Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

monikapd1
25. jún 2010

noo tak vy ste uz kocky riadne 😉 😉 ja mam lovi tu pakovu a to je uz druha, tiez stala dost, ale elektricku som tu v ZM nikde nevedela zohnat, tak mam tuto

zuzana909
25. jún 2010

ja som si ju objednala cez internet, zo začiatku som tiež neodsala veľa, ale potom sa to už rozbehlo.
mne pomáhlo prsia aj pomasírovať potom som ešte niečo doodsala, treba skúšať 😉

fiona8
27. jún 2010

ahojte babenky
nemáte niektorá skúsenosti z dovolenkou v Chorvátsku? este sme nikdy tam neboli a chceli by sme vyskúšať...dajte tipy, ak ste tam boli....nechceme ist velmi daleko koli Jurkovi... 😉
cimika si aj na facebooku? vy uz mate po dovolneke...no super🙂 aj ked to Tobi zvladol... 😉 a ako zvladol let? neplakal?

cimika222
autor
27. jún 2010

fion ano som aj na FB, maly to zvadol super cesta tam bol hore, lebo tam boli aj ine deti tak sa s nimi hral a cesta späť prespal cele 4 hodiny
No ja som bola aj v Chorvatsku je tam pekne, podla toho aku destinaciu si vyberiete, no ja by som chcela isť ešte tento rok na jednu dovolenku v auguste asi na Balaton

fiona8
27. jún 2010

@cimika222
uz som Ta pozaidala o priatelstvo....tak som myslela,ze ci maly neplakal v lietadle,,,,lebo ze vraj male deti vrieskaju od bolesti pri startovani a pri pristavani z toho tlaku...tak za to ....
no ale tak to je super,ze to takto zvladol 🙂 🙂 no a kde ste boli v Chorvatsku? daj tip🙂

cimika222
autor
27. jún 2010

no ja som bola v Opatiji, ale to bolo dávno, a maly nemal žiadne tlaky lebo pri pristávaní a vzlietaní som mu dala do ust didi alebo flasu s čajíkom, totiž to ja ho ešte stale kojím

veronikazm
28. jún 2010

Ahojte, aj my by sme chceli ist tento rok na dovlenku, ale stále sa rozhodujeme že kam. Ale ja by som išla najradšej do Egypta alebo Grécka. Ked tolko je toho na nete, že si neviem vybrat. 😀
cimika kde v egypte ste boli ?

zuzka1.
28. jún 2010

Nikus doma si??

my rozmyslame nad Greckom, nieco pozeram, ale po 2 hodinach ma to prestane bavit.
Rozmyslali sme aj nad Chorvátskom, len na blink nechceeme ist a cez net som nevedela nic poriadne najst

veronikazm
28. jún 2010

zuzana neni som doma, prídem v pondelok 5.7. . Aj ja som rozmýšlala nad chorvátskom ale na nete neni nič pekné, nič také kde by sa malý vybláznil. A chcete íst autom?

cimika222
autor
28. jún 2010

Veronika my sme boli od Hurghady 35km v stredisku Soma Bay v hoteli Caribean World fotko z dovči mam na FB.

zuzka1.
28. jún 2010

nikus keby najdeme nieco pekne, co s anam bude pacit, tak aj autom v pohode, ked aj bez stravy, ved ranajky si spravime kedy chceme, obed kupime na veceru pojdeme. to nie je rpoblem. Sibenik sa mi pozdaval, to je 8 hodin cesty. vecer sadneme a rano sme tam.
len este najst nejake ubytko, najlepsie od niekoho kto tam uz bol

veronikazm
28. jún 2010

cimika, fotoše su super, Tobiasko si to tam riadne užíval 🙂 aj hotel je pekný, dúfam že aj mi budeme spokoní ak teda niečo vyberieme.

fiona8
29. jún 2010

caute kocky
presne aj my mame ten problem,...na blink tiez nechcem ist, bojim sa koli malemu,ze pokial najdeme dake ubytko bude uplakany , upoteny a nervozny...najlepsie by som tiez isla na niekoho odporucanie.....a tiez niekde na kraj nie moc daleko...Zuzi kuknem ten Sibenik, ked hovoris ze len 8 hod cesty 😉

fiona8
29. jún 2010

cimi fotky su kradne, vidno,ze ste si to uzili 😉 😉

jojina11
2. júl 2010

Ahojte kočky, som tu nová, dúfam, že zapadnem,mám dvojmesačnú dcéru Vladku, rodila som v LV a bola som veľmi spokojná. Malú kojím aj keď nepriberá podľa tabuliek, ja som spokojná a myslím si, že aj ona. KeĎ sa narodila bola drobučká , vážila len 2750 a merala 47 cm,teraz má o kilo viac a je to už riadna žena 🙂 🙂 🙂 . Bývame na Žikave, neviem, či je tu niekto z tejto dediny, do mesta chodíme málo, niekedy je nevýhodou, keĎ vo svojom bydlisku nikoho nepoznáte

veronikazm
3. júl 2010

jojina11 vitaj, myslím že zo žiakvy tu neni nikto,ale to nevadí...ty pochádzaš zo žikavy???

veronikazm
3. júl 2010

zuzana ako to vyzerá na kupku? nejaké vylepšenia nepribudli? 😀

zuzka1.
3. júl 2010

@jojina11 vitaj v klube 😉

@veronikazm Nikus co si?kde si?? 😀 😀 😀 😀 pridete cez tyzden??chystame sa v pondelok

veronikazm
3. júl 2010

myslela som si 😀 ozvem sa ti určite, prídem v pondelok a musím toho vela povybavovať. ale ozvem sa a dohodneme niečo

jojina11
3. júl 2010

@veronikazm nie som Machulinčianka, tu sme kúpili dom a bývame tu asi rok

jojina11
3. júl 2010

zuzka1. ďakujem , aj ja mám syna Samka, ale ten môj je už skoro dospelý, má 17

jojina11
3. júl 2010

ahojte je tu niekto prihlásený???Aký ste mali deň?

monikapd1
3. júl 2010

@jojina11 ahoj jojina, noo tak mna so zuzkou mas na skok do jednej ci do druhj dediny z oboch stran 🙂 🙂 ja som sa sem tiez pristahovala z pd, ale inak korene mam z mankoviec a velcic

jojina11
4. júl 2010

ahojte , no vidím, že niektoré tu bývate veľmi neskoro, to ja už spím, chvalabohu Vladka večer zaspí a prespí až skoro do rána, večer asi o deviatej až do štvrtej ráno, aspoň to, pretože cez deň je hore stále 😝 , som mŕtva večer, celý deň so sebou narábame, potvorka , ale aj tak ju ľúbim nadovšetko

monikapd1
4. júl 2010

jojina, no my sme tiez cez den ako kedy teda hore, npo a ja ju dam vecer spat a potom idem este na net a potom do spankoviec 😀

jojina11
5. júl 2010

@monikapd1 správne, ja už večer veľmi net nemusím, pretože som úplne grogy 🙄 zničená úplne

monikapd1
5. júl 2010

@jojina11 noo tak to ti verim teda 🙂)

jojina11
5. júl 2010

dnes bolo super, ráno spala 1,5 hod, a potom skoro Ďalších päť, zato večer mi to dala riadne, nie a nie zaspinkať . Cez tú búrku zavrela oči , až ma to tak potešilo, že spinká a čo tvoja?

monikapd1
5. júl 2010

@jojina11 no mne spinkala dnes tak trhane, aôle celkom sa to dalo, my sme sli nejakych 30min. pred burkou von a nas to chytilo vonku, tak sme sa vonku pri ihrisku schovali, cez burku nespala, ale nebala sa jej a potom ked doprsalo sme sli domov, som ju okupala a sa napapala a hned zaspala bo bola unavena. inak pozdravujete svokra a ze gratuluje k malinkej 🙂

jojina11
6. júl 2010

@monikapd1 ďakujem aj ja ju pozdravujem, normálne by som nepovedala, že mi pacienti budú chvílami chýbať, ale to asi len preto ,že som bola naučená medzi ľuďmi a teraz sa veľmi nedostanem, tu poznám málokoho , a keď aj idem s malou von, tak je tu ľudoprázdno, nikde nikoho, je tu síce jedna mamička , ktorá býva vo vedľajšej ulici , ale von chodíme každá v inom čase, ona ráno a ja poobede, ráno malú mávam na dvore, ale trebars teraz spí vo vnútri, vonku behajú obecní a kosia no je tu rámus riadny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre