarí tak by som chcela chodit aspon dva krát do tyzdna 😉 😉 😉

cimika222
autor
7. jan 2010

ani ja som nikdy potom nemavala svalovicu, maly sme dobreho precvičovateľa oni cvičievali 4 krat do týždna pondelok - stredu-piatok - nedelu ale ja som na víkendy chodievala domov..
Kedy chodievas ráno alebo v poobede mne by to vyhovovalo ráno na tu 9:00hod.???

zuzka1.
8. jan 2010

ahojte,

*Deni sme kamosky, aj teraz sme boli spolu na dovci aj v sobotu pridu k nam. 😉

na spinnig som chodila asi 2 meisace, prestalo ma to bavit, kedze je to monotonne jak svina 😅 od 26. janura zacina v zm zumba dievky, ak neviete co to je, hodte do googla, alebo najdete na youtube, latino tanec aerobic v jednom, tak nejak, perfis, najlepsie na rizikove partie nohy, stehna, brucho, pas, ruky. 😉 kamoska je instruktorka, bude 😉 o super, v &nitre fici tiez kamsoka tato, mava okolo 50 zien, 2xtyzdenne

cimika222
autor
8. jan 2010

zuzka vyzera aj toto dobre. Kde to bude bývavať? a ako sa vola ta inštruktorka? budeš tam chodiť? Mozná by som tam behla par krat ako to je

zuzka1.
8. jan 2010

Simi je to super, kamoska sa vola Kika Koselova, nemas ju z kade poznat myslim, bude to v byvalom ROH byvat, ja tam budem samozrejme stale, podla vsetkeho.

cimika222
autor
8. jan 2010

potom daj vedieť kedy to presne je aj hodinky vyskúšam to
ROH to je na robotníckej ulici?

lucia375
8. jan 2010

Fúha, chcela by som mat vase odhodlanie. 🙂

Cimika - ze 500 brusakov, to sa da? Ja ked spravim 40 mam dost. To robis naraz alebo na viackrat v priebehu dna?

Mne ostali po detoch 4 kg navyse + 1 kg co som pribrala tieto sviatky. Nie je to ktovieco, hlavne ked ja najviac lubim sladkosti a pohyb mam fakt taky jednostranny len pri detoch a vecer som navyse taka unavena ze sa mi cvicit moc nechce. Same vyhovorky. 😖

zuzka1.
8. jan 2010

simi mylsim od 18 do 19, 2x tyzdenne.

ja robim denne 100, schudla som minuly rok za 5 mesiacov 9kg, etse mi ostali 4, ktore idem teraz znicit a budem na svojom, brisko ako take zostane pravdepodobne, ale tak co uz, ale budem spokojna potom viac. a ideme na ples za mesiac, tak nech som fesi trosku.

hej hej na robotnickej

cimika222
autor
8. jan 2010

zuzka kam idete na ples??
my ideme 30.januara na rodicovksky - Topolčianky

zuzka1.
8. jan 2010

na polovnicky ako kazdy rok. s kym idete???niekto znamy, ci???

cimika222
autor
8. jan 2010

no na polovnícke sme chodievali aj my do Slažian, ale naposledy to bolo oničom tak tento ples vynechávame
Ideme s kmotrovcami a s jarkou fintorovou a ešte známy za stolom nas bude 12ludí

zuzka1.
8. jan 2010

Ved Jarku poznam, volali nas tam pred 2 rokmi, ked som bola tehu,, len to bolo asi tyzden po nasej svadbe, tak sme nelsi. chodime len na polovnicky, ten nemozme vynechat a vzdy je vyborne. 😉

cimika222
autor
8. jan 2010

a kam chodievate?

zuzka1.
8. jan 2010

u nas v Topolciankach, aj Jarkini svokrovci chodievaju kazdy rok myslim.

adriana0022
9. jan 2010

spining som teda este neskusala, ale pocula som na to dobre ohlasi. na zumbu chodievam, je to fajn, len clovek na to potrebuje aj trosku tanecneho citenia 🙂 no a ked zacinaju aj v ZM, urcite sa pridam zo zvedavosti ako cvicia ine precvicovatelky
ja si davam na striedacku zumbu a pilates, tiez super cvicenie 🙂

zuzka1.
9. jan 2010

ja milujem tanec, tak u mna jednoznacne vyhrava zumba, inak som chodila minuly rok na aerobic asi pol roka, aj to ma bavilo, len kocka nemenila zostavy casto, tak to zacalo byt nudne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre