Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

denisa82
14. aug 2009

Damiana ta tvoja oblubená zelenáááááááá 😀 ale je pekní aj tento 😉

damiana
14. aug 2009

No zelena, tu ja mam velmi rada 😀 😀 ta musi byť 😉

lucia375
14. aug 2009

Ked uz o kocikoch tak ja mam taký uplne najobycajnejši tehlovej farby. Kupila som ho v ZM. Mam ho este po Matovi a som s nim celkom spokojna. Ja si na take veci nepotrpím. Buginu sme ani nemali ale my vacsinou do mesta chodime len na aute. Co som bola par krat na autobusi - je to sice des - ale prezila som.

Mato sa ma uz dobre. O diete uz nechce ani pocut. Dnes uz hltal vysmazanu rybu, milacika a aj take cokoladové gulicky co som robila. Zato mne je dnes na skapatie. Este vcera ma chytil kasel, hrdlo, nadcha, normalne som myslela ze sa rana nedozijem. 🙂 Tak som dnes isla k doktorovi a som na antibiotikach. Len dufam ze si deti nenakazim.

Monika ja som ta uz v dedine vydela. S muzom si bola v kostile a raz som ta dokonca stratla- isla si so svokrou.
Inak sa ti na Lovciach paci?

lucia375
14. aug 2009

Damiana, prave som kukala fotky a nie si mi znama, ani tvoj muz. Ale ste tam velmi zlatý.

damiana
14. aug 2009

Dakujem Luci, inak moji svokrovci pochadzaju z Loviec. Teda svokor už nežije, ale obaja boli Lovcania 😀

lucia375
14. aug 2009

Damiana uz tu asi nemas rodinu vsak? Bola si uz pozriet na zubroch? Mozno by sa to Tomaskovi lubilo. 🙂

zuzka1.
15. aug 2009

dobre ranko kocky,

luci mi tam chodievame obcas, pekna prechadzka🙂aj na korculiach aj pesi.

co dnes robite??ja som uz stihka trochen popratat, dam maleho spinkat a pojdeme s mm do mesta nieco pozret a chcem si pozriet kvetinace, na nove kvety v kuchyni. a potom bude piect.

lucia375
15. aug 2009

My sme boli rano v kostole, potom sme varili gulas, trochu som poupratovala, a poobede prisli svokrovci, teraz isli von s Matom tak mam chvilu cas. Vecer este pojdem von s deckami. A pekný den je za nami.

Tak sa mi zdá ze Barborka sa pokakala tak uz mi oddych skoncil. Idem ju prebalit.

damiana
15. aug 2009

Ahojte !!
Lucka, ale mame, teda lepsie povedane mm tam ma rodinu, rod.Kovacovu, ti maji dcery Mariu,Zuzku a syna Gustika, ak ti to nieco hovori ... A tusim este jednu rodinu, Skulovi, ci ako... Neviem, my sa s nimi nenavstevujeme...

lucia375
16. aug 2009

Ahoj Damiana. Tych Kovacových poznam ale Skulových je tu viac tak neviem ktorých myslís. Aj susedia sa tak písu.

Dnes hlasili 32 stupnov, som sa tesila, ale u nas tolko urcite nie je, este aj vetrík pofukuje a slniecko vobec nesvieti. Mozno bude prsat co je na jednej strane fajn, kôli zelenine ale na druhej strane som si myslela ze si este uzijeme horuci letný den.

monikapd1
16. aug 2009

ahojte babule, dami ja by som chcela zlty alebo zeleny, ale kto vie aky bude, este nevieme key bude babo tak mam na kocik cas.

lucka tak uz ta poznam aj ja 😉 ferko mi ta ukazal, mala barborka je kraaaasnucka a matko je taky sibalko, veru dnes v kostole uz nevyzeral ko chori 🙂 ste pekna roinka 😉 😉

damiana
17. aug 2009

Ahojte !!!
No uz mame aj mi doma maroda ☹ . Tomino dostal, ten užasny virus, čo tu teraz vladne. Aj Luckin Matko to tusim mal ... Vcera vecer mu zacali horucky a zvracia. Hrozne. Dnes sme boli u doktora, tak mu dali inekciu a dietu nasadili.
Luci tvojmu malemu to kolko trvalo???

lucia375
17. aug 2009

Monika, dakujem, ved aj vy dvaja sa k sebe hodite, veru este babo a budete dokonalí. 🙂

Damiana, Mato ten prvu noc len vracal, cez den nic, druhu noc zase vracal a rano mal uz aj hnacku. V ten den ho prehanalo ale mal dietu tak na druhy den bol uz v poriadku.Jemu dala Hilak a kazala mu pit Smectu rozpustenu vo vode ale tu sa mi nepodarilo do neho dostat. On to tentokrat nemal az take hrozné, ale uz v minulosti tiez mal take stavy a raz mu dokonca museli davat aj infuziu lebo bol dehydrovaný. Dufam ze sa Tomaško skoro vyzdraví. Napís potom ako pokracujete.

monikapd1
17. aug 2009

lucka ved hadam sa ho uz coskoro dockame, tuzime obaja velmi po babatku 😵

lucia375
18. aug 2009

Monika ja by som vam ho aj velmi priala, budete dobrí rodicia. 🙂

monikapd1
18. aug 2009

len skoda ze to tento mesiac nevyslo, citim, ze sa blizi MS, al ved nevadi, budeme skusat dalej 😉

cimika222
autor
18. aug 2009

Ahojte konečne som sa dostala k tejto teme aj ja,lebo som ju zakladala len nebolo vela casu si sem sadnut.
Ja Vas poznam skoro vsetky z videnia. A písali ste par stran dozadu o Ivetke H. tak to je moja sesternica taka blazniva dora ale podarena.
Ozaj babulky mame synatora Tobiaska a hladam kedy ma meniny nasla som ze je 13.septembra a 2.novembra len v novembry je pamiatka zosnulych a vtedy sa palia sviecky tak spravime oslavu asi v septembri tak zatim

cimika222
autor
18. aug 2009

no a ten vírus som chytila aj ja v nedelu som len grcala a mala hnacku uz to preslo len ma stale boli zaludok a bojim sa ze pridem o mliecko lebo maleho ešte stale kojim. snazim sa vela pit aj ked mam len taku dietnu stravu hádam to vsetko dobre dopadne

denisa82
18. aug 2009

ahoj cimika ja mam meniny 1.novembra na Sviatok všetkych svatých 😀 nahodou je to super aspon si to každý pametá a nezabudne kúpit darček 😉

damiana
19. aug 2009

Ahojte!!
No moj maly dostal ešte aj hnisavu anginu ☹ ☹ , takže už sme na antibiotikach, dufam, že mu to čim skor prejde..
Cimika, minule som si akurat pozerala , že kto založil tuto temu, tak som narazila na teba 🙂 , a potom reku, ved ani sem nechodiš, ale asi maš teraz ine starosti, take pekne starosti, okolo sinčeka 😀 ... Inak pekne meno ste mu dali, mne sa kedysi velmi pačilo, ale už sa mi zasa pači ine 😀 😀 . A Ty si priamo zo ZM, či z okolia?? Skoda, že nemas fotku aj seba v albume...že či Ta poznam, alebo nepoznam z videnia... 😉

monikapd1
19. aug 2009

dami cimika je z velcic, je to bratrancova mnazelka 😉 kedysi bola z hostoviec ale uz dlllho byvaju vo velciciach 🙂

denisa82
19. aug 2009

Ahoj Damiana tak takto máš Tomina chorého 😨 a ja že dojdem vás pozriet trochu poklebetit ale račej nie ked sa vyzdravie tak potom dobehnem 😉 pozdrav ho odo mna 😀

damiana
19. aug 2009

Odovzdam, a dnes sa mi už zda lepsie, ale len pred chvilkou vstal, tak uvidime. Uz asi len na buduci tyzden, alebo dobehneme mi konecne, tie vecicky poobdivovať a navnadit sa 😀 😀

denisa82
19. aug 2009

Damiana zakedy ty dojdeš ja už budem mat aj dve deti 😀 ok budem ta čakat daj vediet kedy 🙂 aspon sa možno inšpiruješ a možno z manželom ničo podniknete 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cimika222
autor
19. aug 2009

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

damiana pozri si fotky aspon niečo vydavala som sa minuly rok

damiana
19. aug 2009

cimika, no pozerala som album,ale aj tak si mi nie vobec znama, skor asi tvoj manžel. Toho som už asi niekde videla.
Ale musim uznať, ste pekny parik, aj akonevesta a ženich ste boli peknučky 😉

zuzka1.
19. aug 2009

cimika ahoj
saty z diamondu osm mala aj ja, myslim, ze nejake fotky mam aj v albume.

tie tvoje som si skusala, ale ja som na ne bola moc nizka, to by som potrebovala topky aspon 20cm, mala som 10cm(uz nikdy viac)!!

poznam tvojho brata aj so svagrinou, aj svagra aj muza(z videnia), niektorych svadobcanov:_)

a gratulujem k babinku 😀

zuzka1.
19. aug 2009

nemam tam fotky siat, pozrem na stranke salonu, neksor nejake hodim.
http://www.salondiamond.sk/rhianna-royale-produ...

to su oni, boli super, ale druhy raz by som si vybrala ine, kedze som mala od tych kvetin doskriabane ruky, boli strasne tazke, ale nadherne.

denisa82
19. aug 2009

cimika ja poznám aj tvojho manžela aj tvojich kmotrovcov 😀 ale teba nie 😕

denisa82
19. aug 2009

Zuzka boli krásne tie tvoje šaty 😀 ja ja už si chcem také oblict a vydávat sa .som zvedava kedy sa mi k tomu dopracujeme 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre