Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

denisa82
20. sep 2009

no Mata ta torta nemá chybu krasna 😉 😉 😉 😉

zuzka1.
20. sep 2009

mataaaaaaaa ta torta je super.
aj kinderkovo chuti??kto ju roibl??
ak je kindekrova, chcem taku pre muza na nardky, ten miluje kinderky. jeho denna potrava.
matus ako dietkujes, ked dietkujes???

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
damiana
21. sep 2009

Zuzi , nie nechutila kinderkovo , bola nieco take ako puncova s jahodovou plnkou 😉 . A neviem si ani predstavit ako by sa dala pripravit kinderkova torta, myslim, aby tak aj chutila 😀 😀

A k tej diete, no vcera som mala len polievku,za cely den, a ani mi insie nechutilo ale zato dnes si davam na ranajky z tej torty 😀 😝 ... No a čo ... 😀

denisa82
21. sep 2009

Ahojte no ja som sa dnes už pobalila do porodnice 😉 😉 dufam že mám všetko ........ vo štvrtok idem na poradnu som zvedavá čo mi povedia......budu mi robit aj sono tak konečne budem vidiet malú aká je veliká 😀 😀 jáj už čo by bola na svete neviem sa jej dočkat aj vy ste boli take nedočkavé ............... 😀 😀 😀 😀

damiana
21. sep 2009

Ajaaaj denda, tak uz si pobalena, no ved bolo na case, ved uz len mesiac a mozes ist 😉 ...
Potom nam daj vediet, co povedali v poradni 😉 , ok??
Inak my sme vyhrali cestovnu tasku, 😀 som sa smiala, ze naco nam bude, kde ju vyuzijeme, a moj manzel, ze najskorej do porodnice 🙂 ... Ale je fakt pekna a prakticka, tak sa vytesujeme z nej 😀

denisa82
21. sep 2009

No len aby tvoj manžel nemal pravdu 😀 😀 😀 😀 😀 (a skadial ste ju vyhrali ?) 🙂

zuzka1.
22. sep 2009

kocky ahojte,

matka mam recept na jednu kinder pinguin tusim to je, a chuti to tak, taka by sa dala asi.

ale bola krasna.

mata ozaj bude do porodnice, kde inde??? 😀

co dnes porabate kocky??

deni takze zbalena, uz len cakat na spravny okamih, daj veidet co dnes na sone povedlai.

damiana
22. sep 2009

Ahojte.
No napriklad, ja by som ju využila aj na nejaku dobru dovolenku, ale no ved aj sa prisposobim 😀 😀 😀

Deni, vyhrali sme ju v Petrach, ako vždy 🙂

Zuzi ja dnes pokracujem v upratovani skrin, vcera som sa nato dala a akosi som to nedokončila 😝 , a potom s malym von...

A posli mi ten recept mailom, na tu tortu, možno vyskusam 😉 alebo ho bachni sem do eteru 😀

zuzka1.
22. sep 2009

pockaj idem to najst. tam je to recept akoze na rezy, ked to nakrajas , vyzera ako kupene. mnamka

zuzka1.
22. sep 2009

Kinder cokolada
stužený tuk,
350 g kryštálový cukor,
3 dcl vody,
vanilkový cukor,
50 g kakaa,
1/2 kg sušeného mlieka.

Ako jedlo pripraviť :
Vodu, cukor a vanilku varíme na miernom ohni 4 minúty (musí vrieť). Odstavíme a zmiešame s tukom. Do vlažnej zmesi vmiešame sušené mlieko. Zmes rozdelíme na polovicu. Do prvej polovice vmiešame kakao, vylejeme na vymastený plech. Keď zmes stuhne vylejeme druhú polovicu a necháme stuhnúť. Obmena: obe časti môžeme nechať stuhnúť a navrch rozpustíme mliečnu čokoládu.

toto je na cokoladu, ale musim najst na tie rezy

damiana
22. sep 2009

No vizera to dobre, mnaaaaaam . Asi to spravim sobotu, ved v nedelu mame hody 😀 😀

denisa82
22. sep 2009

asi aj ja mnam mnam dala by som si 😀 😀 😀

cimika222
autor
22. sep 2009

ahojte no vypadá to skvelo čokoladka mnamky hamky.
Inak aj my mame v nedelu hody ako su aj v ZM mavame ich naraz. Ja som s malinkym sama doma mm chodi na týždnovky zajta si spravime vylet s kmotrou ideme do BA na mensie nakupy.
Ozaj babenky chodievate s detickami alebo chodili ste s nimi plavať do Chazeroviec ja sa s mojim Tobkom chystam od oktobra ževraj to maju druhý majitelia tak som zvedava ako to tam bude vyzerať.

Dneska som vyumyvala auto aj zvonka a aj nutrajšok a kosila som dvor pokial malinky spinkal.Ale bolo nam aj veselo mala som tu segernicu tak mi ho aj trošinku pomerkovala ved ako inak.

zuzka1.
22. sep 2009

cimi my sme chodili, teraz to ma kamoska.
bude to take iste ako predtym

lucia375
23. sep 2009

Ahojte, mali sme zase vypadok internetu ale uz to bol technik opravit tak konecne to ide, ze vraj to tam bolo cele poprehadzovane a poprepisovane, ze vraj sa s tym niekto hral, mam take podozrenie ci to nebol tento opravar malý - Mato. 🙂

Dami pekná fotka v profile ale ta torka - ja zasnem, taku som este nevidela, ja keby ze ju mam doma tak by som len ju jedla, co este ludia nevymyslia - ze kinderkova torka. Tomi musel mat radost. 🙂

Cimi moja kamaratka chodí plavat do chyzeroviec a velmi sa jej tam paci, ze jej malý sa naucil plavat asi v 7 - 8 mesiacoch. Ona si to tam chvali.

Deni verim ti ze si nedockava, uvidis ze ti to rychlo prejde. Kam ides do porodnice?

damiana
24. sep 2009

Ahoj byby, dako to tu viazne 🙂 !

zuzi a kto ma teraz to plavanie??

Luci tak Ty mas takeho skveleho maleho opravara doma, no super 😀 , nas tiez rad experimentuje s PC, ale nastastie uz iba pod nasim dozorom 🙂

A inak co nove mate?? My vsetko pri starom, dnes som varila rizoto , a dako mi to dlho trvalo vsetko, daka som v poslednej hodine taka leniva, ach jaj . A to mam este kooopu žehlenia pred sebou a vobec sa mi nechce..

Ozaj, dnes som pozerala temy tu na koniku a v jednej pisal fionim muž, že maly je uz na svete, že sa narodil utorok v LV, a nam sem ani nedal vediet, skoda..
Ale aj tak im obom prajem vela zdravicka, a nech sa malemu Jurkovi na tomto svete dari a robi rodicom len a len radost 🙂

denisa82
24. sep 2009

Ahojte ja som bola dnes na pordni a musi tam uz chodit kezdý týžden 😝 😝 to je hrúza ked nemame auto ale čo už musim si to odcestovat a to ma doráža ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ inak nič noveho my nepovedali ........ len som unavaná ako hovedo 😔 😔 a idem si lahnut

cimika222
autor
24. sep 2009

denis ja som už v posledných týždnoch brala zo sebou aj tašku kdyby neco.ALe vždy ma poslali naspäť domov môj bobák sa narodil predne na termín

damiana
25. sep 2009

Ahojte !!

Dena, hlavu hore, už to mas za par, uz len mesiac !! 😀 😀

Cimika dala si nove foto, ak si dobre pamatam, maly je krasny, take male modrooke okate !! Fakt krasne deculo 😉

zuzka1.
25. sep 2009

ahojte mamuse a cakatelka,

tak fion je uz so svojim drobcekom, som zvedava kedy sa ohlasi, ale skoro asi nie.

Deni este 2-3 tyzdne vydrzis, nic neboj a budes to mat za sebou, Emku pri sebe. nic neboj, zvladnes, ale viem si predstavit, ze to cestovnaie je unavne 😒

lucia375
25. sep 2009

Ahojte. Tak Fionin Jurko sa narodil skoro presne na termin, som zvedava co bude pisat, ako to prebiehalo a tak. Nakoniec sa teda rozhodla pre LV. Ved nech su hlavne zdravi, to je najdôlezitejsie. 🙂

Moj muz ma dnes narodeniny, tak mu pecieme spolu s maminou parizske rozky a este aj karamelový zakusok. V nedelu pridu aj svokrovci tak budeme trochu oslavovat. 🙂

Denisa ktoremu doktorovi chodis?

denisa82
25. sep 2009

Lucia nemam urceneho doktora ked idem na poradnu tak ma má taka mlada doktorka ale pri porode neviem koho budem mat kto bude mat službu ale poznam tam skoro všetkych doktorov čo su tam (z videnia) 😉 😉

Zuzi a cestovanie je katastrofa lebo musim ist vzdy meskou do mesta a potom do Nitri a z Nirti do ZM lebo sa bojím ist tou cestou cez Velké Uherce(aby mi nebolo zle cez tie zákruty) a ide len jeden autobus do ZM tymto smerom a neskoro a to ked idem ja cez NR tak uz som davno v ZM 😉 😉 😉

zuzka1.
25. sep 2009

booze deni ved ty sa nacestujes a nacestujes.

dufam, ze apson nechodis sama, keby ti pride spatne alebo to na teba uz pride.
ja by som sa asi dosrala od strachu pre kristove rany!

idmee dnes na chatu, maly je na noc u nasich, vsetko ready, papanica a j slopanica, tak sa tesim. bude nas asi 12. zabava ista, snad. 😒

denisa82
25. sep 2009

Zuzi chodim sama jedine ma ocino zanese ráno a ked moze tak ma aj počka ale ked sa ponahla do práce tak ma tam nechá (ja som rada aspon ze ma tam zanese ) ..................................svokrovci sice maju dva auta ale u nich neni ziadne ochota ani len požičat ale ja sa im doprosovat nebudem (ved ma este nevideli ako tehotnu ) 😅

jáj aj ja by som isla na chatu Mata nasa Nová Bana aj zajtra by som tam isla to boli časi 😀 😀 😀 😀

damiana
25. sep 2009

Jeeej Zuzi, tak ides chatovat?? SUper, tak si to tam uži 😀 a daj si jeden aj zanas 😀

Deni, neboj, chata bude, len rychlo treba porodi a mozme zacat chodi, na buduce leto sme tam ako na koni 😀

cimika222
autor
25. sep 2009

ahojte babenky!!
Aj ja by som isla hned na chatu sa odreagovať a dať si za jeden za dva ale ked ja kojim nemôzem momentalne nic.
Inak taka som vytočena s tymi svokrami je to hruza. Pozvali sme ich k nam nedelu na hody a povedala ze oni nepridu ale ked budu mať oni hody aby sme mi prisli no môze čakať tak ako aj ona tak aj ja no hruza a do všetkeho sa stara no juj ale som nasrata

lucia375
25. sep 2009

O svokrovcoch by som veru vedela vela pisat, tiez mam takých co vsetko vedia a vsetkemu rozumeju. 😝
Ako su na tom vasi muzi? Ten moj je veru riadny mamickarik. On na svojich rodicov neda dopustit.

Veru na chate som nebola ani nepamatam, ale boli sme oslavovat tie muzove narodky u susedov, chlapi toho popili a my zeny len deti na rukach. Ale co uz, niekto musi byt aj zodpovedny, snad ked trochu vyrastu tak si to vynahradime. 🙂

cimika222
autor
25. sep 2009

Aj môj je mamičkar teda lepšie povedane bol ale som mu povedala svoje čo si otom myslím moji svokrovci ppovedali že ked sa malinky narodi budu u nas častejsie a nie je to tak vôbec ale ako oni tak aj ja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre