Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

fiona8
23. okt 2009

luci gratulujem k zubocku 😉
a vsetkym babam dakujem za recepty a tipy 🙂

damiana
24. okt 2009

Ahojteee.
Tak vy tu uz aj kuchtite, no super. Zuzi tie recepty co si sem dala, no mnam-mna, neviem ci aj ja nevyskusam 😉 !

Luci , tak gratulujem k prvemu zubku. A ktory jej vysiel predny spodny?? U nas isli najprv tie, a to bolo radosti, ked som mu presla po jasienku a nieco ma tam pichlo... My sme inak ani nevedeli, ked isli malemu zubky, ani nebyval mrzuty, ani horucky nemaval... vdaka bohu 🙂

damiana
24. okt 2009

cimi inak som si vygooglila ten kocik, co ides kupit, je super !!! 😉

zuzka1.
24. okt 2009

ahojte, ako sa dari??
dami neni zac, kedykolvek, ked pride kriza varneia.
ja som bola dnes v skole, dokonale som sa unudila. ideme do nr, maly uz psi.
co vy??
deni este nic?

damiana
24. okt 2009

my sme boli vcera oslavovat, kamaratka mala narodeniny...najprv sme boli v ZM, potom vo Vrabloch a skoncili sme v NR 😀 😀 😀 😀 ... rano bola hruuuza, hrozna opica,a uz teraz sa tesim ako si o chvilku lahnem do postele a budem spaaaaat ... a inak dnes spime o hodinu dlhsie, meni sa cas 😉 😀

cimika222
autor
24. okt 2009

dami- no ja som ho nakoniec aj kupila a aj knemu mali krasny zelený fusak, ale na internete nie je ta zelena taka pekna ako v skutočnosti.
Zuzka my sme boli včera v NR malemu som chcela pokupit zimne veci overaly, capacky-zimne.........a nakoniec som mu nic nekupila, nic takeho nebolo. Inac mali overaly ale čierny strasne tmave farby a to ja nechcem a čo sa mi pacilo tak zase male čísla, no neviem kde pôjdeme na nakupy pre maleho. Musime kupit aj stolicku na papkanie, ale neviem ani presne aku a kde.
My mame smutný víkend. V stredu poobede nam usli psikovia jeden jazvecik a druhy farbiar obe polovnicke. Jazvecik sa nenasiel a muzov farbiar je postreleny ma v sebe asi vyse 40 brokov či ako sa to presne vola chudacik ma len 1 rok a 2mesiace. Inak to musel byť riadny Kokot čo ho postrielal určite polovnik, nejde nam to do hlavy
tak sa teraz lieči dufam ze sa z toho dostane uz som si myslela ze sa nanajde muz si ho kupoval a stal 400€ tak by mi bolo luto aj tých penazi ale hlavne ze sa nasiel a nech sa čoskoro z toho dostane ale chudaáčik ten druhý ten je určite niekde zastrelený.
Maleho som uz daala spinkat som sama doma mm mi isiel na polovku.......

denisa82
25. okt 2009

Ahojte takze dnes nám termín porodu ...........a nič 😒 malej sa nejako nechce , inak vsetko na boli čo može ale čo už vydržím nič iné mi nezostava 😉 😉................................................... a este ktomu všetkemu mi zomrela starká v piatok tak som bola stoho taka nanič strasne sa tesila na malu a nedočkala sa jej ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ....už tých zlých sprav je namna vela ☹ ☹ ☹ ale ako sa hovorí jeden život odchadza a druhý prichadza 😒

zuzka1.
25. okt 2009

dobre ranko,

tak v nitre sme boli len v maxe v cocodrile, malemu osm kupila bodynka, cimi tam maju pekne overaly, aj svetriky, vesticky a podbn, potm som kuk do gate, nic sa mi nelubilo, pak sme boli v draciku, klasika, malemu sme kupili auto do jeho vozoveho parku co ma taku seriu a isli do mekaca a domov.

cimi je mi to luto s tymi psikmi a ozaj, rita uz porodila???
dami takze super zabava, tesim s tebou, len ta opica keby neni cooo??ale ty ma suz velkeho drobca, tak ti je hej aj s opicou 😀 😀

cimika222
autor
25. okt 2009

zuzka no rituška uz porodila, kmotra bola pôrodna asistentka uviazovala pupučnu šnúru eeeeeeee to by som ja nemohla

zuzka1.
26. okt 2009

no uz duplom nie 😝
misa ta cakal na to jak na svoj porod 😀

deni ako?

damiana
26. okt 2009

Ahojteeee !!!!

Deni no malinka sa ti chce dať ako darcek k meninam 😀 😀 😀 😀 , co narobiš 😝 😝 😝

cimika222
autor
26. okt 2009

NOOOOOOOO
dneska je taký smutný den, vonku onicom pocasie. Som hladná niečo by som si dala ale samej mi to nešmakuje....Čakam na mm pokial dojde z mesta a niečo vymyslime hádam......

cimika222
autor
26. okt 2009

Ozaj baby zistila som ze za jeden den sa môzu dat dva hlasy z PC a kazdy den tak nam ešte dajte v stredu je uzavierka a potom finale
Dakujemeeeeeeeeeee
http://lesk.cas.sk/zlatickoroka/?action=profil&...

cimika222
autor
26. okt 2009

Babenky aky je postup ked sa dieťa s niečim drhne. Dneska sa mi malý drhol s kôrkou dala som ho dole bruchom supla a uz bolo OK. Ako ste to robievali alebo niekotre aj robíte

veronikazm
26. okt 2009

ahojte baby, môžem sa k vám pridať? som tiež zo ZM ale teraz bývam v novej vsi nad žitavou.
cimika ja som to tiež robila ako ty a pomohlo to 🙂

damiana
26. okt 2009

cimi, ja som hlasovala, skoda, ze si nato neprisla skor, ze sa moze raz za den, by sme posielali 😉 ... maly tam je zlatulinky, ma tam kraasny kukuc 😀

a to k tomu drznutiu, no tak to ani ja netusim, teda, ale skusim daco pozriet na nete, a ak nieco najdem, to sem supnem, myslim, ze sa to zide kazdej 😉

Veronika vitaj 😀

zuzka1.
26. okt 2009

nikus cau, konecne si prisla medzi nas 😉
mata to je tvoja suseda z cinziaku, ved ona sa predstavi 😀

cimi tiez maleho predklonim, supnem po chrbte, vacsinou zabralo. raz bolo aj tak, ze nezabralo, srcila som malemu ruku do krku a vybrala chleba co ho drhol. Aj take uz bolo.

Nikus ako sa mate?dnes som ti pisala na facebooku, len si sa stihla odhlasit

denisa82
26. okt 2009

Veronika ahoj 😀

damiana
26. okt 2009

zuzik, ja viem, ze byvala v nasom cinzaku 😉 😀

pocuj, ty to fakt si mu strcila ruku az do krku ??? 😲 fuuuuha, tak ale ked to mala zabrat, tak asi by som aj ja tak reagovala 🙂

veronikazm
26. okt 2009

no konečne som sa pripojila. 🙂
zuzka máme sa dobre, dnes som prišla do zm, lebo malý je chorý, bola somv lekárni kupit kvapky na kašel,bo má kašel a soplíky, ale horúčku na šťastie nie.ani u dr som nebola zatial, hádam to prejde. a ty ako? čo nové?
ked si mi písala na fcb tak som akurát vypínala pc bo som išla do zm.
idem pozerat s malým superstar hádam pri tom zaspí.

zuzka1.
26. okt 2009

no caute,

nikus kedy streteneme,?
ja som tiez nejaka chora, aj teplotu som mala, ale iuz je lepsie, tomas nakupil medicinu, tak sa liecim a on bol s malym dnes, ke dosm ja spala skoro cely den.

zajtra idem k nasim sa liecit 😉

miska sa ako ma??

mata hej, inak sa nedalo, a v tom strese som nevedla co s nim uz, aby sa mi neudusil a vybrala som to. Dufam, ze to uz nikdy nebudem musiet spravit 😒

veronikazm
26. okt 2009

zuzka no som tu asi do piatku tak by sme sa mohli stretnút, dohodneme sa. miška sa má dobre, malý ma už dolné zubky vonku.

no ja idem dopozerat keby bolo keby a idem asi spat..

zuzka1.
27. okt 2009

fiiha skoro mu vysli, ale ved jemu aj skoro zacali ist.

inak dobre ranko,

Dena stale nic????
Nikus som zvedava 😀

damiana
27. okt 2009

Dena este ada nic, inak každe rano pozeram na mobil hned ako oci predrapim, či nepisala v noci, že už išla nato a nič... asi si to mala ozaj nechava na nedelu aby sa dala maminke ako darcek k meninam 😀 😀 😀

denisa82
27. okt 2009

Jáááááááááááááááááááááj baby este nic 😒 😒 😒 😒 😒 ....Dami aby si nemala pravdu mozno si to vnedelu rozmysli a budem ju mat ako darcek 😀 😀 😀

zuzka1.
27. okt 2009

Deno vo stvrtok ides k dokimu????

krpito
27. okt 2009

zuzka1. hybaj domov 🙂 🙂 🙂

zuzka1.
27. okt 2009

ved ta cakam a ty nikde 😀

krpito
27. okt 2009

som inde a čakám na "chrumku" 😀

lucia375
27. okt 2009

Ahojte.
Cimika k tym psikom chcem len povedat ze aj mne zdochol pes v auguste. Ja nie som velmi velka psickarka (preto pisem ze zdochol a nie zomrel) ale fakt mi to bolo luto, lebo bol pomaly ako clen rodiny. Mal 9 rokov a neviem co sa mu stalo. Vtedy boli take tepla tak mozno z toho. Takze chcem povedat ze ta chapem. A este dvaja takto naraz. Ten clovek co to urobil bol poriadny uboziak a chudak, bez urovne. 😢

Deni drzim ti palce nech to uz pride co najskôr a nech to dobre dopadne. Tiez moja suseda caka babo a je po termine. Nejako sa tym detom nechce, asi vedia ze je uz zima a im je tam dobre. Tichucko, teplucko, ziadne starosti. Divite sa im? 🙂

Veronika ahoj. Mame podobne stare deti. 🙂

Dami privý zubok je spodny vlavo. Mala bola dost nervozna a umrncana predtym ale uz sa to zlepsilo, aj hnacky mala tak som vedela ze to pride co nevidiet. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre