Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

lucia375
6. sep 2009

Cimika chapem, ja tiez upratujem ked obidvaja zaspia lebo inac sa mi to nedá. Najlepsie ze Barborka vacsinou spí len pol hodinku tak upratujem len to co fakt treba. Mato ten vydrzí spat aj dve hodiny ale ked sa Barborka zobudí tak ona chce byt len na rukách tak mam po upratovaní. A zas ked Barborka spí a Mato je hore tak on len za mnou: "Pomozem mamine" Vies si predstavit ako mi ten pomoze. 🙂 Ale tak neskoro vecer ako ty by som uz nevladala. 🙂

Denisa nemaj strach, prezili sme to vsetky co sme tu rodili a nikto nepisal nejake negativne skusenosti. Porod prezijes a uz budes mat malu Emku. 🙂

denisa82
9. sep 2009

Halóóóó baby kde ste všetky čo nemate čas 😨 😨 😨 😨 ja ho zatial mám vela teda už len chvílu nejako ste prestali písat prečo ????

Zuzana Damiana Lucia Katarina Fiona Monika Fabiana Cimika halóóóóóóó´´oóoóóóóó´´ čo mate noveho .........ozaj o Fione neviete....... čo je snou jej sa to kráti 😀

lucia375
9. sep 2009

Denisa tak Fiona tá mozno uz lezí aj v porodnici 🙂 , dva týzdne pred terminom to by nebolo az také divné. 🙂

Ja sa ponahlam, idem varit cibulovu polievku a sojové kocky na zelenine s tarhonou. Co varite vy dnes?

denisa82
9. sep 2009

Lucia no neviem či uz lezí v porodnici ked ma termin 25septembra mne povedali ze skor ma nezoberu lezat do porodnice pokin bude vsetko ok az po termine a ja mam 25oktobre ale mozno kazdá porodnica to má inak 🙂 dnes to robia tak teda aspon mne to tak povedali ze skor ma nezoberu 😒

ja idem varit zemiakové placky a šošovicovu polievku ..... 😀 😀

zuzka1.
9. sep 2009

ahojte kocky,

citam, nepisem 😀

ja som robila kuraice prsia s maggi napadmi-francuzska omacka, zemiaky opekane, ovocna torta, co bola vcera v novom case pre zeny, mnamka riadna.

fionu zistim, byvaju u nas v cinziaku v zm jej rodicia,poviem mamke nech zisti. alebo sa sestry opytam. dam vam veidet.

denis tebe sa to tiez uz krati, za meisac aj nieco???

luci ty tak zdravo varis???u vas by moj muz asi umrel od hladu, otec ani nehovorim, ale za to moja mama by sa k vam asi nastahovala 😉

fiona8
9. sep 2009

ahojte kočky
tu som tu som este 😉 😉 😉 mame sa tak vseliako.....dnes sme boli na poradni,ze uz sa to blizi....18.9.mam termin...ale uz by som isla hned....mam zaseknuty nerv v chrbtici a ze to tak uz tlaci babatko.....joooj nemozem ani stupit na nohu koli tomu, ledva krivam 😒 😒

fiona8
9. sep 2009

dala by som si tu sosovicovu...milujem ju mnaaam aj placky aj zuzkine specialitky......mnam mnam 🙂

zuzka1.
9. sep 2009

boooze fion, tak to bude raz dva, akurat na jarmok 🙂 🙂 🙂 🙂

ja sa tesim a dodatocne vsetko naj k meninkam

fiona8
9. sep 2009

dakujem
veru to uz naozaj mozem ist kazdu chvilu 😕

denisa82
9. sep 2009

no fiona tak to uz mas zapár 😅 dufam že aj mne povedia skorší termín 😀

damiana
10. sep 2009

Ahojte!!!
No konecne ste sa rozpisali, dufam, že to zasa nezamrzne 😀 ...

Fiona, tak to ti dali super termin, aj moj maly je vtedy narodeny 😉 , ja som este pobede behala po jarmoku a v noci som už stepovala na porodnej sale !!! Tak by tu bol dalši jarmočnik 😀 ! Prajem ti aby si mala taky porod v pohode ako ja! A VELMI držim palce, aby si to zvladla a potom sa už možte len vytešovať z maleho Jurka 🙂 ...

Deniska, ty si musiš ešte par tyždnou počkať, ale neboj, ubehne to cobidup 🙂 ved aj tych osem mesiacov ubehlo ako voda 😉

Zuzka a ty ako si to dovoluješ, len čitať a nepisať, vieš čo, hambi sa 🙂 😀 ... V Topolciankach co nove? V nedelu su tam preteky zaprahov, by sme sa chceli ist pozriet, vy tam nechodievate??

monikapd1
10. sep 2009

awojte babule, ja som stale este pn ☹ ja sem skocim, ale len vas precitam a uz aj letim fuc.

zuzka1.
10. sep 2009

ahojte,
matka dnes som ta asi videla aj s veronikou myslim.

boli sme v meste, na kafco v bowlingu s mamickmai a mojou mamkou, potom sme sa tulali.

ked sa maly vyspinka, idmee do nitry, kuknut tie mlnyy, osm zvedava, je tam hm, snad nakupime. boli sme v ba pred tyzdnom, kupila sm malwemu veci na zimu, ale nikdy nie je dost, a snad aj mne nieco padne do oka.

matka ideme v sobotu, vtedy su tie majstrovstva a tiez vinobranie, program atd, dobra akcia. len nech neprsi 😖

damiana
10. sep 2009

Zuzka, no ja som bola dnes v meste pred obedom aj s Nikou, tak asi si ma videla, ale neviem, preco som ja teba nevidela 😨 , mala si opisknut 😀 ...
My sme boli v Mlynoch slavnych vcera. No hruuuza, bolo to tam HLAVA na HLAVE a to doslovne. Ale je to tam krasne porobene... Nieco ako v Avione. Plno obchodov, no hotovy raaaj 🙂 ani sme to vsetko nepochodili, iba zbežne, bolo tam hrozne vela ludi, tak ma to ani nebavilo, pojdeme este raz, ked to tam trochu utichne ten pociatocny osial 🙂 ...
Potom napis, čo si pokupila 😀

lucia375
11. sep 2009

Ahojte, ja som aj dnes zdravo varila, piekla som pangasia na zemiakoch, polievku mam fazulovu este od vcera ale aby to nebolo az také zdravé tak som este upiekla visnovu bublaninu. Nevarím vzdy len zdravo lebo moj muz by sa veru velmi nenajedol. To je len nahoda ze ked tu pisem tak akurat rarím racio. 🙂

Monika ty kde robís?

Fiona prajem ti dobrý porod a nech ste zdraví, keby si uz nestihla príst, clovek nikdy nevie ked to mas za pár dní. 🙂

Takze uz otvorili tie mlyny? Velmi to nesledujem lebo ja planujem ist kuknut az ked bude Barborka vacsia a bude sa s nou dat trochu viac. Inak ja uz tiez prichystavam veci na zimu pre obidvoch. Barborke moja mamina kupila ruzovu vetrovocku lebo po matovi mam vsetko len modré alebo tmavé. Matovi musim vyskusat co mu je dobré od minuleho roku a tiez musim dokupit co treba.

marianka82
11. sep 2009

Ahojte aj ja som zo ZM ale monentale zijuca v BA ja som len na zaciatku tehotenstva 9/10tyzden 🙂

denisa82
11. sep 2009

Ahojte ja som dnes bola po úradoch vybavovat matersku no kolko papierovačiek 😖 😖 mám dost ....

denisa82
11. sep 2009

ahoj Mariana super gratulujem 😀

marianka82
11. sep 2009

Dakujem ti Deni ja by som to najradsej vykricala celemu svetu,ale tak najprv asi rodine by sa patrilo nie?

fabiana
11. sep 2009

Ahojky kočky!
Fionka, držím palce pri blížiacom sa pôrode, hlavne aby bol rýchly, bezproblémový a čo najmenej bolestivý... 🙂
Damiana, no ja som myslela, či ste náhodou neišli vtedy okolo námestia, keď tam práve hrala tá kapela... lebo som tam videla kohosi podobného... ale asi nie... no ja by som si nevšimla hádam ani svokru, keby išla okolo... 😝
Marianka, potichúčky (ne)gratulujem k tehuľkovaniu... Aj tu bývaš alebo si už nastálo v BA?
Zuzka, kukla som fotečky, super - samé známe miesta, xi xi - Topoľčianky, Bowling, až na tých pre mňa neznámych ľudí na fotke... 😒 A ako bolo na kupku? My sme chodievali do Vyhní, super to tam je... A som si všimla, že naši maličkí sú takmer rovnako starí... 🙂
Deniska, tak ako... tešíš sa už na Emku? Pekné meno... 😉
Lucka, pangasiusa robievam aj ja, mňam.
My sme v Mlynoch ešte neboli... hm, ja nakupujem väčšinou cez mmb, akosi mi nevonia pobehovanie po obchodoch hore-dole, keď aj tak zvyčajne nedostanem to, čo chcem. Minule sme zháňali pre malú topánočky-balerínky a zhodou okolností sme boli práve v Ba a v Avione nemali nič... a ak mali, tak boli zle zlepené spoje a podobne... ale rada čítam, že je tam aj hm... aké obchody sú tam ešte?
Zdravím vás, pekný predĺžený víkend...

cimika222
autor
11. sep 2009

Ahojte všetky dlho som tu nebola. No my sme boli v mlynoch v stredu ked otvarali prvy den, boli sme doobeda dalo sa to tam vydržať ale v poobede sa tam nahrnulo už plno ludi ja som malemu pokupila veci v H@M-ku a v Lindexe mne sa tam páčilo bola som s kmotrovcami a s malym ten cely čas prespal tak sa nam super nakupovalo A aj ked sa už vybuvkal tak bol spokojný pozeral a mali sme plno balonikov v kociari no peknu stredu sme mali.........

cimika222
autor
12. sep 2009

halooooo kde ste všetky!!!!!!!!!!!!!
nikto za jeden den sa tu ani neukazal.....no toto
už si idem lahnuť som unavena teraz večer či mi verite alebo nie prave som dopiekla muffiny, lebo maly ma zajtra meniny a dojdu mu gratulovať ráno si musim privstať a navariť lebo som pozvala kmotrovcov na obedík tak teda papa

zuzka1.
13. sep 2009

ahojte kocky,

matus kde si, vcera sme sa stretli u nas v topolciankach, na slavnostiach. nieco ako maly jarmok.

marianka ja som zuzana, Prva za slobodna, nasi byvaju oproti vam v cinziaku. sme sa kamaratili ako zasranice. 😉 tak vitaj medzi nami a gratulujem k babinku. vasi etse nevedia, tak budem ticho. 😀

fabiana, nechodis do centra mami oaza s malym???
mlynyn dobre, ale v hm vyber slaby, pred 2 tyzdnami sme boli v avione a tam je vacsi vyber. a suhlas s matou, je to ako avion len vacsie, podla mna zbytocne obrovske, lebo sa clovvek nachodi jak kon. ale ok, nakupy kvlaitne, zakoncene mc donaldom, amerika jak vysita. milujem mc donald´s

lucia375
13. sep 2009

Cimika tvojmu malemu gratujlujem k meninam, nech je hlavne zdravý a veselý a nech sa posluchate. V kalendári je Ctibor ale teda asi aj Tobias. 🙂 A ako sa má? Kojís ho vsak?

Marianka gratulujem, uzívaj si tehotenstvo. 🙂 Mas podobný termín ako som ja mala s Barborkou - ja som mala 28.3. ale narodila sa o par dní skôr, ale muz si pocas tehotenstva stale robil srandu ze sa narodí 1. apríla. Ale to je jedno hlavne nech su tie deti zdravé.

Denisa to este len uvídís kolko papierov budes musiet vybavovat ked sa Emka narodí. To príde druhá vlna a este vacsia. 🙂

Fabiana tvoj Matko je celkom po tebe. Maťko - to je Matej alebo Martin?

Zuzka mas novu fotku v pase. Ste tam zlatí. 🙂

denisa82
13. sep 2009

Lucia ani nehovor o papierovačka 😒 lebo to ja nemusím ani urady nie 😖 tak bude mat čo prietel robit aby to všetko povybavoval 😝 😝

vcera sa mi zasekol nerv na chrbte(teda presne v lopatke) alebo niečo také ale strašne ma to bolí ☹ už som si to raz liecila chodila som na rehabilitaciu .... na elektroliečbu a na parafín.. a pomohlo mi to 😉 ale teraz neviem čo mám spravit či mi ta elektroliečba nejako nespravi zle teda bábetku a tam musim ležat asi 20min a teraz neviem ako by ma tam dali ležat s takým bruškom ☹ ☹ hádam sa to nejako porieši a bude dobre teda ja fto dufam 😅

zuzka1.
13. sep 2009

Licka dakujeme🙂

ako nedelnujete???je tu mm stara mam, este gratuluju svokrusi k meninam, mali sme spolocny obed, idem spravit svokre chlebicky, chlapi moji psia.

kontrolujem mmb a mma, to je mja mania, cakam zajtra jedny cizmicky co som vyhrala v aukcii. takze sanieked yaj stretneme na mmb fabiana alebo mma.

deniska skus si kupit dolgit mast, v lekarni, je to ibuprefonova mast, ibac mozes v tehu, tak aj tu mast. prestane boliet. za 2-3 prestane uplne. moje skusenosti.

denisa82
13. sep 2009

Zuzi nast už mám doma tak dufam že mi pomože ☹

zuzka1.
13. sep 2009

je to ako ibuprofen, ja som si to davala 2-3x denne, pomohlo, aj mm, ke dnieco boli, aj starej mame na zlomenu ruku, teda ked jej dlai dole sadru to davame. 😉

lucia375
14. sep 2009

Denisa urcite to nie je nic prijemne ked si navyse tehotna. Dufam ze ta to rychlo prejde. Ved aj Fiona pisala ze ma zaseknutý nerv. Oddychuj a liec sa. Urcite ta to za par dní prejde.

U nas dnes boli svagrovci, akurat odisli tak idem trochu upratat.

Vcera ste kukali superstar? My sme pozerali a Mato ked videl toho porotcu toho cecha a s tym otrasnym ucesom - tak sa ho normalne naplasil a hovoril: "Bojim sa skaredeho uja." Chudak pytal sa spat o pol deviatej co ho inokedy nemôzeme dostat do postele ani o desiatej. Ten chlap by sa mal nad sebou zamysliet a zmenit image ked sa ho uz aj malé deti boja. ☹

denisa82
14. sep 2009

dnes to je trochu lepsie 😉 ale nechcem to zahovorit 🤐 ale stale si to vyhrievam dufam ze ma to čoskoro prejde lebo chceme ist v stredu do polska na nakupy a nebolo by to bohviečo keby ma to bolelo tak dufam že ma to prejde

aj mi sme pozerali superster a dobre sme sa pobavili 😀 😀 no niektorí ludia nemajú rozum ked tam idu spievat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre