Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

zuzka1.
15. okt 2009

aj v zm byvala rpedporodna pripava, ked fungovala nemocnica, ja som tam chodila od 7.mesiaca, porodna asistentka presne ao fion pise, porozpravala vsetko oporode, cvicili sme na loptach i bez nich, kojenie sme prebrali, sestonedelie a podobne zalezistosti. zoznamila som sa z maminami, s ktorymi chodim este aj teraz kocikova t a na kavu

cimika222
autor
15. okt 2009

No ahojte, my sme mali isť dneska na kupanie ale volali nam ze nemaju elektriku tak ostavame doma škodaaaa, tak som sa tešila.
Navarila som šošovicovej polievky a bryndzove halusky zajtra dojde mm ráno domov....
No taa zima je otrasna keby aspon nefukal vietor bolo by všetko OK.Nebola som ani včera s malym vonka na a dneska sa mi tiez nechce to tej zimisky

denisa82
15. okt 2009

Ahojte je som bola dnes na poradni a povedali mi že ak do 25 neporodim tak mi okolo 29 vyvolaju porod takže za dva tyzdne 😉 😉 takze musim čakat či to pride skor alebo nie 😉

a tato zima ma zabije nech už je teplo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zuzka1.
15. okt 2009

booze deni, ja sa tesim. nejak to pretrp posledne dni, ksontroluj zo dva razy ci mas vsetko pre seba aj princeznu a hor sa na mamickovanie, raz dva je to tu 😉

cimika222
autor
15. okt 2009

Denis-držím palce aby všetko dobre dopadlo!!!

cimika222
autor
15. okt 2009

dneska som fotila maleho Tobinka,tak som dala aj par fotiek do albumu kuk tam 😉 😉 😉 😉

damiana
16. okt 2009

CIMI, maly je zlatunky, taky na spapanie 😀 😀 cela mama, teda aspon mne sa podoba na teba 😉

denisa82
16. okt 2009

Cimi maly je zaltučky ako povedala Damiana¨cala mamina 🙂 🙂

zuzka1.
16. okt 2009

ahojte, krasny chlapcek cimi. 😉

denisa82
16. okt 2009

Baby chcela som sa vás opytat ku komu chodite k deckemu doktorovi ????? ja mam najblišie Krištofika ale neviem 😒 ale zase sa mi nechce trapat po celom meste ..........................a ani ineho deckeho nepoznám viem že aj na poliklinike su ale ani neviem ako sa volajú 😒 😒 ................tak poradte 🙂 🙂 🙂 🙂 ......

cimika222
autor
16. okt 2009

Ahojte baby prosim Vás dajte malemu hlas prihlásila som ho do súťaže ZLATICKO ROKA.dole pod fotkou je napisane Daj hlas stačí nato kliknut opísať kod a je to DAKUJEME VOPRED
http://lesk.cas.sk/zlatickoroka/?action=profil&...

cimika222
autor
16. okt 2009

denis ja chodim s malým DR.Zhorelovej som velmi spokojna a ma ordináciu tam kde je lekaren hore na námestí ja ti odporučujem tu...

cimika222
autor
16. okt 2009

a zabudla som povedať z jedneho pocitaca sa da poslat len jeden hlas dakujeme

damiana
16. okt 2009

cimika, mas moj hlas 😀

Denis, ja chodim Kristofikovi s malym. 😉 On je trosku uleteny, ale vzdy mi pomohol, poradil, ked bolo treba. jemu možeš volať aj o polnoci, ked mas nejaky problem. Ked mal maly pol roka, zacal mi vracat v noci, ja som cela nestastna uz nevedela, co si pocat, tak som mu zavolala, o 22.00. a on mi poradil, a o pol hodinu sa prisiel na neho domov pozriet, ci je vsetko OK. zadarmo, len tak, z jeho dobrej vole... Tak asi tak. Koniec koncov je to natebe, ku komu sa rozhodnes s malou chodit...
Mne sa lubi aj preo, že to mame hned podnosom 😀

lucia375
16. okt 2009

Ja chodim Kovacovej a som s nou spokojna, tiez mi dala hned na zaciatku mobil a volala som jej aj v noci alebo cez vikend ked bol problem. Dokonca mi par krat volala aj ona sama ked boli deti vaznejsie chore a chcela vediet ci sa maju lepsie alebo ked boli vysledky z odberov. Nevyhoda je ze je na poliklinike ale ja by som ju nemenila. 🙂

Cimi hlasovala som. Maly je zlaty, fakt sa podoba na teba. Je dost velky na svoj vek ale ani sa nedivim ked to bol taky valibuk pri narodeni. 🙂

cimika222
autor
16. okt 2009

damiana a lucia dakujeme 😉 😉 😉 😉

zuzka1.
16. okt 2009

cimi aj od nas mas hlas, ta hm vesticka je krasna, si ho mohla dat aj do najstylovejsie, kedze tam tie deti stylove velmi neboli, nezdaju sa mi.

A deni my amme tiez Kristofika, chodila som k nemu, ja brat, sestry, sestry aj ja tam mame deti.
Ako pise mata, je uleteny, ale odbornik skvely, mila sestricka, dobry pristup, volat kedykolvek, je super.

fiona8
16. okt 2009

ahojte
my sme teraz vstali...teda ja...maly halabusi...neviem ci vypil redbul 😖 stale mrnci....asi za to,ze sme uz 3dni neboli vonku 😒 citim sa jak dolamana, neviem co skor, v byte bomba...prdim na to ideme do zm....musim do banky a na nakup...
my tiezu chodime kristofikovi....som spokojna, aj sestricku ma zlatu a on je velmi ochotny....
deni len dr. si musis vybrat este pred porodom, to sa ta na porodnici budu pytat komu budete chodit....

damiana
16. okt 2009

fion, celkom spravne, kasli na bordel, chod sa odreagovat do obchodov 😀

denisa82
16. okt 2009

cimi aj odomna mas hlas 🙂

cimika222
autor
16. okt 2009

no my sme ešte stále hore, drobec nechce spať su u nas kmotrovci tak kmotra ho pestuje no hruuuuuuza

lucia375
16. okt 2009

Pekne vydrzí hore, moje deti tiez dnes boli ako na baterkach. Barborka vydrzala do deviatej a Matej ten zaspal len nedavno. Ja by som dakedy zaspala skôr ako on. 🙂

cimika222
autor
17. okt 2009

no to bolo prvý krat čo takto bol dlho hore zaspal o 23:00 a teraz ešte spíííínkaaaa

zuzka1.
17. okt 2009

cimi to spi od vcera???super 😉

ozaj dnes ideme na chatu a ide s nami aj jedna kocka z mankoviec, tak osm si na teba spomenula. ja ju nepoznam, ale je to kamoskina kamoska, tak ide s nami, ze je do partie a na zbavu. Vola sa misa Seginka, poznas?

damiana
17. okt 2009

Ahojteee...

Lucka aku novu foto si nahodila ... supeeer 😉

Zuzka ty si uzi tu chatu, ja by som hned isla, my chceme ist kuknut do tych LV, len cakame este pokedy sa to pocasie trosku umudry, teda ak sa umudry 😠

Cimika, tak to maly ti dobre taha, ked este o 9.45 spinka 😲

cimika222
autor
17. okt 2009

zuzka jasne poznam to je moja Kmotra!!! aj ona mi hovorila ze tam ides aj ti ale neviem či pôjdu

fion dneska som ta videla s kočíkom v meste fakt pekny kočik

fiona8
17. okt 2009

ahojte
cimika a kde si ma videla? ja Teba nie---

cimika222
autor
17. okt 2009

Ja som isla autom do mesta, bola si niekde dole pred Tekovom, nadavala som na premavku

zuzka1.
18. okt 2009

ahojte, tak mse doma z chaty 😉 cimi hned jak vysli z auta, osm kricala, ze sak to su cimikiny kmotrovci. prisli, bolo vyborne, uz su aj oni na ceste domov, miska cakala pokial mino vstane 😀

cimika222
autor
18. okt 2009

No sevasky, no volali sme spolu a spomýnala mi ze ste boli a ze bolo dobre.... Ja som dala teraz maleho spat a ked sa zobudi tak ideme kamoske gratulovať.... Juuuuuuuj aj ja by som sa uzz tiez isla odreagovať niekam na chatu ale cecok je len cecok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre